Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Dry-T Fluid Star krystaliczne serum do włosów Mango

Inebrya Ice Cream Dry-T Fluid Star krystaliczne serum do włosów Mango 60 ml

Ice Cream Dry-T Fluid Star to krystaliczne serum do włosów od marki Inebrya. Produkt o zapachu mango, przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych i farbowanych. Na bazie siemienia lnianego i aloesu. Odżywia, nabłyszcza i chroni końcówki. Zwiększa stopień nawilżenia włosów i ułatwia ich codzienną stylizację.

41.80 PLN
Podgląd
Green Moisture Intensive Mask intensywnie odżywiająca eko-maska do włosów

Inebrya Ice Cream Green Moisture Intensive Mask intensywnie odżywiająca eko-maska do włosów 1000 ml

Kosmetyk świetnie nadaje się do każdego rodzaju włosów. Intensywnie odżywiająca eko-maska Inerya Green Moisture zapobiega plątaniu się włosów, odżywia je. W efekcie są miękkie i elastyczne. Kosmetyk sprawia, że włosy nabierają zdrowego, pełnego blasku wyglądu. Delikatna formuła wzbogacona jest w kompleks Phyto-plan, który jest mieszanką ekstraktów z naturalnych składników posiadających eko-certyfi (więcej...)

46.60 PLN
Podgląd
Kromask Professional Argento maska do włosów jasnych blond Silver

Inebrya Ice Cream Kromask Professional Argento maska do włosów jasnych blond Silver 300 ml

mistrzowskie kosmetyki do włosów Inebrya to progresywna linia odżywczych Inebrya Ice Kromask Professional CreamIce Kromask Professional, który rozjaśnia odcień stwarzasz niezliczone, niezwykłe efekty kolorystyczne na włosach naturalnych, barwnych i przetopionych.

54.60 PLN
Podgląd
Kromask Professional Caramello maska do włosów blond lub z pasemkami Caramel

Inebrya Ice Cream Kromask Professional Caramello maska do włosów blond lub z pasemkami Caramel 300 ml

Ice Cream Kromask Professional Caramello to maska do blond włosów lub z pasemkami od Inebrya. Przywraca włosom utracony blask i wzmacnia efekt koloryzacji. Produkt profesjonalny.

54.60 PLN
Podgląd
Kromask Professional Castano maska do włosów kasztanowych Chestnut

Inebrya Ice Cream Kromask Professional Castano maska do włosów kasztanowych Chestnut 300 ml

Ice Cream Kromask Professional Castano to maska do włosów kasztanowych od Inebrya. Przywraca włosom utracony blask i wzmacnia efekt koloryzacji. Produkt profesjonalny.

54.60 PLN
Podgląd
Kromask Professional Cioccolato maska do włosów kasztanowych Chocolate

Inebrya Ice Cream Kromask Professional Cioccolato maska do włosów kasztanowych Chocolate 300 ml

Ice Cream Kromask Professional Cioccolato to maska do włosów brązowych od marki Inebrya. Przywraca włosom utracony blask i wzmacnia efekt koloryzacji. Produkt profesjonalny.

54.60 PLN
Podgląd
Kromask Professional Lavanda maska do włosów po dekoloryzacji Lavender

Inebrya Ice Cream Kromask Professional Lavanda maska do włosów po dekoloryzacji Lavender 300 ml

Maska tonująca będąca idealnym połączeniem kosmetyku pielęgnacyjnego z nietrwałą koloryzacją. Formuła pielęgnacyjna wzbogacona o pigmenty, odświeżające kolor włosów, oparte na bazie wyciągów roślinnych, nie zawierają amoniaku, jego pochodnych, ani środków utleniających. Mogą być stosowane na włosy naturalne, rozjaśniane, farbowane, a także na włosach z pasemkami. Rewelacyjne do odświeżenia koloru (więcej...)

54.60 PLN
Podgląd
Kromask Professional Rame Intenso maska do każdego rodzaju włosów Intense Copper

Inebrya Ice Cream Kromask Professional Rame Intenso maska do każdego rodzaju włosów Intense Copper 300 ml

Ice Cream Kromask Professional Rame Intenso to maska do każdego typu włosów od marki Inebrya. Przywraca włosom utracony blask i wzmacnia efekt koloryzacji. Produkt profesjonalny.

54.60 PLN
Podgląd
Kromask Professional Rosa maska do włosów po koloryzacji Pink

Inebrya Ice Cream Kromask Professional Rosa maska do włosów po koloryzacji Pink 300 ml

Maska tonująca będąca idealnym połączeniem kosmetyku pielęgnacyjnego z nietrwałą koloryzacją. Formuła pielęgnacyjna wzbogacona o pigmenty, odświeżające kolor włosów, oparte na bazie wyciągów roślinnych, nie zawierają amoniaku, jego pochodnych, ani środków utleniających. Mogą być stosowane na włosy naturalne, rozjaśniane, farbowane, a także na włosach z pasemkami. Rewelacyjne do odświeżenia koloru (więcej...)

54.60 PLN
Podgląd
Kromask Professional Rosso Ciliegia maska do każdego rodzaju włosów Cherry Red

Inebrya Ice Cream Kromask Professional Rosso Ciliegia maska do każdego rodzaju włosów Cherry Red 300 ml

mistrzowskie kosmetyki do włosów Inebrya to postępowa linia odżywczych Inebrya Ice Kromask Professional CreamIce Kromask Professional, który rozjaśnia barwa stwarzasz niezliczone, niezwykłe efekty kolorystyczne na włosach naturalnych, barwnych i przetopionych.

54.60 PLN
Podgląd
Kromask Professional Viola maska do każdego rodzaju włosów Violet

Inebrya Ice Cream Kromask Professional Viola maska do każdego rodzaju włosów Violet 300 ml

Ice Cream Kromask Professional Viola to maska do każdego typu włosów od marki Inebrya. Przywraca włosom utracony blask i wzmacnia efekt koloryzacji. Produkt profesjonalny.

54.60 PLN
Podgląd
maska do włosów farbowanych Tuttifrutti

Inebrya Ice Cream maska do włosów farbowanych Tuttifrutti 1000 ml

Ice Cream Color Mask od marki Inebrya to maska przeznaczona do włosów farbowanych. Na bazie naturalnych składników aktywnych. Proteiny mleczne dogłębnie odżywiają i nawilżają zmęczone zabiegami włosy. Przeciwutleniacze w połączeniu z witaminą A zabezpieczają włosy przed utratą koloru. Maska o przyjemnym, owocowym zapachu. - maska przeznaczona do włosów farbowanych - oparta na bazie naturalnych skł (więcej...)

41.70 PLN
Podgląd
Pro-Age Mask maska do włosów z olejkiem arganowym Argan Oil

Inebrya Ice Cream Pro-Age Mask maska do włosów z olejkiem arganowym Argan Oil 300 ml

Ice Cream Pro-Age Mask od marki Inebrya to maska do włosów na bazie olejku arganowego. Do włosów matowych, pozbawionych życia. Odżywia i zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych. Zmiękcza i nabłyszcza. Nie podrażnia skóry głowy. Produkt profesjonalny.

32.60 PLN