Il Salone Milano logo

Il Salone Milano

Il Salone Milano to marka najczęściej wybierana przez najlepszych fryzjerów od niemal 40 lat. Robi wrażenie? Dodamy, ze marka ta należy do grupy Alfaparf! To też podnosi poprzeczkę! W latach 80-tych ubiegłego stulecia zachwycono się produktami Il Salone Milano w najlepszych salonach fryzjerskich we Włoszech i w krótkim czasie marka podbiła wiodące salony fryzjerskie na całym świecie. Od teraz Polki mogą cieszyć się naszymi produktami w zaciszu swojego domu.

Legenda, która przetrwała lata historii.
W połowie lat ’80 w kilku salonach fryzjerskich północnych Włoch pojawiły się nowe, innowacyjne produkty.Tradycyjne, niemalże domowe receptury połączone w zupełnie nowej formule ze znanymi od tysiącleci składnikami odżywczymi. Takie zestawienie od razu przyciągnęło uwagę fryzjerów. Przez kolejnych 30 lat cała kolekcja została dogłębnie przetestowana w salonach fryzjerskich na całym świecie… bo jak wyobrażamy sobie prawdziwą włoską pięknoćć? Zdrowe, lśniące, zadbane włosy, czyli takie o jakich marzy każda dziewczyna i kobieta, która ma w domu lustro ;-)

Teraz Ty masz okazję wypróbować legendarne produkty. Długoletnia współpraca firmy z ponad 300 tysiącami profesjonalistów na całym świecie pozwoliła stworzyć produkty na poziomie profesjonalnym, które gwarantują wrażenia i jakość jak podczas wizyty w salonie fryzjerskim.

Dzięki linii Il Salone Milano – The Legendary Collection możesz mieć to wszystko. Dodatkowym, niewątpliwym atutem marki jest cudowna, elegancka stylistyka całej serii. To sprawia, że produkty Il Salone Milano upiększą wystój każdej łazienki.

Il Salone Milano

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA