Der Waschkönig

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Der Waschkönig C.G. Color specjalistyczny żel do prania tkanin kolorowych – 67 prań 2000 ml

Oryginalny specjalistyczny żel do prania Der Waschknig C.G. Color to produkt o nowej wyjątkowej formule, przeznaczony do prania ubrań kolorowych. Jest nie tylko bardzo skuteczny, ale także pielęgnuje tkaniny i aktywnie chroni intensywne kolory ubrań. Dzięki użyciu Der Waschknig C.G. Color ubrania nie będą blaknąć i przez długi czas będą wyglądać jak nowe! Żel do prania tkanin kolorowych Der Wasch (więcej...)

13.05 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt

Świetny, niemiecki produkt do prania DerWaschknig! Dzięki specjalistycznej technologii chusteczki działają jak magnes przyciągający do siebie uwalniane podczas prania barwniki oraz brud, zapewniając kompleksową ochronę tkanin.

6.95 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig C.G. Black specjalistyczny żel do prania tkanin czarnych – 67 prań 2 l

Oryginalny specjalistyczny żel do prania Der Waschknig C.G. Black to produkt o nowej wyjątkowej formule, przeznaczony do prania ubrań czarnych. Jest nie tylko bardzo skuteczny, ale i delikatny. Zapobiega mechaceniu tkanin i aktywnie chroni intensywne kolory czarnych ubrań. Stosując Der Waschknig C.G. Black zapobiegasz szarzeniu i blaknięciu ubrań, nawet po wielu praniach. Spraw, by odzież zachował (więcej...)

18.61 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Color Żel do prania 1625 ml

- Żel do praniaColor marki Der Waschkonig służy do pozbywania się zabrudzeń z kolorowych tkanin. Dzięki swojemu dużemy skonentrowanie opakowanie o pojemności 1,625l może posłużyć do aż46 prań! * Żel do praniaDer Waschkonig Color zawiera w swoim składzie * substancje odkamieniające * , dzięki czemu znacząco podwyższa komfort korzystania z pralki oraz przyczynia się do przedłużenia jej żywotności. (więcej...)

12.39 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Żel do prania Universal 3 l

Oryginalny, niemiecki żel do prania Der Waschknig C.G. Universal. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie 3,305 l wystarcza nawet na 94 prania. Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, a także nadaje praniu przyjemny zapach. Dzięki swojej sile poradzi sobie z zabrudze (więcej...)

20.31 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Black Żel do prania 1000 ml

- Żel do prania Der Waschkonig Black służy do pozbywania się zabrudzeń z tkanin czarnych. Dzięki swojej skuteczności i mocno skoncentrowanej formule, opakowanie zawierające 1,625l żelu wystarczy na wykonanie aż64 prań. * Żele do praniaDer Waschkonig Color * dbają o zachowanie głębokiej czerni pranych tkanin * . Są nie tylko skuteczne, ale także * delikatne * - dla naszych ubrań oraz skóry. Dzięk (więcej...)

12.39 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Proszek do prania Gardinen White 600 g

Niemiecki, bardzo skuteczny proszek do prania firan i bielizny białej Der wystarcza na 10 prań. Skutecznie wybiela oraz zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu na włóknach tkaniny. Aktywne substancje zawarte w proszku wnikają w głąb włókien, usuwając nawet takie zabrudzenia, jak te powstałe z dymu nikotynowego, kurzu czy tłuszczu. Może być używany również do prania innych tkanin z włókien syntety (więcej...)

8.50 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Żel do prania Aloha Hawai Color 110 prań 3305 ml

Limitowana, perfumowana wersja bardzo skutecznego żelu do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Aloha Hawaii. Innowacyjna formuła sprawia, że opakowanie 3,305 l wystarcza nawet na 110 prań. Produkt ekologiczny i wegański. Charakteryzuje się intensywnym, kwiatowym zapachem. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, a także nadaje praniu przyjemny zapach. Nowa f (więcej...)

