Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

The Scottish Fine Soaps Awesome Soap In A Tin mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Awesome Soap In A Tin mydło w puszce Waga 100g Luksusowe, perfumowanemydło do ciała w oryginalnej puszce. Produkowane jest na bazie oleju palmowego i kokosowego. Zawiera witaminy A i E. Mydła w puszce utwardzane są specjalną metodą triple milled dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i nawilżają. Mydło zawinięte jest w pergamin i zapakowane jest w ozdobną pus (więcej...)

19.77 PLN
PODGLĄD

The Scottish Fine Soaps Besties Soap In A Tin Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Besties Soap In A Tin mydło w puszce Waga 100g Luksusowe, perfumowanemydło do ciała w oryginalnej puszce. Produkowane jest na bazie oleju palmowego i kokosowego. Zawiera witaminy A i E. Mydła w puszce utwardzane są specjalną metodą triple milled dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i nawilżają. Mydło zawinięte jest w pergamin i zapakowane jest w ozdobną pus (więcej...)

21.90 PLN
PODGLĄD

The Scottish Fine Soaps Swag Soap In A Tin Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Swag Soap In A Tin mydło w puszce Luksusowe, perfumowanemydło do ciała w oryginalnej puszce. Produkowane jest na bazie oleju palmowego i kokosowego. Zawiera witaminy A i E. Mydła w puszce utwardzane są specjalną metodą triple milled dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i nawilżają. Mydło zawinięte jest w pergamin i zapakowane jest w ozdobną puszkę. - Kosmet (więcej...)

11.55 PLN
PODGLĄD

The Scottish Fine Soaps Thank You Soap In A Tin Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS Thank YouSoap In A Tin Mydło w puszce Oryginalne mydło z kolekcji luksusowych mydeł Soap In A Tin z serii OCCASIONS Thank You , na bazie oleju palmowego i kokosowego z pielęgnującymi i kojącymi witaminami A i E, mające doskonałe właściwości zmiękczające i myjące. Mydła utwardzane są metodą "triple milled" , dzięki czemu są bardzo wydajne, doskonale się pienią i naw (więcej...)

15.80 PLN
PODGLĄD

The Scottish Fine Soaps White Lily Soap In A Tin, Mydło w puszce 100 g

THE SCOTTISH FINE SOAPS White Lily Soap In A Tin Mydło w puszce Oryginalne mydło z kolekcji luksusowych mydeł Soap In A Tin z serii FLORAL SOAP White Lily Biała Lilia , na bazie oleju palmowego i kokosowego z pielęgnującymi i kojącymi witaminami A i E, mające doskonałe właściwości zmiękczające i myjące. Po użyciu tego fantastycznego mydła skóra pozostaje gładka, odżywiona a Ty możesz się ci (więcej...)

24.40 PLN
PODGLĄD