Der Waschkönig

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Der Waschkönig Żel do prania UNniversal Tahiti do 110 prań 3000 ml

Limitowana wersja uniwersalnego oraz bardzo skutecznego żelu do prania Der Waschknig C.G. Tahiti. Innowacyjna formuła sprawia, że opakowanie wystarcza nawet na 110 prań. Produkt ekologiczny i wegański. Charakteryzuje się intensywnym zapachem tropikalnych owoców. Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych (więcej...)

21.99 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Sensitive żel do prania 3 l

Oryginalny, niemiecki żel do prania Der Waschknig C.G. Sensitive. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie3,305 Lwystarcza nawet na110 prań. Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, nawet w niskich temperaturach (już w 20C), chroniąc je przed zniszczeniem. Produkt zost (więcej...)

21.50 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Żel do prania Color 3 l

- Żel do praniaColor marki Der Waschkonig służy do pozbywania się zabrudzeń z kolorowych tkanin. Dzięki swojemu dużemy skonentrowanie opakowanie o pojemności 3,305 l może posłużyć do aż 94 prań! * Żel do praniaDer Waschkonig Color zawiera w swoim składzie substancje odkamieniające, dzięki czemu znacząco podwyższa komfort korzystania z pralki oraz przyczynia się do przedłużenia jej żywotności. Śro (więcej...)

22.00 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Żel do prania Color Tahiti do 110 prań 3000 ml

Der Waschkonig Color Tahiti żel do prania przeznaczony jest do tkanin kolorowych. Skutecznie usuwa wszystkie zabrudzenia. Limitowana wersja uniwersalnego oraz bardzo skutecznego żelu do prania Der Waschkönig C.G. Tahiti. Innowacyjna formuła sprawia, że opakowanie wystarcza nawet na 110 prań. Produkt ekologiczny i wegański. Charakteryzuje się intensywnym zapachem tropikalnych owoców. Żele do prani (więcej...)

21.99 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Mega Caps 3w1 Kapsułki do prania 30 szt. Color

Kapsułki do prania Der Waschknig C.G. Color są bardzo wygodne w użyciu. Zostały przeznaczone do prania kolorowych tkanin. Całkowicie rozpuszczają się w wodzie. Innowacyjna mieszanka enzymów zawarta w kapsułkach sprawia, że skutecznie usuwają wszelkie plamy i zabrudzenia. Dzięki zawartości celulazy chronią kolory tkaniny. Kapsułki do prania Der Waschknig C.G. Color nie zawierają fosforanów i zeolit (więcej...)

20.60 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig C.G. Mega Caps 3w1, kapsułki do prania Black 30 szt.

DER WASCHKONIG C.G. Black to innowacyjne kapsułki do prania tkanin czarnych. Specjalnie dobrana mieszanka enzymów sprawia, że już jedna kapsułka z powodzeniem usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia oraz przywraca dawny blask ubrań.

20.60 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Universal DUOCAPS kapsułki do prania 30 Sztuk

Absolutna nowość wśród kapsułek do prania Der Waschknig!Kapsułki DUOCAPSdzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych!WersjaUniversal służyzarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. Specjalna formuła enzymów sprawia, że kapsułki nie tylko skutecznie piorą, ale również chronią koloryodzieżyprzed blaknięciem, a (więcej...)

21.60 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig C.G. Black specjalistyczny żel do prania tkanin czarnych – 67 prań 2000 ml

Oryginalny specjalistyczny żel do prania Der Waschknig C.G. Black to produkt o nowej wyjątkowej formule, przeznaczony do prania ubrań czarnych. Jest nie tylko bardzo skuteczny, ale i delikatny. Zapobiega mechaceniu tkanin i aktywnie chroni intensywne kolory czarnych ubrań. Stosując Der Waschknig C.G. Black zapobiegasz szarzeniu i blaknięciu ubrań, nawet po wielu praniach. Spraw, by odzież zachował (więcej...)

14.45 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Żel do prania Black 3 l

Żel do prania Der Waschkonig Black służy do pozbywania się zabrudzeń z tkanin czarnych. Dzięki swojej skuteczności i mocno skoncentrowanej formule, opakowanie zawierające 3,305 l żelu wystarczy na wykonanie aż 94 prań. Żele do praniaDer Waschkonig Color dbają o zachowanie głębokiej czerni pranych tkanin. Są nie tylko skuteczne, ale także delikatne - dla naszych ubrań oraz skóry. Dzięki swojemu skł (więcej...)

