Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Nić wykałaczka i czyścik do języka 36 szt.

Jordan 3in1 Flosser Nić wykałaczka i czyścik do języka 36 szt.

Nić, wykałaczka i czyścik do języka w jednym 3in1 Flosser 1. Woskowana nić skutecznie usuwa bakterie i ułatwia czyszczenie. 2. Chropowata wykałaczka stomatologiczna usuwa resztki pokarmu. 3. Unikalny czyścik do języka odświeża oddech. Czyszczenie nicią jest zbyt skomplikowane? Wypróbuj 3in1 Flosser!

11.70 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów

Jordan Advanced Hard Szczoteczka Do Zębów

Jordan Advanced Hard Szczoteczka Do Zębów - szczoteczka z pochylonymi włóknami o zróżnicowanej długości, które dokładniej czyszczą przestrzenie międzyzębowe - włókna na końcu szczoteczki są dłuższe specjalnie po to, aby mogły dotrzeć do trudno dostępnych miejsc - dostępna w trzech rodzajach twardości: miękka, średnia, twarda.

7.50 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów

Jordan Advanced Medium Szczoteczka Do Zębów

Jordan Advanced Medium Szczoteczka Do Zębów - szczoteczka z pochylonymi włóknami o zróżnicowanej długości, które dokładniej czyszczą przestrzenie międzyzębowe - włókna na końcu szczoteczki są dłuższe specjalnie po to, aby mogły dotrzeć do trudno dostępnych miejsc

8.27 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Średnia

Jordan Advanced Soft Szczoteczka Do Zębów Średnia

Jordan Advanced Szczoteczka Do Zębów Średnia - szczoteczka z pochylonymi włóknami o zróżnicowanej długości, które dokładniej czyszczą przestrzenie międzyzębowe - włókna na końcu szczoteczki są dłuższe specjalnie po to, aby mogły dotrzeć do trudno dostępnych miejsc - dostępna w trzech rodzajach twardości: miękka, średnia, twarda

7.97 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów (6-12 lat) Soft mix kolorów 2 szt.

Jordan Amigo Szczoteczka do zębów (6-12 lat) Soft mix kolorów 2 szt.

Ma miękkie włosie, delikatne dla dziąseł. Łagodnie ale skutecznie czyści zęby, dociera do wszystkich przestrzeni. Ma kolorową, wygodną do trzymania w małej dłoni rączkę. 2 sztuki w opakowaniu.

8.90 PLN
Podgląd
szczoteczka do zębów Soft

Jordan Clean Smile szczoteczka do zębów Soft

Szczoteczka do zębów Clean Smile ma włosie zrobione z Nylonu 612, które doskonale, ale jednocześnie delikatnie czyści zęby i szybko wysycha. Praktyczna, odpowiednio ukształtowana rączka z wgłębieniem na palce. Design stworzony przez Andreasa Engesvika. Wersja Soft.

4.65 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów średnia

Jordan Clean Smile Szczoteczka do zębów średnia

Szczoteczka do zębów Clean Smile ma włosie zrobione z Nylonu 612, które doskonale ale jednocześnie delikatnie czyści zęby i szybko wysycha. Praktyczna, odpowiednio ukształtowana rączka z wgłębieniem na palce. Design stworzony przez Andreasa Engesvika. Wersja Medium.

4.65 PLN
Podgląd
Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar L1 10szt.

Jordan Clinic Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar L1 10szt.

Szczoteczki międzyzębowe skutecznie czyszczą przestrzenie międzyzębowe, wokół mostków i koron, implantów Szczoteczka Brush between ma specjalny kształt WaveCut, by zapewnić optymalne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, również tych po stronie języka. Używana codziennie zapobiega próchnicy i chorobom dziąseł.

17.57 PLN
Podgląd
Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar M1 10szt.

Jordan Clinic Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar M1 10szt.

Szczoteczki międzyzębowe skutecznie czyszczą przestrzenie międzyzębowe, wokół mostków i koron, implantów Szczoteczka Brush between ma specjalny kształt WaveCut, by zapewnić optymalne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, również tych po stronie języka. Używana codziennie zapobiega próchnicy i chorobom dziąseł.

17.57 PLN
Podgląd
Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar S 10szt.

Jordan Clinic Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar S 10szt.

Czyściki międzyzębowe skutecznie czyszczą przestrzenie międzyzębowe, wokół mostków i koron i implantów. Szczoteczka ma specjalny kształt WaveCut, by zapewnić optymalne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, również tych po stronie języka. Używana codziennie zapobiega próchnicy i chorobom dziąseł. Rozmiar "S" (0,5mm3mm)

17.57 PLN
Podgląd
Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar XL1 10szt.

Jordan Clinic Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar XL1 10szt.

