Soraya

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Soraya #FOODI JAGODA WYGŁADZAJĄCY PEELING DO DŁONI 75 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to delikatny peeling do dłoni, który zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości skóry oraz efekt miękkiej i przyjemnej w dotyku skóry dłoni. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

7.78 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA ODŻYWCZA GALARETKA DO CIAŁA 200 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to galaretka do ciała, która zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości skóry oraz efekt miękkiej i przyjemnego w dotyku ciała. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

15.91 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA ODŻYWCZA GALARETKA DO DŁONI 75 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya foodie to aksamitna galaretka do dłoni, która zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza natychmiastowe wygładzenie oraz efekt gładkiej i miękkiej w dotyku skóry dłoni. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

7.78 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA ODŻYWCZA MASECZKA DO TWARZY 2x5ML

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to maseczka do twarzy, która zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości skóry oraz efekt miękkiej i przyjemnej w dotyku twarzy. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

4.00 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA WYGŁADZAJĄCY MUS DO CIAŁA 200 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to aksamitny mus do ciała, który zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza poprawę sprężystości oraz efekt gładkiej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

15.55 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCA MASECZKA DO TWARZY 2x5ML

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya foodie to lekka maseczka do twarzy zawierająca naturalny ekstrakt z melona. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza natychmiastowe nawilżenie oraz efekt wypielęgnowanej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

4.10 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCE SMOOTHIE DO CIAŁA 200 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya foodie to lekkie smoothie do ciała zawierające naturalny ekstrakt z melona. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza natychmiastowe nawilżenie oraz efekt wypielęgnowanej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

15.55 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCY MUS DO DŁONI 75 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! - natychmiastowe nawilżenie skóry - orzeźwiający melonowy zapach - gładkie i miękkie dłonie Zawarte w melonie higroskopijne węglowodany zapobiegają utracie wody. Ekstrakt z melona uzupełnia naturalne nawilżenie naskórka.

7.78 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCY SORBET DO CIAŁA 200 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya #foodie to intensywnie nawilżający sorbet do ciała, który zawiera naturalny ekstrakt z melona. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza natychmiastowe nawilżenie oraz efekt wypielęgnowanej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

15.55 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON ODŚWIEŻAJĄCY ŻEL DO STÓP 75 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya foodie to lekki żel do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z melona. 9 na 10 stosujących go kobiet nawilżenie, zmiękczenie skóry stóp. Dodatkowo żel zawiera składniki odświeżające. Dzięki temu codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna! Poczuj nawilżającą moc melona: - ten słodki owoc w ponad 90% składa się z wody, - zawarte w nim higroskopijne węglow (więcej...)

7.78 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCA MASECZKA DO TWARZY 2x5ML

Regenerująca maseczka do twarzy z miodem manuka doskonale odżywia i nawilża skórę.

4.00 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCE MASŁO DO CIAŁA 200 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya foodie to bogate masło do ciała, które zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących je kobiet potwierdza redukcję szorstkości oraz efekt zregenerowanej i dopieszczonej skóry. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

18.19 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCY KREM DO STÓP 75 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya #foodie to regenerujący krem do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza wygładzenie skóry oraz efekt miękkiej i wypielęgnowanej skóry stóp. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

7.78 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD ZMIĘKCZAJĄCY PEELING DO STÓP 75 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya #foodie to zmiękczający peeling do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości oraz efekt miękkiej i wypielęgnowanej skóry stóp. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

7.96 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti Ageing 70+ Mleczko do ciała Ceramidowa Regeneracja 400 ml

Mleczka Anti-Aeging to zaawansowana pielęgnacja precyzyjnie dostosowana do potrzeb skóry dojrzałej. Mleczko do ciała 70+ Ceramidowa Regeneracja to kosmetyk dostosowany do potrzeb pielęgnacyjnych skóry dojrzałej. Składniki wzmacniają, regenerują i intensywnie nawilżają skórę. Połączenie dwóch składników zapobiega procesom starzenia. Deep Moist 6x - precyzyjnie nawilża, wnika w głąb skóry dzięki cze (więcej...)

12.97 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti Ageing Mikrozastrzyk na wiotczejącą skórę 150 ml

Anti-Ageing mikrozastrzyk na zwiotczałą skórę to zaawansowana pielęgnacja precyzyjnie dostosowana do potrzeb skóry dojrzałej, to Serum do zadań specjalnych. Połączenie składników, które zagęszczają i modelują skórę pomagając w zahamowaniu skutków upływu czasu. Kompleks antyglikacyjny - hamuje zachodzący w skórze proces glikacji i wzmacnia kolagenowy fundament skóry, aby zwiększyć jej gęstość, napi (więcej...)

