Shake for Body

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Shake for Body Mgiełka Do Ciała Miami 200 ml

Mgiełka do ciała SHAKE! FOR BODY SAINT TROPEZ o zapachu dojrzałych truskawek oraz delikatnych akcentów szampana. Mgiełka do ciała, która uwodzi aromatem słodyczy i delikatności. Pobudza zmysły i otula uwodzicielskim zapachem, przywołując letnie spacery wspaniałymi plażami Florydy. Idealnie sprawdza się w ciepłe dni przynosząc odświeżający aromat i przyjemny chłód. Mgiełka aromatycznych kropelek po (więcej...)

10.30 PLN
PODGLĄD

Shake for Body Mgiełka Do Ciała Waikiki 200 ml

Mgiełka do ciała WAIKIKI ( Peach&Cherry) o zapachu brzoskwini i kwiatu wiśni to idealne połączenie świeżości i delikatności. Pobudza zmysły i pozwala na chwilę odprężenia, przywołując słoneczne lato w otoczeniu fal oceanu i malowniczych hawajskich krajobrazów. Idealnie sprawdza się w ciepłe dni, przynosząc odświeżający owocowy aromat i przyjemny chłód. Mgiełka aromatycznych kropelek pozostawia del (więcej...)

10.01 PLN
PODGLĄD

Shake for Body Shake Mist Mgiełka Do Ciała Saint Tropez 200 ml

Mgiełka do ciała SHAKE! FOR BODY SAINT TROPEZ o zapachu melona i dzikich śliwek. Mgiełka to prawdziwa eksplozja zmysłów i orzeźwienia. Pobudza zmysły i pozwala na chwilę relaksu, przywołując rozkoszne francuskie lato na Lazurowym Wybrzeżu. Idealnie sprawdza się w ciepłe dni przynosząc odświeżający owocowy aromat i przyjemny chłód. Mgiełka aromatycznych kropelek pozostawia subtelny, owocowy zapach (więcej...)

10.39 PLN
PODGLĄD

Shake for Body Mgiełka Do Ciała Copacabana 200 ml

Mgiełka do ciała COPACABANA (Vanilla&Coconut) o zapachu słodkiej wanilii oraz wody kokosowej to prawdziwa bomba pozytywnej energii. Pobudza zmysły, jednocześnie napędza do działania, niczym karnawał w roztańczonym mieście Rio de Janerio. Idealnie sprawdza się w ciepłe dni, przynosząc orzeźwiający aromat i przyjemny chłód. Mgiełka aromatycznych kropelek pozostawia delikatny, słodki zapach na skórze (więcej...)

10.86 PLN
PODGLĄD