Czyściki międzyzębowe skutecznie czyszczą przestrzenie międzyzębowe,wokół mostków i koron i implantów. Szczoteczka ma specjalny kształt WaveCut, by zapewnić optymalne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, również tych po stronie języka.Używana codziennie zapobiega próchnicy i chorobom dziąseł. Rozmiar "XL" (0,8mm-5mm)

17.57 PLN
Podgląd
Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar XS1 10szt.

Jordan Clinic Czyściki do przestrzeni międzyzębowych rozmiar XS1 10szt.

Czyściki międzyzębowe skutecznie czyszczą przestrzenie międzyzębowe,wokół mostków i koron i implantów.Szczoteczka ma specjalny kształt WaveCut,by zapewnić optymalne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych również tych po stronie języka.Używana codziennie zapobiega próchnicy i chorobom dziąseł. Rozmiar "XS" (0,4mm-2,5mm)

17.57 PLN
Podgląd
Nici dentystyczne i wykałaczki 2w1

Jordan Easy Reach Flosser Nici dentystyczne i wykałaczki 2w1

Jordan nić, wykałaczka i czyścik do języka 25 sztuk Delikatnie wsuń nić pomiędzy zęby i przesuwaj w górę i w dół również pod linią dziąseł. Napręż ściskając boki flossera. Nić jest miękka, nie strzępi się i nie przerywa. Łatwo przesuwa się między zębami. Wsuń delikatnie wykałaczkę między zęby i usuń resztki pokarmu.

11.70 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów DUO dla dzieci (6-9 lat) miękka

Jordan Easy Reach Szczoteczka do zębów DUO dla dzieci (6-9 lat) miękka

Szczoteczka Jordan "Step by Step" stworzona z myślą o szczególnych potrzebach dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Uwzględnia specyficzne cechy zarówno zębów mlecznych, jak i nowo wyrzniętych, delikatnych zębów stałych. Nieco większa główka z miękkimi włóknami o różnej długości zapewnia dokładne oczyszczenie wszystkich powierzchni. Uchwyt szczoteczki oraz rysunek zmieniają kolory po dwóch minutach szczot (więcej...)

10.58 PLN
Podgląd
Płaska nić do zębów z fluorkiem 25 m

Jordan Easy Slide Fresh! Płaska nić do zębów z fluorkiem 25 m

Płaska nić do zębów z dodatkiem pasty do zębów - płaska, dzięki czemu lepiej czyści wąskie przestrzenie międzyzębowe - nie rwie się i nie strzępi, dzięki czemu łatwo przesuwa się pomiędzy zębami - zawiera pastę do zębów i fluor unikalne połączenie, które dłużej chroni zęby, czyści i daje poczucie świeżości Czy wiesz, że? - resztki pokarmu odkładają się wokół każdego zęba - nieoczyszczone przestrz (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
Odświeżająca nić do zębów 50m

Jordan Everyday Floss Odświeżająca nić do zębów 50m

Everyday Floss Okrągła nić do zębów, miętowa - do przestrzeni międzyzębowych normalnej wielkości. - woskowana łatwiej się przesuwa. - orzeźwiający miętowy zapach dający poczucie świeżości. Czy wiesz, że? - resztki pokarmu odkładają się wokół każdego zęba. - nieoczyszczone przestrzenie międzyzębowe narażają Cię na próchnicę, choroby dziąseł oraz nieprzyjemny zapach z ust. - zalegający pokarm powod (więcej...)

9.05 PLN
Podgląd
Rozszerzająca się nić do zębów 25 m

Jordan Expand Fresh Rozszerzająca się nić do zębów 25 m

Expand Fresh! Rozszerzająca się nić do zębów z dodatkiem pasty do zębów rozszerza się pod wpływem śliny, dzięki czemu lepiej czyści przestrzenie międzyzębowe średniej wielkości zawiera pastę do zębów i fluor unikalne połączenie, które dłużej chroni zęby, czyści i daje poczucie świeżości Czy wiesz, że? resztki pokarmu odkładają się wokół każdego zęba nieoczyszczone przestrzenie międzyzębowe n (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
szczoteczka do zębów Medium mix kolorów

Jordan Expert Clean szczoteczka do zębów Medium mix kolorów

Jordan Expert Clean to najbardziej zaawansowana szczoteczka w ofercie marki Jordan. Skrzyżowane pod optymalnym kątem, dwa rzędy włókien Clean Tech™ skutecznie usuwają płytkę nazębną. Podwójnie spiralne włókna Gum Care™ delikatnie i skutecznie czyszczą linię dziąseł. Przedłużona końcówka dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych miejsc. Jednocześnie szczoteczka charakteryzuje się bardzo atrak (więcej...)

