Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Ampułki do włosów Z Olejkiem Z Drzewa Herbacianego 12x10ml

Ronney Anti-Dandruff Ampułki do włosów Z Olejkiem Z Drzewa Herbacianego 12x10ml

- usuwa łupież - zapobiega ponownemu tworzeniu się łupieżu - zmniejsza przetłuszczanie się włosów - łagodzi podrażnienia Ronney Hair Ampoules Regenerating to ampułki, które przeznaczone są do kuracji pielęgnacyjnej dla włosów z tendencją do łupieżu. Ampułki zawierają olejek z drzewa herbacianego, który doskonale usuwa łupież i zapobiega ponownemu tworzeniu się. Dodatkowo ampułki likwidują problem (więcej...)

14.27 PLN
Podgląd
Ampułki Z Balsamem Kwiatowym 12x10ml

Ronney Anty-Hair Loss Ampułki Z Balsamem Kwiatowym 12x10ml

RONNEY HAIR AMPOULES ANTI-HAIR LOSS AMPUŁKI Z BALSAMEM KWIATOWYM ZAPOBIEGAJĄCE WYPADANIU WŁOSÓW

13.37 PLN
Podgląd
Profesjonalne Silikonowe Gumki Do Włosów 300 Sztuk

Ronney Profesjonalne Silikonowe Gumki Do Włosów 300 Sztuk Czarne (01)

*Ronney Profesjonalne Silikonowe Gumki Do Włosów 300 Sztuk * Zestaw profesjonalnych silikonowych gumek do włosów. Idealnie sprawdzą się w kreacji codziennych uczesań na włosach cienkich i delikatnych. Zapewniają fryzurze efekt odpowiedniego utrwalenia. Do stosowania jednorazowo bądź wielokrotnie. Łatwo i bez problemu zsuwają się ze związanych końcówek. Używane u nasady można przeciąć lub urwać nie (więcej...)

5.15 PLN
Podgląd
Ampułki do włosów Z Jedwabiem 12x10ml

Ronney Regenerating Ampułki do włosów Z Jedwabiem 12x10ml

RONNEY HAIR AMPOULES INTENSIVE SILK REGENERATING AMPUŁKI Z JEDWABIEM WYGŁADZANIE + POŁYSK

13.37 PLN
Podgląd
Banana Wkład Z Woskiem Do Depilacji

Ronney Roller Depilatory Wax Banana Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie - ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge BANANA to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

4.85 PLN
Podgląd
Honey Wkład Z Woskiem Do Depilacji

Ronney Roller Depilatory Wax Honey Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie *ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge HONEY to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

5.47 PLN
Podgląd
Lemon Wkład Z Woskiem Do Depilacji

Ronney Roller Depilatory Wax Lemon Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

Ronney Roller Depilatory Wax to cytrynowy wosk do depilacji, który idealnie się sprawdzi przy każdym typie skóry. Dokładnie i skutecznie pozbywa się włosków. Nie wywołuje podrażnień oraz zachowuje hydrolipidową równowagę skóry.

4.45 PLN
Podgląd
Natural Wkład Z Woskiem Do Depilacji

Ronney Roller Depilatory Wax Natural Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie - ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge NATURAL to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

4.65 PLN
Podgląd
Rose Wkład Z Woskiem Do Depilacji

Ronney Roller Depilatory Wax Rose Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

Ronney Roller Depilatory Wax to wosk do depilacji. Posiada piekny różany zapach. Nie wywołuje podrażnień. Zachowuje hydrolipidową równowagę skóry oraz dokładnie i skutecznie pozbywa się włosków. Idealnie się sprawdzi przy każdym typie skóry.

4.85 PLN
Podgląd
Strawberry Wkład Z Woskiem Do Depilacji

Ronney Roller Depilatory Wax Strawberry Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie - ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge STRAWBERRY to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

5.10 PLN
Podgląd
White Chocolate Wkład Z Woskiem Do Depilacji

Ronney Roller Depilatory Wax White Chocolate Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie - ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge WHITE CHOCOLATE to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

4.85 PLN