12.97 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing 40+ Mleczko Do Ciała REGENERACJA ULTRA NAWILŻANIE 24H 400 ml

MLECZKO DO CIAŁA 40+ REGENERACJA ULTRA NAWILŻANIE 24H idealnie odpowiada potrzebom pielęgnacyjnym skóry kobiet w wieku 40+. Chroni Twoją skórę przed procesami starzenia i pomaga zachować jej młody wygląd. Formuła mleczka 40+ została oparta na dobranych do wieku składnikach aktywnych o określonej intensywności działania. Zapewnia kompleksową pielęgnację ciała z dodatkowym działaniem anti-ageing. Na (więcej...)

16.51 PLN
PODGLĄD
Mleczko Do Ciała Ujędrnianie Ultranawilżanie 24H
PROMOCJA

Soraya Anti-Ageing 50+ Mleczko Do Ciała Ujędrnianie Ultranawilżanie 24H 400 ml

Mleczko Do Ciała Ujędrnianie, Ultranawilżanie 24H do skóry 50+ Wzrost nawilżenia-+41% po 1h od aplikacji, +15% po 24h od aplikacji Poprawa jędrności i elastyczności skóry już po 7 dniach. Odczucie nawilżenia- potwierdzone przez 95% kobiet Poprawa napięcia skóry- potwierdzona przez 95% kobiet wynik średni i wynik badań satysfakcji po 3 tygodniach stosowania na grupie kobiet w wieku 51-60 lat. Kosme (więcej...)

13.27 PLN
12.02 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing 60+ Mleczko Do Ciała Odbudowa 400 ml

Soraya Anti-Ageing 60+ Mleczko Do Ciała Odbudowa - odbudowuje - nawilża - pielęgnuje - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Zapewnia ochronę przed procesami starzenia i pomaga zachować jej atrakcyjny wygląd. HYDRANET 24H - trójwymiarowa, inteligentna matryca, zapewnia efekt natychmiastowego i długofalowego nawilżenia skóry. CERAMIDY- odbudowują barierę lipidową skóry, zwiększają nawilżenie (więcej...)

15.45 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing Intensywnie Odmładzający krem do rąk skóry dojrzałej 100 ml

Anti-Ageing Intensywnie Odmładzający krem do rąk. Połączenie aktywnych składników, które zmniejszają widoczność oznak starzenia na skórze dłoni. Anti-Ageing Intensywnie odmładzający krem do rąk. Zaawansowana pielęgnacja precyzyjnie dostosowana do potrzeb skóry dojrzałej. Połączenie aktywnych składników, które zmniejszają widoczność oznak starzenia na skórze dłoni. Masło Shea - regeneruje i odżywia (więcej...)

9.57 PLN
PODGLĄD
silnie odżywczy krem do rąk skóry dojrzałej
PROMOCJA

Soraya Anti-Ageing silnie odżywczy krem do rąk skóry dojrzałej 100 ml

Anti-Ageing silnie odżywczy krem do rąk to połączenie aktywnych składników, które redukują suchość i intensywnie odżywiają skórę dłoni, przywracając jej komfort. Anti-Ageing silnie odżywczy krem do rąk dzięki zaawansowanej pielęgnacji precyzyjnie dostosowuje się do potrzeb skóry dojrzałej. Połączenie aktywnych składników redukują suchość i intensywnie odżywiają skórę dłoni, przywracając jej komfor (więcej...)

9.57 PLN
8.61 PLN
PODGLĄD

Soraya BLACK ORCHID & DIAM Maseczka saszetka

Odmładzająca maseczka zapewni Twojej skórze intensywną regenerację i poczucie lepszego odżywienia,zredukuje zmarszczki,poprawi jędrność i elastyczność.Twoja cera zyska młodszy,świeższy wygląd i lepszą kondycję.

4.07 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds 40+ przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na dzień i na noc 50 ml

Masz już dość nudnej, rutynowej pielęgnacji, którą po prostu musisz odhaczyć? Jeśli chciałabyś, by Twój krem przeciwzmarszczkowy był nie tylko skuteczny, ale także zmysłowo rozpieszczający Twoją skórę i dający poczucie wyjątkowości, to linia Black Orchid&Diamonds jest właśnie dla Ciebie. Formuły Black Orchid&Diamonds to połączenie skutecznych składników przeciwstarzeniowych z luksusowym diamentowy (więcej...)