12.67 PLN
Podgląd
szczoteczka do zębów Soft mix kolorów

Jordan Expert Clean szczoteczka do zębów Soft mix kolorów

Jordan Expert Clean to najbardziej zaawansowana szczoteczka w ofercie marki Jordan. Skrzyżowane pod optymalnym kątem, dwa rzędy włókien Clean Tech™ skutecznie usuwają płytkę nazębną. Podwójnie spiralne włókna Gum Care™ delikatnie i skutecznie czyszczą linię dziąseł. Przedłużona końcówka dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych miejsc. Jednocześnie szczoteczka charakteryzuje się bardzo atrak (więcej...)

12.80 PLN
Podgląd
szczoteczka do zębów dla dzieci +9 lat miękka

Jordan Hello Smile szczoteczka do zębów dla dzieci +9 lat miękka

Zaprojektowana specjalnie dla dzieci powyżej 9-go roku życia. Miękkie włosie jest delikatne dla dziąseł, a włókna o różnej długości dokładnie czyszczą nawet trudno dostępne miejsca. Czyścik do języka usuwa bakterie pomagając zachować świeży oddech. Magnes umieszczony w rączce nie tylko pozwala na higieniczne przechowywanie, ale także stanowi atrakcję dla dziecka dodatkowo zachęcając je do sięgnięc (więcej...)

8.37 PLN
Podgląd
szczoteczka do zębów Medium mix kolorów 2 szt.

Jordan Individual Clean szczoteczka do zębów Medium mix kolorów 2 szt.

Jordan szczoteczka do zębów Individual Clean Medium mix kolorów 2 sztuki Kilkanaście atrakcyjnych wzorów i dopasowana do indywidualnych wymagań główka szczoteczki duża powierzchnia czyszczenia lub idealna precyzja. Średnia miękkość. Kolory wysyłane losowo.

14.77 PLN
Podgląd
SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW MIĘKKA

Jordan INDIVIDUAL CLEAN SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW MIĘKKA

OPIS Jordan Xtreme Clean Szczoteczka do zębów miękka OPAKOWANIE Rodzaj opakowania Zawieszka Waga brutto 25

11.67 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów miękka

Jordan Individual Clean Szczoteczka do zębów miękka

Kilkanaście atrakcyjnych wzorów i dopasowana do indywidualnych wymagań główka szczoteczki. Duża powierzchnia czyszczenia lub idealna precyzja. Miękka.

10.25 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów miękka

Jordan Individual Clean Szczoteczka do zębów miękka

Kilkanaście atrakcyjncyh wzorów i dopasowana do indywidualnych wymagań główka szczoteczki duża powierzchnia czyszczenia lub idealna precyzja. Miękka.

10.25 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów miękka 2 szt.

Jordan Individual Clean Szczoteczka do zębów miękka 2 szt.

Kilkanaście atrakcyjnych wzorów i dopasowana do indywidualnych wymagań główka szczoteczki duża powierzchnia czyszczenia lub idealna precyzja. Miękka.

14.65 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów średnia

Jordan Individual Clean Szczoteczka do zębów średnia

Jordan Individual to połączenie dwóch rzeczy idealnego mycia całej jamy ustnej oraz stylu i wyrażania własnej osobowości dzięki niebanalnej stylistyce. Ta unikalna linia szczoteczek została przygotowana przez najlepszych skandynawskich projektantów każda seria składa się z dwunastu oryginalnych, kolorowych wzorów. Szczoteczki Jordan Individual Clean mają dużą główkę zapewniającą łatwy dostęp nawe (więcej...)

10.35 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów DUO miękka

Jordan Individual Reach Szczoteczka do zębów DUO miękka

Jordan szczoteczka do zębów Individual Reach Soft mix kolorów 2 sztuki Kilkanaście atrakcyjncyh wzorów i dopasowana do indywidualnych wymagań główka szczoteczki duża powierzchnia czyszczenia lub idealna precyzja. Miękka 2 sztuki Kolory wysyłane losowo.

14.77 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów Medium 2 szt.

Jordan Individual Reach Szczoteczka do zębów Medium 2 szt.

