O'Herbal

O’Herbal to seria nowoczesnych odżywek i szamponów do włosów zawierających naturalne składniki i wysokie dawki aktywnych komponentów.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Nawilżający Balsam Do Ciała

O'Herbal Ekstrakt Z Aloesu Nawilżający Balsam Do Ciała 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Aloesu Nawilżający Balsam Do Ciała Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół, oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Wyjątkowa receptura balsamu powstała na bazie składników naturalnych. Cenne składniki naturalnego pochodzenia, doskonale wp (więcej...)

13.91 PLN
Podgląd
Nawilżający Żel Pod Prysznic

O'Herbal Ekstrakt Z Aloesu Nawilżający Żel Pod Prysznic 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Aloesu Nawilżający Żel Pod Prysznic Żel jest łagodny dla skóry. Delikatnie oczyszcza, oraz doskonale nawilża skórę. Po użyciu skóra staje się wyjątkowo miękka i gładka. Produkt nadaje skórze delikatny zapach.

11.45 PLN
Podgląd
Maska Zwiększająca Objętość Cienkich Włosów

O'Herbal Ekstrakt Z Arniki Maska Zwiększająca Objętość Cienkich Włosów 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Arniki Maska Zwiększająca Objętość Cienkich Włosów Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Maska z ekstraktem z arniki przeznaczona jest do włosów cienkich, potrzebujących zwiększenia objętości. Mas (więcej...)

20.43 PLN
Podgląd
Spray Zwiększający Objętość Włosów Cienkich

O'Herbal Ekstrakt Z Arniki Spray Zwiększający Objętość Włosów Cienkich 200 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Arniki Spray Zwiększający Objętość Włosów Cienkich Specjalnie opracowana formuła odżywki w sprayu z ekstraktem z arniki unosi włosy od nasady. Sprawia, że uzyskują natychmiastową objętość bez obciążenia. Dodatkowo spray ułatwia układanie włosów. Ekstrakt z kwiatów arniki wypełnia łodygę włosa składnikami niezbędnymi dla jego wytrzymałości i objętości.

12.99 PLN
Podgląd
Maska Do Włosów Normalnych

O'Herbal Ekstrakt Z Brzozy Maska Do Włosów Normalnych 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Brzozy Maska Do Włosów Normalnych Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół, oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Ekstrakt z liści brzozy - zauważalnie poprawia zewnętrzny wygląd włosów, oraz nadaje im zdrowy połysk. Maska dodatkowo zawie (więcej...)

19.75 PLN
Podgląd
Fluid Do Włosów Kręconych i Niezdyscyplinowanych

O'Herbal Ekstrakt Z Chmielu Fluid Do Włosów Kręconych i Niezdyscyplinowanych 50 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Chmielu Fluid Do Włosów Kręconych i Niezdyscyplinowanych Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Fluid polecany do włosów kręconych i trudnych do ułożenia. Fluid Do Włosów Kręconych i Niezdyscyplinow (więcej...)

17.29 PLN
Podgląd
Maska Do Włosów Kręconych i Niezdyscyplinowanych

O'Herbal Ekstrakt Z Chmielu Maska Do Włosów Kręconych i Niezdyscyplinowanych 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Chmielu Maska Do Włosów Kręconych i Niezdyscyplinowanych Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół, oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Maska przeznaczona do włosów kręconych i trudnych do ułożenia. Maska Do Włosów Kręconych i Niezdyscyp (więcej...)

19.30 PLN
Podgląd
Odżywczy Balsam Do Ciała

O'Herbal Ekstrakt Z Goji Odżywczy Balsam Do Ciała 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Goji Odżywczy Balsam Do Ciała Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół, oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Receptura balsamu jest nierozłącznie związana z naturą. Dzięki cennym składnikom pochodzenia naturalnego balsam doskonale pielę (więcej...)

19.95 PLN
Podgląd
Odżywczy Żel Pod Prysznic

O'Herbal Ekstrakt Z Goji Odżywczy Żel Pod Prysznic 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Goji Odżywczy Żel Pod Prysznic Żel łagodnie oczyszcza i odżywia skórę. Po zastosowaniu skóra wygląda jak odnowiona. Staje się dogłębnie nawilżona i sprężysta, a co za tym idzie miła w dotyku.

11.25 PLN
Podgląd
Maska Wzmacniająca Włosy

O'Herbal Ekstrakt Z Korzenia Tataraku Maska Wzmacniająca Włosy 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Korzenia Tataraku Maska Wzmacniająca Włosy Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół, oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Maska wspomaga wzmocnienie struktury włosów na całej długości. Ekstrakt z korzenia tataraku - działa wzmacniająco, (więcej...)

