Soraya

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

JAGODA WYGŁADZAJĄCY PEELING DO DŁONI
PROMOCJA

Soraya #FOODI JAGODA WYGŁADZAJĄCY PEELING DO DŁONI 75 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to delikatny peeling do dłoni, który zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości skóry oraz efekt miękkiej i przyjemnej w dotyku skóry dłoni. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

7.78 PLN
7.39 PLN
PODGLĄD
superodżywcze masło do ciała
PROMOCJA

Soraya #Foodie Awokado superodżywcze masło do ciała 200 ml

Awokado to jeden z najbardziej cenionych superfoods olej z awokado wyjątkowo skutecznie nawilża i regeneruje skórę, zapobiegając jej przesuszeniu źródło kwasów omega-3 i omega-6 niezbędnych dla regeneracji skóry. Masło nawilża i regeneruje skórę, zapobiegając jej przesuszeniu. Sposób użycia Wmasuj masło w skórę ciała. Stosuj 1-2 razy dziennie.

17.77 PLN
14.17 PLN
PODGLĄD
Balsam do ciała
PROMOCJA

Soraya #Foodie Awokado superodżywczy Balsam do ciała 200 ml

Awokado to jeden z najbardziej cenionych superfoods; olej z awokado wyjątkowo skutecznie nawilża i regeneruje skórę, zapobiegając jej przesuszeniu; źródło kwasów omega-3 i omega-6 niezbędnych dla regeneracji skóry.Balsam nawilża i regeneruje skórę, zapobiegając jej przesuszeniu.Sposób użycia: Wmasuj balsam w skórę ciała. Stosuj 1-2 razy dziennie.

17.77 PLN
14.17 PLN
PODGLĄD

Soraya #Foodie Awokado superodżywczy Krem do rąk 75 ml

Awokado to jeden z najbardziej cenionych superfoods;olej z awokado wyjątkowo skutecznie nawilża i regeneruje skórę, zapobiegając jej przesuszeniu; źródło kwasów omega-3 i omega-6 niezbędnych dla regeneracji skóry.Krem nawilża, odżywia i regeneruje skórę dłoni.Sposób użycia: Krem wmasować w skórę dłoni aż do całkowitego wchłonięcia. Stosować 3 -4 razy dziennie.

9.47 PLN
PODGLĄD
Zestaw balsam do ciała 200ml + krem do rąk 75ml + krem maska do stóp 75ml
PROMOCJA

Soraya #Foodie Awokado Zestaw balsam do ciała 200ml + krem do rąk 75ml + krem maska do stóp 75ml

W skład zestawu #foodie Avocado wchodzi:                                                           &nbsp (więcej...)

32.50 PLN
26.51 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA ODŻYWCZA GALARETKA DO CIAŁA 200 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to galaretka do ciała, która zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości skóry oraz efekt miękkiej i przyjemnego w dotyku ciała. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

15.91 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA ODŻYWCZA GALARETKA DO DŁONI 75 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya foodie to aksamitna galaretka do dłoni, która zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza natychmiastowe wygładzenie oraz efekt gładkiej i miękkiej w dotyku skóry dłoni. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

7.78 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA ODŻYWCZA MASECZKA DO TWARZY 2x5ML

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to maseczka do twarzy, która zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości skóry oraz efekt miękkiej i przyjemnej w dotyku twarzy. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

4.26 PLN
PODGLĄD
JAGODA WYGŁADZAJĄCY MUS DO CIAŁA
PROMOCJA

Soraya #FOODIE JAGODA WYGŁADZAJĄCY MUS DO CIAŁA 200 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to aksamitny mus do ciała, który zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza poprawę sprężystości oraz efekt gładkiej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

15.55 PLN
14.17 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCA MASECZKA DO TWARZY 2x5ML

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya foodie to lekka maseczka do twarzy zawierająca naturalny ekstrakt z melona. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza natychmiastowe nawilżenie oraz efekt wypielęgnowanej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

