Meridol

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Meridol Pasta Do Zębów 75 ml

Pasta Do Zębów - zawiera długotrwale działające połączenie aminofluorku i fluorku cynawego - dezaktywuje bakterie w pozostałej po szczotkowaniu płytce nazębnej, a także hamuje powstawanie nowej płytki na długi czas po szczotkowaniu - zwiększa naturalną regenerację podrażnionych dziąse - jej unikalne połączenie składników aktywnych zapewnia również efektywną ochronę przed próchnicą - badania klinic (więcej...)

17.94 PLN
PODGLĄD

Meridol Pasta do zębów Fresh Breath 75 ml

MERIDOL PEWNOŚĆ ODDECHU Pasta do zębów, Pasta do zębów MERIDOL ze specjalną, potrójną formułą zawierającą cynk. Pozwala skutecznie walczyć z krwawieniem dziąseł i nieświeżym oddechem. Właściwości pasta do zębów MERIDOL neutralizuje bakterie powodujące krwawienie dziąseł i nieświeży oddech zapobiega powstawaniu płytki nazębnej wspiera regenerację dziąseł chroni przed nieświeżym oddechem przez 12 go (więcej...)

16.89 PLN
PODGLĄD

Meridol Pewność Oddechu Płyn do płukania jamy ustnej 400 ml

Skutecznie chroni przed przykrym zapachem z ust Neutralizuje związki o przykrym zapachu Działa natychmiast po pierwszym użyciu Płyn do płukania jamy ustnej meridol Pewność Oddechu zapewnia świeży oddech dzięki skutecznej ochronie przed bakteriami znajdującymi się na języku oraz w całej jamie ustnej i powodującymi przykry zapach z ust. Płyn działa natychmiast po pierwszym użyciu zapewniając długotr (więcej...)

33.36 PLN
PODGLĄD

Meridol Pasta do zębów delikatne wybielanie 75 ml

OPIS Meridol Pasta do zębów delikatne wybielanie 75 ml Bakterie gromadzą się najczęściej na linii dziąseł, co jest główną przyczyną zapalenia dziąseł. Powoduje to często przebarwiania się zębów. Pasta do zębów Meridol Delikatne Wybielanie natychmiast zwalcza przyczyny zapalenia dziąseł, nie tylko ich objawy. Skuteczna i delikatna jak balsam formuła posiada kojące działanie, które utrzymuje Twoje d (więcej...)

16.89 PLN
PODGLĄD

Meridol Płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu 400 ml

Meridol Balsam na Twoje dziąsła Płyn do płukania jamy ustnej meridol zawiera unikalne połączenie dwóch substancji czynnych aminofluorku i fluorku cynawego, zapewniające długotrwałe działanie. Płyn trwale zatrzymuje aktywność bakterii w pozostałej po szczotkowaniu zębów płytce nazębnej. Wysoce adhezyjne składniki czynne wstrzymują rozwój nowej płytki nazębnej oraz skutecznie zapobiegają zapaleniu (więcej...)

28.05 PLN
PODGLĄD

Meridol Pasta do zębów Parodont Expert 75 ml

Meridol Ochrona dziąseł Parodont Expert Pasta do zębów z fluorem paradontoza. Pasta do zębów z fluorem do codziennego stosowania. Pomoc w walce z zapaleniem przyzębia (paradontoza) na wczesnym i zaawansowanym etapie. Zdrowe dziąsła są podstawą dla zdrowych zębów. Przyczyną problemów z dziasłami często są bakterie, które osadzają się wzdłuż linii dziąseł, co może powodować krwawienie dziąseł oraz s (więcej...)

23.83 PLN
PODGLĄD

Meridol Szczoteczka do zębów miękka

Meridol szczoteczka do zębów. Delikatnie myje nie powodując podrażnień dziąseł. Włókna szczoteczki są miękkie jak pędzelek w dotyku, dzięki czemu można naprawdę poczuć, jak delikatne są dla dziąseł. Równicześnie gwarantująefektywne usuwanie płytki nazębnej, szczególnie wzdłuż linii dziąseł. Chroni przed podrażnieniami i problemami dziąseł. Łagodna dla dziąseł, także już podrażnionych. Czyści dokła (więcej...)

24.43 PLN
PODGLĄD