25.50 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Kapsułki Do Prania 50 Szt. Tahiti Color

Limitowana wersja innowacyjnych kapsułek Der Waschknig Color TAHITI do prania tkanin kolorowych. Trzy komory ze specjalną formułą enzymów sprawiają, że już jedna kapsułka dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Produkt ekologiczny i wegański. Charakteryzuje się intensywnym zapachem tropikalnych owoców. Teraz w dużym opakowaniu 50 kapsułek. Kraj pochodzenia Niemcy

52.88 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania Rotblumen 72 prania 1800 ml

Wysokiej jakości płyn do płukania Der Waschknig C.G. Rotblumen. Skoncentrowana formuła sprawia, że 1,8 litra płynu wystarcza aż na 72 płukania. Nadaje ubraniom delikatny, długotrwały zapach kwiatów. Sprawia, że tkaniny są miękkie i delikatne w dotyku. Zapobiega elektryzowaniu się ubrań oraz ułatwia prasowanie.

12.32 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Universal Żel do prania 1000 ml

Oryginalny, niemiecki żel do prania Der Waschknig C.G. Universal. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie 1,625l wystarcza nawet na46 prania. Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, a także nadaje praniu przyjemny zapach. Dzięki swojej sile poradzi sobie z zabrudzenia (więcej...)

12.39 PLN
PODGLĄD
Color - proszek do prania 100 prań
PROMOCJA
-6 %

Der Waschkönig Color - proszek do prania 100 prań 6500 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności 6,5 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 100 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo czerwonych granulek.

50.96 PLN
48.15 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Sensitive Żel do prania 1000 ml

Oryginalny, niemiecki żel do prania Der Waschknig C.G. Sensitive. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie1,625Lwystarcza nawet na46 prań. Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, nawet w niskich temperaturach (już w 20C), chroniąc je przed zniszczeniem. Produkt został (więcej...)

14.47 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Żel do prania Aloha Hawai Universal 110 prań 3305 ml

Oryginalny, niemiecki żel do prania Der Waschknig C.G. w limitowanej, perfumowanej wersji Aloha Hawai. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie 3,305 l wystarcza nawet na 110 prań. Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, a także nadaje praniu intensywny, kwiatowy zapac (więcej...)

25.50 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig tlenowy wybielacz w proszku 750 g

Tlenowy wybielacz niemieckiego pochodzenia Der Waschknig C.G. z powodzeniem nadaje się do prania oraz namaczania. Aktywna formuła nowej generacji zawarta w odplamiaczu gwarantuje skuteczne usuwanie uporczywych plam z białych tkanin i przywraca im śnieżną biel. Wybielacz Der Waschknig C.G. może być używany zarówno jako dodatek do proszku lub jako proszek do namaczania stosowany na szczególnie trudn (więcej...)

15.85 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Color - proszek do prania - 55 prań 3575 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności 3,575 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 55 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo czerwonych granulek.

35.84 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Aloha Hawaii płyn do płukania - 72 płukania 1800 ml

Wysokiej jakości płyn do płukania Der Waschknig C.G. z limitowanej serii Aloha Hawaii. Skoncentrowana formuła sprawia, że płyn wystarcza aż na 72 prania. Produkt nadaje ubraniom intensywny, długotrwały zapach kwiatów. Sprawia, że tkaniny są miękkie i delikatne w dotyku. Zapobiega elektryzowaniu się ubrań oraz ułatwia prasowanie.

12.32 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania FRÜHLINGSBRISE do 28 prań 1000 ml

Płyn do płukania Der Waschknig C.G. Frhlingsbrise sprawia, że ubrania stają się delikatne, miękkie w dotyku i pięknie pachną przez bardzo długi czas. Ponadto, płyn zapobiega elektryzowaniu się ubrań i sprawia, że prasowanie nie jest aż tak bardzo uciążliwe.

7.25 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Proszek do prania Universal 100 prań 6500 g

Uniwersalny oraz bardzo skuteczny proszek do prania Der Waschknig C.G. o pojemności 6,5 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 100 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo niebieskich granulek. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, które są (więcej...)

57.74 PLN
PODGLĄD
Proszek do prania Color 30 prań
PROMOCJA

Der Waschkönig Proszek do prania Color 30 prań 1950 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności 1,95 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 30 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo czerwonych granulek. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, któ (więcej...)

24.80 PLN
24.70 PLN
PODGLĄD
Płyn do płukania Winterbrise 72 prania
PROMOCJA

Der Waschkönig Płyn do płukania Winterbrise 72 prania 1800 ml

Wysokiej jakości płyn do płukania Der Waschknig C.G. Winterbrise. Skoncentrowana formuła sprawia, że 1,8 litra płynu wystarcza aż na 72 płukania. Nadaje ubraniom delikatny, długotrwały zapach. Sprawia, że tkaniny są miękkie i delikatne w dotyku. Zapobiega elektryzowaniu się ubrań oraz ułatwia prasowanie.

