Intimeco

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Intimeco Libido spray płyn intymny dla kobiet poprawiający libido 50 ml

Intimeco Libido Spray to skoncentrowana formuła libido spray ze zwiększoną siłą działania na intymną strefę kobiet. Łatwa aplikacja za pomocą sprayu uwalnia moc wrażeń i pozwala cieszyć się długim orgazmem. Potęguje doznania, oddziałuje na partnera, a tym samym wprowadza kochanków w świat pełen rozkoszy. Sposób użycia: niewielką ilość płynu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozown (więcej...)

23.50 PLN
PODGLĄD

Intimeco Raspberry Aqua Gel nawilżający Żel intymny o aromacie malinowym 100 ml

Intimeco Raspberry Gel to żel nawilżający o aromacie malinowym na bazie wody. Przeznaczony do stosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji, a także wszelkich zabaw z użyciem akcesoriów erotycznych. Lubrykant stanowi najlepszą podstawę dobrego seksu.Spo (więcej...)

11.87 PLN
PODGLĄD

Intimeco Aqua Gel Żel nawilżający na bazie wody 100 ml

Intimeco Aqua Gel to żel nawilżający na bazie wody do stosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji oraz wszelkich zabaw akcesoriami erotycznymi. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść za pomocą dozownika w miejsca intymne. Ostrzeżen (więcej...)

9.70 PLN
PODGLĄD

Intimeco Strawberry Aqua Gel nawilżający Żel intymny o aromacie truskawkowym 100 ml

Intimeco Strawberry Aqua Gel to żel nawilżający na bazie wody o aromacie truskawkowym. Przeznaczony do stosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji, a także wszelkich zabaw z użyciem akcesoriów erotycznych. Lubrykant stanowi najlepszą podstawę dob (więcej...)

12.87 PLN
PODGLĄD

Intimeco Erect spray płyn intymny poprawiający potencję 50 ml

Intimeco Erect Spray to wysokiej jakości produkt pobudzający i wzmacniający erekcję, a także wydłużający czas szczytowania. Płyn o ulepszonej recepturze powoduje, że Twoja erekcja będzie na najwyższym poziomie. Intimeco Erect Spray zapewnia długotrwały seks - nie będziesz się musiał martwić o zaspokojenie wymagającej partnerki. Specjalnie wyselekcjonowane składniki zawarte w produkcie dodają (więcej...)

22.60 PLN
PODGLĄD

Intimeco Orgasm libido spray płyn intymny dla kobiet poprawiający libido 50 ml

Intimeco Orgasm Libido Spray to skoncentrowana formuła płynu ze zwiększoną siłą działania na intymną strefę kobiecości. Łatwa aplikacja za pomocą sprayu uwalnia moc wrażeń i pozwala cieszyć się długim orgazmem. Potęguje doznania, oddziałuje na partnera, a tym samym wprowadza kochanków w świat pełen rozkoszy. Sposób użycia: niewielką ilość płynu nanieść w miejsca intymne za pomocą do (więcej...)

31.10 PLN
PODGLĄD

Intimeco Potency spray płyn intymny dla mężczyzn poprawiający potencję 50 ml

Intimeco Potency Spray to koncentrat płynu dla mężczyzn poprawiający potencję i erekcję. Wysoki poziom kofeiny powoduje, że produkt ma działanie silnie pobudzające. Wyjątkowa formuła specyfiku sprawia, że erekcja będzie mocna i dłuższa. Kosmetyk zwiększa witalność i poprawia zdolności seksualne każdego mężczyzny. Lekka konsystencja dobrze się wchłania, a przy tym nawilża i regeneruje naskórek (więcej...)

22.30 PLN
PODGLĄD

Intimeco Libido Gel Żel intymny dla kobiet poprawiający libido 150 ml

Intimeco Libido Gel to żel nawilżający dla kobiet, który skutecznie podnosi poziom libido, zwiększając apetyt na seks. Produkt pobudza zmysły, stymuluje pożądanie i wzmaga energie namiętności. Żel posiada właściwości rozluźniające, relaksujące. Kosmetyk można stosować jako masaż gry wstępnej. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Ost (więcej...)

