Shake for Body

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Shake for Body Mgiełka Do Ciała Miami 200 ml

Mgiełka do ciała SHAKE! FOR BODY SAINT TROPEZ o zapachu dojrzałych truskawek oraz delikatnych akcentów szampana. Mgiełka do ciała, która uwodzi aromatem słodyczy i delikatności. Pobudza zmysły i otula uwodzicielskim zapachem, przywołując letnie spacery wspaniałymi plażami Florydy. Idealnie sprawdza się w ciepłe dni przynosząc odświeżający aromat i przyjemny chłód. Mgiełka aromatycznych kropelek po (więcej...)

11.34 PLN
PODGLĄD

Shake for Body Shake Mist Mgiełka Do Ciała Saint Tropez 200 ml

Mgiełka do ciała SHAKE! FOR BODY SAINT TROPEZ o zapachu melona i dzikich śliwek. Mgiełka to prawdziwa eksplozja zmysłów i orzeźwienia. Pobudza zmysły i pozwala na chwilę relaksu, przywołując rozkoszne francuskie lato na Lazurowym Wybrzeżu. Idealnie sprawdza się w ciepłe dni przynosząc odświeżający owocowy aromat i przyjemny chłód. Mgiełka aromatycznych kropelek pozostawia subtelny, owocowy zapach (więcej...)

11.34 PLN
PODGLĄD

Shake for Body Mgiełka Do Ciała Waikiki 200 ml

Mgiełka do ciała WAIKIKI ( Peach&Cherry) o zapachu brzoskwini i kwiatu wiśni to idealne połączenie świeżości i delikatności. Pobudza zmysły i pozwala na chwilę odprężenia, przywołując słoneczne lato w otoczeniu fal oceanu i malowniczych hawajskich krajobrazów. Idealnie sprawdza się w ciepłe dni, przynosząc odświeżający owocowy aromat i przyjemny chłód. Mgiełka aromatycznych kropelek pozostawia del (więcej...)

12.05 PLN
PODGLĄD

Shake for Body Mgiełka Do Ciała Copacabana 200 ml

Mgiełka do ciała COPACABANA (Vanilla&Coconut) o zapachu słodkiej wanilii oraz wody kokosowej to prawdziwa bomba pozytywnej energii. Pobudza zmysły, jednocześnie napędza do działania, niczym karnawał w roztańczonym mieście Rio de Janerio. Idealnie sprawdza się w ciepłe dni, przynosząc orzeźwiający aromat i przyjemny chłód. Mgiełka aromatycznych kropelek pozostawia delikatny, słodki zapach na skórze (więcej...)

11.73 PLN
PODGLĄD