Perhaeps

Perhaeps – elegancja, styl i nowoczesność

Perhaeps – deep look factory jest marką stworzoną dla wszystkich, którzy cenią doskonały makijaż, łatwość aplikacji i komfort. Po Perhaeps chętnie sięgają makijażyści oraz kreatorki wizerunku. Zaprojektowane modele rzęs Perhaeps kreują modern look, wyznaczając trendy w świecie makijażu.

Innowacyjny proces wytwarzania umożliwił stworzenie rzęs naturalnych i lekkich. Dzięki temu Perhaeps zapewnia niczym nieskrępowaną kreatywność, pozwalając na osiąganie najlepszych efektów w makijażu. Modele rzęs doskonale współgrają z ponadczasową klasyką w makijażu oczu, jak i pozwalają na tworzenie odważnych, awangardowych stylizacji.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
KLEJ DO RZĘS CZARNY BLACK 1 ml x 3 szt.

Perhaeps KLEJ DO RZĘS CZARNY BLACK 1 ml x 3 szt. 3 ml

PERHEAPS KLEJ DO RZĘS CZARNY BLACK 1 ml x 3 szt. Czarny klej do rzęs Perhaeps po wyschnięciu tworzy elastyczną warstwę w kolorze głębokiej czerni i idealnie stapia się z barwą przyklejanych rzęs. Wygodny aplikator pozwala na szybkie i precyzyjne przyklejenie pasków z rzęsami lub kępek. Najwyższa jakość tego profesjonalnego kleju pozwala na osiągnięcie bardzo trwałego efektu oraz wysoki komfort nos (więcej...)

9.99 PLN
Podgląd
KLEJ DO RZĘS PRZEZROCZYSTY CLEAR 1 ml x 3 szt.

Perhaeps KLEJ DO RZĘS PRZEZROCZYSTY CLEAR 1 ml x 3 szt. 3 ml

PERHAEPS - KLEJ DO RZĘS CLEAR 1 ml x 3 szt. Bezbarwny klej do rzęs Perhaeps po wyschnięciu tworzy niewidoczną, elastyczną warstwę. Jest to profesjonalny klej z wygodnym aplikatorem, który pozwala na szybką metamorfozę oka. Najwyższa jakość kleju pozwala na osiągnięcie bardzo trwałego efektu i wysoki komfort noszenia. Można stosować zarówno do rzęs na paskach, jak i do kępek. Najważniejsze cechy: B (więcej...)

9.99 PLN
Podgląd
PASKI RZĘS CARMEN gratis KLEJ

Perhaeps PASKI RZĘS CARMEN gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - CARMEN CARMEN – uwodzicielska i romantyczna Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Ekspresowy i łatwy sposób na „kocie oko” każdego dnia. Stożkowe zakończenie włosa gwarantuje doskonałą imitację naturalnych rzęs w kolorze czerni. Subtelny, bezbarwny i elastyczny półpasek umożliwia łatwe dopasowanie do kształtu powieki i zapewnia komfort noszenia. L (więcej...)

9.99 PLN
Podgląd
PASKI RZĘS DONNA gratis KLEJ

Perhaeps PASKI RZĘS DONNA gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - DONNA DONNA – naturalnie piękna Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Stworzone, aby idealnie dopasować się do niemal każdego kształtu oczu. Optycznie je powiększają i nadają niezwykle wyraziste spojrzenie. Naturalny efekt zapewniają pocienione końcówki włosa. Elastyczny pasek pozwala na łatwą aplikację i komfort noszenia. Dzięki włoskom o przepla (więcej...)

9.99 PLN
Podgląd
PASKI RZĘS ELEKTRA gratis KLEJ

Perhaeps PASKI RZĘS ELEKTRA gratis KLEJ

Perhaeps PASKI RZĘS Elektra ELEKTRA – elektryzuje spojrzeniem Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Niezwykle lekkie i długie rzęsy w kolorze czerni. Doskonalone podkreślają oczy duże, okrągłe, głęboko osadzone oraz w kształcie migdała, nadając im wyraziste spojrzenie. Stanowią nieodłączny element makijażu wieczorowego, kusząc zalotnym, hipnotyzującym spojrzeniem. Stożko (więcej...)

9.99 PLN
Podgląd
PASKI RZĘS LADY gratis KLEJ

Perhaeps PASKI RZĘS LADY gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - LADY LADY – zachwyca szykiem Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Zalotne i kuszące spojrzenie w kilka chwil. Długie, naprzemiennie ułożone włoski zapewniają całkowicie naturalny efekt w przypadku oczu dużych, okrągłych, głęboko osadzonych oraz w kształcie migdała. Elastyczny i bezbarwny pasek idealnie dopasowuje się do oka, tworząc trwałe uzupeł (więcej...)

9.99 PLN
Podgląd
PASKI RZĘS PARISIENNE gratis KLEJ

Perhaeps PASKI RZĘS PARISIENNE gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - PARISIENNE PARISIENNE – wytworna i elegancka Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Szybki sposób na naturalne i pełne wdzięku spojrzenie. Idealnie podkreślają i zagęszczają linię rzęs, optycznie powiększając oko. Stożkowe zakończenie oraz naprzemiennie ułożone włoski pozwalają uzyskać doskonałą imitację naturalnych, czarnych rzęs. Dzięki elastycz (więcej...)

9.99 PLN
Podgląd
PASKI RZĘS QUEEN gratis KLEJ

Perhaeps PASKI RZĘS QUEEN gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - QUEEN QUEEN – królowa nocy Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Doskonała propozycja na wytworny wieczór. Długie, podkręcone, miejscami skoncentrowane włoski podkreślają linię rzęs. Sprawdzą się dla oczu dużych, okrągłych i w kształcie migdała. Elastyczny i bezbarwny pasek pozwala na łatwe dopasowanie do kształtu powieki, zapewniając wygodę w każ (więcej...)

9.99 PLN
Podgląd
PASKI RZĘS SISSI gratis KLEJ

Perhaeps PASKI RZĘS SISSI gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - SISSI SISSI – kusi spojrzeniem Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Spontanicznie długie, lekkie rzęsy nadadzą wyjątkową magię spojrzeniu. Stożkowe zakończenie włosa oraz niewidoczny, elastyczny pasek zapewnią naturalny efekt, imitując prawdziwe rzęsy. Znakomicie podkreślą oczy duże, okrągłe lub w kształcie migdała, tworząc uwodzicielski makijaż.

9.99 PLN