Crazy Rumors

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Balsam do ust citrus bergamot 4,4 ml
U NAS TANIEJ
-14 %

Crazy Rumors Naturalny Balsam do ust citrus bergamot 4,4 ml

W 100% naturalny, wegański balsam do ust o rześkim, lecz jednocześnie słodkim zapachu owoców cytrusowych: cytryny, limonki, pomarańczy i grejpfruta. Zawiera masło shea o właściwościach regenerujących oraz cenne oleje roślinne: makadamia, jojoba, oliwę z oliwek, które skutecznie pielęgnują usta. Wzbogacony woskami pochodzenia roślinnego (sojowym, Carnauba i Candelilla, stewią oraz witaminą E.Dlacze (więcej...)

18.90 PLN
16.30 PLN
PODGLĄD
Balsam do ust coffee bean 4,4 ml
U NAS TANIEJ
-27 %

Crazy Rumors Naturalny Balsam do ust coffee bean 4,4 ml

100% naturalny balsam o zapachu ziaren kawy przeznaczony do codziennej pielęgnacji ust. Długotrwale nawilża i odżywia usta. Formuła balsamu opiera się na oleju jojoba, makadamia, organicznej oliwie z oliwek i organicznym maśle shea. Ponadto balsam zawiera woski pochodzenia roślinnego: wosk sojowy, Carnauba i Candelilla oraz został wzbogacony o stewię i witaminę E. Odpowiedni dla wegan i wegetarian (więcej...)

18.90 PLN
13.79 PLN
PODGLĄD
Balsam do ust choco strawberry 4,4 ml
U NAS TANIEJ
-27 %

Crazy Rumors Naturalny Balsam do ust choco strawberry 4,4 ml

Naturalny balsam do ust amerykańskiej firmy Crazy Rumors. Charakteryzuje się zapachem truskawek polanych czekoladą, który uprzyjemnia aplikację i podnosi komfort stosowania. Zawiera masło shea o właściwościach regenerujących oraz cenne oleje roślinne: makadamia, jojoba, oliwę z oliwek, które skutecznie pielęgnują usta. Wzbogacony woskami pochodzenia roślinnego (sojowym, Carnauba i Candelilla, stew (więcej...)

18.90 PLN
13.79 PLN
PODGLĄD
Balsam do ust french vanilla 4,4 ml
U NAS TANIEJ
-14 %

Crazy Rumors Naturalny Balsam do ust french vanilla 4,4 ml

W 100% naturalny, wegański balsam do ust o słodkim zapachu apetycznego, kremowego sosu waniliowego. Zawiera masło shea o właściwościach regenerujących oraz cenne oleje roślinne: makadamia, jojoba, oliwę z oliwek, które skutecznie pielęgnują usta. Wzbogacony woskami pochodzenia roślinnego (sojowym, Carnauba i Candelilla, stewią oraz witaminą E.Dlaczego warto sięgnąć po balsam do ust Crazy Rumors?• (więcej...)

18.90 PLN
16.30 PLN
PODGLĄD
Balsam do ust raspberry sorbet 4,4 ml
U NAS TANIEJ
-27 %

Crazy Rumors Naturalny Balsam do ust raspberry sorbet 4,4 ml

Naturalny balsam do ust amerykańskiej firmy Crazy Rumors. Charakteryzuje się zapachem pysznego sorbetu malinowego, który uprzyjemnia aplikację i podnosi komfort stosowania. Zawiera masło shea o właściwościach regenerujących oraz cenne oleje roślinne: makadamia, jojoba, oliwę z oliwek, które skutecznie pielęgnują usta. Wzbogacony woskami pochodzenia roślinnego (sojowym, Carnauba i Candelilla, stewi (więcej...)

18.90 PLN
13.79 PLN
PODGLĄD