33.80 PLN
PODGLĄD

Intimeco Silk Gel nawilżający Żel analny 100 ml

Intemico Silk Gel to profesjonalny żel przeznaczony do ekstremalnych zabaw erotycznych. Jego wyjątkowa formuła zapewnia maksymalne doznania poprzez rozluźnienie mięśni odbytu, dzięki czemu produkt może być stosowany z akcesoriami BDSM. Specyfik ma właściwości silnie nawilżające i poślizgowe. Żel do zastosowania w stosunku waginalnym oraz analnym.Sposób użycia: niewielką ilość żelu n (więcej...)

15.67 PLN
PODGLĄD

Intimeco Sperm Liquid Żel erotyczny 50 ml

Intimeco Sperm Liquid to żel erotyczny, który swoją konsystencją przypomina prawdziwą spermę. Produkt świetnie nadaje się na różne "babskie" okazje jak i na wspólny wieczór dla par. Specyfiku można używać jako lubrykant w stosunku waginalnym i analnym. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść za pomocą dozownika w miejsca intymne. Ostrzeżenie: przechowywać w c (więcej...)

12.97 PLN
PODGLĄD

Intimeco Massage Oil nawilżający Olejek do masażu erotycznego 100 ml

Intimeco Massage Oil to unikatowe połączenie olejku do masażu oraz nawilżającego żelu intymnego dzięki czemu powstała unikalna formuła zapewniająca maksymalne doznania. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej czy seksu klasycznego. Olejek stanowi najlepszą podstawę dobrego seksu. Powoduje uczucie idealnego nawilżenia, a (więcej...)

9.57 PLN
PODGLĄD

Intimeco Massage Oil nawilżający Olejek do masażu erotycznego 250 ml

Intimeco Massage Oil to unikatowe połączenie olejku do masażu oraz nawilżającego żelu intymnego dzięki czemu powstała unikalna formuła zapewniająca maksymalne doznania. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej czy seksu klasycznego. Olejek stanowi najlepszą podstawę dobrego seksu. Powoduje uczucie idealnego nawilżenia, a (więcej...)

18.65 PLN
PODGLĄD

Intimeco Delay spray płyn intymny opóźniający moment wytrysku 50 ml

Intimeco Delay Spray to płyn intymny stworzony z myślą o mężczyznach. Jego wyjątkowa formuła zapewnia świeżość i witalność przez dłuższy czas. Płyn skutecznie opóźnia wytrysk i potęguje doznania w trakcie stosunku. Sposób użycia: niewielką ilość płynu nanieść za pomocą dozownika w miejsca intymne. Ostrzeżenie: przechowywać w chłodnym miejscu z dala od małych dzieci. Przed (więcej...)

22.60 PLN
PODGLĄD

Intimeco Delay strong extra spray płyn intymny opóźniający moment wytrysku 50 ml

Intimeco Delay Strong Extra Spray to płyn intymny stworzony z myślą o mężczyznach. Jego wyjątkowa formuła zapewnia świeżość i witalność przez dłuższy czas. Płyn skutecznie opóźnia wytrysk i potęguje doznania w trakcie stosunku. Sposób użycia: niewielką ilość płynu nanieść za pomocą dozownika w miejsca intymne. Ostrzeżenie: przechowywać w chłodnym miejscu z dala od małych d (więcej...)

36.20 PLN
PODGLĄD

Intimeco Aqua Anal Oil Olejek analny na bazie wody 150 ml

Intimeco Aqua Anal Oil to skoncentrowana formuła olejku na bazie wody, stworzona z myślą o stosunku klasycznym jak i analnym. Połączenie żelu wodnego z olejkiem sprawia, że produkt jest uniwersalny i może mieć różnorodne zastosowanie. Może pełnić funkcję zarówno żelu nawilżającego jak i również zmysłowego olejku do masażu. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść za pomocą dozown (więcej...)