12.32 PLN
12.16 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania Superkoncentrat Essential Frische – 35 Płukań uniwersalny Effect Microcaps 875 ml

Niemiecki płyn do płukania tkanin Der Waschknig C.G.Essential Frische z nową, jeszcze bardziej skoncentrowaną formułą pozwala na zrobienie jeszcze większej ilości prania. W składzie posiada unikatowe substancje, które pielęgnują i zmiękczają tkaniny. Sprawia, że tkaniny są jeszcze bardziej miękkie oraz delikatne w dotyku. Płyn sprawia, że wypranaw nim odzież pachnie aż do 8 tygodni. Ten superkonce (więcej...)

8.96 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Czyścik do pralki w tabletkach 2szt

Der Waschkonig - czyścik do pralki w tabletkach Tabletki do czyszczenia pralek niemieckiej marki Der Waschknig C.G. radzą sobie z takimi problemami jak pozostałości po detergentach w pralce, kamień, przykre zapachy. W swojej innowacyjnej formule posiadają aktywny węgiel, który pozostawia czystą i świeżą pralkę, oraz wydłuża jej żywotność. Najważniejsze cechy usuwa pozostałości po detergentach, kam (więcej...)

6.88 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Kapsułki do prania trzykomorowe 50 Szt. Tahiti Universal

Limitowana wersja innowacyjnych kapsułek Der Waschknig Universal TAHITI nadaje się zarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. Trzy komory ze specjalną formułą enzymów sprawiają, że już jedna kapsułka dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Produkt ekologiczny i wegański. Charakteryzuje się intensywnym zapachem tropikalnych owoców. Dodatkowo w dużym opakowaniu 50 kapsułek.

55.00 PLN
PODGLĄD
Płyn do płukania 35płukań Lavenda/fioletowy Effect Microcaps
PROMOCJA
-10 %

Der Waschkönig Płyn do płukania 35płukań Lavenda/fioletowy Effect Microcaps 875 ml

Der Waschknig C.G. Lavendel Frische to silnie skoncentrowany płyn do płukania niemieckiego producenta. Zawiera substancje pielęgnujące oraz zmiękczające tkaniny. Sprawia, że tkaniny są miękkie i delikatne w dotyku. Zawarte w nim mikrokapsułki powodują, że wyprane tkaniny pachną lawendą aż do 8 tygodni.Superkoncentrat do płukania marki Der Waschknig C.G. sprawia, że ubrania nie elektryzują się oraz (więcej...)

8.96 PLN
8.06 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig koncentrat do płukaniaCzarna orchidea 35 płukań EFFECT MICROCAPS 875 ml

Płyn do płukania tkanin marki Der Waschknig C.G.Schwarze Orchidee to silnie skoncentrowany niemiecki środek.W swoim składzie zawiera wyjątkowe substancje, które pielęgnują oraz zmiękczają tkaniny.PłynSchwarze Orchideezmiękcza tkaniny co powoduje, że są delikatne i przyjemne w dotyku. Zawarte w nim mikrokapsułki zapachowe sprawiają, że wypranaw nim odzieżpachnie aż do 8 tygodni.Zapobiega elektryzow (więcej...)

8.96 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Superkoncentrat do płukania Smaragdgrüne – 35 płukań uniwersalny Effect Microcaps 875 ml

Der Waschknig C.G.Smaragdgrneto silnie skoncentrowany płyn do płukania tkanin z Niemiec. Posiada unikatowe substancje pielęgnujące oraz zmiękczające tkaniny.Płynzmiękcza tkaniny powodując, że są delikatne i przyjemne w dotyku, a specjalnie opracowanie mikrokapsułki nadają praniu zapach świeżości, który trwa aż do 8 tygodni. Zapobiega elektryzowaniu się ubrań i ułatwia ich prasowanie.Dzięki skoncen (więcej...)

8.96 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig tlenowy odplamiacz w proszku 750 g

Tlenowy odplamiacz niemieckiego pochodzenia Der Waschknig C.G. zawiera aktywną formułę nowej generacji gwarantującą skuteczniejsze usuwanie uporczywych plam. Sprawdza się zarówno przy tkaninach kolorowych, jak i białych. Może być używany jako dodatek do prania przy usuwaniu trudnych plam, a także jako proszek do namaczania, stosowany na szczególnie trudne i zaschnięte plamy. Nie zawiera chloru, dz (więcej...)