23.40 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds 50+ Krem liftingujący na dzień i noc 50 ml

Masz już dość nudnej, rutynowej pielęgnacji, którą po prostu musisz odhaczyć? Jeśli chciałabyś, by Twój krem przeciwzmarszczkowy był nie tylko skuteczny, ale także zmysłowo rozpieszczający Twoją skórę i dający poczucie wyjątkowości, to linia Black Orchid&Diamonds jest właśnie dla Ciebie. Formuły Black Orchid&Diamonds to połączenie skutecznych składników przeciwstarzeniowych z luksusowym diamentowy (więcej...)

23.40 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds 60+ ujędrniający krem do twarzy na dzień i na noc 50 ml

Linia Black Orchid&Diamonds to przeciwzmarszczkowe kremy do twarzy nie tylko skuteczne, ale także zmysłowo rozpieszczające skórę, dające poczucie wyjątkowości. Formuły Black Orchid&Diamonds to połączenie skutecznych składników przeciwstarzeniowych z luksusowym diamentowym pyłem oraz sensualnym ekstraktem z czarnej orchidei. Zapewnia skórze przyjemne wygładzenie i odżywienie, redukcję zmarszczek, o (więcej...)

23.40 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds 70+ regenerujący krem do twarzy na dzień i na noc 50 ml

Formuła kremu to połączenie skutecznych składników przeciwstarzeniowych z luksusowym dimentowym pyłem oraz sensualnym ekstraktem z czarnej orchidei.Zapewnią Twojej skórze przyjemne wygładzenie i odżywienie,redukcję zmarszczek,odczuwalną poprawę jędrności i elastyczności.Twoja cera będzie optycznie odmłodzona i promienna. Aktywator odbudowy skóry -koncentrat z alg który aktywuje syntezę 3 kluczowyc (więcej...)

24.10 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki 15 ml

Formuła kremu to połączenie przeciwstarzeniowego, sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem. Zapewni Twojej skórze przyjemne wygładzenie, redukcję zmarszczek wokół oczu, wyraźną poprawę napięcia skóry oraz bardziej wypoczęty i promienny wygląd okolic oczu.

18.97 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds odżywczy Balsam do ciała 200 ml

Formuła balsamu to połączenie przeciwstarzeniowego,sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem oraz odżywczym olejem abisyńskim.Zapewni skórze Twojego ciała regenerację,poprawę jędrności i elastyczności oraz przyjemne odżywienie. Kompozycja zapachowa orchidea, ylang-ylang, otulający zapach kokosa oraz nuty drzewa sandałowego i białego piżma.

14.47 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds Odżywczy Krem-maska na noc 50 ml

Formuła kremu-maski to połączenie przeciwstarzeniowego, sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem oraz odżywczym olejem abisyńskim. Zapewni Twojej skórze przyjemne wygładzenie i odżywienie, redukcję zmarszczek, odczuwalną poprawę jędrności i elastyczności.Twoja cera będzie optycznie odmłodzona i promienna. Można stosować wieczorem jako ekstra odżywczy krem na noc lub (więcej...)

23.40 PLN
PODGLĄD
wygładzający Balsam do ciała
PROMOCJA

Soraya Black Orchid & Diamonds wygładzający Balsam do ciała 200 ml

Formuła balsamu to połączenie przeciwstarzeniowego, sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem oraz wygładzającymi proteinami jedwabiu. Zapewni skórze Twojego ciała nawilżenie,poprawę jędrności i elastyczności oraz jedwabistą gładkość. Kompozycja zapachowa orchidea, ylang-ylang, otulający zapach kokosa oraz nuty drzewa sandałowego i białego piżma.

14.47 PLN
13.70 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds wygładzający Krem do rąk 100 ml

Formuła kremu do rąk to połączenie przeciwstarzeniowego, sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem oraz wygładzającymi proteinami jedwabiu. Zapewni skórze Twoich dłoni nawilżenie, poprawę elastyczności oraz jedwabistą gładkość.Krem szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Kompozycja zapachowa orchidea, ylang-ylang, otulający zapach kokosa oraz nuty drzewa (więcej...)

9.19 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet 24 Nawilżające Serum Antycellulitowe 200 ml

Naukowcy odkryli, że spożywany w diecie cukier przyczynia się nie tylko do rozrostu tkanki tłuszczowej, ale również prowadzi do osłabienia kolagenowego fundamentu skóry. Dzieje się tak w wyniku procesu glikacji, w którym cukier osłabia włókna kolagenowe. W rezultacie skóra traci gęstość i sprężystość, co sprzyja powstawaniu cellulitu na brzuchu, udach i pośladkach. Sama utrata wagi nie wystarczy w (więcej...)

