Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
BLOK POLERSKI BIAŁY

Stylistic BLOK POLERSKI BIAŁY

Narzędzie zaprojektowane z myślą o perfekcyjnym wykończeniu i stworzeniu idealnego efektu końcowego. Czterostronny blok pozwoli na stworzenie wybranego kształtu paznokci oraz wygładzenie płytki i nadanie jej aksamitnej gładkości.

5.00 PLN
Podgląd
BLOK POLERSKI CZTEROSTRONNY

Stylistic BLOK POLERSKI CZTEROSTRONNY

4-stronny blok polerski to narzędzie, dzięki któremu zadbasz o swoje paznokcie i przygotujesz swoje je do każdego manicure. Krok 1: nadanie odpowiedniego kształtu i idealnej długości, Krok 2: usunięcie wszelkich zgrubień i nierówności, aby uzyskać perfekcyjnie gładką powierzchnię, Krok 3: finalne wygładzenie i stworzenie odpowiedniej faktury, Krok 4: wypolerowanie i nadanie niezwykłego połysku gwa (więcej...)

5.00 PLN
Podgląd
PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY CZARNY

Stylistic PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY CZARNY

Idealnie wyprofilowany pędzel do contouringu. Rączka wygodnie leży w dłoni, a wysokiej jakości miękkie włosie równomiernie rozprowadza kosmetyki. Z jego pomocą bez trudu nadasz Twarzy wymarzony kształt.

8.35 PLN
Podgląd
PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY RYBKA OKRĄGŁY

Stylistic PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY RYBKA OKRĄGŁY

Pędzel do makijażu kolisty Rybka Fioletowy Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i zaokrąglonym zakończeniu. Rączka w profilu rybiego ogona komfortowo leży w rąk, a błyszczące kolory dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie sprawia, że pędzel wspaniale sprawdza się podczas contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

8.35 PLN
Podgląd
PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY RYBKA SKOŚNY

Stylistic PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY RYBKA SKOŚNY

PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY RYBKA FIOLETOWY SKOŚNY Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i ściętym zakończeniu. Rączka w kształcie rybiego ogona wygodnie leży w rąk, a błyszczące kolory dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie sprawia, iż pędzel wspaniale sprawdza się w trakcie contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

8.35 PLN
Podgląd
PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY ZŁOTY

Stylistic PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY ZŁOTY

CLARESA PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY ZŁOTY Rewelacyjnie wyprofilowany pędzel do contouringu. Rączka wygodnie leży w dłoni, a wysokiej jakości miękkie włosie równomiernie rozprowadza kosmetyki. Z jego pomocą bez trudu nadasz Twarzy wymarzony kształt.

8.35 PLN
Podgląd
PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY OKRĄGŁY

Stylistic PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY OKRĄGŁY

Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i prostym zakończeniu. Rączka w profilu rybiego ogona komfortowo leży w dłoni, a połyskujące kolory dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie sprawia, iż pędzel nadzwyczajnie sprawdza się w trakcie contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

7.87 PLN
Podgląd
PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY PROSTY

Stylistic PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY PROSTY

Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i prostym zakończeniu. Rączka w zarysie rybiego ogona wygodnie leży w rąk, a lśniące kolory dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie sprawia, że pędzel świetnie sprawdza się podczas contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

8.35 PLN
Podgląd
PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY SKOŚNY

Stylistic PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY SKOŚNY

Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i ściętym zakończeniu. Rączka w kształcie rybiego ogona wygodnie leży w dłoni, a połyskujące odcienie dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie powoduje, że pędzel nadzwyczajnie sprawdza się w trakcie contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

8.35 PLN