Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Olej Kokosowy nierafinowany
DOBRA CENA

Natur Planet Olej Kokosowy nierafinowany 900 ml

Wskazania: działanie przeciwzapalne – trądzik, atopia, egzemy, dermatozy, zmiany skórne o nieznanej etiologii, grzybice skóry. Silne działanie przeciwłupieżowe! Regeneracja – oparzenia, odmrożenia. Redukcja przebarwień i plam wątrobowych. Nawilżenie, odżywienie, uelastycznienie skóry. Odżywienie cebulek włosa oraz skóry głowy. Właściwości: Nawilżanie, uelastycznianie, regeneracja, odżywianie skóry (więcej...)

24.80 PLN
19.89 PLN
PODGLĄD

Natur Planet Olej lniany 500 ml

Tłoczony na zimno olej lniany z wysokiej jakości siemienia lnianego. Stanowi bardzo bogate źródło zdrowych tłuszczy, którymi są nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak omega-3 i omega-6, które obniżają poziom złego cholesterolu (LDL) i podnoszą wskaźnik dobrego cholesterolu (HDL). To z kolei zapobiega tworzeniu się złogów i zatorów w żyłach i miażdżycy oraz umożliwia właściwe ukrwienie ciała. Nien (więcej...)

15.09 PLN
PODGLĄD
Olej z Czarnuszki Zimnotłoczony Nierafinowany
WYPRZEDAŻ

Natur Planet Olej z Czarnuszki Zimnotłoczony Nierafinowany 500 ml

Olej z czarnuszki to źródło wielu nienasyconych (zdrowych) kwasów tłuszczowych, a także witaminy E, beta-karotenu oraz innych mikroelementów i przeciwutleniaczy. Znany był już w starożytnym Egipcie, gdzie nazywano go „złotem faraonów”. Nic dziwnego, bogactwo jego składników odżywczych jest imponujące. W około 85% składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym kwasu linolowego (Omega-6), ole (więcej...)

47.11 PLN
41.20 PLN
PODGLĄD

Nature's Answer 100% Pure Organic Essential Oil Sweet Basil organiczny olejek ze słodkiej bazylii 15 ml

Nature's Answer organiczne olejki eteryczne to skoncentrowane esencje aromatyczne z egzotycznych roślin, ziół, kwiatów, liści, korzeni i owoców uprawianych bez użycia chemikaliów, pestycydów lub herbicydów na obszarach na całym świecie. Organiczny olejek eteryczny ze słodkiej bazylii jest znany ze swojego pikantnego aromatu,jest używany do wyrobu perfum i jest doskonałym środkiem odstraszającym ow (więcej...)

50.60 PLN
PODGLĄD