Zielko

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych GRANAT IMBIR
U NAS TANIEJ
-2 %

Zielko Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych GRANAT IMBIR 1000 ml

Naturalny płyn na bazie mydła potasowego dedykowany do prania tkanin czarnych i ciemnych o wyjątkowym zapachu granatu i imbiru. Sprawdzona receptura oraz ekologiczny skład płynu pomagają usuwać plamy, nie niszcząc tkaniny. Został stworzony do stosowania zarówno podczas prania ręcznego oraz w pralce. Sprawia, że ubrania stają się czyste i przyjemne w dotyku. Skuteczne pranie w temperaturze 30- 60C.

26.00 PLN
25.45 PLN
PODGLĄD
Płyn do płukania OWOCOWY z lanoliną zmiękcza i odświeża pranie
U NAS TANIEJ
-7 %

Zielko Płyn do płukania OWOCOWY z lanoliną zmiękcza i odświeża pranie 1000 ml

Naturalny płyn do płukania z lanoliną zmiękcza i odświeża pranie, nadając tkaninom delikatny owocowy zapach. Sprawia, że świeżość trwa dłużej, zapewniając płukanym materiałom piękny zapach utrzymujący się nawet przez kilka dni. Płyn do płukania ZIELKO jest całkowicie bezpieczny i przyjazny nie tylko dla ubrań, ale również dla skóry, nawet tej delikatnej i wrażliwej. Jak wszystkie produkty ZIELKO (więcej...)

24.00 PLN
22.30 PLN
PODGLĄD
Pasta Czyszcząca Karambola i Kaki
U NAS TANIEJ
-26 %

Zielko Pasta Czyszcząca Karambola i Kaki 500 g

Sodowa pasta do czyszczenia trudnych zabrudzeń o szerokim zastosowaniu: w kuchni, łazience, pomieszczeniach gospodarczych. Skuteczna i wydajna. Nadaje się również do wybielania i usuwania plam, a także mycia przypalonych naczyń. Wystarczy nanieść pastę na zabrudzoną powierzchnię i wyczyścić przy pomocy wilgotnej gąbki/szczotki. Zielko to polska seria środków czystości, produkowana przez firmę Sylv (więcej...)

22.00 PLN
16.35 PLN
PODGLĄD
Płyn Uniwersalny Owoce Leśne
U NAS TANIEJ
-29 %

Zielko Płyn Uniwersalny Owoce Leśne 500 ml

Naturalny płyn do czyszczenia praktycznie każdej powierzchni w domu, bez konieczności spłukiwania. Szybko, bez smug i zacieków. Wystarczy spryskać preparatem czyszczoną powierzchnię i po kilku chwilach przetrzeć czystym ręcznikiem. Do mycia dużych powierzchni (np. podłóg) rozcieńczyć w proporcji 10 ml na 5 litrów wody. Składniki: Mniej niż 5% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, mniej niż 5 (więcej...)

17.00 PLN
12.13 PLN
PODGLĄD