Lovela

Hipoalergiczne środki do prania Lovela sa bezpieczne już od pierwszego dnia życia. Aby w pełni chronić wrażlwą skórę dziecka zaleca się stosować je do 3. roku życia.

Produkty Lovela śą przeznaczone także dla osób z wrażliwą skórą skłonną do alergii. Doskonale nadają się do prania ubrań całej rodziny.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Chusteczki nawilżające do czyszczenia powierzchni 40szt.

Lovela Chusteczki nawilżające do czyszczenia powierzchni 40szt.

Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni od marki Lovela. Pozbawione wybielaczy. Przebadane kliniczne. Całkowicie bezpieczne dla dzieci. Opakowanie zawiera 40 sztuk chusteczek.

7.20 PLN
Podgląd
Hipoalergiczny Odplamiacz W Płynie

Lovela Hipoalergiczny Odplamiacz W Płynie 1000 ml

Lovela Hipoalergiczny Odplamiacz W Płynie Hipoalergiczny odplamiacz Lovela to jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy produkt posiadający pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka. Odplamiacz został przebadany dermatologicznie. Jest w pełni bezpieczny dla skóry niemowląt i dzieci. Produkt doskonale wywabia plamy z owoców, warzyw, czekolady, flamastrów, krwi, herbaty, farb plakatowych i kredek. 96% mam (więcej...)

18.90 PLN
Podgląd
Hipoalergiczny Proszek Do Prania Bieli

Lovela Hipoalergiczny Proszek Do Prania Bieli 1800 g

Lovela Hipoalergiczny Proszek Do Prania Bieli Lovela to delikatny, hipoalergiczny proszek do prania pieluszek, bielizny oraz ubranek noworodków, niemowląt i dzieci. Produkt jest polecany również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Doskonale się nadaje do prania ubrań całej rodziny. Proszek Lovela został przebadany klinicznie i uzyskał pozytyw (więcej...)

18.90 PLN
Podgląd
Hipoalergiczny Proszek Do Prania Do Koloru

Lovela Hipoalergiczny Proszek Do Prania Do Koloru 1800 g

Lovela Hipoalergiczny Proszek Do Prania Do Koloru Hipoalergiczny proszek, pzeznaczony do prania pieluszek, bielizny oraz ubranek noworodków, niemowląt i dzieci. Polecany również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Nadaje się doskonale do prania ubrań całej rodziny. Produkt przebadany klinicznie i uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dzi (więcej...)

18.90 PLN
Podgląd
Kapsułki Do Prania Do Bieli i Koloru

Lovela Kapsułki Do Prania Do Bieli i Koloru

Kapsułki do prania Lovela to hipoalergiczność i poręczność w jednym. Produkt nie zawiera żadnych rozjaśniaczy optycznych, które mogłyby pozostać na ubraniach i podrażnić skórę dziecka. Nie posiada również sztucznych barwników, oraz nie niszczy delikatnych tkanin. Lovela Kapsułki Do Prania Do Bieli i Koloru Kapsułki sprawiają, że ubranka pozostają miękkie w dotyku, a specjalnie dobrana kompozycja (więcej...)

18.90 PLN
Podgląd
Mleczko Do Prania Do Bieli

Lovela Mleczko Do Prania Do Bieli 1500 ml

Lovela Mleczko Do Prania Do Bieli Hipoalergiczne mleczko doskonale się sprawdza do prania pieluszek, bielizny oraz ubranek noworodków, niemowląt i dzieci. Produkt polecany również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Nadaje się doskonale do prania ubrań całej rodziny. Mleczko zostało przebadane klinicznie i uzyskało pozytywną opinię Instytutu (więcej...)

39.80 PLN
Podgląd
Mleczko Do Prania Do Koloru

Lovela Mleczko Do Prania Do Koloru 1500 ml

Lovela Mleczko Do Prania Do Koloru Hipoalergiczne mleczko przeznaczone do prania pieluszek, bielizny oraz ubranek noworodków, niemowląt i dzieci. Polecane również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Nadaje się doskonale do prania ubrań całej rodziny. Mleczko zostało przebadane klinicznie. Uzyskało pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. M (więcej...)

39.80 PLN
Podgląd
Płyn do czyszczenia powierzchni

Lovela Płyn do czyszczenia powierzchni 500 ml

Chcesz profesjonalnie zadbać o swój dom i sprawić, żeby zarazem był czysty i bezpieczny dla Twojego dziecka? Jeżeli tak, to ten produkt jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Lovela hipoalergiczny płyn do czyszczenia powierzchni mających kontakt z dzieckiem, takich jak zabawki, meble, łóżeczko, kołyska. Hipoalergiczna formuła produktu nie zawiera wybielaczy. Na czyszczonych powierzchniach płyn pozo (więcej...)

14.17 PLN
Podgląd
Płyn do mycia butelek i smoczków

Lovela Płyn do mycia butelek i smoczków 500 ml

Lovela Płyn do mycia butelek i smoczków 500 ml Płyn do mycia butelek i smoczków. - Skutecznie usuwa resztki mleka i jedzenia. - Bez zapachu, bez barwników. - Posiada neutralne pH. - Formuła przebadana dermatologicznie. Lovela Płyn do mycia butelek i smoczków. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Nie połykać. W razie połknięcia (więcej...)

14.20 PLN
Podgląd
Płyn Do Płukania

Lovela Płyn Do Płukania 2000 ml

Lovela Płyn Do Płukania Płyn do płukania bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych, o wyjątkowo delikatnym zapachu. Sprawia, że ubrania są miękkie i świeże. Produkt został stworzony specjalnie z myślą o niemowlętach i małych dzieciach. Łagodność dla skóry płynu do płukania Lovela została potwierdzona badaniami dermatologicznymi.

18.90 PLN
Podgląd
Proszek do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do bieli

Lovela Proszek do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do bieli 3250 g

Lovela Hipoalergiczny proszek do prania do bieli 3,25 kg (26 prań) - Hipoalergiczny i delikatny - Proszek został przebadany klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka - Wyjątkowo starannie opracowana formuła - Bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci - Przebadany dermatologicznie - Doskonały do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań dorosłych - Polecany r (więcej...)

33.60 PLN
Podgląd
Proszek do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów

Lovela Proszek do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 3 kg

Lovela Hipoalergiczny proszek do prania do kolorów 3,25 kg (26 prań) - Hipoalergiczny i delikatny - Proszek został przebadany klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka - Wyjątkowo starannie opracowana formuła - Bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci - Przebadany dermatologicznie - Doskonały do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań dorosłych - Polecany (więcej...)

31.70 PLN