Aroma

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Aroma Zapach do sauny para tonizująca 100 ml

Olejek z bergamotki, grejpfruta i paczuli doda energii i pozytywnych emocji. Każdy składnik ma właściwości lecznicze, które razem mają pozytywny wpływ nie tylko na stan psycho-emocjonalny, ale także na zdrowie człowieka. Olejek bergamotowy to jeden z najcenniejszych olejków na zaburzenia emocjonalne. Ma łagodne działanie uspokajające i tonizujące, idealne do przywracania sił w przypadku przepracow (więcej...)

15.44 PLN
PODGLĄD

Aroma Zapach do sauny para egzotyczna 100 ml

Olejek cyprysowy, jaśminowy, ylang-ylang i neroli dodaje energii, łagodzi stres i wprawia w dobry nastrój. Olejek cyprysowy jest dobrym środkiem przeciwwirusowym, wspomaga szybką regenerację podczas przeziębienia, poprawia wydolność umysłową i fizyczną. Olejek jaśminowy likwiduje uczucie strachu, niepokoju i rozpaczy, zwiększa pewność siebie, normalizuje sen. Aromat jaśminu sprzyja odprężeniu podc (więcej...)

16.88 PLN
PODGLĄD

Aroma Zapach do sauyny para klasyczna 100 ml

Olejek z cytryny, jodłowca i mięty zapewni przyjemny aromat, poczucie spokoju i odprężenia. Każdy składnik ma właściwości lecznicze, które razem mają pozytywny wpływ nie tylko na stan psycho-emocjonalny, ale także na zdrowie człowieka. Olejek cytrynowy poprawia nastrój, tonizuje i inspiruje, odkaża, likwiduje objawy depresji, nasyca witalnością, poprawia koncentrację. Olej jodłowy pozytywnie wpływ (więcej...)

15.44 PLN
PODGLĄD

Aroma Zapach do sauny para uzdrawiająca 100 ml

Olejek z lawendy, eukaliptusu i sosny. Każdy składnik ma właściwości lecznicze, które razem mają pozytywny wpływ nie tylko na stan psycho-emocjonalny, ale także na zdrowie człowieka. Olejek lawendowy poprawia nastrój, uspokaja, łagodzi stres, zmniejsza agresję, likwiduje bezsenność, wprowadza w stan wewnętrznego spokoju. Olejek eukaliptusowy ma działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwwi (więcej...)

16.98 PLN
PODGLĄD

Aroma Zapach do sauny para sosnowa 100 ml

Olejek z sosny, jodłowca i jałowca zapewni przyjemny aromat, uczucie czystości, świeżości i spokoju. Każdy składnik ma właściwości lecznicze, które razem mają pozytywny wpływ nie tylko na stan psycho-emocjonalny, ale także na zdrowie człowieka. Olejek sosnowy ma działanie przeciwzapalne, wykrztuśne, bakteriobójcze i przeciwwirusowe. Olej jodłowy pozytywnie wpływa na układ odpornościowy, działa prz (więcej...)

16.98 PLN
PODGLĄD

Aroma Zapach do sauny para z drzewa sandałowego 100 ml

Zapach olejku z drzewa sandałowego łagodzi uczucie niepokoju i podniecenia, daje spokój i odprężenie. Każdy składnik ma właściwości lecznicze, które razem mają pozytywny wpływ nie tylko na stan psycho-emocjonalny, ale także na zdrowie człowieka. Olejek z drzewa sandałowego pomoże złagodzić stres, zmęczenie i napięcie nerwowe. Pomaga obniżyć ciśnienie krwi i zmniejszyć skutki nagłej zmiany pogody, (więcej...)

14.58 PLN
PODGLĄD

Aroma Zapach do sauny para karpacka 100 ml

Olejek z lawendy, mięty, melisy, tymianku i szałwii przeniesie Cię w karpackie doliny, da poczucie spokoju, równowagi i odprężenia. Olejek lawendowy poprawia nastrój, uspokaja, zmniejsza agresję, likwiduje bezsenność, wprowadza w stan wewnętrznego spokoju. Olejek miętowy ma bardzo przyjemny odświeżający zapach. Jest stosowany jako środek wykrztuśny, a także łagodzi skurcz naczyń. Olejek melisowy d (więcej...)

16.91 PLN
PODGLĄD

Aroma Zapach do sauny para ze wschodu 100 ml 100 ml

Olejek z cynamonu, szałwii i kolendry zapewni przyjemny orientalny aromat, poczucie wyciszenia i odprężenia. Każdy składnik ma właściwości lecznicze, które razem mają pozytywny wpływ nie tylko na stan psycho-emocjonalny, ale także na zdrowie człowieka. Olejek cynamonowy działa uspokajająco i przeciwskurczowo, tonizuje organizm, przywracając funkcje układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Ma wła (więcej...)

16.91 PLN
PODGLĄD

Aroma Sztyft do nosa "gwiazdka" 1 100 ml

Aromatyczny sztyft do nosa „Gwiazdka” oparty jest na unikalnej recepturze leczniczej z bogatej kompozycji olejków eterycznych z roślin leczniczych. Balsam działa antyseptycznie, antybakteryjnie, rozgrzewająco i przeciwzapalnie. Aromatyczny ołówek do nosa „Gwiazdka” jest przydatny w zestawie środków do zapobiegania i leczenia grypy i przeziębienia, może być stosowany zewnętrznie w formie leczniczeg (więcej...)

12.45 PLN
PODGLĄD