19.75 PLN
Podgląd
Spray Wzmacniający Włosy

O'Herbal Ekstrakt Z Korzenia Tataraku Spray Wzmacniający Włosy 200 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Korzenia Tataraku Spray Wzmacniający Włosy Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół, oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Odżywka w sprayu posiada innowacyjną formułę, dzięki czemu wzmacnia włosy, znacząco zmniejsza ich łamliwość, oraz n (więcej...)

12.99 PLN
Podgląd
Relaksujący Balsam Do Ciała

O'Herbal Ekstrakt Z Lawendy Relaksujący Balsam Do Ciała 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Lawendy Relaksujący Balsam Do Ciała Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół, oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Receptura balsamu jest nierozłącznie związana z naturą. Wyjątkowe składniki naturalnego pochodzenia przyczyniają się do zd (więcej...)

7.87 PLN
Podgląd
Relaksujący Żel Pod Prysznic

O'Herbal Ekstrakt Z Lawendy Relaksujący Żel Pod Prysznic 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Lawendy Relaksujący Żel Pod Prysznic Wyjątkowy żel pod prysznic delikatnie oczyszcza, oraz zmiękcza skórę. Sprawia, że ciało jest doskonale nawilżone Produkt gwarantuje doskonałe samopoczucie.

11.45 PLN
Podgląd
Fluid Do Włosów Suchych i Zniszczonych

O'Herbal Ekstrakt Z Lnu Fluid Do Włosów Suchych i Zniszczonych 50 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Lnu Fluid Do Włosów Suchych i Zniszczonych Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Fluid przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych. Fluid Do Włosów Suchych i Zniszczonych: - wygładza uszkodzone k (więcej...)

17.29 PLN
Podgląd
Maska Do Włosów Suchych i Zniszczonych

O'Herbal Ekstrakt Z Lnu Maska Do Włosów Suchych i Zniszczonych 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Lnu Maska Do Włosów Suchych i Zniszczonych Maska intensywnie nawilża włosy, regenerując ich strukturę. Produkt dodatkowo chroni włosy przed utratą wilgoci w ciągu dnia. W swoim składzie zawiera masło shea, kwas mlekowy, proteiny mlekowe i pantenol. Ekstrakt z nasion lnu: - posiada właściwości nawilżające, - nadaje włosom jedwabistą miękkość, - przywraca blask. Po zastosowaniu w (więcej...)

19.75 PLN
Podgląd
Fluid Do Włosów Farbowanych

O'Herbal Ekstrakt Z Macierzanki Tymianku Fluid Do Włosów Farbowanych 50 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Macierzanki Tymianku Fluid Do Włosów Farbowanych Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Fluid przeznaczony jest do włosów farbowanych. W swoim składzie zawiera ekstrakt z macierzanki tymianku. Fluid (więcej...)

17.29 PLN
Podgląd
Maska Do Włosów Farbowanych

O'Herbal Ekstrakt Z Macierzanki Tymianku Maska Do Włosów Farbowanych 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Macierzanki Tymianku Maska Do Włosów Farbowanych Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Maska z ekstraktem z macierzanki tymianku zapewnia włosom niezbędną pielęgnację po farbowaniu. Maska Do Włosó (więcej...)

19.75 PLN
Podgląd
Tonizujący Żel Pod Prysznic

O'Herbal Ekstrakt Z Róży Damasceńskiej Tonizujący Żel Pod Prysznic 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Róży Damasceńskiej Tonizujący Żel Pod Prysznic Żel łagodnie oczyszcza, przy tym świetnie orzeźwia skórę. Posiada delikatne składniki, dzięki czemu nie wysusza skóry. Produkt działa odprężająco przy zmęczeniu i stresie. Po zastosowaniu skóra miękka, nawilżona i delikatnie pachnąca.

11.05 PLN
Podgląd
Tonizujący Balsam Do Ciała

O'Herbal Ekstrakt Z Róży Domasceńskiej Tonizujący Balsam Do Ciała 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Róży Domasceńskiej Tonizujący Balsam Do Ciała Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół, oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Receptura balsamu powstała w zgodzie z naturą. Składniki naturalnego pochodzenia pielęgnują i ujędrniają skórę. (więcej...)

19.95 PLN
Podgląd
Orzeźwiający Balsam Do Ciała

O'Herbal Ekstrakt Z Werbeny Orzeźwiający Balsam Do Ciała 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Werbeny Orzeźwiający Balsam Do Ciała Kosmetyki O’Herbal zawierają moc naturalnych ekstraktów i składników aktywnych. Specjaliści dokonali selekcji w oparciu o prozdrowotne działanie poszczególnych ziół, oraz ich specyficzną zawartość makro- i mikroelementów. Receptura balsamu powstała na bazie składników naturalnych. Składniki naturalnego pochodzenia doskonale wspierają zdrowy (więcej...)