23.80 PLN
PODGLĄD

Intimeco Coconut Aqua Gel nawilżający Żel intymny o aromacie kokosowym 100 ml

Intimeco Coconut Aqua Gel to żel nawilżający na bazie wody o aromacie kokosowym do zastosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, który jest bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały jako dodatek do gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji oraz wszelkich zabaw z użyciem akcesoriów erotycznych.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść za po (więcej...)

10.27 PLN
PODGLĄD

Intimeco Delay Gel Żel intymny opóźniający moment wytrysku 150 ml

Intimeco Delay Gel to żel intymny stworzony z myślą o mężczyznach. Jego wyjątkowa formuła zapewnia świeżość i witalność przez dłuższy czas. Idealny jako lubrykant podczas stosunku oraz masturbacji. Żel skutecznie opóźnia wytrysk i potęguje doznania w trakcie stosunku.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Ostrzeżenie: p (więcej...)

33.80 PLN
PODGLĄD

Intimeco Fisting Extreme Gel Żel nawilżający strefy intymne 50 ml

Intimeco Fisting Extreme Gel to żel mocno nawilżający do zastosowania intymnego, jak również akcesoriów erotycznych. Szczególnie zalecany dla osób preferujących ostry sex. Doskonale komponuje się z gadżetami BDSM. Zapewnia duży poślizg podczas stosunku analnego.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Ostrzeżenie: przecho (więcej...)

10.69 PLN
PODGLĄD

Intimeco Fisting Extreme Gel Żel nawilżający strefy intymne 150 ml

Intimeco Fisting Extreme Gel to żel mocno nawilżający do zastosowania intymnego, jak również akcesoriów erotycznych. Szczególnie zalecany dla osób preferujących ostry sex. Doskonale komponuje się z gadżetami BDSM. Zapewnia duży poślizg podczas stosunku analnego.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Ostrzeżenie: przecho (więcej...)

27.60 PLN
PODGLĄD

Intimeco Erect Gel Żel intymny poprawiający potencję 150 ml

Intimeco Erect Gel to żel dla mężczyzn poprawiający potencję i pobudzający narządy do znacznie dłuższej aktywności seksualnej. Szybko działa i sprawia, że seks staje się przyjemniejszy dla obojga partnerów. Produkt wzmaga siłę oraz czas trwania orgazmu, poprawia wygląd penisa i sprawia, że skóra staję się bardziej jedwabista i przyjemna w dotyku.Sposób użycia: niewielką ilość żelu n (więcej...)

22.60 PLN
PODGLĄD

Intimeco Delay Gel Żel intymny opóźniający moment wytrysku 50 ml

Intimeco Delay Gel to żel intymny stworzony z myślą o mężczyznach. Jego wyjątkowa formuła zapewnia świeżość i witalność przez dłuższy czas. Idealny jako lubrykant podczas stosunku oraz masturbacji. Żel skutecznie opóźnia wytrysk i potęguje doznania w trakcie stosunku.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Ostrzeżenie: p (więcej...)

13.80 PLN
PODGLĄD

Intimeco Fisting Gel Żel nawilżający strefy intymne 100 ml

Intimeco Fisting Gel to żel mocno nawilżający do zastosowania intymnego, jak również akcesoriów erotycznych. Szczególnie zalecany dla osób preferujących ostry sex. Doskonale komponuje się z gadżetami BDSM. Zapewnia duży poślizg podczas stosunku analnego.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Ostrzeżenie: przechowywać w chłodnym m (więcej...)

13.35 PLN
PODGLĄD

Intimeco Aqua Forte Gel Żel wodny nawilżający strefy intymne 100 ml

Intemico Aqua Forte Gel to gęsty i bardzo wydajny żel na bazie wody, maksymalnie nawilżający strefy intymne. Jest bezpieczny dla skóry i nie wywołuje podrażnień. Ponadto nie pozostawia plam oraz może być stosowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi. Jedwabiście gładki żel nawilżający Aqua Forte, dzięki swojej gęstej konsystencji zapewnia optymalny poślizg i potęguje (więcej...)

