Alexya

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Alexya Sugar Paste Pasta Cukrowa Do Depilacji Natural 300 g

Dzięki swej idealnej konsystencji, powoduje, że zabieg jest łatwy i przyjemny. Nie wymaga użycia pasków, wystarczy sama pasta, przy pomocy, której wykonuje się depilacje poszczególnych partii ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników, pasta nie wpływa negatywnie na skórę, jest chemicznie obojętnia, przez co depilacja staje się bardziej przyjazna i mniej u (więcej...)

14.91 PLN
PODGLĄD

Alexya PASTA CUKROWA DO DEPILACJI TWARDA 300 g

Jeśli szukasz łagodnego i wygodnego środka na skuteczną depilację w domowych warunkach, koniecznie wypróbuj, jakie właściwości posiada Alexya - pasta cukrowa do depilacji kobiet i mężczyzn. Ta pasta cukrowa jest nieco twardsza i gęstsza w porównaniu do innych produktów marki Alexya, dlatego rekomendujemy ją do stosowania zwłaszcza w gorące dni, albo do usuwania owłosienia z naturalnie ciepłych mie (więcej...)

17.69 PLN
PODGLĄD

Alexya PASTA CUKROWA DO DEPILACJI SOFT 300 g

Lubisz mieć zadbane, gładkie ciało, ale po złych doświadczeniach z maszynką, czy woskiem, szukasz innowacyjnego sposobu na depilację? Jeśli tak, to właśnie dla ciebie powstała Alexya - pasta cukrowa do depilacji całego ciała, również w miejscach wrażliwych. Ten kosmetyk dla kobiet i mężczyzn w postaci miękkiej pasty, bazujący wyłącznie na naturalnych składnikach, nie tylko skutecznie pozwala pozby (więcej...)

17.69 PLN
PODGLĄD