22.40 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Żel do prania Universal 3 l

Oryginalny, niemiecki żel do prania Der Waschknig C.G. Universal. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie 3,305 l wystarcza nawet na 94 prania. Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, a także nadaje praniu przyjemny zapach. Dzięki swojej sile poradzi sobie z zabrudze (więcej...)

22.00 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania SENSITIVE do 28 prań 1000 ml

Wysokiej jakości płyn do płukania Der Waschknig C.G. Sensitive. Skoncentrowana formuła sprawia, że litr płynu wystarcza na około 28 płukania. Nadaje ubraniom delikatny, długotrwały zapach. Sprawia, że tkaniny są miękkie i delikatne w dotyku. Zapobiega elektryzowaniu się ubrań oraz ułatwia prasowanie.

7.60 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania ROTBLUMEN do 28 prań 1000 ml

Płyn do płukania Der Waschknig C.G. Rotblumen sprawia, że ubrania stają się miękkie w dotyku, przepięknie pachną przez długi czas, nie elektryzują się, a ich prasowanie nie stanowi większego problemu. Skoncentrowana formuła sprawia, że litr płynu wystarcza na około 28 płukań.

7.60 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Tabletki odkamieniające do pralki 18 szt.

Tabletki odkamieniające do pralki Der Waschknig C.G. przeznaczone są do usuwania kamienia osadzającego się na najważniejszych elementach pralki. Ponadto - eliminują zanieczyszczenia, - usuwają brzydki zapach, - usuwają pozostałości detergentów z pralki. Jedno opakowanie zawiera 18 tabletek.

12.20 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig C.G. Color specjalistyczny żel do prania tkanin kolorowych – 67 prań 2000 ml

Oryginalny specjalistyczny żel do prania Der Waschknig C.G. Color to produkt o nowej wyjątkowej formule, przeznaczony do prania ubrań kolorowych. Jest nie tylko bardzo skuteczny, ale także pielęgnuje tkaniny i aktywnie chroni intensywne kolory ubrań. Dzięki użyciu Der Waschknig C.G. Color ubrania nie będą blaknąć i przez długi czas będą wyglądać jak nowe! Żel do prania tkanin kolorowych Der Wasch (więcej...)

14.87 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Universal Żel do prania 1000 ml

Oryginalny, niemiecki żel do prania Der Waschknig C.G. Universal. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie 1,625l wystarcza nawet na46 prania. Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, a także nadaje praniu przyjemny zapach. Dzięki swojej sile poradzi sobie z zabrudzenia (więcej...)

13.65 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Sensitive Żel do prania 1000 ml

Oryginalny, niemiecki żel do prania Der Waschknig C.G. Sensitive. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie1,625Lwystarcza nawet na46 prań. Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając plam ani zacieków. Żel Der Waschknig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, nawet w niskich temperaturach (już w 20C), chroniąc je przed zniszczeniem. Produkt został (więcej...)

12.45 PLN
PODGLĄD
Psi Patrol Sensitive żel do prania
U NAS TANIEJ
-4 %

Der Waschkönig Psi Patrol Sensitive żel do prania 2 l

Żel do prania Waschkonig Psi Patrol Sensitive dla skóry wrażliwej , zamknięty w zabawne opakowanie sygnowane bajkowymi ulubieńcami naszych najmłodszych . Dzięki swojemu delikatnemu składowi żel do prania Waschkonig Sensitive Psi Patrol może być stosowany przez osoby posiadające skórę wrażliwą i skłonną do alergii. Żele do prania Der Waschkonig Sensitive posiadają formułę, która bardzo łatwo wypłuk (więcej...)

17.99 PLN
17.19 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania FRÜHLINGSBRISE do 28 prań 1000 ml

Płyn do płukania Der Waschknig C.G. Frhlingsbrise sprawia, że ubrania stają się delikatne, miękkie w dotyku i pięknie pachną przez bardzo długi czas. Ponadto, płyn zapobiega elektryzowaniu się ubrań i sprawia, że prasowanie nie jest aż tak bardzo uciążliwe.

7.60 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania FRÜHLINGSBRISE do 57 prań 2000 ml

Płyn do płukania Der Waschknig C.G. Frhlingsbrise sprawia, że ubrania stają się delikatne, miękkie w dotyku i pięknie pachną przez bardzo długi czas. Ponadto, płyn zapobiega elektryzowaniu się ubrań i sprawia, że prasowanie nie jest aż tak bardzo uciążliwe.

13.65 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania SOMMERBISE do 28 prań 1000 ml

Płyn do płukania Der Waschknig C.G. Sommerbrise sprawia, że ubrania pachną pięknie przez długi czas. Ponadto, tkaniny stają się miękkie w dotyku. Płyn zapobiega elektryzowaniu się tkanin i ułatwia ich prasowanie.

