Meridol

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Meridol Pasta Do Zębów 75 ml

Pasta Do Zębów - zawiera długotrwale działające połączenie aminofluorku i fluorku cynawego - dezaktywuje bakterie w pozostałej po szczotkowaniu płytce nazębnej, a także hamuje powstawanie nowej płytki na długi czas po szczotkowaniu - zwiększa naturalną regenerację podrażnionych dziąse - jej unikalne połączenie składników aktywnych zapewnia również efektywną ochronę przed próchnicą - badania klinic (więcej...)

13.16 PLN
PODGLĄD

Meridol Pasta do zębów Parodont Expert 75 ml

Meridol Ochrona dziąseł Parodont Expert Pasta do zębów z fluorem paradontoza. Pasta do zębów z fluorem do codziennego stosowania. Pomoc w walce z zapaleniem przyzębia (paradontoza) na wczesnym i zaawansowanym etapie. Zdrowe dziąsła są podstawą dla zdrowych zębów. Przyczyną problemów z dziasłami często są bakterie, które osadzają się wzdłuż linii dziąseł, co może powodować krwawienie dziąseł oraz s (więcej...)

30.35 PLN
PODGLĄD

Meridol Pasta Do Zębów 4x75ml 300 ml

Zestaw składa się z: 4 x Meridol Pasta Do Zębów 75mlMeridol Pasta do zębów 75 mlMeridol Pasta do zębów zawiera długotrwale działające połączenie aminofluorku i fluorku cynawego dezaktywuje bakterie w pozostałej po szczotkowaniu płytce nazębnej, a także hamuje powstawanie nowej płytki na długi czas po szczotkowaniu zwiększa naturalną regenerację podrażnionych dziąse jej unikalne połączenie składni (więcej...)

52.60 PLN
PODGLĄD

Meridol Pasta Do Zębów 3x75ml 225 ml

Zestaw składa się z: 3 x Meridol Pasta Do Zębów 75mlMeridol Pasta do zębów 75 mlMeridol Pasta do zębów zawiera długotrwale działające połączenie aminofluorku i fluorku cynawego dezaktywuje bakterie w pozostałej po szczotkowaniu płytce nazębnej, a także hamuje powstawanie nowej płytki na długi czas po szczotkowaniu zwiększa naturalną regenerację podrażnionych dziąse jej unikalne połączenie składni (więcej...)

39.40 PLN
PODGLĄD

Meridol Szczoteczka do zębów miękka

Meridol szczoteczka do zębów. Delikatnie myje nie powodując podrażnień dziąseł. Włókna szczoteczki są miękkie jak pędzelek w dotyku, dzięki czemu można naprawdę poczuć, jak delikatne są dla dziąseł. Równicześnie gwarantująefektywne usuwanie płytki nazębnej, szczególnie wzdłuż linii dziąseł. Chroni przed podrażnieniami i problemami dziąseł. Łagodna dla dziąseł, także już podrażnionych. Czyści dokła (więcej...)

28.05 PLN
PODGLĄD

Meridol Pasta do zębów Fresh Breath 75 ml

MERIDOL PEWNOŚĆ ODDECHU Pasta do zębów, Pasta do zębów MERIDOL ze specjalną, potrójną formułą zawierającą cynk. Pozwala skutecznie walczyć z krwawieniem dziąseł i nieświeżym oddechem. Właściwości pasta do zębów MERIDOL neutralizuje bakterie powodujące krwawienie dziąseł i nieświeży oddech zapobiega powstawaniu płytki nazębnej wspiera regenerację dziąseł chroni przed nieświeżym oddechem przez 12 go (więcej...)

19.89 PLN
PODGLĄD