Dairy Fun

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dairy Fun Musujące Kule do kąpieli - Arbuz,Owoce Leśne i Pomarańcza

Dairy Fun Orange Watermelon Forest Fruits Musujące kule do kąpieli 3 x 100 g Musujące kule do kąpieli o magicznych aromatach. Zanurzone w ciepłej wodzie, czynią kąpiel niesamowitą przygodą. Musują, nadają wodzie piękne kolory, relaksują zmysły. W zależności od nastroju, możesz wybrać zapach arbuza, owoców leśnych lub pomarańczy.

14.60 PLN
PODGLĄD

Dairy Fun Musujące kule do kąpieli Truskawka-Jagoda-Brzoskwinia 3 szt.

Musujące kule do kąpieli o magicznych aromatach. Zanurzone w ciepłej wodzie, czynią kąpiel niesamowitą przygodą. Musują, nadają wodzie piękne kolory, relaksują zmysły. W zależności od nastroju, możesz wybrać zapach truskawka, smakowita jagoda i energetyzująca brzoskwinia. Poczuj radość płynącą z mlecznych" kosmetyków.

15.05 PLN
PODGLĄD

Dairy Fun Kule Do Kąpieli Pachnący Mix 4x50g 200 g

Delia Cosmetics Dairy Fun Musujące Kule do kąpieli pachnący mix to produkt pozwalający na przygotowanie w zaciszu własnej łazienki pachnącego, pielęgnującego skórę i odprężającego ciało zabiegu SPA. Do wszystkich rodzajów skóry. Właściwości Delia Cosmetics Dairy Fun Musujące Kule do kąpieli pachnący mix delikatnie masują skórę, dostarczając jej przy tym naturalnych składników pielęgnujących i rege (więcej...)

17.77 PLN
PODGLĄD

Dairy Fun Musujące Kule do kąpieli - coffee,apple with caramel i vanilla 3x100g

Dairy Fun Coffee Apple with Caramel Vanilla Musujące kule do kąpieli 3 x 100 g Wrzuć kulę do wanny z ciepłą wodą, a Twoja kąpiel stanie się niesamowitą przygodą.

16.07 PLN
PODGLĄD

Dairy Fun Musujące Kule do kąpieli - orange,cocconut brownie,lavender 3x100g

Dairy Fun Orange Coconut Brownie Lavender Musujące kule do kąpieli 3 x 100 g Wrzuć kulę do wanny z ciepłą wodą, a Twoja kąpiel stanie się niesamowitą przygodą.

16.07 PLN
PODGLĄD

Dairy Fun Valdi Spectrum Group Musujące kule do kąpieli 3 szt.

Seria Dairy Fun została stworzona z myślą o tych, dla których kąpiel to nie tylko codzienny zwyczaj, ale przyjemność i relaks. Nasze aromatyczne kosmetyki pozwalają odprężyć się po długim dniu, a dzięki specjalnie opracowanym recepturom doskonale nawilżają i odżywiają skórę

14.85 PLN
PODGLĄD

Dairy Fun Masło do ciała Jagoda 300 g

Masło do ciała o zapachu soczystej jagody doskonale nawilża i odżywia skórę. Aktywne składniki skutecznie pielęgnują skórę i sprawiają, że staje się ona wyjątkowo gładka i miękka w dotyku. Zamknięte w niezwykłym opakowaniu, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Dając "drugie życie" opakowaniu, nie tylko dbasz o środowisko, ale możesz sprawić wiele radości,podczas kreowania nowego otoczenia.

26.90 PLN
PODGLĄD

Dairy Fun Musujące Kule do kąpieli (pomarańcza,owoce leśne,arbuz) 1op.-3szt

Musujące kule do kąpieli w trzech zapachach - owoce leśne, - pomarańcza, - arbuz

21.50 PLN
PODGLĄD