Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Mydło dla dzieci

Linomag Mydło dla dzieci 100 g

LINOMAG Mydło jest polecane do codziennej higieny i pielęgnacji dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Oparte na 100% roślinnej bazie z dodatkiem odżywczego masła shea, natłuszczającego oleju lnianego bogatego w NNKT, w tym kwasy omega-3 i omega-6, nawilżającej gliceryny oraz wygładzającej witaminy E. Mydło może być stosowane również do prania ubranek niemowlęcych. Wskazania i właściwości: - Delikat (więcej...)

8.05 PLN
Podgląd
PŁYN DO KĄPIELI

Linomag PŁYN DO KĄPIELI 200 ml

Płyn do kąpieli LINOMAG przeznaczony jest dla dzieci od 7 miesiąca życia. Tworzy w kąpieli gęstą i obfitą pianę tak uwielbianą przez maluchy. Działanie: - zawiera łagodne substancje myjące dzięki czemu może być bezpośrednio stosowany do mycia ciała, - przyjemny i delikatny zapach, - nie wysusza i nie podrażnia skóry, - łagodny dla oczu.

11.97 PLN
Podgląd
KREM DO TWARZY dla dzieci SPF50

Linomag SUN KREM DO TWARZY dla dzieci SPF50 50 ml

Krem przeciwsłoneczny Linomag SUN SPF50 przeznaczony dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia zapewnia optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Preparat jest emolientem łączącym w sobie funkcje pielęgnacyjno-ochronne stworzony na bazie stabilizowanego oleju lnianego (bogatego w kwasy omega-3 i -6) oraz witaminy E odżywia skórę dziecka, a jednocześnie skutecznie chroni (więcej...)

16.69 PLN
Podgląd
ŻEL DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW

Linomag ŻEL DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW 200 ml

Żel do mycia ciała i głowy LINOMAG delikatnie myje i pielęgnuje skórę całego ciała dziecka już od pierwszych dni życia, pozostawiając na jej powierzchni naturalną warstwę ochronną. Działanie: - formuła żelu oparta jest na łagodnych substancjach myjących, - zawiera pantenol o działaniu zabezpieczającym przed przesuszeniem skóry, - skutecznie nawilża i oczyszcza skórę,pozostawiając ją delikatną i mi (więcej...)

11.97 PLN