15.85 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig C.G. Czyścik w płynie do pralki antybakteryjny 250 ml

Absolutna nowość! Markowy środek czyszczący w płynie Der Waschknig dopralek. Produkt wysoceskuteczny,przeznaczonydo kompleksowego czyszczenia wnętrzurządzeń piorących. Działa antybakteryjnie, chroni przed korozją i osadzaniem się kamienia, usuwa brud i nieprzyjemne zapachy.Konserwuje zarówno mechanizm, jak i gumowe elementy pralki. Pozostawia przyjemny, świeży zapach. Regularne stosowanie płynu c (więcej...)

11.99 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig C.G. Wool&Silk specjalistyczny żel do prania tkanin wełnianych i delikatnych – 67 prań 2000 ml

Żel do prania Wool&Silk marki Der Waschkonig służy do pozbywania się zabrudzeń z kolorowych tkanin. Dzięki swojemu dużemy skonentrowanie opakowanie o pojemności 2 l może posłużyć do aż 67 prań! Oryginalny specjalistyczny żel do prania Der Waschknig C.G. Wool&Silk to produkt o nowej wyjątkowej formule, przeznaczony do prania ubrań kolorowych. Jest nie tylko bardzo skuteczny, ale także pielęgnuje tk (więcej...)

18.61 PLN
PODGLĄD
Psi Patrol Sensitive żel do prania
BLACK WEEK
-12 %

Der Waschkönig Psi Patrol Sensitive żel do prania 2 l

Żel do prania Waschkonig Psi Patrol Sensitive dla skóry wrażliwej , zamknięty w zabawne opakowanie sygnowane bajkowymi ulubieńcami naszych najmłodszych . Dzięki swojemu delikatnemu składowi żel do prania Waschkonig Sensitive Psi Patrol może być stosowany przez osoby posiadające skórę wrażliwą i skłonną do alergii. Żele do prania Der Waschkonig Sensitive posiadają formułę, która bardzo łatwo wypłuk (więcej...)

17.99 PLN
15.91 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania SOMMERBISE do 28 prań 1000 ml

Płyn do płukania Der Waschknig C.G. Sommerbrise sprawia, że ubrania pachną pięknie przez długi czas. Ponadto, tkaniny stają się miękkie w dotyku. Płyn zapobiega elektryzowaniu się tkanin i ułatwia ich prasowanie.

7.07 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Kapsułki do prania Bora-Bora Color 12szt

Der Waschkonig Kapsułki Bora-Bora Color 12szt. Doskonałe kapsułki do praniaDer Waschknig!Kapsułki DUOCAPSdzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych!Produkt przeznaczony do prania odzieży kolorowej, charakteryzuje sięunikalnymzapachem tropikalnych kwiatów. Specjalna formuła enzymów sprawia, że kapsułki nie tylko skute (więcej...)

14.07 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Tabletki odkamieniające do pralki 18 szt.

Tabletki odkamieniające do pralki Der Waschknig C.G. przeznaczone są do usuwania kamienia osadzającego się na najważniejszych elementach pralki. Ponadto - eliminują zanieczyszczenia, - usuwają brzydki zapach, - usuwają pozostałości detergentów z pralki. Jedno opakowanie zawiera 18 tabletek.

13.77 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Kapsułki do prania Bora-Bora Color 30szt.

KAPSUŁKI DO PRANIA KOLORU 30 sztuk Bora Bora Najnowszy produkt Der Waschknig C.G. - kapsułki do prania z pożądanej przez klientów linii zapachowej Bora Bora. System kapsułek DUOCAPS sprawia, że składniki kapsułki są od siebie oddzielone i uwalniają się indywidualnie w odpowiednim momencie prania. Dwa unikalne środki czyszczące Niebieski Zawiera aż 3 środki powierzchniowo czynne, które są odpowiedz (więcej...)

28.28 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Caps 3 komorowe A22 Universal

Der Waschknig C.G. to niemiecki producent środków do prania.LNowość! Żelowe kapsułki Der Waschknig Universal nadają się zarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. System 3 enzymów aktywnie wspomaga proces prania i dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Produkt ekologiczny i wegański. Zawarta w kapsułkach celulaza chroni prane tkaniny, zapewniając im nowy wygląd na dłużej. Od (więcej...)

