Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Naturalis Krem Do Rąk Aloe Vera 125 ml

Naturalis Krem Do Rąk Aloe Vera - odżywia - nawilża - pielęgnuje - zapewnia łatwą aplikację - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Aloesowy krem do rąk. Zapewnia długotrwałą ochronę. Doskonale regeneruje skórę dłoni. Działa na zaczerwienioną i popękaną skórę. Nadaje się do codziennego użytku.

5.37 PLN
PODGLĄD

Naturalis Krem Do Rąk Mandle 125 ml

Naturalis Krem Do Rąk Mandle - odżywia - nawilża - pielęgnuje - zapewnia łatwą aplikację - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Krem migdałowy do rąk zapewniający długotrwałą ochronę. Doskonale regeneruje skórę dłoni. Działa na zaczerwienioną i popękaną skórę. Nadaje się do codziennego użytku.

5.37 PLN
PODGLĄD

Naturalis Krem Do Rąk Nagietek 125 ml

Naturalis Krem Do Rąk Nagietek - odżywia - nawilża - pielęgnuje - zapewnia łatwą aplikację - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Krem nagietkowy do rąk. Zapewnia długotrwałą ochronę. Doskonale regeneruje skórę dłoni. Działa na zaczerwienioną i popękaną skórę. Nadaje się do codziennego użytku.

5.37 PLN
PODGLĄD

Naturalis Krem Do Rąk z Olejem Konopnym 125 ml

Naturalis Krem Do Rąk z Olejem Konopnym - odżywia - nawilża - pielęgnuje - zapewnia łatwą aplikację - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Krem do rąk z olejem z nasion konopi. Wspomaga naturalną zdolność regeneracji komórek skóry. Pozytywnie wpływa na suchość skóry, swędzenie oraz szorstkość. Nadaje się do zwalczania objawów atopii skórnych i łuszczycy.

5.37 PLN
PODGLĄD

Naturalis Krem Do Rąk z Woskiem Pszczelim 125 ml

Naturalis Krem Do Rąk z Woskiem Pszczelim - odżywia - nawilża - pielęgnuje - zapewnia łatwą aplikację - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Krem zawierający glicerynę, Pantenol oraz wosk pszczeli. Wosk pszczeli jest antybakteryjny i posiada działanie łagodzące. Krem tworzy na skórze warstwę ochronną, zapobiegając odwodnieniu skóry.

5.37 PLN
PODGLĄD