7.87 PLN
Podgląd
Orzeźwiający Żel Pod Prysznic

O'Herbal Ekstrakt Z Werbeny Orzeźwiający Żel Pod Prysznic 500 ml

O'Herbal Ekstrakt Z Werbeny Orzeźwiający Żel Pod Prysznic Żel pod prysznic delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę. Doskonale nawilża. Gwarantuje długotrwałe uczucie świeżości.

11.45 PLN
Podgląd
Balsam do ust ochronny Olejek Pomarańczowy

O'Herbal Elfa Pharm Balsam do ust ochronny Olejek Pomarańczowy 4 g

Nietłusty, witaminowy balsam do ust z olejkiem pomarańczowym pomaga utrzymać zdrowy wygląd delikatnej skóry ust. Przeznaczony do stosowania głównie w okresie wiosennoletnim, gdy skóra jest szczególnie narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych, przesuszenie i uszkodzenia.

7.58 PLN
Podgląd
dezodorujący krem do stóp z ekstraktem z krwawnika

O'Herbal Elfa Pharm dezodorujący krem do stóp z ekstraktem z krwawnika 75 ml

O'Herbal Krem do stóp dezodorujący Krwawnik Krwawnik pospolity łac. Achillea millefolium, rodzina Asteraceae. Krwawnik zawiera witaminę K, karoten, olejek eteryczny (do 1%), kwas askorbinowy, żywice, garbniki oraz makro i mikroelementy. Ekstrakt z krwawnika ma właściwości kojące, ogranicza ilość drobnoustrojów, działaregenerująco. Intensywnie odżywia, zmiękcza, dezodoryzuje skórę. Krem normalizuj (więcej...)

9.07 PLN
Podgląd
Krem do rąk nawilżający Cytryniec Schisandra

O'Herbal Elfa Pharm Krem do rąk nawilżający Cytryniec Schisandra 75 ml

Krem do rąk Nawilżający z ekstraktem z cytryńca chińskiego Cytryniec chiński łac. Schizandra chinensis , rodzina Schisandraceae. Nasiona cytryńca zawierają witaminy C i E, flawonoidy, saponiny i cukry. Ekstrakt z nasion cytryńca posiada właściwości nawilżające, zmiękcza skórę. Intensywnie nawilża, zmiękcza i tonizuje skórę, zapewnia pielęgnację płytki paznokciowej. Krem o zapachu cytryńca łatwo s (więcej...)

8.55 PLN
Podgląd
Krem do rąk odżywczy Lawenda

O'Herbal Elfa Pharm Krem do rąk odżywczy Lawenda 75 ml

O'Herbal Krem do rąk odżywczy Lawenda Lawenda łac. Lavandula angustifolia, rodzina Lamiaceae. Liście i kwiaty lawendy zawierają olejek eteryczny, w skład którego wchodzą linalol, kumaryny, herniaryna, kwas ursolowy i garbniki. Ekstrakt z lawendy działa na skórę regenerująco i łagodząco. Odżywia, wygładza i nawilża skórę, chroni ją przed agresywnym wpływem czynników środowiska zewnętrznego. Krem o (więcej...)

8.55 PLN
Podgląd
Krem do stóp odświeżający Aronia

O'Herbal Elfa Pharm Krem do stóp odświeżający Aronia 75 ml

O'Herbal Krem do stóp odświeżający Aronia 75 ml Aronia czarna łac. Arónia melanocrpa, rodzina Rosaceae. Owoce aronii zawierają cukry (10%), kwas jabłkowy i inne kwasy owocowe, pektyny i garbniki, witaminy oraz makro i mikroelementy. Ekstrakt z aronii pomaga utrzymać prawidłowy stan ścian naczynek krwionośnych. Odświeża, odżywia i tonizuje skórę. Dzięki regularnemu stosowaniu kremu znika uczucie z (więcej...)

8.17 PLN
Podgląd
Krem na suche i popękane pięty Prawoślaz

O'Herbal Elfa Pharm Krem na suche i popękane pięty Prawoślaz 75 ml

O'Herbal Krem na suche i popękane pięty Prawoślaz 75 ml Prawoślaz lekarski łac. Althaa officinlis, rodzina Malvaceae. Prawoślaz zawiera substancje śluzowe, skrobię (do 37%), pektyny (1011%), cukier, betainę, karoten, lecytynę, fitosterole, oleje tłuszczowe oraz makro i mikroelementy. Ekstrakt z prawoślazu lekarskiego sprzyja regeneracji, ma właściwości ochronne. Intensywnie nawilża i odżywia skór (więcej...)

