Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Woda toaletowa

Escentric Molecules Escentric 04 Woda toaletowa 100 ml

Escentric 04 to woda toaletowa przeznaczona dla kobiet i mężczyzn stworzona przez Geza Schoen. Perfumy marki Escentric Molecules niemal z dnia na dzień stały się absolutnym światowym fenomenem. Sukces perfum tkwi w unikatowym składzie, który bazuje na sile jednej nuty zapachowej. Niezwykły aromat perfum Escentric Molecules po prostu cię urzeknie i będziesz chciał go nieustannie czuć. Luksusowe zap (więcej...)

332.70 PLN
Podgląd
Volume 1 Intelligence & Fantasy woda perfumowana

Escentric Molecules the Beautiful Mind Volume 1 Intelligence & Fantasy woda perfumowana 100 ml

The Beautiful Mind to damska woda toaletowa od cenionej marki niszowej Escentric Molecules. Jest to zapach silnie kwiatowy z wyraźnymi interesującymi nutami drzewnymi. Powstał w 2010 roku, a jego twórcą jest Geza Schoen. The Beautiful Mind przywodzi na myśl zmysłową, ale również świeżą woń kwiatów. Nuty zapachowe: Linia głowy: bergamotka, mandarynka, różowy pieprz, magnolia Linia serca: osmantus, (więcej...)

387.40 PLN
Podgląd
Volume 1 Intelligence & Fantasy woda toaletowa

Escentric Molecules The Beautiful Mind Volume 1 Intelligence & Fantasy woda toaletowa 100 ml

The Beautiful Mind series Volume 1to kwiatowe perfumy dla kobiet. Idealne na upalne dni. Nuty zapachowe: Nuty głowy: bergamota, mandarynka, różowy pieprz, magnolia Nuty serca: frezja, osmantus, róża, gardenia Nuty bazy: sandałowiec, cedr, piżmo, cashmeran

447.00 PLN