Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Mydło do rąk Hand Wash

The Scottish Fine Soaps Au Lait Cream Mydło do rąk Hand Wash 300 ml

Produkty marki Scottish Fine Soaps produkowane są w Szkocji. Wyróżnia je to, że zawierają tylko naturalne, ekologiczne składniki takie jak mleko, miód, kakao czy masło Shea. Linia Au Lait zawiera glicerydy mleczne, masło Shea, aloes, masło kakaowe i witaminę E. Mleczny żel do mycia rąk pielęgnuje i odżywia skórę. Posiada delikatny kwiatowo mleczny zapach.

31.70 PLN
Podgląd
luksusowe mydło w puszce mleczne

The Scottish Fine Soaps Au lait luksusowe mydło w puszce mleczne 100 g

Produkty marki Scottish Fine Soaps produkowane są w Szkocji. Wyróżnia je to, że zawierają tylko naturalne, ekologiczne składniki takie jak mleko, miód, kakao czy masło Shea. Linia Au Lait zawiera glicerydy mleczne, masło Shea, aloes, masło kakaowe i witaminę E. Luksusowe mydło do ciała o właściwościach nawilżających i odżywczych. Zawiera glicerydy mleczne, które regenerują skórę. Mydło posiada del (więcej...)

24.00 PLN
Podgląd
Soap In A Tin mydło w puszce

The Scottish Fine Soaps Awesome Soap In A Tin mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Awesome Soap In A Tin mydło w puszce Waga 100g Luksusowe, perfumowanemydło do ciała w oryginalnej puszce. Produkowane jest na bazie oleju palmowego i kokosowego. Zawiera witaminy A i E. Mydła w puszce utwardzane są specjalną metodą triple milled dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i nawilżają. Mydło zawinięte jest w pergamin i zapakowane jest w ozdobną pus (więcej...)

21.90 PLN
Podgląd
Soap In A Tin Mydło w puszce

The Scottish Fine Soaps Besties Soap In A Tin Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Besties Soap In A Tin mydło w puszce Waga 100g Luksusowe, perfumowanemydło do ciała w oryginalnej puszce. Produkowane jest na bazie oleju palmowego i kokosowego. Zawiera witaminy A i E. Mydła w puszce utwardzane są specjalną metodą triple milled dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i nawilżają. Mydło zawinięte jest w pergamin i zapakowane jest w ozdobną pus (więcej...)

24.40 PLN
Podgląd
Soap In A Tin mydło w puszce z masłem kakaowym

The Scottish Fine Soaps Cocoa Butter Soap In A Tin mydło w puszce z masłem kakaowym 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Besties Soap In A Tin mydło w puszce Waga 100g Oryginalne mydło z kolekcji luksusowych mydeł Soap In A Tin z serii OIL&BUTTER , na bazie olejów roślinnych palmowego i kokosowego z pielęgnującym masłem kakaowym, mające doskonałe właściwości nawilżające, natłuszczające, kojące, regenerujące i myjące. Mydła wykonane tradycyjną metodą firmy Scottish Fine Soaps, zwaną "triple mi (więcej...)

21.90 PLN
Podgląd
Soap In A Tin mydło w puszce o zapachu grejpfruta

The Scottish Fine Soaps Grapefruit Soap In A Tin mydło w puszce o zapachu grejpfruta 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Grapefruit Soap In A Tin mydło w puszce Waga 100g Luksusowe, perfumowanemydło do ciała w oryginalnej puszce. Produkowane jest na bazie oleju palmowego i kokosowego. Zawiera witaminy A i E. Mydła w puszce utwardzane są specjalną metodą triple milled dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i nawilżają. Mydło zawinięte jest w pergamin i zapakowane jest w ozdobną (więcej...)

16.35 PLN
Podgląd
Mydło w puszce

The Scottish Fine Soaps Lol Soap In A Tin Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Lol Soap In A Tin mydło w puszce Luksusowe, perfumowanemydło do ciała w oryginalnej puszce. Produkowane jest na bazie oleju palmowego i kokosowego. Zawiera witaminy A i E. Mydła w puszce utwardzane są specjalną metodą triple milled dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i nawilżają. Mydło zawinięte jest w pergamin i zapakowane jest w ozdobną puszkę. - Kosmety (więcej...)

14.55 PLN
Podgląd
Mydło w puszce

The Scottish Fine Soaps Oatmeal Soap In A Tin Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Oatmeal Soap In A Tin mydło w puszce Oryginalne mydło z kolekcji luksusowych mydeł Soap In A Tin z serii SCOTTISH SOAP Oatmeal Owsianka , na bazie oleju palmowego i kokosowego z pielęgnującymi i kojącymi witaminami A i E, mające doskonałe właściwości zmiękczające i myjące zawierające rozdrobnione płatki owsiane. Mydła utwardzane są metodą "triple milled" , dzięki c (więcej...)

