Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Balsam Po Goleniu

Men's Atelier by Hean After Shave Balm Balsam Po Goleniu 50 ml

Zawiera wyciąg z nawilżającego śluzu ślimaka, kwas hialuronowy, antybakteryjne srebro koloidalne, regenerujący olej z oliwek oraz prowitaminę B5. Balsam ma lekką, płynną konsystencję. Idealnie wchłania się w głąb skóry. Nawilża, regeneruje i nawadnia cerę, oraz chroni ją przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Antybakteryjne srebro przyspiesza gojenie drobnych zaczerwienień, np.: po goleniu. Ba (więcej...)

18.40 PLN
Podgląd
Serum Do Pielęgnacji Wąsów i Brody

Men's Atelier by Hean Beard&Moustache Serum Do Pielęgnacji Wąsów i Brody 30 ml

Wyjątkowe serum zmiękcza, odżywia i pielęgnuje włosy brody i wąsów. Super lekka formuła, szybko wchłania się i nie pozostawia tłustego filmu. Serum wzbogacono olejem z nasion rącznika, który jest znany ze swoich właściwości przeciw wypadaniu włosów. Mieszanina lekkich silikonów pomaga naturalnym olejom wnikać w strukturę włosów przyspieszając ich regenerację.

19.85 PLN
Podgląd
Bogaty krem odżywczy Krem Na Dzień Dobry

Men's Atelier by Hean Good Morning Cream Bogaty krem odżywczy Krem Na Dzień Dobry 50 ml

Zawiera wyciąg z nawilżającego śluzu ślimaka, kwas hialuronowy, antybakteryjne srebro koloidalne, regenerujący olej z oliwek oraz prowitamina B5. Żelowa formuła wnika w głąb skóry, nawadnia ją oraz chroni przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi. Antybakteryjne srebro przyspiesza gojenie drobnych zaczerwienień, np.: po goleniu.

18.40 PLN
Podgląd
Żelowy krem łagodzący

Men's Atelier by Hean Soothing Gel Cream Żelowy krem łagodzący 50 ml

Zawiera olej z prażonych na zimno orzechów Arganii, który odbudowuje barierę ochronną skóry. Chroni przed wysuszeniem i uszkodzeniami oraz przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi. Olej dodatkowo niweluje szorstkość i łuszczenie się skóry. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze i dłoniach. Szybko się wchłania. Aktywne substancje: aloes, prowitamina B5 odżywiają, nawilżają i regenerują zaczer (więcej...)

15.37 PLN