Żywność / Zdrowa Żywność / Spożywcze

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Jan Niezbędny Sarantis Jan Niezbędny Torebki śniadaniowe 1op.-250szt 2 l

Witam! Nazywam się Jan Niezbędny. Polecam wyjątkowe torebki śniadaniowe - idealne opakowanie na drugie śniadanie - praktyczne w szkole, pracy i w podróży - zapewniają świeżość zapakowanej żywności - zabezpieczają przed wyciekaniem wody i tłuszczu - zapobiegają wydostawaniu się zapachu produktów żywnościowych na zewnątrz . Duży rozmiar (2L) pozwala na zapakowanie wszystkich ulubionych produktów żyw (więcej...)

5.05 PLN
PODGLĄD

Sattva Butelka miedziana 650 ml

Naczynia miedziane służą do oczyszczania, uzdatniania i przechowywania wody. Z wyjątkowych właściwości naczyń miedzianych od wieków czerpią wyznawcy Ajurwedy. Woda oczyszczana w naczyniu miedzianym wykazuje właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne i antynowotworowe.Ponadto miedź usuwa chlor zawarty w wodzie, a poprzez działanie antagonistyczne usuwa z naszego organizmu rtęć i ołów. Woda, która (więcej...)

109.90 PLN
PODGLĄD

Fritt Labovital Witaminowa guma rozpuszczalna 1op.-20szt ( ) 35 g

Rozpuszczalny cukierek do żucia o miękkiej konsystencji, dostępny w 4 owocowych smakach truskawkowy, cytrynowy, pomarańczowy, wiśniowy, proponowany w formie paska, podzielonego na 5 segmentów, co zapewnia łatwe porcjowanie dzieciom, wzbogacony w witaminę C - jeden cukierek Fritt o gramaturze 11,7g zapewnia dostarczenie organizmowi witaminy C na poziomie 29% dziennego zalecanego zapotrzebowania org (więcej...)

33.70 PLN
PODGLĄD

Sattva Foods Mango Pulpa 850 g

Kesar Mango pulpa marki Sattva Foods produkowana jest z dojrzałych w słońcu owoców mango, dlatego cechuje ją naturalny smak i aromat. W puszce znajduje się najbardziej wartościowa część dojrzałego owocu czyli miąższ. Mango bogate jest w pierwiastki takie jak fosfor, wapń, potas, magnez, cynk i witaminy- w szczególności A i C. Mango jest owocem o właściwościach łagodzących przy stanach zapalnych, r (więcej...)

17.47 PLN
PODGLĄD