Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Neutral Antiperspirant w areozolu 150 ml

Delikatny antyperspirant w areozolu, zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem i świeżość przez cały dzień. Antyperspirant ma neutralny dla skóry poziom pH, dzięki czemu nie zaburza jej naturalnego funkcjonowania i nie zawiera substancji zapachowych. Został przetestowany i zatwierdzony dermatologicznie. Jest polecany dla wszystkich osób z wrażliwą i skłonną do alergii skórą.

18.85 PLN
PODGLĄD

Neutral Baby Skin Oil oliwka dla dzieci 250 ml

Skóra Twojego dziecka jest bardzo delikatna i wrażliwa, dlatego potrzebuje specjalnej ochrony. Olejek do pielęgnacji skóry dziecka Neutral nie zawiera substancji zapachowych, barwników i parabenów, a jego formuła została specjalnie zaprojektowana dla wrażliwej skóry. Olejek pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia oraz obniża ryzyko występowania podrażnień i reakcji alergicznych. Produkt posia (więcej...)

24.00 PLN
PODGLĄD

Neutral Baby szampon do włosów dla dzieci 250 ml

Szampon dla dzieci Neutral posiada łagodną formułę, która została zaprojektowana specjalnie do pielęgnacji delikatnej skóry i włosów Twojego dziecka. Idealna dla osób ze skóra wrażliwą i podatną na alergię. Szampon Neutral nie zawiera perfum, barwników, ani parabenów. Produkty Neutral są polecane przez Duński Instytut Astmy i Alergii, a ich formuły zostały stworzone z myślą o skórze wrażliwej. Spe (więcej...)

14.65 PLN
PODGLĄD

Neutral Baby Wipes chusteczki nawilżane dla dzieci 63szt

Chusteczki dla dzieci Neutral są delikatne, ale działają bardzo efektywnie. Ich formuła sprawia, że łagodnie usuwają brud, pozostawiając skórę świeżą i czystą. Chusteczki stworzone z myślą o wrażliwej skórze dzieci nie zawierają drażniących składników, dzięki czemu są wystarczająco łagodne, by pielęgnować pupę malucha, a jednocześnie wystarczająco mocne, żeby dokładnie wyczyścić ręce po posiłku. Ś (więcej...)

12.07 PLN
PODGLĄD

Neutral Baby żel do kąpieli i mycia dla dzieci 250 ml

Żel do mycia ciała Neutral posiada łagodną i efektywnie działającą formułę, która została zaprojektowana z myślą o wrażliwej skórze Twoich dzieci. Wystarczająco delikatna, by używać jej na co dzień. Nie zawiera substancji zapachowych, barwników i parabenów. Formuła żelu do mycia Neutral pomaga łagodnie oczyścić skórę Twoich dzieci oraz przyczynia się do zmniejszenia ryzyka występowania reakcji ale (więcej...)

15.69 PLN
PODGLĄD

Neutral Bar Soap mydło w kostce 2x100g

Formuła mydła Neutral została opracowana specjalnie dla wrażliwej skóry. Bezzapachowe mydło nie zawiera perfum, barwników i parabenów, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych i podrażnień skóry. Mydło Neutral skutecznie oczyszcza skórę, dokładnie usuwając brud i zanieczyszczenia. Odpowiednie do pielęgnacji całego ciała mydło w kostce pozostawia skórę oczyszczoną i odświeżoną (więcej...)

8.37 PLN
PODGLĄD

Neutral kapsułki do prania Kolor 583 g

Hipoalergiczne kapsułki do prania kolorów Neutral zostały opracowane tak, aby zapewnić moc właściwości piorących i skuteczność usuwania plam, pozostając jednocześnie bezpiecznymi dla wrażliwej skóry. Formuła kapsułek do prania Neutral nie zawiera substancji zapachowych, barwników i rozjaśniaczy optycznych, dzięki czemu jest delikatna dla skóry i przyjazna dla tkanin. Hipoalergiczne kapsułki do pra (więcej...)

38.30 PLN
PODGLĄD

Neutral krem do rąk 75 ml

Delikatny hipoalergiczny krem do rąk. Zawiera wyłącznie bardzo starannie dobrane składniki. Maksymalnie eliminuje wpływ uczulających substancji na skórę oraz minimalizuje ryzyko reakcji alergicznej. Ma pH neutralne dla skóry. Nie zawiera barwników ani substancji zapachowych. Krem szybko się wchłania i doskonale odżywia oraz nawilża suchą i chropowatą skórę rąk. Zawiera glicerynę, panthenol i masło (więcej...)