19.07 PLN
Podgląd
Mydło w puszce

The Scottish Fine Soaps Olive Oil Soap In A Tin Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Olive Oil Soap In A Tin Mydło w puszce Oryginalne mydło z kolekcji luksusowych mydeł Soap In A Tin z serii OIL&BUTTER , na bazie olejów roślinnych palmowego i kokosowego z pielęgnującą oliwą z oliwek, mające doskonałe właściwości zmiękczające, regenerujące, wygładzające, nawilżające i myjące. Mydła wykonane tradycyjną metodą firmy Scottish Fine Soaps, zwaną "triple mi (więcej...)

14.55 PLN
Podgląd
Żel pod prysznic

The Scottish Fine Soaps Sea Kelp Body Wash Żel pod prysznic 200 ml

THE SCOTTISH FINE SOAPS Sea Kelp Body Wash Żel pod prysznic THE SCOTTISH FINE SOAPS Sea Kelp Body Wash to odświeżający jak morska bryza żel pod prysznic. Delikatnie myje i pielęgnuje ciało. Pozostawia na skórze przyjemny zapach czystości. Linia Sea Kelp zawiera w swoim składzie krasnorosty morskie (algi), które są bogatym i naturalnym źródłem minerałów i substancji detoksykujących. Produkty marki (więcej...)

24.50 PLN
Podgląd
Nawilżający krem do ciała

The Scottish Fine Soaps Sea Kelp Moisturiser Nawilżający krem do ciała 300 ml

THE SCOTTISH FINE SOAPS Sea Kelp Moisturiser Nawilżający krem do ciała THE SCOTTISH FINE SOAPS Sea Kelp Moisturiser to nawilżający krem do ciała.Doskonale odświeża i odżywia skórę. Linia Sea Kelp zawiera w swoim składzie krasnorosty morskie (algi), które są bogatym i naturalnym źródłem minerałów i substancji detoksykujących. Produkty marki Scottish Fine Soaps produkowane są w Szkocji. Wyróżnia je (więcej...)

37.50 PLN
Podgląd
Mydło w puszce

The Scottish Fine Soaps Swag Soap In A Tin Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Swag Soap In A Tin mydło w puszce Luksusowe, perfumowanemydło do ciała w oryginalnej puszce. Produkowane jest na bazie oleju palmowego i kokosowego. Zawiera witaminy A i E. Mydła w puszce utwardzane są specjalną metodą triple milled dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i nawilżają. Mydło zawinięte jest w pergamin i zapakowane jest w ozdobną puszkę. - Kosmet (więcej...)

17.80 PLN
Podgląd
Mydło w puszce

The Scottish Fine Soaps Thank You Soap In A Tin Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Thank YouSoap In A Tin Mydło w puszce Oryginalne mydło z kolekcji luksusowych mydeł Soap In A Tin z serii OCCASIONS Thank You , na bazie oleju palmowego i kokosowego z pielęgnującymi i kojącymi witaminami A i E, mające doskonałe właściwości zmiękczające i myjące. Mydła utwardzane są metodą "triple milled" , dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i naw (więcej...)

24.40 PLN
Podgląd
Mydło w puszce

The Scottish Fine Soaps White Lily Soap In A Tin, Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS White Lily Soap In A Tin Mydło w puszce Oryginalne mydło z kolekcji luksusowych mydeł Soap In A Tin z serii FLORAL SOAP White Lily Biała Lilia , na bazie oleju palmowego i kokosowego z pielęgnującymi i kojącymi witaminami A i E, mające doskonałe właściwości zmiękczające i myjące. Po użyciu tego fantastycznego mydła skóra pozostaje gładka, odżywiona a Ty możesz się ci (więcej...)

24.40 PLN
Podgląd
Kremowy żel pod prysznic

The Scottish Fine Soaps Willow & Bluebell Bath Foam, Kremowy żel pod prysznic 300 ml

THE SCOTTISH FINE SOAPS Willow&Bluebell Bath Foam Kremowy żel pod prysznic THE SCOTTISH FINE SOAPS Willow&Bluebell Bath Foam tokremowy żel pod prysznic.Otula skórę delikatnością konsystencji. Posiada zapach dzikich jagód i wiosennych kwiatów. Produkty marki Scottish Fine Soaps produkowane są w Szkocji. Wyróżnia je to, że zawierają tylko naturalne, ekologiczne składniki takie jak mleko, miód, kaka (więcej...)

33.70 PLN
Podgląd
Mydło w kostce

The Scottish Fine Soaps Willow & Bluebell Soap, Mydło w kostce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Willow&Bluebell Soap Mydło Luksusowe mydło do mycia ciała. Doskonale oczyszcza skórę i pozostawia na jej powierzchni zapach dzikich jagód i wiosennych kwiatów. Produkty marki Scottish Fine Soaps produkowane są w Szkocji. Wyróżnia je to, że zawierają tylko naturalne, ekologiczne składniki takie jak mleko, miód, kakao czy masło Shea.

18.80 PLN