4.26 PLN
PODGLĄD
MELON NAWILŻAJĄCE SMOOTHIE DO CIAŁA
PROMOCJA

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCE SMOOTHIE DO CIAŁA 200 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya foodie to lekkie smoothie do ciała zawierające naturalny ekstrakt z melona. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza natychmiastowe nawilżenie oraz efekt wypielęgnowanej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

15.55 PLN
14.17 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCY MUS DO DŁONI 75 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! - natychmiastowe nawilżenie skóry - orzeźwiający melonowy zapach - gładkie i miękkie dłonie Zawarte w melonie higroskopijne węglowodany zapobiegają utracie wody. Ekstrakt z melona uzupełnia naturalne nawilżenie naskórka.

7.78 PLN
PODGLĄD
MELON NAWILŻAJĄCY SORBET DO CIAŁA
PROMOCJA

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCY SORBET DO CIAŁA 200 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya #foodie to intensywnie nawilżający sorbet do ciała, który zawiera naturalny ekstrakt z melona. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza natychmiastowe nawilżenie oraz efekt wypielęgnowanej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

14.25 PLN
14.17 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON ODŚWIEŻAJĄCY ŻEL DO STÓP 75 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya foodie to lekki żel do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z melona. 9 na 10 stosujących go kobiet nawilżenie, zmiękczenie skóry stóp. Dodatkowo żel zawiera składniki odświeżające. Dzięki temu codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna! Poczuj nawilżającą moc melona: - ten słodki owoc w ponad 90% składa się z wody, - zawarte w nim higroskopijne węglow (więcej...)

7.27 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCA MASECZKA DO TWARZY 2x5ML

Regenerująca maseczka do twarzy z miodem manuka doskonale odżywia i nawilża skórę.

4.00 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCE MASŁO DO CIAŁA 200 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya foodie to bogate masło do ciała, które zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących je kobiet potwierdza redukcję szorstkości oraz efekt zregenerowanej i dopieszczonej skóry. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

17.47 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCY KREM DO STÓP 75 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya #foodie to regenerujący krem do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza wygładzenie skóry oraz efekt miękkiej i wypielęgnowanej skóry stóp. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

8.10 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD ZMIĘKCZAJĄCY PEELING DO STÓP 75 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya #foodie to zmiękczający peeling do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości oraz efekt miękkiej i wypielęgnowanej skóry stóp. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

8.53 PLN
PODGLĄD

Soraya After Sun S.O.S kojący żel po opalaniu 100 ml

PIELĘGNACJA I UKOJENIE PO KĄPIELI SŁONECZNEJ Kojący żel po opalaniu to idealny kosmetyk pierwszej pomocy, polecany szczególnie osobom ze skórą podrażnioną, wysuszoną i spieczoną słońcem. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia spowodowane zbyt długim przebywaniem na słońcu. Zawiera 5% łagodzącego d-pantenolu, który doskonale nawilża, regeneruje, chroni naskórek przed przesuszeniem i przynosi skórze (więcej...)

12.55 PLN
PODGLĄD

Soraya After Sun S.O.S Łagodzący balsam dla dzieci 100 ml

PIELĘGNACJA I UKOJENIE PO KĄPIELI SŁONECZNEJ Łagodzący balsam polecany jest szczególnie dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia naskórka po zabawie na słońcu. Przywraca poczucie komfortu. Pantenol i alantoina działają łagodząco i kojąco. Ekstrakt z bawełny - chroni naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Balsam dobrze się r (więcej...)

11.67 PLN
PODGLĄD

Soraya After Sun S.O.S Łagodzący balsam po opalaniu 100 ml

PIELĘGNACJA I UKOJENIE PO KĄPIELI SŁONECZNEJ Łagodzący balsam po opalaniu polecany jest szczególnie osobom ze skóra podrażniona, wysuszona i spieczona słońcem. Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, oraz uczucie dyskomfortu. Algi morskie chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Pantenol i alantoina działają łagodząco i kojąco. Olejek migdałowy odżywia i wygładza naskórek. Balsam (więcej...)