16.75 PLN
PODGLĄD

Neutral Liquid Wash płyn-koncentrat do płukania tkanin 1000 ml

NEUTRAL Liquid Wash płyn-koncentrat do płukania tkanin 1l

23.20 PLN
PODGLĄD

Neutral Liquid żel do prania Biel 1000 ml

Hipoalergiczny żel do prania bieli Neutral został opracowany z myślą o potrzebach wrażliwej skóry. Jego bezwonna, przetestowana pod kontrolą dermatologiczną formuła jest delikatna dla skóry i przyjazna dla tkanin. Żel nie zawiera substancji zapachowych i barwników, dzięki czemu zapobiega ryzyku wystąpienia podrażnień skórnych przy jednoczesnym zachowaniu właściwości piorących i mocy usuwania plam. (więcej...)

31.30 PLN
PODGLĄD

Neutral Liquid żel do prania Kolor 1000 ml

Hipoalergiczny żel do prania kolorów Neutral został opracowany z myślą o potrzebach wrażliwej skóry. Jego bezwonna, przetestowana pod kontrolą dermatologiczną formuła jest delikatna dla skóry i przyjazna dla tkanin. Żel nie zawiera substancji zapachowych i barwników, dzięki czemu zapobiega ryzyku wystąpienia podrażnień skórnych przy jednoczesnym zachowaniu właściwości piorących i mocy usuwania pla (więcej...)

31.30 PLN
PODGLĄD

Neutral mydło do rąk w płynie 250 ml

Skutecznie oczyść swoje dłonie i zadbaj o delikatną skórę wraz z mydłem do rąk Neutral. Produkt posiada łagodną formułę, która jest bezpieczna nawet dla wrażliwej skóry. Nie zawiera substancji zapachowych, parabenów i barwników, dzięki czemu efektywnie usuwa brud i dba o zachowanie naturalnego pH skóry. Mydło do mycia rąk zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych i podrażnień skóry, a po j (więcej...)

8.90 PLN
PODGLĄD

Neutral mydło do rąk w płynie 500 ml

Neutral mydło w płynie delikatnie oczyszcza skórę nie powodując podrażnień. Nie zawiera substancji zapachowych, barwników i parabenów, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i podrażnienia skóry. Kosmetyk przetestowany i zatwierdzony dermatologicznie. - posiada łagodną formułę, która jest bezpieczna nawet dla wrażliwej skóry - nie zawiera substancji zapachowych, parabenów i barwników (więcej...)

15.07 PLN
PODGLĄD

Neutral Normal szampon do włosów 250 ml

Hipoalergiczny szampon Neutral czyści i pielęgnuje włosy, jest przy tym łagodny dla skóry głowy. Zawiera wyłącznie bardzo starannie dobrane składniki. Ma pH neutralne dla skóry. Maksymalnie eliminuje wpływ uczulających substancji na skórę oraz minimalizuje ryzyko reakcji alergicznej. Szampon Neutral pozytywnie przeszedł badania dermatologiczne i jest rekomendowany przez lekarzy dermatologów.

14.65 PLN
PODGLĄD

Neutral Powder Colour proszek do prania do koloru

Proszek do prania kolorów Neutral posiada starannie opracowaną, hipoalergiczną formułę, która powstała z myślą o wyjątkowych potrzebach wrażliwej skóry. Proszek nie zawiera substancji zapachowych i barwników, dzięki czemu jest delikatny dla skóry i zapobiega występowaniu podrażnień. Formuła proszku jest przyjazna nie tylko dla skóry, ale również dla tkanin. Hipoalergiczny proszek do prania Neutral (więcej...)

31.30 PLN
PODGLĄD

Neutral szampon do włosów przeciwłupieżowy 250 ml

Delikatny szampon przeciwłupieżowy Neutral jest przeznaczony szczególnie dla skóry głowy z tendencją do występowania łupieżu. Szampon łagodnie myje i skutecznie oczyszcza skórę głowy sprawiając, że włosy pozostają miękkie i łatwo się układają. Posiada neutralny dla skóry poziom pH i przy regularnym stosowaniu przywraca równowagę skórze głowy. Nie zawiera substancji zapachowych, barwników i paraben (więcej...)

14.65 PLN
PODGLĄD