Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Stylistic BLOK POLERSKI CZTEROSTRONNY

4-stronny blok polerski to narzędzie, dzięki któremu zadbasz o swoje paznokcie i przygotujesz swoje je do każdego manicure. Krok 1: nadanie odpowiedniego kształtu i idealnej długości, Krok 2: usunięcie wszelkich zgrubień i nierówności, aby uzyskać perfekcyjnie gładką powierzchnię, Krok 3: finalne wygładzenie i stworzenie odpowiedniej faktury, Krok 4: wypolerowanie i nadanie niezwykłego połysku gwa (więcej...)

4.28 PLN
PODGLĄD

Stylistic PĘDZEL DO KONTUROWANIA SREBRNY

CLARESA PĘDZEL DO KONTUROWANIA metalicznY znakomicie wyprofilowany pędzel do contouringu. Rączka wygodnie leży w rąk, a wysokiej jakości miękkie włosie równomiernie rozprowadza kosmetyki. Z jego pomocą bez trudu nadasz Twarzy wymarzony kształt.

9.40 PLN
PODGLĄD

Stylistic PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY RYBKA SKOŚNY

PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY RYBKA FIOLETOWY SKOŚNY Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i ściętym zakończeniu. Rączka w kształcie rybiego ogona wygodnie leży w rąk, a błyszczące kolory dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie sprawia, iż pędzel wspaniale sprawdza się w trakcie contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

8.65 PLN
PODGLĄD

Stylistic PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY ZŁOTY

CLARESA PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY ZŁOTY Rewelacyjnie wyprofilowany pędzel do contouringu. Rączka wygodnie leży w dłoni, a wysokiej jakości miękkie włosie równomiernie rozprowadza kosmetyki. Z jego pomocą bez trudu nadasz Twarzy wymarzony kształt.

7.30 PLN
PODGLĄD

Stylistic PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY SKOŚNY

Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i ściętym zakończeniu. Rączka w kształcie rybiego ogona wygodnie leży w dłoni, a połyskujące odcienie dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie powoduje, że pędzel nadzwyczajnie sprawdza się w trakcie contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

7.14 PLN
PODGLĄD