12.65 PLN
PODGLĄD
70+ Mleczko do ciała Ceramidowa Regeneracja
PROMOCJA

Soraya Anti Ageing 70+ Mleczko do ciała Ceramidowa Regeneracja 400 ml

Mleczka Anti-Aeging to zaawansowana pielęgnacja precyzyjnie dostosowana do potrzeb skóry dojrzałej. Mleczko do ciała 70+ Ceramidowa Regeneracja to kosmetyk dostosowany do potrzeb pielęgnacyjnych skóry dojrzałej. Składniki wzmacniają, regenerują i intensywnie nawilżają skórę. Połączenie dwóch składników zapobiega procesom starzenia. Deep Moist 6x - precyzyjnie nawilża, wnika w głąb skóry dzięki cze (więcej...)

12.78 PLN
11.93 PLN
PODGLĄD
Mikrozastrzyk na wiotczejącą skórę
PROMOCJA

Soraya Anti Ageing Mikrozastrzyk na wiotczejącą skórę 150 ml

Anti-Ageing mikrozastrzyk na zwiotczałą skórę to zaawansowana pielęgnacja precyzyjnie dostosowana do potrzeb skóry dojrzałej, to Serum do zadań specjalnych. Połączenie składników, które zagęszczają i modelują skórę pomagając w zahamowaniu skutków upływu czasu. Kompleks antyglikacyjny - hamuje zachodzący w skórze proces glikacji i wzmacnia kolagenowy fundament skóry, aby zwiększyć jej gęstość, napi (więcej...)

12.97 PLN
12.87 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing 40+ Mleczko Do Ciała REGENERACJA ULTRA NAWILŻANIE 24H 400 ml

MLECZKO DO CIAŁA 40+ REGENERACJA ULTRA NAWILŻANIE 24H idealnie odpowiada potrzebom pielęgnacyjnym skóry kobiet w wieku 40+. Chroni Twoją skórę przed procesami starzenia i pomaga zachować jej młody wygląd. Formuła mleczka 40+ została oparta na dobranych do wieku składnikach aktywnych o określonej intensywności działania. Zapewnia kompleksową pielęgnację ciała z dodatkowym działaniem anti-ageing. Na (więcej...)

15.00 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing 50+ Mleczko Do Ciała Ujędrnianie Ultranawilżanie 24H 400 ml

Mleczko Do Ciała Ujędrnianie, Ultranawilżanie 24H do skóry 50+ Wzrost nawilżenia-+41% po 1h od aplikacji, +15% po 24h od aplikacji Poprawa jędrności i elastyczności skóry już po 7 dniach. Odczucie nawilżenia- potwierdzone przez 95% kobiet Poprawa napięcia skóry- potwierdzona przez 95% kobiet wynik średni i wynik badań satysfakcji po 3 tygodniach stosowania na grupie kobiet w wieku 51-60 lat. Kosme (więcej...)

15.00 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing 60+ Mleczko Do Ciała Odbudowa 400 ml

Soraya Anti-Ageing 60+ Mleczko Do Ciała Odbudowa - odbudowuje - nawilża - pielęgnuje - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Zapewnia ochronę przed procesami starzenia i pomaga zachować jej atrakcyjny wygląd. HYDRANET 24H - trójwymiarowa, inteligentna matryca, zapewnia efekt natychmiastowego i długofalowego nawilżenia skóry. CERAMIDY- odbudowują barierę lipidową skóry, zwiększają nawilżenie (więcej...)

16.37 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing Intensywnie Odmładzający krem do rąk skóry dojrzałej 100 ml

Anti-Ageing Intensywnie Odmładzający krem do rąk. Połączenie aktywnych składników, które zmniejszają widoczność oznak starzenia na skórze dłoni. Anti-Ageing Intensywnie odmładzający krem do rąk. Zaawansowana pielęgnacja precyzyjnie dostosowana do potrzeb skóry dojrzałej. Połączenie aktywnych składników, które zmniejszają widoczność oznak starzenia na skórze dłoni. Masło Shea - regeneruje i odżywia (więcej...)

