Perhaeps

Perhaeps – elegancja, styl i nowoczesność

Perhaeps – deep look factory jest marką stworzoną dla wszystkich, którzy cenią doskonały makijaż, łatwość aplikacji i komfort. Po Perhaeps chętnie sięgają makijażyści oraz kreatorki wizerunku. Zaprojektowane modele rzęs Perhaeps kreują modern look, wyznaczając trendy w świecie makijażu.

Innowacyjny proces wytwarzania umożliwił stworzenie rzęs naturalnych i lekkich. Dzięki temu Perhaeps zapewnia niczym nieskrępowaną kreatywność, pozwalając na osiąganie najlepszych efektów w makijażu. Modele rzęs doskonale współgrają z ponadczasową klasyką w makijażu oczu, jak i pozwalają na tworzenie odważnych, awangardowych stylizacji.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Perhaeps KLEJ DO RZĘS CZARNY BLACK 1 ml x 3 szt. 3 ml

PERHEAPS KLEJ DO RZĘS CZARNY BLACK 1 ml x 3 szt. Czarny klej do rzęs Perhaeps po wyschnięciu tworzy elastyczną warstwę w kolorze głębokiej czerni i idealnie stapia się z barwą przyklejanych rzęs. Wygodny aplikator pozwala na szybkie i precyzyjne przyklejenie pasków z rzęsami lub kępek. Najwyższa jakość tego profesjonalnego kleju pozwala na osiągnięcie bardzo trwałego efektu oraz wysoki komfort nos (więcej...)

9.99 PLN
PODGLĄD

Perhaeps KLEJ DO RZĘS PRZEZROCZYSTY CLEAR 1 ml x 3 szt. 3 ml

PERHAEPS - KLEJ DO RZĘS CLEAR 1 ml x 3 szt. Bezbarwny klej do rzęs Perhaeps po wyschnięciu tworzy niewidoczną, elastyczną warstwę. Jest to profesjonalny klej z wygodnym aplikatorem, który pozwala na szybką metamorfozę oka. Najwyższa jakość kleju pozwala na osiągnięcie bardzo trwałego efektu i wysoki komfort noszenia. Można stosować zarówno do rzęs na paskach, jak i do kępek. Najważniejsze cechy: B (więcej...)

9.99 PLN
PODGLĄD

Perhaeps PASKI RZĘS CARMEN gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - CARMEN CARMEN – uwodzicielska i romantyczna Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Ekspresowy i łatwy sposób na „kocie oko” każdego dnia. Stożkowe zakończenie włosa gwarantuje doskonałą imitację naturalnych rzęs w kolorze czerni. Subtelny, bezbarwny i elastyczny półpasek umożliwia łatwe dopasowanie do kształtu powieki i zapewnia komfort noszenia. L (więcej...)

9.99 PLN
PODGLĄD

Perhaeps PASKI RZĘS ELEKTRA gratis KLEJ

Perhaeps PASKI RZĘS Elektra ELEKTRA – elektryzuje spojrzeniem Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Niezwykle lekkie i długie rzęsy w kolorze czerni. Doskonalone podkreślają oczy duże, okrągłe, głęboko osadzone oraz w kształcie migdała, nadając im wyraziste spojrzenie. Stanowią nieodłączny element makijażu wieczorowego, kusząc zalotnym, hipnotyzującym spojrzeniem. Stożko (więcej...)

9.99 PLN
PODGLĄD

Perhaeps PASKI RZĘS LADY gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - LADY LADY – zachwyca szykiem Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Zalotne i kuszące spojrzenie w kilka chwil. Długie, naprzemiennie ułożone włoski zapewniają całkowicie naturalny efekt w przypadku oczu dużych, okrągłych, głęboko osadzonych oraz w kształcie migdała. Elastyczny i bezbarwny pasek idealnie dopasowuje się do oka, tworząc trwałe uzupeł (więcej...)

9.99 PLN
PODGLĄD

Perhaeps PASKI RZĘS PARISIENNE gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - PARISIENNE PARISIENNE – wytworna i elegancka Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Szybki sposób na naturalne i pełne wdzięku spojrzenie. Idealnie podkreślają i zagęszczają linię rzęs, optycznie powiększając oko. Stożkowe zakończenie oraz naprzemiennie ułożone włoski pozwalają uzyskać doskonałą imitację naturalnych, czarnych rzęs. Dzięki elastycz (więcej...)

9.99 PLN
PODGLĄD

Perhaeps PASKI RZĘS QUEEN gratis KLEJ

PERHAEPS - PASKI RZĘS - QUEEN QUEEN – królowa nocy Rzęsy na paskach – czarne, z naturalnie pocienionymi końcówkami. Doskonała propozycja na wytworny wieczór. Długie, podkręcone, miejscami skoncentrowane włoski podkreślają linię rzęs. Sprawdzą się dla oczu dużych, okrągłych i w kształcie migdała. Elastyczny i bezbarwny pasek pozwala na łatwe dopasowanie do kształtu powieki, zapewniając wygodę w każ (więcej...)

9.99 PLN
PODGLĄD

Perhaeps PERHAEPS - KĘPKI RZĘS - LONG - 60 SZT gratis KLEJ

PERHAEPS - KĘPKI RZĘS - LONG - 60 SZT LONG Kępki rzęs - długie, czarne, bezwęzełkowe, stożkowe Długie, wyraziste kępki doskonale modelują kształt oka i dodają głębi spojrzeniu. Nałożone w zewnętrznym kąciku tworzą efekt „kociego oka” podkreślając zalotny charakter spojrzenia. Brak węzełków na łączeniach włosków gwarantuje bardzo naturalny efekt. Polecane są na co dzień, jak i do wieczorowego, bar (więcej...)

9.99 PLN
PODGLĄD