14.10 PLN
PODGLĄD

Intimeco Intim Gel Żel intymny dla par o różanym zapachu 50 ml

Intimeco Intim Gel to profesjonalny żel nawilżający dla par o przyjemnym różanym zapachu. Przeznaczony do stosowania intymnego. Stanowi doskonałą bazę do sexu klasycznego, masturbacji czy gry wstępnej. Niezwykle przyjemna konsystencja ułatwia zbliżenie i potęguje doznania erotyczne. Przekonaj się jak można ulepszyć Waszą jakość życia seksualnego.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieś (więcej...)

10.00 PLN
PODGLĄD

Intimeco Aqua Forte Gel Żel wodny nawilżający strefy intymne 300 ml

Intemico Aqua Forte Gel to gęsty i bardzo wydajny żel na bazie wody, maksymalnie nawilżający strefy intymne. Jest bezpieczny dla skóry i nie wywołuje podrażnień. Ponadto nie pozostawia plam oraz może być stosowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi. Jedwabiście gładki żel nawilżający Aqua Forte, dzięki swojej gęstej konsystencji zapewnia optymalny poślizg i potęguje (więcej...)

34.70 PLN
PODGLĄD

Intimeco Libido Gel Żel intymny dla kobiet poprawiający libido 50 ml

Intimeco Libido Gel to żel nawilżający dla kobiet, który skutecznie podnosi poziom libido, zwiększając apetyt na seks. Produkt pobudza zmysły, stymuluje pożądanie i wzmaga energie namiętności. Żel posiada właściwości rozluźniające, relaksujące. Kosmetyk można stosować jako masaż gry wstępnej. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Ost (więcej...)

13.80 PLN
PODGLĄD

Intimeco Orgasm Libido Gel Żel intymny dla kobiet poprawiający libido 50 ml

Intimeco Orgasm Libido Gel to unikatowy żel dla kobiet poprawiający libido i wzmagający orgazm. Potęguje rozkosz i pozwala cieszyć się długim stosunkiem. Produkt mocno nawilża sferę erogenną poprawiając komfort stosunku. Przyjemna konsystencja o niebanalnej nucie zapachowej sprawia, że kosmetyk można wykorzystać do wstępnego masażu erotycznego.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w mie (więcej...)

17.37 PLN
PODGLĄD

Intimeco Orgasm Libido Gel Żel intymny dla kobiet poprawiający libido 150 ml

Intimeco Orgasm Libido Gel to unikatowy żel dla kobiet poprawiający libido i wzmagający orgazm. Potęguje rozkosz i pozwala cieszyć się długim stosunkiem. Produkt mocno nawilża sferę erogenną poprawiając komfort stosunku. Przyjemna konsystencja o niebanalnej nucie zapachowej sprawia, że kosmetyk można wykorzystać do wstępnego masażu erotycznego.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w mie (więcej...)

36.20 PLN
PODGLĄD

Intimeco Pineapple Aqua Gel nawilżający Żel intymny o aromacie ananasowym 100 ml

Intimeco Pineapple Aqua Gel to żel nawilżający na bazie wody o aromacie ananasowym do zastosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny - nie pozostawia plam i świetnie się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji, a także wszelkich zabaw z użyciem akcesoriów erotycznych. Lubrykant stanowi najlepszą podstawę dobrego seksu. Sposób (więcej...)

10.27 PLN
PODGLĄD

Intimeco Potency Gel Żel intymny dla mężczyzn poprawiający potencję 50 ml

Intimeco Potency Gel to żel zwiększający ochotę na sex i wzmagający podniecenie seksualne u Panów. Uwalnia duże pragnienia erotyczne, działa stymulująco na zmysły i skutecznie podnosi potencję. Składniki zawarte w kosmetyku sprawiają, że każdy mężczyzna będzie miał nieziemską ochotę na długi seks.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Ostr (więcej...)