27.56 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig tlenowy odplamiacz w płynie 1500 ml

Odplamiacz od niemieckiego producenta Der Waschknig C.G. zawiera aktywną formułę nowej generacji gwarantującą jeszcze skuteczniejsze usuwanie uporczywych plam. Sprawdza się zarówno przy tkaninach kolorowych, jak i białych. Można go używać jako dodatek do prania przy trudnych plamach, oraz do namaczania na trudne i zaschnięte plamy. Nie niszczy pralki oraz tkanin (nie zawiera chloru), jest stosowan (więcej...)

15.91 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig tlenowy wybielacz w płynie 1500 ml

Wybielacz niemieckiej marki Der Waschknig C.G. nadaje się zarówno do prania jak i namaczania. Aktywna formuła nowej generacji w nim zawarta zapewnia skuteczne usuwanie uporczywych plam z białych tkanin i przywraca im śnieżną biel. Może być stosowany zarówno jako dodatek do proszku oraz do namaczania na szczególnie trudne zabrudzenia oraz zaschnięte plamy. Przeznaczony jest do stosowania w pralkach (więcej...)

15.85 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Color - proszek do prania 100 prań 6500 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności 6,5 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 100 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo czerwonych granulek.

57.74 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Psi Patrol Sensitive proszek do prania 1725 g

Der Waschknig C.G. Sensitive w zupełnie nowej odsłonie! Proszek sygnowany popularną marką Psi Patrol oraz uwielbianymi przez wszystkich pieskami! Stworzony został z myślą o praniu ubrań dzieci i dorosłych o wrażliwej skórze oraz ze skłonnościami do alergii. Produkt przetestowany dermatologicznie. Proszek nie uczula ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, które są odpow (więcej...)

30.24 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Kapsułki do prania Universal Bora Bora 30 szt.

Wyjątkowe kapsułki do prania Der Waschknig! Kapsułki DUOCAPS dzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych! Wersja Universal służy zarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. Produkt wyróżnia się unikalnym zapachem tropikalnych kwiatów. Specjalna formuła enzymów sprawia, że kapsułki nie tylko skutecznie piorą, a (więcej...)

28.28 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Proszek do prania Universal 55 prań 3575 g

Uniwersalny oraz bardzo skuteczny proszek do prania Der Waschknig C.G. o pojemności 3,575 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 55 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo niebieskich granulek. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, które są (więcej...)

35.84 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Żel do prania Color 3 l

- Żel do praniaColor marki Der Waschkonig służy do pozbywania się zabrudzeń z kolorowych tkanin. Dzięki swojemu dużemy skonentrowanie opakowanie o pojemności 3,305 l może posłużyć do aż 94 prań! * Żel do praniaDer Waschkonig Color zawiera w swoim składzie substancje odkamieniające, dzięki czemu znacząco podwyższa komfort korzystania z pralki oraz przyczynia się do przedłużenia jej żywotności. Śro (więcej...)

20.31 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Proszek do prania Universal 65 prań 4875 g

Uniwersalny oraz bardzo skuteczny proszek do prania. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 65prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo niebieskich granulek. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, które są odpowiedzialne za uczulanie). Zawiera śro (więcej...)

36.99 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Żel do prania Black 3 l

Żel do prania Der Waschkonig Black służy do pozbywania się zabrudzeń z tkanin czarnych. Dzięki swojej skuteczności i mocno skoncentrowanej formule, opakowanie zawierające 3,305 l żelu wystarczy na wykonanie aż 94 prań. Żele do praniaDer Waschkonig Color dbają o zachowanie głębokiej czerni pranych tkanin. Są nie tylko skuteczne, ale także delikatne - dla naszych ubrań oraz skóry. Dzięki swojemu skł (więcej...)

25.50 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Proszek do prania Color 65 prań 4875 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności4,875 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 65 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo czerwonych granulek. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, któ (więcej...)

36.99 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Proszek do prania Universal 100 prań 6500 g

Uniwersalny oraz bardzo skuteczny proszek do prania Der Waschknig C.G. o pojemności 6,5 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 100 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo niebieskich granulek. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, które są (więcej...)

50.96 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig ALOHA HAWAII Color - proszek do prania 100 prań 6500 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności 6,5 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 100 prań. Perfumowana edycja Aloha Hawaii charakteryzuje się intensywnym, kwiatowym zapachem. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie oraz posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i ze (więcej...)

55.00 PLN
PODGLĄD