Soraya

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Soraya #FOODI JAGODA WYGŁADZAJĄCY PEELING DO DŁONI 75 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to delikatny peeling do dłoni, który zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości skóry oraz efekt miękkiej i przyjemnej w dotyku skóry dłoni. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

8.15 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA ODŻYWCZA GALARETKA DO CIAŁA 200 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to galaretka do ciała, która zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości skóry oraz efekt miękkiej i przyjemnego w dotyku ciała. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

16.87 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA ODŻYWCZA GALARETKA DO DŁONI 75 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya foodie to aksamitna galaretka do dłoni, która zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza natychmiastowe wygładzenie oraz efekt gładkiej i miękkiej w dotyku skóry dłoni. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

8.55 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA ODŻYWCZA MASECZKA DO TWARZY 2x5ML

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to maseczka do twarzy, która zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości skóry oraz efekt miękkiej i przyjemnej w dotyku twarzy. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

3.20 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE JAGODA WYGŁADZAJĄCY MUS DO CIAŁA 200 ml

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya #foodie to aksamitny mus do ciała, który zawiera naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza poprawę sprężystości oraz efekt gładkiej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

16.87 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCA MASECZKA DO TWARZY 2x5ML

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya foodie to lekka maseczka do twarzy zawierająca naturalny ekstrakt z melona. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza natychmiastowe nawilżenie oraz efekt wypielęgnowanej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

3.20 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCE SMOOTHIE DO CIAŁA 200 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya foodie to lekkie smoothie do ciała zawierające naturalny ekstrakt z melona. 10 na 10 stosujących go kobiet potwierdza natychmiastowe nawilżenie oraz efekt wypielęgnowanej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

16.87 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCY MUS DO DŁONI 75 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! - natychmiastowe nawilżenie skóry - orzeźwiający melonowy zapach - gładkie i miękkie dłonie Zawarte w melonie higroskopijne węglowodany zapobiegają utracie wody. Ekstrakt z melona uzupełnia naturalne nawilżenie naskórka.

8.55 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON NAWILŻAJĄCY SORBET DO CIAŁA 200 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya #foodie to intensywnie nawilżający sorbet do ciała, który zawiera naturalny ekstrakt z melona. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza natychmiastowe nawilżenie oraz efekt wypielęgnowanej i miękkiej w dotyku skóry. Dodatkowo orzeźwiający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

14.20 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MELON ODŚWIEŻAJĄCY ŻEL DO STÓP 75 ml

Poczuj nawilżającą moc melona! Soraya foodie to lekki żel do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z melona. 9 na 10 stosujących go kobiet nawilżenie, zmiękczenie skóry stóp. Dodatkowo żel zawiera składniki odświeżające. Dzięki temu codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna! Poczuj nawilżającą moc melona: - ten słodki owoc w ponad 90% składa się z wody, - zawarte w nim higroskopijne węglow (więcej...)

8.55 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCA MASECZKA DO TWARZY 2x5ML

Regenerująca maseczka do twarzy z miodem manuka doskonale odżywia i nawilża skórę.

3.20 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCE MASŁO DO CIAŁA 200 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya foodie to bogate masło do ciała, które zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących je kobiet potwierdza redukcję szorstkości oraz efekt zregenerowanej i dopieszczonej skóry. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

16.07 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCY KREM DO RĄK 75 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya #foodie to regenerujący krem do rąk, który zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza redukcję szorstkości oraz efekt zregenerowanej i miękkiej skóry dłoni. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

8.55 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD REGENERUJĄCY KREM DO STÓP 75 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya #foodie to regenerujący krem do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza wygładzenie skóry oraz efekt miękkiej i wypielęgnowanej skóry stóp. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

8.15 PLN
PODGLĄD

Soraya #FOODIE MIÓD ZMIĘKCZAJĄCY PEELING DO STÓP 75 ml

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya #foodie to zmiękczający peeling do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości oraz efekt miękkiej i wypielęgnowanej skóry stóp. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formulacja sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

8.80 PLN
PODGLĄD

Soraya AFTER SUN BALSAM PO OPALANIU ROZŚWIETLAJĄCY I UTRWALAJĄCY OPALENIZNĘ 150 ml

SORAYA 150ml Fix After Sun Balsam rozświetlający po opalaniu z algami morskimi - balsam rozświetlający - aktywator opalania - 150ml Nawilżający balsam utrwalający opaleniznę polecany szczególnie po kąpieli słonecznej oraz po wizycie w solarium. Ekstrakt z orzecha włoskiego delikatnie przyciemnia koloryt skóry oraz opaleniznę. Złociste drobinki rozświetlają skórę i dodają jej blasku oraz zap (więcej...)