Kilkanaście atrakcyjnych wzorów i dopasowana do indywidualnych wymagań główka szczoteczki duża powierzchnia czyszczenia lub idealna precyzja. Średnia miękkość włosia. 2 sztuki

14.65 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów miękka

Jordan Individual Reach Szczoteczka do zębów miękka

Linia Individual pozwala wybrać Ci szczoteczkę idealnie dopasowaną do Twoich upodobań – zarówno pod względem wyglądu jak i sposobu szczotkowania. W zależności od tego możesz wybrać szczoteczki: - Clean – z dużą główką, czyszczącą większą powierzchnię i grubą rączką zapewniającą pewny chwyt. - Reach – precyzyjną z małą główką dokładnie czyszczącą wszystkie zakamarki i cienką rączką dokładnie kieruj (więcej...)

10.25 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów miękka 2 szt.

Jordan Individual Reach Szczoteczka do zębów miękka 2 szt.

Kilkanaście atrakcyjncyh wzorów i dopasowana do indywidualnych wymagań główka szczoteczki. Duża powierzchnia czyszczenia, idealna precyzja. Miękka.

15.40 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów średnia

Jordan Individual Reach Szczoteczka do zębów średnia

Kilkanaście atrakcyjnych wzorów i dopasowana do indywidualnych wymagań główka szczoteczki. Duża powierzchnia czyszczenia lub idealna precyzja. Średnia wielkość włosa. 1 sztuka

10.10 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów dla dzieci (0-2 lat) bardzo miękka 2 szt.

Jordan Soft & Gentle Szczoteczka do zębów dla dzieci (0-2 lat) bardzo miękka 2 szt.

Szczoteczka Jordan opracowana z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 2 lat Jej wyjątkowa stylistyka, nagrodzona prestiżową międzynarodową nagrodą Red Dot Design Award, wzbudza zainteresowanie najmłodszych oraz wyrabia nawyk czyszczenia ząbków. Kolorowy uchwyt pełni rolę gryzaka, jest bezpieczny i łatwy do trzymania zarówno dla rodziców, jak i dla najmniejszych dzieci. Mała główka z bardzo miękkimi wł (więcej...)

10.58 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów dla dzieci (3-5 lat) miękka 2 szt.

Jordan Soft Clean Szczoteczka do zębów dla dzieci (3-5 lat) miękka 2 szt.

Szczoteczka Jordan "Step by Step" zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 5 lat, które uczą się samodzielnie czyścić zęby. Wielkość i kształt uchwytu zostały idealnie dopasowane do dłoni dziecka i do jego zdolności manualnych na tym etapie rozwoju. Mała główka z miękkimi włóknami znakomicie czyści zęby mleczne, a specjalna końcówka Active Tip z dłuższymi włóknami pomaga docie (więcej...)

10.58 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów dla dzieci 0-2 lat

Jordan Step by Step Szczoteczka do zębów dla dzieci 0-2 lat

Szczoteczka do zębów przeznaczona dla dzieci do 2 roku życia. Produkt doskonale czyści zęby i masuje dziąsła. Wielkość główki i miękkość włókna przystosowana dla maluchów. Ergonomiczna rączka ułatwia trzymanie produktu zarówno przez dziecko, jak i osobę dorosłą. Szczoteczka jest krótka, co chroni przed zbyt głębokim wsunięciem jej do ust. Szczoteczka wykonana z bezpiecznych materiałów, gumowa rącz (więcej...)

9.75 PLN
Podgląd
Szczoteczka do protez - mix kolorów

Jordan Szczoteczka do protez - mix kolorów

Jordan szczoteczka do protez. Szczoteczka posiada dwie główki. Większą czyści się zęby i gładkie powierzchnie. Mniejszą łatwiej usunąć płytkę bakteryjną i okruchy. Kolory wysyłane losowo.

9.85 PLN
Podgląd
Szczoteczka do protez mix kolorów

Jordan Szczoteczka do protez mix kolorów

Szczoteczka posiada dwie główki. Większą czyści się zęby i gładkie powierzchnie. Mniejszą łatwiej usunąć płytkę bakteryjną i okruchy.

