Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Nature's Answer 100% Pure Alpine Fresh Organic Blend Essential Oil organiczny olejek z jodły balsamicznej 15 ml

Nature's Answer organiczne olejki eteryczne to skoncentrowane esencje aromatyczne z egzotycznych roślin, ziół, kwiatów, liści, korzeni i owoców uprawianych bez użycia chemikaliów, pestycydów lub herbicydów na obszarach na całym świecie. Wyobraź sobie pachnący zapach jodły balsamicznej (Abies Balsamia) delikatnie zmieszanej z relaksującą lawendą i szałwią.Zapach tak świeży i orzeźwiający, że poczuj (więcej...)

61.40 PLN
PODGLĄD

Nature's Answer 100% Pure Lavender Organic Essential Oil organiczny olejek lawendowy 15 ml

Właściwości lawendy wykorzystuje się w mydłach, żelach, balsamach oraz kremach. Lawenda ze względu na działanie przeciwbakteryjne oraz antyseptyczne jest często wykorzystywana do produkcji mydeł, żelów czy kremów do stóp. W lawendzie znajdują się złuszczające kwasy organiczne, garbniki i substancje zwalczające wolne rodniki. Kosmetyki zawierające lawendę poleca się do cery tłustej, ponieważ odkaża (więcej...)

63.80 PLN
PODGLĄD

Nature's Answer 100% Pure Lemon Organic Essential Oil organiczny olejek ze skórki cytryny 15 ml

Nature's Answer organiczne olejki eteryczne to skoncentrowane esencje aromatyczne z egzotycznych roślin, ziół, kwiatów, liści, korzeni i owoców uprawianych bez użycia chemikaliów, pestycydów lub herbicydów na obszarach na całym świecie. Cytryna była używana od czasów starożytnych jako owoc wspomagający żywność i zdrowie. Olejek eteryczny Lemon Organic Essential Oil powstał ze skórki cytryny, a nie (więcej...)

39.80 PLN
PODGLĄD

Nature's Answer 100% Pure Organic Essential Oil Sweet Basil organiczny olejek ze słodkiej bazylii 15 ml

Nature's Answer organiczne olejki eteryczne to skoncentrowane esencje aromatyczne z egzotycznych roślin, ziół, kwiatów, liści, korzeni i owoców uprawianych bez użycia chemikaliów, pestycydów lub herbicydów na obszarach na całym świecie. Organiczny olejek eteryczny ze słodkiej bazylii jest znany ze swojego pikantnego aromatu,jest używany do wyrobu perfum i jest doskonałym środkiem odstraszającym ow (więcej...)

82.90 PLN
PODGLĄD

Nature's Answer Oil Of Oregano olej z oregano suplement diety w kroplach 50 ml

Oregano o źródło fenoli - w tym karwakrolu. Olejek z oregano, dzięki ich zawartości wspomagają naturalną odporność organizmu oraz funkcjonowanie górnych dróg oddechowych. Stosowanie olejku z oregano poleca się profilaktycznie w okresie zwiększonej zachorowalności oraz w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych. Idealny do spożywania jako rozcieńczony roztwór. Olejek z oregano wspomaga układ krąż (więcej...)

29.40 PLN
PODGLĄD

Olvita Olej z Pestek Moreli tłoczony na zimno nieoczyszczony 250 ml

Olej z pestek moreli ma właściwości pomagjące w walce z przeziębieniem i grypą, zmniejsza ryzyko chorób serca, posiada właściwości przeciwzapalne, które łagodzą objawy artretyzmu. Olej z pestek moreli ma także właściwości przeciwnowotworowe.

39.80 PLN
PODGLĄD

Olvita Olej z Wiesiołka tłoczony na zimno nieoczyszczony 250 ml

Olej z wiesiołka zimno tłoczony nieoczyszczony wytłaczany jest ze starannie wyselekcjonowanych i przebadanych nasion wiesiołka dwuletniego. Zmniejsza ryzyko wystąpienia zawału, miażdżycy, choroby wieńcowej i udaru. Obniża poziom cholesterolu.

46.80 PLN
PODGLĄD