Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
BLOK POLERSKI BIAŁY

Stylistic BLOK POLERSKI BIAŁY

Narzędzie zaprojektowane z myślą o perfekcyjnym wykończeniu i stworzeniu idealnego efektu końcowego. Czterostronny blok pozwoli na stworzenie wybranego kształtu paznokci oraz wygładzenie płytki i nadanie jej aksamitnej gładkości.

5.17 PLN
Podgląd
PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY CZARNY

Stylistic PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY CZARNY

Idealnie wyprofilowany pędzel do contouringu. Rączka wygodnie leży w dłoni, a wysokiej jakości miękkie włosie równomiernie rozprowadza kosmetyki. Z jego pomocą bez trudu nadasz Twarzy wymarzony kształt.

8.60 PLN
Podgląd
PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY RYBKA OKRĄGŁY

Stylistic PĘDZEL DO KONTUROWANIA TWARZY RYBKA OKRĄGŁY

Pędzel do makijażu kolisty Rybka Fioletowy Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i zaokrąglonym zakończeniu. Rączka w profilu rybiego ogona komfortowo leży w rąk, a błyszczące kolory dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie sprawia, że pędzel wspaniale sprawdza się podczas contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

8.60 PLN
Podgląd
PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY PROSTY

Stylistic PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY PROSTY

Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i prostym zakończeniu. Rączka w zarysie rybiego ogona wygodnie leży w rąk, a lśniące kolory dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie sprawia, że pędzel świetnie sprawdza się podczas contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

8.60 PLN
Podgląd
PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY SKOŚNY

Stylistic PĘDZEL RYBKA ZŁOTO-RÓŻOWY SKOŚNY

Pędzel do makijażu o niezwykłym designie i ściętym zakończeniu. Rączka w kształcie rybiego ogona wygodnie leży w dłoni, a połyskujące odcienie dodadzą blasku w Twojej kosmetyczce. Wysokiej jakości miękkie włosie powoduje, że pędzel nadzwyczajnie sprawdza się w trakcie contouringu i strobingu – dzięki niemu nadasz twarzy wymarzone rysy i rozświetlisz cerę.

8.60 PLN