18.93 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet 24 Nocny Koncentrat Intensywne Wyszczuplanie 200 ml

Soraya Body Diet 24 Nocny Koncentrat Intensywne Wyszczuplanie Nocny koncentrat zawierający kofeinę jest skoncentrowanym kosmetykiem przeznaczonym do specjalistycznej pielęgnacji ciała, do stosowania przed snem. Polecany dla kobiet, które chcą intensywnie wysmuklić sylwetkę i znacząco poprawić elastyczność skóry. Wyszczuplającą aktywność zapewnia formuła oparta na skoncentrowanej kofeinie i technol (więcej...)

22.10 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet 24 Odżywczy Balsam Antycellulitowy 200 ml

Naukowcy odkryli, że spożywany w diecie cukier przyczynia się nie tylko do rozrostu tkanki tłuszczowej, ale również prowadzi do osłabienia kolagenowego fundamentu skóry. Dzieje się tak w wyniku procesu glikacji, w którym cukier osłabia włókna kolagenowe. W rezultacie skóra traci gęstość i sprężystość, co sprzyja powstawaniu cellulitu na brzuchu, udach i pośladkach. Sama utrata wagi nie wystarczy w (więcej...)

18.93 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet Green koncentrat antycellulitowy do pielęgnacji ciała 200 ml

Koncentrat Body Diet Green to kosmetyk do pielęgnacji ciała przeznaczony dla osób,które chcą zredukować widoczne oznaki cellulitu,wygładzić skórę,poprawić jej jędrność oraz wygląd i kondycję.Formuła oparta na tehnologii roślinnej liposukcji zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego,w tym skuteczne i wyjątkowe ekstrakty,które staną się Twoimi sprzymierzeńcami w walce z "pomarańczową skórką" -N (więcej...)

22.50 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet Green koncentrat do ciała ujędraniający i detoksykujący 200 ml

Koncentrat Body Diet Green to kosmetyk do pielęgnacji ciała przeznaczony dla osób,które chcą poprawić jędrność i sprężystość skóry ,zapobiegać jej wiotczeniu oraz poprawić jej wygląd i kondycję.Formuła oparta na technologii roślinnej liposukcji zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego,w tym skutczne i wyjątkowe ekstrakty,które staną się Twoimi sprzymierzeńcami w walce o piękną sylwetkę. -Nat (więcej...)

22.50 PLN
PODGLĄD
Body Diet Ujędrniający Scrub do ciała z łupinkami orzech i olejem Kokosowym
NOWOŚĆ

Soraya Body Diet Ujędrniający Scrub do ciała z łupinkami orzech i olejem Kokosowym 200 g

SORAYA HEALTHY BODY DIET CUKROWY PEELING Z OLEJEM KOKOSOWYM 200 G Ujędrniający scrub do ciała z drobinkami cukru, łupinkami orzecha włoskiego i olejem kokosowym Naturalny peeling cukrowy z olejem kokosowym idealnie wygładzi Twoja skórę, poprawi jej jędrność i pomoże w walce z cellulitem. Jego gęsta formuła o cudownym zapachu kwiatów kokosa daje niezwykła przyjemność aplikacji, a dodatkowo łatwo si (więcej...)

18.55 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet24 Balsam Do Ciała Wyszczuplanie i Ujędrnianie 200 ml

Soraya Body Diet24 Balsam Do Ciała Wyszczuplanie i Ujędrnianie Formuła z efektem chłodzenia oparta na technologii kosmetycznej liposukcji wykorzystuje nowatorskie składniki aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzać je do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę, w każdej sytuacji. Fat burner (keton malinowy) – aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku czy sn (więcej...)

13.07 PLN
PODGLĄD
Krem Do Biustu Ujędrnianie i Modelowanie
PROMOCJA

Soraya Body Diet24 Krem Do Biustu Ujędrnianie i Modelowanie 150 ml

Soraya Body Diet24 Serum Do Ciała Antycellulit i Wyszczuplanie - ujędrnia - modeluje - formuła oparta na technologii aktywnego lipoliftingu wykorzystuje składniki działające na 3 poziomach skóry Body Diet24 to seria zawierająca połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać intensywniej niż zwykle. FAT BURNER (keton malinowy) + ADIPOBLOKER + DIETA KOMÓRKOWA - Innowacyjny mechan (więcej...)

