Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Specjalistyczny Dezodorant Do Stóp W Kremie

Balnea Foot Specjalistyczny Dezodorant Do Stóp W Kremie 70 ml

Balnea Specjalistyczny Dezodorant W Kremie Do Stóp Właściwości: - zmniejsza proces nadmiernego pocenia się stóp - opóźnia powstawanie nieprzyjemnego zapachu - zapewnia długotrwały efekt odświeżonej i pachnącej skóry stóp dezodorant do stóp w kremie przeznaczony dla osób, które mają tendencję do nadmiernej potliwości i zmagają się z nieprzyjemnym zapachem stóp.

6.99 PLN
Podgląd
Specjalistyczny Regenerujący Krem S.O.S. Do Pięt

Balnea Foot Specjalistyczny Regenerujący Krem S.O.S. Do Pięt 70 ml

Balnea Specjalistyczny Regenerujący Krem S.O.S. Do Pięt Właściwości kremu: - przynosi ulgę bardzo suchej, podrażnionej skórze stóp i pięt - zmniejsza szorstkość naskórka oraz podatność na pękanie skóry pięt - wygładza, zmiękcza i nawilża skórę stóp i pięt Polecane dla osób, które mają bardzo suchą, popękaną skórę stóp i zrogowaciały naskórek.

7.10 PLN
Podgląd
Specjalistyczne Mydło Antybakterjne Przeciwpotowe

Balnea Specjalistyczne Mydło Antybakterjne Przeciwpotowe 100 ml

Balnea Specjalistyczne Mydło Antybakterjne Przeciwpotowe - dokładnie oczyszcza - ogranicza rozwój mikroorganizmów - skutecznie zmniejsza potliwość skóry - neutralizuje nieprzyjemny zapach Mydło antybakteryjne przeciwpotowe polecane jest dla osób, które aktywnie uprawiają sport, mają skłonności do nadmiernej potliwości, wykonują pracę fizyczną, często podróżują.

8.95 PLN
Podgląd
Specjalistyczne Mydło Głęboko Nawilżające

Balnea Specjalistyczne Mydło Głęboko Nawilżające 100 ml

Balnea Specjalistyczne Mydło Głęboko Nawilżające - doskonale nawilża i natłuszcza skórę - skutecznie redukuje szorstkość naskórka - zapewnia odpowiednią ochronę przed przesuszeniem - nadaje czystość i świeżość przez cały dzień - nie podrażnia skóry

8.50 PLN
Podgląd
Specjalistyczne Mydło Undecylenowe Profilaktyka Przeciwgrzybiczna

Balnea Specjalistyczne Mydło Undecylenowe Profilaktyka Przeciwgrzybiczna 100 ml

Balnea Specjalistyczne Mydło Undecylenowe Profilaktyka Przeciwgrzybiczna - pomaga w profilaktyce przeciwgrzybiczej - zmniejsza macerację skóry - zapewnia czystość i świeżość przez cały dzień - nie podrażnia skóry

8.50 PLN