9.15 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing silnie odżywczy krem do rąk skóry dojrzałej 100 ml

Anti-Ageing silnie odżywczy krem do rąk to połączenie aktywnych składników, które redukują suchość i intensywnie odżywiają skórę dłoni, przywracając jej komfort. Anti-Ageing silnie odżywczy krem do rąk dzięki zaawansowanej pielęgnacji precyzyjnie dostosowuje się do potrzeb skóry dojrzałej. Połączenie aktywnych składników redukują suchość i intensywnie odżywiają skórę dłoni, przywracając jej komfor (więcej...)

9.15 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Shot Kremowy Mineralny Hydrożel do cery normalnej 50 ml

Kremowy Mineralny Hydrożel Soraya AquaShot to zastrzyk nawilżenia dla cery normalnej. Wysoko zmineralizowana wulkaniczna woda termalna wspomaga prawidłowe nawilżenie Twojej skóry. Kwas hialuronowy chroni skórę przed utrata wody, a dodatkowo przywraca jej elastyczność i jedwabistość peruwiańskie drzewo tara doskonale nawilża dając długotrwały i natychmiastowy efekt na skórze.

15.50 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Shot Mineralna Odświeżająca Maska Peel-off 6 g

SorayaAqua Shot Mineralna Odświeżająca Maska Peel-off Esencja nawilżająca w wodnym kolorze z efektem holo. Żelowa konsystencja maseczki szybko wysycha na skórze tworząc warstwę idealnie dopasowująca się do kształtu twarzy. Dzięki działaniu PEEL OFF skóra zostaje dokładnie oczyszczona. Maseczka odczuwalnie nawilża, odświeża i zmniejsza widoczność porów cera jest gładka i promienna.

5.37 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Shot Mineralna Woda Micelarna 400 ml

Soraya AquaShot to siła minerałów zamkniętych w krystalicznie czystej, wulkanicznej wodzie termalnej wzbogaconej o kwas hialuronowy, które skutecznie zatrzymują w skórze wodę. Prebiotyk z korzenia cykorii ma działanie kojące i chroni przed podrażnieniami. Przyjemna i szybka pielęgnacja? Nic trudnego! Mineralna woda micelarna przeznaczona jest dla wszystkich typów cery, szczególnie dla skóry wrażli (więcej...)

13.27 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Shot mineralny hydrożel do cery mieszanej i tłustej 50 ml

Mineralny Hydrożel Soraya AquaShot Zastrzyk nawilżenia dla cery mieszanej i tłustej wysoko zmineralizowana wulkaniczna woda termalna wspomaga prawidłowe nawilżenie Twojej skóry. Niacynamid reguluje produkcje sebum, zmniejszając przetłuszczanie skóry, dzięki czemu pozostaje matowa na dłużej naturalna betaina pozostawia skórę gładka i nawilżona przez długi czas.

15.50 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Shot Nawadniająca mgiełka mineralna 200 ml

SORAYA AQUASHOT Nawadniająca mgiełka mineralna - każdy typ cery. Minerały zamknięte w krystalicznie czystej, wulkanicznej wodzie termalnej dodatkowo wzbogaconej kwasem hialuronowym. Składniki te skutecznie zatrzymują wodę w skórze. Dodatkowo w składzie mgiełki mineralnej znajduje się betaina, która wzmacnia efekt nawilżenia skóry.

13.67 PLN
PODGLĄD
Aqua Shot Nawilżająca Maska Mineralna w Płachcie
PROMOCJA

Soraya Aqua Shot Nawilżająca Maska Mineralna w Płachcie 17 g

Zastrzyk nawilżenia dla każdego rodzaju skóry. Maseczka na tkaninie to wygodna forma bez zmywania oraz szybki sposób na szybkie nawilżenie i ukojenie. Idealna kombinacja składników nawilżających daje na skórze efekt skutecznego nawodnienia. Skóra odzyskuje blask i efektowny wygląd.