14.65 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti Ageing 70+ Mleczko do ciała Ceramidowa Regeneracja 400 ml

Mleczka Anti-Aeging to zaawansowana pielęgnacja precyzyjnie dostosowana do potrzeb skóry dojrzałej. Mleczko do ciała 70+ Ceramidowa Regeneracja to kosmetyk dostosowany do potrzeb pielęgnacyjnych skóry dojrzałej. Składniki wzmacniają, regenerują i intensywnie nawilżają skórę. Połączenie dwóch składników zapobiega procesom starzenia. Deep Moist 6x - precyzyjnie nawilża, wnika w głąb skóry dzięki cze (więcej...)

14.90 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti Ageing Mikrozastrzyk na wiotczejącą skórę 150 ml

Anti-Ageing mikrozastrzyk na zwiotczałą skórę to zaawansowana pielęgnacja precyzyjnie dostosowana do potrzeb skóry dojrzałej, to Serum do zadań specjalnych. Połączenie składników, które zagęszczają i modelują skórę pomagając w zahamowaniu skutków upływu czasu. Kompleks antyglikacyjny - hamuje zachodzący w skórze proces glikacji i wzmacnia kolagenowy fundament skóry, aby zwiększyć jej gęstość, napi (więcej...)

14.90 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing 40+ Mleczko Do Ciała REGENERACJA ULTRA NAWILŻANIE 24H 400 ml

MLECZKO DO CIAŁA 40+ REGENERACJA ULTRA NAWILŻANIE 24H idealnie odpowiada potrzebom pielęgnacyjnym skóry kobiet w wieku 40+. Chroni Twoją skórę przed procesami starzenia i pomaga zachować jej młody wygląd. Formuła mleczka 40+ została oparta na dobranych do wieku składnikach aktywnych o określonej intensywności działania. Zapewnia kompleksową pielęgnację ciała z dodatkowym działaniem anti-ageing. Na (więcej...)

16.85 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing 50+ Mleczko Do Ciała Ujędrnianie Ultranawilżanie 24H 400 ml

Mleczko Do Ciała Ujędrnianie, Ultranawilżanie 24H do skóry 50+ Wzrost nawilżenia-+41% po 1h od aplikacji, +15% po 24h od aplikacji Poprawa jędrności i elastyczności skóry już po 7 dniach. Odczucie nawilżenia- potwierdzone przez 95% kobiet Poprawa napięcia skóry- potwierdzona przez 95% kobiet wynik średni i wynik badań satysfakcji po 3 tygodniach stosowania na grupie kobiet w wieku 51-60 lat. Kosme (więcej...)

14.90 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing 60+ Mleczko Do Ciała Odbudowa 400 ml

Soraya Anti-Ageing 60+ Mleczko Do Ciała Odbudowa - odbudowuje - nawilża - pielęgnuje - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Zapewnia ochronę przed procesami starzenia i pomaga zachować jej atrakcyjny wygląd. HYDRANET 24H - trójwymiarowa, inteligentna matryca, zapewnia efekt natychmiastowego i długofalowego nawilżenia skóry. CERAMIDY- odbudowują barierę lipidową skóry, zwiększają nawilżenie (więcej...)

14.90 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing Intensywnie Odmładzający krem do rąk skóry dojrzałej 100 ml

Anti-Ageing Intensywnie Odmładzający krem do rąk. Połączenie aktywnych składników, które zmniejszają widoczność oznak starzenia na skórze dłoni. Anti-Ageing Intensywnie odmładzający krem do rąk. Zaawansowana pielęgnacja precyzyjnie dostosowana do potrzeb skóry dojrzałej. Połączenie aktywnych składników, które zmniejszają widoczność oznak starzenia na skórze dłoni. Masło Shea - regeneruje i odżywia (więcej...)

8.95 PLN
PODGLĄD

Soraya Anti-Ageing silnie odżywczy krem do rąk skóry dojrzałej 100 ml

Anti-Ageing silnie odżywczy krem do rąk to połączenie aktywnych składników, które redukują suchość i intensywnie odżywiają skórę dłoni, przywracając jej komfort. Anti-Ageing silnie odżywczy krem do rąk dzięki zaawansowanej pielęgnacji precyzyjnie dostosowuje się do potrzeb skóry dojrzałej. Połączenie aktywnych składników redukują suchość i intensywnie odżywiają skórę dłoni, przywracając jej komfor (więcej...)