8.55 PLN
PODGLĄD
Psi Patrol Sensitive proszek do prania
U NAS TANIEJ
-4 %

Der Waschkönig Psi Patrol Sensitive proszek do prania 1725 g

Der Waschknig C.G. Sensitive w zupełnie nowej odsłonie! Proszek sygnowany popularną marką Psi Patrol oraz uwielbianymi przez wszystkich pieskami! Stworzony został z myślą o praniu ubrań dzieci i dorosłych o wrażliwej skórze oraz ze skłonnościami do alergii. Produkt przetestowany dermatologicznie. Proszek nie uczula ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, które są odpow (więcej...)

26.99 PLN
26.00 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania ROTBLUMEN do 57 prań 2000 ml

Płyn do płukania Der Waschknig C.G. Rotblumen sprawia, że ubrania stają się miękkie w dotyku, przepięknie pachną przez długi czas, nie elektryzują się, a ich prasowanie nie stanowi większego problemu. Skoncentrowana formuła

12.97 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania WINTERBRISE do 57 prań 2000 ml

Płyn do płukania Der Waschknig C.G. Winterbrise Płyn do płukania Der Waschknig C.G. Winterbrise sprawia, że tkaniny zyskują delikatny, długotrwały zapach. Są również bardzo miękkie w dotyku. Płyn zapobiega elektryzowaniu się tkanin i ułatwia ich prasowanie.

12.97 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Color Żel do prania 1625 ml

- Żel do praniaColor marki Der Waschkonig służy do pozbywania się zabrudzeń z kolorowych tkanin. Dzięki swojemu dużemy skonentrowanie opakowanie o pojemności 1,625l może posłużyć do aż46 prań! * Żel do praniaDer Waschkonig Color zawiera w swoim składzie * substancje odkamieniające * , dzięki czemu znacząco podwyższa komfort korzystania z pralki oraz przyczynia się do przedłużenia jej żywotności. (więcej...)

15.79 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Płyn do płukania WINTERBRISE do 28 prań 1000 ml

Der Waschkonig płyn do płukania Winterbrise to środek pomocny przy praniu, który poza długo utrzymującym się zapachem dba także o Twoje ubrania. Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu opakowanie płynu do płukania, zawierające 1 l środka, wystarczy na wykonanie około 28 płukań. Płyny do płukania Der Waschkonig Winterbrise sprawiają, że ubrania dużo mniej się elektryzują. Ponadto środek ten wygładza i zmn (więcej...)

6.99 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig C.G. Wool&Silk specjalistyczny żel do prania tkanin wełnianych i delikatnych – 67 prań 2000 ml

Żel do prania Wool&Silk marki Der Waschkonig służy do pozbywania się zabrudzeń z kolorowych tkanin. Dzięki swojemu dużemy skonentrowanie opakowanie o pojemności 2 l może posłużyć do aż 67 prań! Oryginalny specjalistyczny żel do prania Der Waschknig C.G. Wool&Silk to produkt o nowej wyjątkowej formule, przeznaczony do prania ubrań kolorowych. Jest nie tylko bardzo skuteczny, ale także pielęgnuje tk (więcej...)

15.25 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig C.G. Czyścik w płynie do pralki antybakteryjny 250 ml

Absolutna nowość! Markowy środek czyszczący w płynie Der Waschknig dopralek. Produkt wysoceskuteczny,przeznaczonydo kompleksowego czyszczenia wnętrzurządzeń piorących. Działa antybakteryjnie, chroni przed korozją i osadzaniem się kamienia, usuwa brud i nieprzyjemne zapachy.Konserwuje zarówno mechanizm, jak i gumowe elementy pralki. Pozostawia przyjemny, świeży zapach. Regularne stosowanie płynu c (więcej...)

9.07 PLN
PODGLĄD
Psi Patrol Sensitive kapsułki do prania 18szt
U NAS TANIEJ
-20 %

Der Waschkönig Psi Patrol Sensitive kapsułki do prania 18szt

Absolutna nowość! Oryginalne, niemieckiekapsułki do prania Der Waschknig C.G. Sensitive sygnowane popularną marką Psi Patrol oraz uwielbianymi przez wszystkich pieskami! Kapsułki dzięki dwukomorowej budowie i samorozpusczalnej folli doskonale rozpuszczają się w wodzie i gwarantują dokładne dozowanie detergentu. Efektywnie piorą wszelkiego rodzaju tkaniny nawet z najcięższych do usunięcia zabrudze (więcej...)

19.99 PLN
15.97 PLN
PODGLĄD