9.37 PLN
8.43 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Shot ultra lekki hydrożel do cery suchej i wrażliwej 50 ml

Ultra-lekki Hydrożel Soraya AquaShot to z astrzyk nawilżenia dla cery suchej i wrażliwej. Wysoko zmineralizowana wulkaniczna woda termalna wspomaga prawidłowe nawilżenie Twojej skóry. Chlorella jest źródłem dobroczynnego działania aminokwasów, zabezpiecza skórę przed utrata wody naturalna betaina pozostawia skórę gładka i długotrwale nawilżona d-pantenol i alantoina skutecznie koja i łagodzą podr (więcej...)

14.67 PLN
PODGLĄD
AQUASHOT WODA MICELARNA ŻEL DO MYCIA TWARZY
PROMOCJA

Soraya AQUASHOT WODA MICELARNA ŻEL DO MYCIA TWARZY 150 ml

Przyjemna i szybka pielęgnacja? Nic trudnego! Mineralny żel myjący skutecznie oczyszcza z resztek makijażu i zanieczyszczeń, nie wysuszając i nie pozostawiając uczucia ściągnięcia. Żel delikatnie się pieni, a zapach przywodzi na myśl powiew morskiej bryzy. Po użyciu skóra jest wyraźnie gładsza, miękka i ukojona. Cera jest czysta, świeża i pełna naturalnego wyglądu.

13.67 PLN
11.33 PLN
PODGLĄD

Soraya BLACK ORCHID & DIAM Maseczka saszetka

Odmładzająca maseczka zapewni Twojej skórze intensywną regenerację i poczucie lepszego odżywienia,zredukuje zmarszczki,poprawi jędrność i elastyczność.Twoja cera zyska młodszy,świeższy wygląd i lepszą kondycję.

4.15 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds 40+ przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na dzień i na noc 50 ml

Masz już dość nudnej, rutynowej pielęgnacji, którą po prostu musisz odhaczyć? Jeśli chciałabyś, by Twój krem przeciwzmarszczkowy był nie tylko skuteczny, ale także zmysłowo rozpieszczający Twoją skórę i dający poczucie wyjątkowości, to linia Black Orchid&Diamonds jest właśnie dla Ciebie. Formuły Black Orchid&Diamonds to połączenie skutecznych składników przeciwstarzeniowych z luksusowym diamentowy (więcej...)

22.20 PLN
PODGLĄD
50+ Krem liftingujący na dzień i noc
PROMOCJA

Soraya Black Orchid & Diamonds 50+ Krem liftingujący na dzień i noc 50 ml

Masz już dość nudnej, rutynowej pielęgnacji, którą po prostu musisz odhaczyć? Jeśli chciałabyś, by Twój krem przeciwzmarszczkowy był nie tylko skuteczny, ale także zmysłowo rozpieszczający Twoją skórę i dający poczucie wyjątkowości, to linia Black Orchid&Diamonds jest właśnie dla Ciebie. Formuły Black Orchid&Diamonds to połączenie skutecznych składników przeciwstarzeniowych z luksusowym diamentowy (więcej...)

21.10 PLN
16.99 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds 60+ ujędrniający krem do twarzy na dzień i na noc 50 ml

Linia Black Orchid&Diamonds to przeciwzmarszczkowe kremy do twarzy nie tylko skuteczne, ale także zmysłowo rozpieszczające skórę, dające poczucie wyjątkowości. Formuły Black Orchid&Diamonds to połączenie skutecznych składników przeciwstarzeniowych z luksusowym diamentowym pyłem oraz sensualnym ekstraktem z czarnej orchidei. Zapewnia skórze przyjemne wygładzenie i odżywienie, redukcję zmarszczek, o (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD
70+ regenerujący krem do twarzy na dzień i na noc
PROMOCJA

Soraya Black Orchid & Diamonds 70+ regenerujący krem do twarzy na dzień i na noc 50 ml

Formuła kremu to połączenie skutecznych składników przeciwstarzeniowych z luksusowym dimentowym pyłem oraz sensualnym ekstraktem z czarnej orchidei.Zapewnią Twojej skórze przyjemne wygładzenie i odżywienie,redukcję zmarszczek,odczuwalną poprawę jędrności i elastyczności.Twoja cera będzie optycznie odmłodzona i promienna. Aktywator odbudowy skóry -koncentrat z alg który aktywuje syntezę 3 kluczowyc (więcej...)