8.95 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Cover Aksamitny Podkład Do Twarzy Z Kwasem Hialuronowym Jasny Beż (201) 30 ml

Soraya Aqua Cover Aksamitny Podkład Do Twarzy Z Kwasem Hialuronowym Aksamitny podkład z kwasem hialuronowym idealnie kryje wszelkie niedoskonałości cery i wyrównuje jej koloryt. Ponadto zapewnia doskonałe nawilżenie. Produkt z nawilżającym kwasem hialuronowym troskliwie pielęgnuje cerę, kryje wszelkie niedoskonałości, wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt. Chroni skórę przed przesuszeniem, pomaga (więcej...)

24.50 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Matt Jedwabisty Podkład Twarzy Z SilkyBlur Complex Ciepły Beż (103) 30 ml

Soraya Aqua Matt Jedwabisty Podkład Twarzy Z SilkyBlur Complex Podkład nawilżający, który idealnie kryje niedoskonałości cery i wyrównuje jej koloryt. Zawiera formuły wzbogacone o składniki pielęgnujące, dzięki czemu skóra jest nawilżona i nie ma mowy o przesuszeniu, podkreślaniu zmarszczek, czy tzw. efekcie maski. Jedwabisty podkład z SilkyBlur Complex perfekcyjnie matuje cerę i maskuje niedoskon (więcej...)

24.50 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Satin Satynowy Podkład Do Twarzy Z VitaHyal Complex Jasny Beż (101) 30 ml

Soraya Aqua Satin Satynowy Podkład Do Twarzy Z VitaHyal Complex Satynowy podkład z VitaHyal Complex idealnie wygładza cerę i wyrównuje jej koloryt, jednocześnie zapewniając doskonałe nawilżenie. Produkt doskonale troszczy się o cerę, idealnie ją wygładza i wyrównuje koloryt. VitaHyal Complex to połączenie witamin i kwasu hialuronowego, które zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie, chroni ją przed (więcej...)

24.50 PLN
PODGLĄD

Soraya Aqua Satin Satynowy Podkład Do Twarzy Z VitaHyal Complex Naturalny (102) 30 ml

Soraya Aqua Satin Satynowy Podkład Do Twarzy Z VitaHyal Complex Satynowy podkład z VitaHyal Complex idealnie wygładza cerę i wyrównuje jej koloryt, jednocześnie zapewniając doskonałe nawilżenie. Produkt doskonale troszczy się o cerę, idealnie ją wygładza i wyrównuje koloryt. VitaHyal Complex to połączenie witamin i kwasu hialuronowego, które zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie, chroni ją przed (więcej...)

24.50 PLN
PODGLĄD

Soraya Aquacell Intensywnie Nawilżająca Maseczka Do Twarzy 10 ml

Soraya Aquacell Intensywnie Nawilżająca Maseczka Do Twarzy Seria Aquacell zapewnia skórze intensywną pielęgnację, dzięki milionom nawilżających mikrokropelek oraz systemowi potrójnego nawilżania. Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, które trwa aż do 24 godzin. Kompleks dotleniający Oxy-Cell poprawia transport tlenu w komórkach, dzięki czemu skóra nabiera świeżości i jędrności. Maseczka przynosi (więcej...)

3.39 PLN
PODGLĄD

Soraya Aquacell Regenerujący Krem Na Noc 50 ml

Soraya Aquacell Regenerujący Krem Na Noc - nawilża - regeneruje - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Seria Aquacell zapewnia skórze intensywną pielęgnację, dzięki milionom nawilżających mikrokropelek oraz systemowi potrójnego nawilżania. Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, które trwa aż do 24 godzin. Kompleks dotleniający Oxy-Cell poprawia transport tlenu w komórkach, dzięki czemu sk (więcej...)

15.97 PLN
PODGLĄD

Soraya Aquacell Wygładzający Krem Pod Oczy 15 ml

Soraya Aquacell Wygładzający Krem Pod Oczy - nawilża - wygładza - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Seria Aquacell zapewnia skórze intensywną pielęgnację, dzięki milionom nawilżających mikrokropelek oraz systemowi potrójnego nawilżania. Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, które trwa aż do 24 godzin. Kompleks dotleniający Oxy-Cell poprawia transport tlenu w komórkach, dzięki czemu sk (więcej...)

