Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Szampon Do Włosów z Jadwabiem Do Włosów Zniszczonych i Suchych

Stapiz Sleek Line Repair&Shine Szampon Do Włosów z Jadwabiem Do Włosów Zniszczonych i Suchych 1000 ml

Sleek Line Repair&Shine Szampon Do Włosów z Jadwabiem Szampon intensywnie nawilża i odzywia włosy. Dzięki zawartości protein jedwabiu posiada silne właściwości nawilżające skórę i włosy. Szampon do częsego stosowania. Sprawia, że włosy nabierają witalności oraz blasku.

11.55 PLN
Podgląd
Balsam z Jedwabiem Do Włosów Zniszczonych i Suchych

Stapiz Sleek Line Repair&Shine Balsam z Jedwabiem Do Włosów Zniszczonych i Suchych 1000 ml

Stapiz Sleek Line Repair&Shine Balsam z jedwabiem do włosów Balsam z serii Repair&Shine przeznaczony jest do pielęgnacji włosów po zabiegach fryzjerskich. Dzięki dużej zawartości protein jedwabiu, intensywnie odżywia włosy aż po same końce, zabezpieczając narażone na zniszczenia końcówki włosów. Nadaje włosom połysk i wyjątkową miękkość. Pielęgnuje i efektywnie dba o zdrowy wygląd włosa, działa od (więcej...)

12.67 PLN
Podgląd
Szampon z Jedwabiem Do Włosów Zniszczonych i Suchych

Stapiz Sleek Line Repair&Shine Szampon z Jedwabiem Do Włosów Zniszczonych i Suchych 300 ml

Stapis Sleek Line Repair&Shine Szampon z jedwabiem Szampon z serii Repair&Shine zalecany jest do mycia włosów przede wszystkim zniszczonych, do włosów po zabiegach koloryzacji i trwałej ondulacji. Dzięki zawartości dużej ilości protein jedwabiu intensywnie nawilża i odżywia włosy, nadając im blask i witalność. Włosy są dobrze oczyszczone i na długo pozostają świeże i gładkie.

5.09 PLN
Podgląd
Maska Z Jedwabiem Do Włosów Zniszczonych i Suchych

Stapiz Sleek Line Repair&Shine Maska Z Jedwabiem Do Włosów Zniszczonych i Suchych 250 ml

Sleek Line Repair&Shine Maska Z Jedwabiem Do Włosów Zniszczonych I Suchych Maska zawiera wyciągi roslinne oraz proteiny jedwabiu, które odżywiają włosy od nasady aż po same końce. Posiada kremową konsystencję. Łatwo rozprowadza się na włosach ułatwiając ich rozczesywanie i układanie. Sprawia, że włosy są gładkie i pełne balsku.

11.19 PLN