23.50 PLN
18.89 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki 15 ml

Formuła kremu to połączenie przeciwstarzeniowego, sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem. Zapewni Twojej skórze przyjemne wygładzenie, redukcję zmarszczek wokół oczu, wyraźną poprawę napięcia skóry oraz bardziej wypoczęty i promienny wygląd okolic oczu.

16.45 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds odżywczy Balsam do ciała 200 ml

Formuła balsamu to połączenie przeciwstarzeniowego,sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem oraz odżywczym olejem abisyńskim.Zapewni skórze Twojego ciała regenerację,poprawę jędrności i elastyczności oraz przyjemne odżywienie. Kompozycja zapachowa orchidea, ylang-ylang, otulający zapach kokosa oraz nuty drzewa sandałowego i białego piżma.

13.97 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds Odżywczy Krem-maska na noc 50 ml

Formuła kremu-maski to połączenie przeciwstarzeniowego, sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem oraz odżywczym olejem abisyńskim. Zapewni Twojej skórze przyjemne wygładzenie i odżywienie, redukcję zmarszczek, odczuwalną poprawę jędrności i elastyczności.Twoja cera będzie optycznie odmłodzona i promienna. Można stosować wieczorem jako ekstra odżywczy krem na noc lub (więcej...)

20.10 PLN
PODGLĄD
wygładzający Balsam do ciała
PROMOCJA

Soraya Black Orchid & Diamonds wygładzający Balsam do ciała 200 ml

Formuła balsamu to połączenie przeciwstarzeniowego, sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem oraz wygładzającymi proteinami jedwabiu. Zapewni skórze Twojego ciała nawilżenie,poprawę jędrności i elastyczności oraz jedwabistą gładkość. Kompozycja zapachowa orchidea, ylang-ylang, otulający zapach kokosa oraz nuty drzewa sandałowego i białego piżma.

13.67 PLN
11.33 PLN
PODGLĄD

Soraya Black Orchid & Diamonds wygładzający Krem do rąk 100 ml

Formuła kremu do rąk to połączenie przeciwstarzeniowego, sensualnego ekstraktu z czarnej orchidei z luksusowym diamentowym pyłem oraz wygładzającymi proteinami jedwabiu. Zapewni skórze Twoich dłoni nawilżenie, poprawę elastyczności oraz jedwabistą gładkość.Krem szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Kompozycja zapachowa orchidea, ylang-ylang, otulający zapach kokosa oraz nuty drzewa (więcej...)

8.87 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet 24 Nocny Koncentrat Antycellulit i Ujędrnianie 200 ml

Soraya Body Diet 24 Nocny Koncentrat Antycellulit i Ujędrnianie Nocny koncentrat jest kosmetykiem do specjalistycznej pielęgnacji tych partii ciała, które wymagają intensywnego ujędrnienia. Przeznaczony do stosowania przed snem dla kobiet, które chcą znacząco poprawić wygląd mało jędrnej skóry z widocznym cellulitem w obszarach problematycznych (nogi, pośladki, brzuch, ramiona). Swoją intensywną a (więcej...)

17.85 PLN
PODGLĄD
Green koncentrat antycellulitowy do pielęgnacji ciała
PROMOCJA

Soraya Body Diet Green koncentrat antycellulitowy do pielęgnacji ciała 200 ml

Koncentrat Body Diet Green to kosmetyk do pielęgnacji ciała przeznaczony dla osób,które chcą zredukować widoczne oznaki cellulitu,wygładzić skórę,poprawić jej jędrność oraz wygląd i kondycję.Formuła oparta na tehnologii roślinnej liposukcji zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego,w tym skuteczne i wyjątkowe ekstrakty,które staną się Twoimi sprzymierzeńcami w walce z "pomarańczową skórką" -N (więcej...)

21.40 PLN
20.51 PLN
PODGLĄD