Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Ronney Anti-Dandruff Ampułki do włosów Z Olejkiem Z Drzewa Herbacianego 12x10ml

- usuwa łupież - zapobiega ponownemu tworzeniu się łupieżu - zmniejsza przetłuszczanie się włosów - łagodzi podrażnienia Ronney Hair Ampoules Regenerating to ampułki, które przeznaczone są do kuracji pielęgnacyjnej dla włosów z tendencją do łupieżu. Ampułki zawierają olejek z drzewa herbacianego, który doskonale usuwa łupież i zapobiega ponownemu tworzeniu się. Dodatkowo ampułki likwidują problem (więcej...)

13.35 PLN
PODGLĄD

Ronney Intensive Placenta Reconstructed Ampułki do włosów 12x10ml

RONNEY Hair Ampoules Intensive Placenta - Ampułki Reconstructed Placenta Jest wiele sposobów na problem z wypadanie włosów suplementy diety, odżywki, maski.Jeżeli jednak potrzebujesz szybkiego rozwiązania problemu, postaw na ampułki RONNEY Reconstructed Placenta zadziałają najmocniej i najszybciej. W ampułkach zawarty jest skoncentrowany koktajl witamin i substancji aktywnych, które wnikają wgłąb (więcej...)

16.67 PLN
PODGLĄD

Ronney Regenerating Ampułki do włosów Z Jedwabiem 12x10ml

RONNEY HAIR AMPOULES INTENSIVE SILK REGENERATING AMPUŁKI Z JEDWABIEM WYGŁADZANIE + POŁYSK

13.35 PLN
PODGLĄD

Ronney Roller Depilatory Wax Banana Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie - ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge BANANA to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

4.55 PLN
PODGLĄD

Ronney Roller Depilatory Wax Honey Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie *ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge HONEY to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

4.87 PLN
PODGLĄD

Ronney Roller Depilatory Wax Lemon Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

Ronney Roller Depilatory Wax to cytrynowy wosk do depilacji, który idealnie się sprawdzi przy każdym typie skóry. Dokładnie i skutecznie pozbywa się włosków. Nie wywołuje podrażnień oraz zachowuje hydrolipidową równowagę skóry.

4.30 PLN
PODGLĄD

Ronney Roller Depilatory Wax Natural Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie - ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge NATURAL to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

5.05 PLN
PODGLĄD

Ronney Roller Depilatory Wax Rose Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

Ronney Roller Depilatory Wax to wosk do depilacji. Posiada piekny różany zapach. Nie wywołuje podrażnień. Zachowuje hydrolipidową równowagę skóry oraz dokładnie i skutecznie pozbywa się włosków. Idealnie się sprawdzi przy każdym typie skóry.

4.85 PLN
PODGLĄD

Ronney Roller Depilatory Wax Strawberry Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie - ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge STRAWBERRY to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

5.00 PLN
PODGLĄD

Ronney Roller Depilatory Wax White Chocolate Wkład Z Woskiem Do Depilacji 100 ml

- do depilacji - szybko schnie - ułatwia usuwanie włosków RONNEY Wax Cartridge WHITE CHOCOLATE to wkład z woskiem do depilacji. Delikatny zapach sprawi, że zabieg depilacji będzie przyjemniejszy. Doskonale nadaje się do depilacji całego ciała, do każdego typu skóry.

5.00 PLN
PODGLĄD