13.39 PLN
PODGLĄD

Soraya Art & Diamonds Krem Liftingujący Na Dzień 50 ml

Ultra Aktywny Lifting Kolagenowy 40+ Krem Liftingujący Na Dzień - zapewnia natychmiastowy lifting skóry - skutecznie wygładza i redukuje ilość zmarszczek - przywraca jędrność i sprężystość - głęboko i długotrwale nawilża - doskonale chroni przed działaniem promieniowania UV

25.80 PLN
PODGLĄD

Soraya Art & Diamonds Krem Naprawczy Na Noc 50 ml

Komórkowa Regeneracja Skóry 60+ Krem Naprawczy Na Noc - redukuje głębokie zmarszczki - doskonale ujędrnia i likwiduje wiotkość skóry - poprawia kontur twarzy - skutecznie spowalnia procesy starzenia się

26.40 PLN
PODGLĄD

Soraya Art & Diamonds Krem Odmładzający Na Noc 50 ml

Diamentowe Odmłodzenie Skóry 50+ Krem Odmładzający Na Noc - doskonale stymuluje odnowę komórkową oraz poprawia strukturę skóry - w znacznym stopniu spłyca i wygładza zmarszczki - wyraźnie odmładza i dodaje skórze blasku - poprawia gładkość oraz sprężystość skóry

25.30 PLN
PODGLĄD

Soraya Art & Diamonds Krem Rozjaśniająco-Ujędrniający Pod Oczy 17 ml

Krem Rozjaśniająco - Ujędrniający Pod Oczy Diamentowe Odmłodzenie Skóry 50+ - doskonale nawilża i ujędrnia delikatną skórę wokół oczu - skutecznie redukuje zmarszczki - niweluje cienie i opuchliznę - pozostawia skóra wokół oczu aksamitnie gładką

16.75 PLN
PODGLĄD

Soraya Art & Diamonds Krem Ujędrniający Na Dzień 50 ml

Diamentowe Odmłodzenie Skóry 50+ Krem Ujędrniający Na Dzień - skutecznie redukuje wszystkie oznaki starzenia - doskonale spłyca głębokie zmarszczki oraz odmładza rysy twarzy - zapewnia gładką, sprężystą i promienną skórę - chroni przed niekorzystnym promieniowaniem UV

25.30 PLN
PODGLĄD

Soraya Art & Diamonds Krem Ujędrniający Na Noc 50 ml

Ultra Aktywny Lifting Kolagenowy 40+ Krem Ujędrniający Na Noc - skutecznie wygładza i redukuje zmarszczki - doskonale odmładza rysy twarzy - poprawia sprężystość i elastyczność - stymuluje syntezę kolagenu w skórze - przywraca skórze witalność oraz blask

25.80 PLN
PODGLĄD

Soraya Art and Diamonds Maseczka-Bloker Starzenia saszetka 10ml (2x5ml)

W Wygładzającej Maseczce Przeciwzmarszczkowej moc najszlachetniejszego składnika ulepszającego i odmładzającego wygląd diamentowego pyłu została połączona z unikatową skutecznością działania innowacyjnych technologii kosmetycznych ukrytych w inteligentnym blokerze starzenia. Jest to kompleks elementów opracowany tak, aby sprawnie powstrzymywał oznaki starzenia się skóry. - Adenozyna dostarczana s (więcej...)

3.39 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet 24 Nawilżające Serum Antycellulitowe 200 ml

Naukowcy odkryli, że spożywany w diecie cukier przyczynia się nie tylko do rozrostu tkanki tłuszczowej, ale również prowadzi do osłabienia kolagenowego fundamentu skóry. Dzieje się tak w wyniku procesu glikacji, w którym cukier osłabia włókna kolagenowe. W rezultacie skóra traci gęstość i sprężystość, co sprzyja powstawaniu cellulitu na brzuchu, udach i pośladkach. Sama utrata wagi nie wystarczy w (więcej...)

18.85 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet 24 Nocny Koncentrat Antycellulit i Ujędrnianie 200 ml

Soraya Body Diet 24 Nocny Koncentrat Antycellulit i Ujędrnianie Nocny koncentrat jest kosmetykiem do specjalistycznej pielęgnacji tych partii ciała, które wymagają intensywnego ujędrnienia. Przeznaczony do stosowania przed snem dla kobiet, które chcą znacząco poprawić wygląd mało jędrnej skóry z widocznym cellulitem w obszarach problematycznych (nogi, pośladki, brzuch, ramiona). Swoją intensywną a (więcej...)

19.77 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet 24 Nocny Koncentrat Intensywne Wyszczuplanie 200 ml

Soraya Body Diet 24 Nocny Koncentrat Intensywne Wyszczuplanie Nocny koncentrat zawierający kofeinę jest skoncentrowanym kosmetykiem przeznaczonym do specjalistycznej pielęgnacji ciała, do stosowania przed snem. Polecany dla kobiet, które chcą intensywnie wysmuklić sylwetkę i znacząco poprawić elastyczność skóry. Wyszczuplającą aktywność zapewnia formuła oparta na skoncentrowanej kofeinie i technol (więcej...)

