Agent Provocateur

Agent Provocateur to niezwykła, wyjątkowa marka, której nazwa sugeruje, że pewien agent ma do wykonania tajną misję, jednak wpada w zasadzkę. Jest to idealna nazwa dla firmy, która zajmuje się produkcją zmysłowych, ekscytujących i pociągających perfum. Założycielami marki są Serena Reese oraz Joseph Corre.
Pierwsze perfumy marki miały swoją premierę w 2000 roku. Był to uwodzicielski, fascynujący aromat, który rozbudzał zmysły pełnią kokieterii i powabną namiętnością. Perfumy damskie Agent Provocateur to zniewalające aromaty, które są nieodłącznym elementem efektownego flirtu oraz wyrafinowanej sztuki kuszenia mężczyzn. Akordy zapachowe zamknięte w poszczególnych flakonach odzwierciedlają wolność, pożądanie, rozkosz, pokusę oraz niezwykłe zaangażowanie dwojga kochanków.

Agent Provocateur
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Woda perfumowana
PROMOCJA
-7 %

Agent Provocateur Provocateur Woda perfumowana 100 ml

Zapach wody perfumowanej Provocateur to połączenie nut zapachów orientalno-kwiatowych. Perfumy o tym aromacie to zapachy niezwykle zmysłowe, ciepłe i sexowne. Mieszanka ostrych przypraw i egzotycznych kwiatów są uwielbiane przez kolejne pokolenia kobiet. Nuty zapachowe: Nuta głowy: olejek szafranowy, kolendra Nuta serca: olejek z marokańskiej róży, egipski jaśmin, olejek francuskiej magnolii, yla (więcej...)

118.51 PLN
110.16 PLN
PODGLĄD