Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Der Waschkönig Kapsułki do prania Color DUOCAPS 30 Sztuk

Absolutna nowość wśród kapsułek do prania Der Waschknig!Kapsułki Color DUOCAPSdzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych!Produkt przeznaczony do prania odzieży kolorowej. Specjalna formuła enzymów sprawia, że kapsułki nie tylko skutecznie piorą, ale również chronią koloryodzieżyprzed blaknięciem, a tkaninę przed nis (więcej...)

23.70 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig MegaPower Color proszek do prania 1155 g

Skuteczny i wydajny proszek do prania tkanin kolorowych niemieckiego producenta Der Waschknig C.G. MegaPower w opakowaniu o pojemności 1155 g. Innowacyjna formuła koncentratu sprawia, że wystarcza na wykonanie do 21 prań. Posiada przyjemny zapach oraz w całości rozpuszcza się w wodzie, nawet przy niskich temperaturach. Skutecznie odplamia tkaniny oraz przywraca im kolor. Zawiera bardzo dużo czerwo (więcej...)

11.85 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig MegaPower Universal proszek do prania (21WL) 1155 g

Skuteczny i uniwersalny proszek do prania niemieckiej marki Der Waschknig C.G. MegaPower w opakowaniu o pojemności 1155 g. Wystarcza na wykonanie aż 21 prań. Ma świeży, przyjemny zapach i bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Skuteczny w odplamianiu oraz przywracaniu kolorów. Zawiera dużą ilość niebieskich granulek. Nie wywołuje reakcji alergicznych, oraz nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów (więcej...)

13.35 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Universal DUOCAPS kapsułki do prania 30 Sztuk

Absolutna nowość wśród kapsułek do prania Der Waschknig!Kapsułki DUOCAPSdzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych!WersjaUniversal służyzarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. Specjalna formuła enzymów sprawia, że kapsułki nie tylko skutecznie piorą, ale również chronią koloryodzieżyprzed blaknięciem, a (więcej...)

23.70 PLN
PODGLĄD