Helena Rubinstein

Ekskluzywna marka selektywna.
Polka żydowskiego pochodzenia, założycielka firmy kosmetycznej – Helena Rubinstein, urodziła się w żydowskiej rodzinie na krakowskim Kazimierzu, jako najstarsza z ośmiorga dzieci Augusty i Horacego Rubinsteinów. Krótko studiowała medycynę w Szwajcarii, po czym wyjechała w 1902 roku do Australii.

Helena Rubinstein opracowała produkty pielęgnacyjne wyprzedzające naukę, poparte postępem technologicznym, ponadczasowe. „Każdą minutę mojego życia poświęciłam realizacji mojej wizji: aby stworzyć twierdzę odporną na działanie czasu.” Perfumy tej marki to zapachy świeże, lekkie i delikatne.

Od czasu powstania w 1902 roku, marka Helena Rubinstein jest wierna ideałom, której filozofia znajduje odzwierciedlenie w myśli marki Power Beauty. Na dorobek marki składa się 110 lat doświadczeń w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, której zadaniem jest odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. Kierowana naukowymi i estetycznymi aspiracjami Helena Rubinstein swoje życie poświęciła poszukiwaniu najbardziej rewolucyjnych rozwiązań naukowo-badawczych w dziedzinie pielęgnacji skóry. Dokonane odkrycia stoją u podstaw największych sukcesów kosmetyki XX wieku: pierwszego automatycznego tuszu do rzęs czy też pierwszego tuszu do rzęs waterproof.

Helena Rubinstein

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Lash queen mascara fatal blacks waterproof wodoodporny tusz do rzęs 01 magnetic black 7,2 ml
NOWOŚĆ

Helena Rubinstein Lash queen mascara fatal blacks waterproof wodoodporny tusz do rzęs 01 magnetic black 7,2 ml

Lash Queen Fatal Blacks Mascara zapewnia efekt wydłużonych i uniesionych rzęs o zniewalającej objętości. Twoje oczy natychmiast staną się większe, co zapewni Ci uwodzicielski wygląd. Produkt testowany pod kontrolą okulistyczną. Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe.

151.90 PLN
PODGLĄD