9.85 PLN
Podgląd
szczoteczka do zębów Classic Hard mix kolorów

Jordan szczoteczka do zębów Classic Hard mix kolorów

JORDAN SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW CLASSIC HARD - MIX KOLORÓW Jordan Classic o tradycyjnym układzie włókien Jordan Classic jest klasyczną szczoteczką, której końce włókien są ułożone w jednej płaszczyźnie. typ: twarda

4.65 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-5 lat miękka z linijką

Jordan Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-5 lat miękka z linijką

Jordan Step by Step Szczoteczka do zębów dla dzieci 35 lat miękka

8.65 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-9 lat miękka z linijką

Jordan Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-9 lat miękka z linijką

Jordan Szczoteczka do zębów dla dzieci Step aby Step* 69 lat - miękka - mix wzorów

8.77 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów Jednopęczkowa mix kolorów

Jordan Szczoteczka do zębów Jednopęczkowa mix kolorów

Szczoteczka Jordan Interbrush jest przeznaczona do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Jest to szczoteczka nieodzowna dla osób noszących aparaty ortodontyczne, ponieważ czyści miejsca wokoło i za aparatem, i jest również szczególnie dobrze dostosowana do usuwania osadu z zębów aż do linii dziąseł i szczotkowania w głębi jamy ustnej, kiedy jest to utrudnione przy zastosowaniu zwykłej szczoteczki. (więcej...)

9.77 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów Xtreme Clean Medium

Jordan Szczoteczka do zębów Xtreme Clean Medium

OPIS Jordan Xtreme Clean Szczoteczka do zębów średnia. OPAKOWANIE Rodzaj opakowania Zawieszka Waga brutto 25

11.25 PLN
Podgląd
szczoteczka do zębów Ultra Soft

Jordan Target Sensitive szczoteczka do zębów Ultra Soft

Szczoteczka do zębów Target Sensitive dzięki ukształtowaniu włosia o bardzo cienkich końcówkach (0.01mm) dokładnieczyści zęby i przestrzenie międzyzębowe. Dzięki małemu rozmiarowi główki pozwala dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc a bardzo miękkie włosie nie podrażnia dziąseł.Usuwa płytkę nazębną i zapobiega próchnicy. Dostępna jest w 4 wzorach i kolorach rączki. 1 sztuka

9.05 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów hard 2 szt.

Jordan Target Teeth & Gums Szczoteczka do zębów hard 2 szt.

Szczoteczka do zębów Target Teeth&Gums dzięki ukształtowaniu włosia dokładnieczyści zęby, przestrzenie międzyzębowe oraz jest delikatna dla dziąseł. Usuwa płytkę nazębną i zapobiega próchnicy. Dostępna jest w trzech stopniach twardości włosia i 4 wzorach i kolorach rączki.

9.39 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów miękka

Jordan Target Teeth & Gums Szczoteczka do zębów miękka

Szczoteczka do zębów Target Teeth&Gums dzięki ukształtowaniu włosia dokładnieczyści zęby, przestrzenie międzyzębowe oraz jest delikatna dla dziąseł. Usuwa płytkę nazębną i zapobiega próchnicy. Dostępna jest w trzech stopniach twardości włosia i 4 wzorach i kolorach rączki. 1 sztuka

7.60 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów soft 2szt.

Jordan Target Teeth & Gums Szczoteczka do zębów soft 2szt.

Szczoteczka do zębów Target Teeth&Gums dzięki ukształtowaniu włosia dokładnieczyści zęby, przestrzenie międzyzębowe oraz jest delikatna dla dziąseł. Usuwa płytkę nazębną i zapobiega próchnicy. Dostępna jest w trzech stopniach twardości włosia i 4 wzorach i kolorach rączki.

9.39 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów średnia

Jordan Target Teeth & Gums Szczoteczka do zębów średnia

Szczoteczka do zębów Target Teeth&Gums dzięki ukształtowaniu włosia dokładnieczyści zęby, przestrzenie międzyzębowe oraz jest delikatna dla dziąseł. Usuwa płytkę nazębną i zapobiega próchnicy. Dostępna jest w trzech stopniach twardości włosia i 4 wzorach i kolorach rączki. 1 sztuka

7.53 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów twarda

Jordan Target Teeth & Gums Szczoteczka do zębów twarda

Szczoteczka do zębów Target Teeth&Gums dzięki ukształtowaniu włosia dokładnieczyści zęby,przestrzenie międzyzębowe oraz jest delikatna dla dziąseł. Usuwa płytkę nazębną i zapobiega próchnicy. Dostępna jest w trzech stopniach twardości włosia i 4 wzorach i kolorach rączki. 1 sztuka

7.43 PLN
Podgląd
szczoteczki do zębów średnie 2 szt.

Jordan Target Teeth & Gums szczoteczki do zębów średnie 2 szt.

Szczoteczka do zębów Target Teeth&Gums dzięki ukształtowaniu włosia dokładnieczyści zęby,przestrzenie międzyzębowe oraz jest delikatna dla dziąseł. Usuwa płytkę nazębną i zapobiega próchnicy. Dostępna jest w trzech stopniach twardości włosia i 4 wzorach i kolorach rączki. Średnia miękkość włosia. 2 sztuki

9.85 PLN