12.17 PLN
PODGLĄD

Intimeco Potency Gel Żel intymny dla mężczyzn poprawiający potencję 150 ml

Intimeco Potency Gel to żel zwiększający ochotę na sex i wzmagający podniecenie seksualne u Panów. Uwalnia duże pragnienia erotyczne, działa stymulująco na zmysły i skutecznie podnosi potencję. Składniki zawarte w kosmetyku sprawiają, że każdy mężczyzna będzie miał nieziemską ochotę na długi seks.Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Ostr (więcej...)

24.40 PLN
PODGLĄD

Intimeco Aqua Gel Żel nawilżający na bazie wody 250 ml

Intimeco Aqua Gel to żel nawilżający na bazie wody do stosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji oraz wszelkich zabaw akcesoriami erotycznymi. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść za pomocą dozownika w miejsca intymne. Ostrzeżenie:&n (więcej...)

18.65 PLN
PODGLĄD

Intimeco Raspberry Aqua Gel nawilżający Żel intymny o aromacie malinowym 50 ml

Intimeco Raspberry Gel to żel nawilżający o aromacie malinowym na bazie wody. Przeznaczony do stosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji, a także wszelkich zabaw z użyciem akcesoriów erotycznych. Lubrykant stanowi najlepszą podstawę dobrego seksu.Spo (więcej...)

15.60 PLN
PODGLĄD

Intimeco Aqua Gel Żel nawilżający na bazie wody 300 ml

Intimeco Aqua Gel to żel nawilżający na bazie wody do stosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji oraz wszelkich zabaw akcesoriami erotycznymi. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść za pomocą dozownika w miejsca intymne. Ostrzeżenie:&n (więcej...)

24.30 PLN
PODGLĄD

Intimeco Silk Extreme Gel nawilżający Żel intymny 150 ml

Intemico Silk Extreme Gel to profesjonalny żel przeznaczony do ekstremalnych zabaw erotycznych. Jego wyjątkowa formuła zapewnia maksymalne doznania poprzez rozluźnienie mięśni odbytu, dzięki czemu produkt może być stosowany z akcesoriami BDSM. Specyfik ma właściwości silnie nawilżające i poślizgowe. Żel do zastosowania w stosunku waginalnym oraz analnym.Sposób użycia: niewielką ilość żel (więcej...)

25.00 PLN
PODGLĄD

Intimeco Hot Oil rozgrzewający Olejek erotyczny do masażu 50 ml

Hot Oil to rozgrzewający olejek przeznaczony do masażu. Doskonałe połączenie lubrykantu i olejku do masażu całego ciała, dającego efekt rozgrzewający. Olejek przeznaczony jest do każdego typu skóry. Wspaniale sprawdza się podczas masażu erotycznego, który często traktowany jest jako element gry wstępnej. Posiada delikatny i miły zapach. Produkt jest niezwykle wydajny, już niewielka ilość (więcej...)

17.77 PLN
PODGLĄD

Intimeco Orgasm libido drops krople zwiększające libido 30 ml

Masz ochotę na seks po całodziennej pracy i domowych obowiązkach? Jeśli nie pamiętasz, kiedy ostatnim razem cieszyliście się wspólnymi chwilami w łóżku, warto pomyśleć o odnowieniu miłosnych relacji. Nie wiesz skąd wziąć na to energię? W suplemencie diety Intimeco Orgasm Libido jest co najmniej kilka „argumentów” przemawiających na jego korzyść:• L-Karnityna – wspomaga witalność, zwalcza chro (więcej...)

18.80 PLN
PODGLĄD

Intimeco Green Tea Aqua Gel nawilżający Żel intymny o aromacie zielonej herbaty 100 ml

Intimeco Green Tea Aqua Gel to żel nawilżający o aromacie zielonej herbaty na bazie wody. Przeznaczony do stosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji, a także wszelkich zabaw z użyciem akcesoriów erotycznych. Lubrykant stanowi najlepszą podstawę dobrego se (więcej...)

