Vivanel

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Vivanel Mydło w płynie Vanille & Patchouli 350 ml

VIVANEL Mydło w płynie Vanille & PatchouliSeria VIVANEL VANILLE & PATCHOULI inspirowana jest naturą. To kosmetyk na bazie ekstraktów roślinnych i kwiatowych oraz olejków eterycznych. Aromat wanilii jest silnym afrodyzjakiem. Patchouli: zachęca do tworzenia, pobudza wyobraźnię. To doskonała synteza zapachów dla kobiety szukającej atrakcyjności. A specjalnie zaprojektowana butelka ozdobi Twoją łazi (więcej...)

23.85 PLN
PODGLĄD

Vivanel Żel pod prysznic Vanille & Patchouli 300 ml

VIVANEL Żel pod prysznic Vanille & PatchouliProdukt ma przyjemną konsystencję, delikatnie się pieni i ma delikatny zapach. Oczyszcza, odświeża skórę, daje uczucie miękkości. Słodki aromat wanilii i paczuli długo pozostanie na Twojej skórze. Przeznaczony do przyjemnych zabiegów w kąpieli. Uważa się, że paczula jest zapachem miłości. Zanurz się w morzu miłości z tym produktem kosmetycznym.

23.72 PLN
PODGLĄD

Vivanel Żel pod prysznic Grapefruit & Vetiver 300 ml

VIVANEL żel pod prysznic Grapefruit & VetiverInspirowany naturą - kosmetyk na bazie ekstraktów roślinnych i kwiatowych oraz olejków eterycznych. To aromaty włoskich gajów cytrusowych i mocnego drewna. Drzewa cytrusowe pokrywające brzegi błękitnych fal zabiorą Cię daleko. Produkt ma przyjemną konsystencję, delikatnie się pieni i ma delikatny zapach. Oczyszcza, odświeża skórę, daje uczucie miękkośc (więcej...)

23.72 PLN
PODGLĄD

Vivanel mydło w płynie Black Neroli & Ginger 350 ml

VIVANEL mydło w płynie Black Neroli & Ginger, 350 mlMydło w płynie na bazie neroli i imbiru, daje uczucie czystości i świeżości, przyjemnie pachnie na skórze. Mydło w płynie ma delikatną konsystencję, tworzy miękką pianę, która delikatnie oczyszcza skórę dłoni, zapewniając im niezbędne odżywienie i pielęgnację, usuwa brud i bakterie. Harmonijnie uzupełnia wnętrze łazienki, ponieważ jest uwalniany (więcej...)

23.85 PLN
PODGLĄD

Vivanel Woda toaletowa Vanille & Patchouli 100 ml

Woda toaletowa, Vivanel Vanilla & Patchouli, Vivian Gray Woda toaletowa dla kobiet na bazie ekstraktów roślinnych i kwiatowych oraz olejków eterycznych. Aromat wanilii jest silnym afrodyzjakiem. Patchouli: zachęca do tworzenia, pobudza wyobraźnię. To doskonała synteza zapachów - dla kobiety szukającej atrakcyjności. Butelka o specjalnym designie ozdobi Twoją łazienkę.

46.62 PLN
PODGLĄD

Vivanel mydło w płynie Grapefruit & Vetiver 350 ml

VIVANEL Mydło w płynie Grapefruit & Vetiver, 350 mlSeria VIVANEL GRAPEFRIUT & VETIVER inspirowana jest naturą. To kosmetyk na bazie ekstraktów roślinnych i kwiatowych oraz olejków eterycznych. To aromaty włoskich gajów cytrusowych i mocnego drewna. Drzewa cytrusowe pokrywające brzegi błękitnych fal zabiorą Cię daleko. A specjalnie zaprojektowana butelka ozdobi Twoją łazienkę.Kraj pochodzenia: Nie (więcej...)

23.85 PLN
PODGLĄD

Vivanel Mydło w płynie Lotus & Rose 350 ml

VIVANEL mydło w płynie Lotus & RoseInspirowany naturą - kosmetyk na bazie ekstraktów roślinnych i kwiatowych oraz olejków eterycznych. Róża jest atrybutem bogini piękna Afrodyty. Lotos jest symbolem słońca, boskości, czystości i pokoju. Kompozycja tych kwiatowych aromatów łączy w sobie energię Wschodu i Zachodu, a jednocześnie jest pierwiastkiem męskim i żeńskim. Te zapachy dodadzą Ci kobiecości (więcej...)

25.27 PLN
PODGLĄD

Vivanel Żel pod prysznic Lotus & Rose 300 ml

VIVANEL Żel pod prysznic Lotus & RoseInspirowany naturą - kosmetyk na bazie ekstraktów roślinnych i kwiatowych oraz olejków eterycznych. Róża jest atrybutem bogini piękna Afrodyty. Lotos jest symbolem słońca, boskości, czystości i pokoju. Kompozycja tych kwiatowych aromatów łączy w sobie energię Wschodu i Zachodu, a jednocześnie jest pierwiastkiem męskim i żeńskim. Te zapachy dodadzą Ci kobiecośc (więcej...)

25.14 PLN
PODGLĄD

Vivanel Woda toaletowa Grapefruit & Vetiver 100 ml

VIVANEL Woda toaletowa Grapefruit & VetiverWoda toaletowa dla kobiet na bazie ekstraktów roślinnych i kwiatowych oraz olejków eterycznych. To aromaty włoskich gajów cytrusowych i mocnego drewna.Butelka o specjalnym designie ozdobi Twoją łazienkę.

49.39 PLN
PODGLĄD

Vivanel Żel pod prysznic Black Neroli & Ginger 300 ml

VIVANEL Żel pod prysznic Black Neroli & GingerŻel pod prysznic neroli i imbiru, dobrze się pieni i delikatnie oczyszcza skórę. Produkt nawilża i zmiękcza skórę, czyniąc ją aksamitną i gładką. Neroli otrzymywany jest w procesie destylacji z parą wodną lub kwitnienia kwiatów gorzkiej pomarańczy i jest jednym z najdroższych olejków eterycznych. Działa antybakteryjnie, przeciwdepresyjnie. A imbir zna (więcej...)

25.14 PLN
PODGLĄD

Vivanel Woda toaletowa Lotus & Rose 100 ml

VIVANEL woda toaletowa Lotus & RoseRomantyczny zapach na bazie naturalnych olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych. Czarująca elegancja róży w połączeniu z odurzającym lotosem nadaje temu kwiatowemu zapachowi ponadczasową elegancję.Róża jest atrybutem bogini piękna Afrodyty, a lotos jest symbolem słońca, boskości, czystości i pokoju. Kompozycja tych kwiatowych aromatów łączy w sobie energię W (więcej...)

49.39 PLN
PODGLĄD
Woda toaletowa Grapefruit & Vetiver
NOWOŚĆ

Vivanel Woda toaletowa Grapefruit & Vetiver 10 ml

Woda toaletowa Grapefruit & Vetiver Vivian Grey Vivanel Grapefruit & Vetiver to świeży zapach na bazie naturalnych olejków eterycznych.Woda toaletowa daje efekt wszechogarniającej świeżości, która dostarczy Ci energii na wiele godzin.Musujące nuty grejpfruta i pomarańczy.Praktyczne opakowanie idealne do torebki.

12.93 PLN
PODGLĄD