14.19 PLN
12.62 PLN
PODGLĄD

Soraya BODY DIET24 PEELING DO CIAŁA 100 ml

Peeling Body Diet 24 to kosmetyka przeznaczony dla osób, które chcą szybko uzyskać efekt jedwabiście gładkiej, jędrnej i ładnie napiętej skóry. Za jego działanie odpowiadają: Drobinki z łupinek orzecha - skutecznie złuszczają martwe komórki naskórka, sprawiając, że skóra błyskawicznie staje się miękka i gładka Olejek z nasion chia - pielęgnuje i odżywia skórę, poprawiając jej nawilżenie Dodatkowo (więcej...)

10.61 PLN
PODGLĄD
PEELING DO CIAŁA
WYPRZEDAŻ

Soraya BODY DIET24 PEELING DO CIAŁA 100 ml

Peeling Body Diet 24 to kosmetyka przeznaczony dla osób, które chcą szybko uzyskać efekt jedwabiście gładkiej, jędrnej i ładnie napiętej skóry. Za jego działanie odpowiadają: Drobinki z łupinek orzecha - skutecznie złuszczają martwe komórki naskórka, sprawiając, że skóra błyskawicznie staje się miękka i gładka Olejek z nasion chia - pielęgnuje i odżywia skórę, poprawiając jej nawilżenie Dodatkowo (więcej...)

10.61 PLN
8.05 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet24 Serum 3-Funkcyjne Ujedrnianie Lifting Cellulit 200 ml

Soraya Body Diet24 Serum 3-Funkcyjne Ujedrnianie Lifting Cellulit - ujędrnia - eliminuje cellulit - napina - formuła lift&up o działaniu liftingującym i ujędrniającym zapewnia efekt masażu i doskonałe napięcie skóry ciała - technologii kosmetycznej liposukcji + mikroperełki masujące Body Diet24 to seria zawierająca połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać intensywniej niż zw (więcej...)

18.14 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet24 Serum Do Ciała Antycellulit i Wyszczuplanie 200 ml

Soraya Body Diet24 Serum Do Ciała Antycellulit i Wyszczuplanie - formuła z efektem chłodzenia oparta na technologii kosmetycznej liposukcji wykorzystuje nowatorskie składniki aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie - pobudza komórki do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę, w każdej sytuacji Body Diet24 to seria zawierająca połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać (więcej...)

14.22 PLN
PODGLĄD

Soraya Care Control Korektor punktowy na niedoskonałości 15 ml

Punktowy korektor na niedoskonałości dzięki skoncentrowanej formule pozwala szybko zredukować istniejące niedoskonałości. Efekty regularnego stosowania* Przyspieszenie redukcji istniejących wyprysków i niedoskonałości wg 85 Wygładzenie skóry wg 90 Matowienie świecących partii twarzy wg 80 Zmniejszenie zaczerwienienia wokół niedoskonałości wg 75 *Badanie satysfakcji, 4 tygodnie

10.82 PLN
PODGLĄD

Soraya Care Control Krem nawilżająco-matujący 50 ml

Krem nawilżającomatujący z aktywną formułą skutecznie pielęgnuje skórę, matuje ją, dodatkowo dając uczucie nawilżenia utrzymujące się cały dzień. Krem ma odpowiednią, lekką konsystencję, nadającą się do stosowania pod makijaż. Nie powoduje powstawania zaskórników.

18.05 PLN
PODGLĄD
Care Control Krem nawilżająco-matujący
WYPRZEDAŻ

Soraya Care Control Krem nawilżająco-matujący 50 ml

Krem nawilżającomatujący z aktywną formułą skutecznie pielęgnuje skórę, matuje ją, dodatkowo dając uczucie nawilżenia utrzymujące się cały dzień. Krem ma odpowiednią, lekką konsystencję, nadającą się do stosowania pod makijaż. Nie powoduje powstawania zaskórników.

18.05 PLN
13.56 PLN
PODGLĄD

Soraya Care Control Krem-kuracja przeciw niedoskonałościom 50 ml

Kremkuracja przeciw niedoskonałościomz aktywną formułą skutecznie walczy z niedoskonałościami i zapobiega powstawaniu kolejnych. Redukuje ilość zaskórników. Natychmiastowo poprawia nawilżenie skóry, sprawiając że wygląda promiennie i świeżo. Redukuje efekt świecenia skóry po przebudzeniu.

17.13 PLN
PODGLĄD

Soraya Care Control Maska głęboko oczyszczająca 50 ml

Maska głęboko oczyszczająca doskonale oczyszcza skórę, pozostawiając ją matową. Po użyciu skóra wygląda świeżo. Jest doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji.

11.99 PLN
PODGLĄD