19.77 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet 24 Odżywczy Balsam Antycellulitowy 200 ml

Naukowcy odkryli, że spożywany w diecie cukier przyczynia się nie tylko do rozrostu tkanki tłuszczowej, ale również prowadzi do osłabienia kolagenowego fundamentu skóry. Dzieje się tak w wyniku procesu glikacji, w którym cukier osłabia włókna kolagenowe. W rezultacie skóra traci gęstość i sprężystość, co sprzyja powstawaniu cellulitu na brzuchu, udach i pośladkach. Sama utrata wagi nie wystarczy w (więcej...)

19.77 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet 24 Olejek do ciała 2-fazowy antycellulitowy 150 ml

Dwufazowy nawilżający olejek Body Diet 24 z kompleksem antycellulitowym to kosmetyk do specjalistycznej pielęgnacji ciała kobiet,które chcą poprawić swój wygląd skóry z widocznym cellulitem. Formuła dwufazowego olejku oparta jest na Technologii Kosmetycznej Suplementacji,która wykorzystuje składniki aktywne,by pobudzać komórki tłuszczowe do spalania tłuszczu,intensywnie nawilżyć i ujędrnić skórę. (więcej...)

26.60 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet24 Balsam Do Ciała Wyszczuplanie i Ujędrnianie 200 ml

Soraya Body Diet24 Balsam Do Ciała Wyszczuplanie i Ujędrnianie Formuła z efektem chłodzenia oparta na technologii kosmetycznej liposukcji wykorzystuje nowatorskie składniki aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzać je do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę, w każdej sytuacji. Fat burner (keton malinowy) – aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku czy sn (więcej...)

14.77 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet24 Krem Do Biustu Ujędrnianie i Modelowanie 150 ml

Soraya Body Diet24 Serum Do Ciała Antycellulit i Wyszczuplanie - ujędrnia - modeluje - formuła oparta na technologii aktywnego lipoliftingu wykorzystuje składniki działające na 3 poziomach skóry Body Diet24 to seria zawierająca połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać intensywniej niż zwykle. FAT BURNER (keton malinowy) + ADIPOBLOKER + DIETA KOMÓRKOWA - Innowacyjny mechan (więcej...)

14.07 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet24 Serum 3-Funkcyjne Ujedrnianie Lifting Cellulit 200 ml

Soraya Body Diet24 Serum 3-Funkcyjne Ujedrnianie Lifting Cellulit - ujędrnia - eliminuje cellulit - napina - formuła lift&up o działaniu liftingującym i ujędrniającym zapewnia efekt masażu i doskonałe napięcie skóry ciała - technologii kosmetycznej liposukcji + mikroperełki masujące Body Diet24 to seria zawierająca połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać intensywniej niż zw (więcej...)

19.77 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet24 Serum Do Ciała Antycellulit i Wyszczuplanie 200 ml

Soraya Body Diet24 Serum Do Ciała Antycellulit i Wyszczuplanie - formuła z efektem chłodzenia oparta na technologii kosmetycznej liposukcji wykorzystuje nowatorskie składniki aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie - pobudza komórki do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę, w każdej sytuacji Body Diet24 to seria zawierająca połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać (więcej...)

15.97 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet24 Serum Do Ciała Zapobieganie Rozstępom 200 ml

Soraya Body Diet24 Serum Do Ciała Zapobieganie Rozstępom - formuła z efektem chłodzenia oparta jest na technologii PRO-ELASTIC, która skutecznie poprawia jędrność i elastyczność skóry - ogranicza ryzyko powstawania rozstępów Body Diet24 to seria zawierająca połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać intensywniej niż zwykle. FAT BURNER (keton malinowy) + ADIPOBLOKER + DIETA KOM (więcej...)

14.77 PLN
PODGLĄD

Soraya Body Diet24 Serum Rozgrzewające Wyszczuplanie Antycellulit 200 ml

Soraya Body Diet24 Serum Rozgrzewające Wyszczuplanie Antycellulit - wyszczupla - modeluje sylwetkę - poprawia wygląd ciała Body Diet24 to seria zawierająca połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać intensywniej niż zwykle. FAT BURNER (keton malinowy) + ADIPOBLOKER + DIETA KOMÓRKOWA - Innowacyjny mechanizm globalnej walki z cellulitem i tkanką tłuszczową - Ograniczenie ko (więcej...)

19.77 PLN
PODGLĄD