Playboy

Z czego słynie Playboy? Z frywolnego czasopisma dla mężczyzn, które od grudnia 1953 roku z piękną Marilyn Monroe na pierwszej okładce podbija świat. Wydawcą czasopisma i założycielem przedsiębiorstwa Playboy Enterprise jest Hugh Hefner a potem córka Christie Hefner. Autorem słynnego logo ze stylizowaną sylwetką głowy królika z muszką, zwanego Playboy-Bunny, jest Art Paul.

Teraz po kilkudziesięciu latach ukazuje się w 32 krajach na podstawie pojedynczych licencji. Dla porównania pierwsze wydanie niemieckie ukazało się w 1972 roku, polskie w 1992, a austriackie w 2012. Ciekawostką jest specjalne wydanie czasopisma dla niewidomych z pismem Braille’a, bo Playboy pamięta o wszystkich swoich czytelnikach.

Wraz z rozrastającym się przedsiębiorstwem z logo króliczka Playboy’a wylansowano wiele produktów.

Oferta Playboy Frangrance obejmuje przede wszystkim kosmetyki dla kobiet i mężczyzn.

Niezmiennie zwracają one na siebie uwagę zapachami, które od pierwszych chwil zapadają w pamieć. Wśród nich odrębną serię stanowią wody perfumowane dla kobiet w charakterystycznych okrągłych flakonach z nakrętką w kształcie stylizowanej głowy królika. Rozwiązania kolorystyczne flakonów są dość różne.

Popularne linie kosmetyczne Playboy:
Play It Sexy, Play It Spicy, Play It Lovely, Play It rock, Hollywood, New York, London, Super, Malibu, Vip

Playboy
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Playboy Endless Night For Him Żel pod prysznic 250 ml

Playboy Miami jest zapachem wyrażającym pasję życia młodego, żadnego włądzy i kobiet mężczyzny-playboya.Nuty zapachowe:Nuta głowy: bergamotka, bujna zieleń, jabłko, ozonNuta serca: drzewo różane, cyklamen, jaśminNuta bazy: piżo, amber, drzewo cedrowePlayboy Endless Night For Him to zapach wyrażający pasję życia młodego, żądnego władzy mężczyzny. Niezwykle hipnotyzujący i szarmancki zapach.Nuty zap (więcej...)

12.58 PLN
PODGLĄD

Playboy Play It Wild for Him Woda toaletowa spray 60 ml

Play It Wild for Him to orientalno-waniliowe perfumy dla mężczyzn. Kompozycja zapachowa została wydana w 2015 roku.Nuty zapachowe:Nuta głowy: grejpfrut, cytryna, gałka muszkatołowaNuta serca: jagoda, cynamon, ciemna czekolada, ananasNuta bazy: fasolka tonka, skóra, ambra

25.97 PLN
PODGLĄD

Playboy Play It Wild for Him Żel pod prysznic 250 ml

Odważ się uwolnić dzikość, która kryje się w Tobie. Zaznacz swoją męskość dzięki żelowi pod prysznic i szamponowi 2 w 1 Playboy Play It Wild. Ciepły, aromatyczny produkt o orientalnej kompozycji, którą uzupełnia intensywna skórzana baza. Idealny dla uwodzicielskich i pewnych siebie mężczyzn.• Odświeżający żel pod prysznic i szampon 2 w 1, który delikatnie oczyszcza skórę i włosy• Łagodzi skórę i o (więcej...)

13.37 PLN
PODGLĄD

Playboy Make The Cover For Him Woda toaletowa spray 30 ml

Woda toaletowa Playboy Make The Cover For Him to charyzmatyczny męski zapach stworzony przez nagradzanego francuskiego perfumiarza Farbice'a Pellegrina z firmy Firmenich. Perfumy dla wszystkich tych, którzy są samodzielni i kochają podejmować ryzyko. Perfumy to wielopłaszczyznowa mieszanka kontrastujących nut - zapewniająca fascynujące i nowoczesne doznania zapachowe.Nuty zapachowe:Nuta głowy: zie (więcej...)

42.36 PLN
PODGLĄD