Invisibobble

Ładne, lśniące i zadbane włosy nigdy nie wychodzą z mody. To ten element kobiecego wyglądu, który sprawia, że czujemy się piękne. Włosomaniaczki pokazują coraz nowsze sposoby na uzyskanie gęstych włosów pełnych blasku. Niestety, nie każda kobieta obdarzona jest z natury wspaniałymi puklami. Istnieją jednak metody oraz odpowiednie przyrządy, które pomogą nam w utrzymaniu zdrowych włosów dodatkowo nie tworząc mikrouszkodzeń.

Dobierając jednak odpowiednią pielęgnację – specjalistyczne szampony, maski i odżywki – nie możemy zapominać także o akcesoriach, które wydobędą naturalne piękno naszych pukli. Co jednak zrobić, kiedy po całym dniu noszenia końskiego ogona nasze włosy są poplątane i wyraźnie połamane? Na ratunek przychodzi innowacja na rynku fryzjerskim gumka – Invisibobble! Jej sprężynowa budowa sprawia, że ciasno utrzymuje ona włosy, bez zbędnego ściskania i tworzenia nieestetycznych śladów, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych odpowiedników. Oprócz tego, nadaje się zarówno do włosów cienkich, jak i grubych – zaplątana na dwa, trzy lub nawet cztery razy nie powoduje nieprzyjemnego ucisku oraz dyskomfortu wokół skóry głowy.

Dodatkowo, Invisibobble wykonane są z wodoodpornego materiału, dlatego spokojnie można się w nich kąpać, oraz nie posiadają metalowych spojeń, co zupełnie niweluje wyrywanie i ciągnięcie pojedynczych kosmków włosów podczas zdejmowania gumki.

Dzięki tym wszystkim unikalnym cechom, Invisibobble są niezwykle łagodne – bez obaw możesz nosić koński ogon lub ciasny kok na czubku głowy przez cały dzień!

Baw się kolorami i ciesz się nieskazitelną fryzurą bez poplątanych włosów.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Invisibobble Waver You're Pearlfect spinki do włosów 3szt

Invisibobble Waver You're Pearlfect to limitowana edycja przezroczystych spinek z błyszczącymi perełkami.Idealny dodatek do każdej fryzury na specjalne okazje. Dzięki unikalnemu kształtowi i specjalnemu materiałowi Invisibobble Waver You're Pearlfect stanowi wygodną alternatywę dla tradycyjnych spinek i wsuwek do włosów. Wygodna i przyjazna dla włosów alternatywa dla tradycyjnych spinek i wsuwek. (więcej...)

22.30 PLN
PODGLĄD

Invisibobble Details about  Invisibobble Waver Hair Clip Crystal Clear - Clear Piece 3 szt.

Spinki do włosów Waver to innowacja w stylizacji włosów! Unikalny design i specjalny materiał sprawiają, że spinki Waver są naprawdę wyjątkowe.Waver zapewniają wygodną, delikatną i doskonałą alternatywę dla tradycyjnych spinek i wsuwek do włosów. Wygodna i przyjazna dla włosów alternatywa dla tradycyjnych spinek i wsuwek. Powierzchnia spinek Waver jest inspirowana kształtem i funkcjonalnością spir (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD

Invisibobble Bunstar spiralka do stylizacji koka Ice Ice Lady

Odkryj niesamowitą innowację od Invisibobble BUNSTAR - akcesorium do tworzenia koków!Połączenie unikalnego kształtu 3D i specjalnego materiału sprawia, że upięcie włosów nigdy nie było tak szybkie i łatwe.BUNSTAR to wygodny i przyjazny dla włosów sposób na stylizację koków - i, jak zwykle z invisibobble, bez pozostawiania śladów! Wysoki komfort noszenia Bez szarpania włosów Mocne, a jednocześnie d (więcej...)

13.55 PLN
PODGLĄD

Invisibobble Basic Jelly Twist gumki do włosów 10 szt.

Invisibobble Basic to niezwykle komfortowe, elastyczne gumki do włosów. Doskonale trzymają włosy i nie zsuwają się. Można je stosować na mokrych lub suchych włosach bez ich plątania, łamania i wyrywania.

13.55 PLN
PODGLĄD