10.27 PLN
PODGLĄD

Intimeco Sunset Aqua Gel aromatyzowany Żel nawilżający na bazie wody 100 ml

Intimeco Sunset Aqua Gel to aromatyzowany żel nawilżający na bazie wody, przeznaczony do stosowania intymnego. Produkt wysokiej jakości, bezbarwny - nie pozostawia plam i bardzo dobrze się wchłania. Doskonały podczas gry wstępnej, seksu klasycznego, analnego i masturbacji oraz wszelkich zabaw z akcesoriami erotycznymi. Lubrykant stanowi najlepszą podstawę dobrego seksu. Sposób użycia:&nb (więcej...)

10.27 PLN
PODGLĄD

Intimeco Anal Gel Black Edition nawilżający Żel analny 50 ml

Intimeco Anal Gel Black Edition to żel intymny do najbardziej ekstremalnych zabaw erotycznych. Stworzony przede wszystkim z myślą o zabawach analnych. Produkt ma działanie rozluźniające oraz zapewnia większy poślizg, a także potęguje doznania. Żel sprawia, że sex analny staje się dużo bardziej przyjemny. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść za pomocą dozownika w mie (więcej...)

9.55 PLN
PODGLĄD

Intimeco Anal Gel nawilżający Żel analny na bazie wody 100 ml

Intimeco Anal Gel to uniwersalny żel nawilżający na bazie wody o właściwościach poślizgowych. Wyjątkowa formuła żelu skutecznie eliminuje uczucie suchości w miejscach intymnych oraz zapewnia poślizg, aż do momentu całkowitego wchłonięcia się w skórę. Przeznaczony do stosowania analnego, waginalnego i do różnych zabaw z wykorzystaniem gadżetów erotycznych. Produkt niezwykle wydajny, nie pozost (więcej...)

10.25 PLN
PODGLĄD

Intimeco Anal Gel nawilżający Żel analny na bazie wody 250 ml

Intimeco Anal Gel to uniwersalny żel nawilżający na bazie wody o właściwościach poślizgowych. Wyjątkowa formuła żelu skutecznie eliminuje uczucie suchości w miejscach intymnych oraz zapewnia poślizg, aż do momentu całkowitego wchłonięcia się w skórę. Przeznaczony do stosowania analnego, waginalnego i do różnych zabaw z wykorzystaniem gadżetów erotycznych. Produkt niezwykle wydajny, nie p (więcej...)

18.65 PLN
PODGLĄD

Intimeco BDSM Lube nawilżający Żel analny 100 ml

Intimeco BDSM Lube to profesjonalny żel przeznaczony do ekstremalnych zabaw erotycznych. Jego specjalna formuła zapewnia maksymalne doznania poprzez rozluźnienie mięśni odbytu. Produkt może być stosowany z akcesoriami BDSM. Specyfik ma silnie nawilżające właściwości i znacznie zwiększa poślizg w trakcie stosunku. Żel BDSM Lube sprawi, że wspólne igraszki dostarczą Wam jeszcze więcej rozk (więcej...)

17.25 PLN
PODGLĄD

Intimeco Anal Gel Black Edition nawilżający Żel analny 150 ml

Intimeco Anal Gel Black Edition to żel intymny do najbardziej ekstremalnych zabaw erotycznych. Stworzony przede wszystkim z myślą o zabawach analnych. Produkt ma działanie rozluźniające oraz zapewnia większy poślizg, a także potęguje doznania. Żel sprawia, że sex analny staje się dużo bardziej przyjemny. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść za pomocą dozownika w mie (więcej...)

19.07 PLN
PODGLĄD

Intimeco Sperm Liquid Żel erotyczny 150 ml

Intimeco Sperm Liquid to żel erotyczny, który swoją konsystencją przypomina prawdziwą spermę. Produkt świetnie nadaje się na różne "babskie" okazje jak i na wspólny wieczór dla par. Specyfiku można używać jako lubrykant w stosunku waginalnym i analnym. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść za pomocą dozownika w miejsca intymne. Ostrzeżenie: przechowywać w c (więcej...)

24.60 PLN
PODGLĄD