Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Ecolatier to producent naturalnych ekologicznych kosmetyków do pielęgnacji włosów, ciała i twarzy. W swojej ofercie posiada wyjątkowe kosmetyki do włosów. W poszukiwaniu objętości i grubości dla Twoich włosów skorzystaj ze skarbu Rosji - rokitnika Ecolab Ecolatier Ultra Objętość. Balsam do włosów dzięki obecności oleju i ekstraktu z tej rośliny intensywnie odżywia (...)
Szampon i żel pod prysznic 2 w 1 to idealny produkt do skutecznego oczyszczenia włosów i ciała po uprawianiu sportu lub aktywnym dniu w pracy. Ma działanie nawilżające, zmiękczające i tonizujące, dobrze się pieni i łatwo się zmywa.
Zapewnia świeżość i energię na cały dzień.
Olejek limonkowy normalizuje pracę gruczołów łojowych, uelastycznia skórę, nadaje jej elastyczność i świeżość.
Ekstrakt z bergamotki wzmacnia cebulki włosowe, ogranicza łamliwość włosów i zapobiega ich wypadaniu, nawilża i odświeża skórę.
Nałożyć na mokre włosy i skórę, spłukać i spłukać ciepłą wodą.
Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Lauryl Glucoside, Glycerin, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Extract, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Citrus Aurantifolia Fruit Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
ALHERBOLAB D.O.O. BEOGRAD
MOSORSKA 9, - BEOGRAD, RS
Serbia