9.07 PLN
Podgląd
krem-serum do rąk odżywczy z ekstraktem z lawendy

O'Herbal Elfa Pharm krem-serum do rąk odżywczy z ekstraktem z lawendy 50 ml

Elfa Pharm O'Herbal krem-serum do rąk odżywczy z ekstraktem z lawendy Liście i kwiaty lawendy zawierają olejek eteryczny, w skład którego wchodzą linalol, kumaryny, herniaryna, kwas ursolowy, garbniki. Ekstrakt z lawendy działa na skórę regenerująco i łagodząco. Odżywczy krem-serum do rąk z ekstraktem z lawendy intensywnie odżywia i zmiękcza bardzo suchą skórę rąk. Dzięki wysokiej zawartości olej (więcej...)

6.99 PLN
Podgląd
MINI balsam do ciała nawilżający z ekstraktem z aloesu

O'Herbal Elfa Pharm MINI balsam do ciała nawilżający z ekstraktem z aloesu 75 ml

Receptura balsamu O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Balsam do ciała O'Herbal z aloesem pielęgnuje skórę i chroni ją przed wysuszaniem, nadaje jej miękkość i elastyczność.

4.10 PLN
Podgląd
mini balsam do ciała odżywczy Goja

O'Herbal Elfa Pharm mini balsam do ciała odżywczy Goja 75 ml

Receptura balsamu O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Balsam do ciała O'Herbalz ekstraktem z owoców Goji pielęgnuje i odżywia skórę, wzmacnia jej barierę ochronną. Sposób użycia rozprowadzić na czystej skórze kolistymi, masującymi ruchami. Zalecany do użycia bezpośrednio po kąpieli.

4.25 PLN
Podgląd
mini Balsam do ciała orzeźwiający Werbena

O'Herbal Elfa Pharm mini Balsam do ciała orzeźwiający Werbena 75 ml

Receptura balsamu O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Balsam do ciała O'Herbalz werbeną pielęgnuje i nawilża skórę, poprawia jej elastyczność. Sposób użycia rozprowadzić na czystej skórze kolistymi, masującymi ruchami. Zalecany do użycia bezpośrednio po kąpieli.

4.89 PLN
Podgląd
mini balsam do ciała relaksujący Lawenda

O'Herbal Elfa Pharm mini balsam do ciała relaksujący Lawenda 75 ml

Receptura balsamu O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Balsam do ciała O'Herbalz lawendą pielęgnuje, działa łagodząco na skórę i nadaje jej aksamitną gładkość.

4.50 PLN
Podgląd
MINI Balsam do ciała Tonizujący z ekstraktem z róży damasceńskiej

O'Herbal Elfa Pharm MINI Balsam do ciała Tonizujący z ekstraktem z róży damasceńskiej 75 ml

Receptura balsamu O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Balsam do ciała O'Herbalz ekstraktem z róży damasceńskiej pielęgnuje i ujędrnia skórę, nadaje jej jedwabistą miękkość.

4.89 PLN
Podgląd
mini żel pod prysznic nawilżający Aloes

O'Herbal Elfa Pharm mini żel pod prysznic nawilżający Aloes 75 ml

Receptura żelu pod prysznic O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Nawilżający żel pod prysznic O'Herbal z aloesem delikatnie oczyszcza, nawilża skórę. Sprawia, że skóra staje się miękka i gładka, nadaje delikatny aromat.

4.10 PLN
Podgląd
mini żel pod prysznic odżywczy z wyciągiem z owoców Goji

O'Herbal Elfa Pharm mini żel pod prysznic odżywczy z wyciągiem z owoców Goji 75 ml

Receptura żelu pod prysznic O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Odżywczy żel pod prysznic O'Herbal z wyciągiem z owoców Goji łagodnie oczyszcza i odnawia skórę. Staje się ona znów nawilżona i sprężysta.

4.15 PLN
Podgląd
mini żel pod prysznic orzeźwiający Werbena

O'Herbal Elfa Pharm mini żel pod prysznic orzeźwiający Werbena 75 ml

Receptura żelu pod prysznic O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Orzeźwiający żel pod prysznic O'Herbal z Werbeną delikatnie oczyszcza, nawilża skórę, zapewnia długie uczucie świeżości.

4.25 PLN
Podgląd
MINI żel pod prysznic relaksujący z ekstraktem z lawendy

O'Herbal Elfa Pharm MINI żel pod prysznic relaksujący z ekstraktem z lawendy 75 ml

Receptura żelu pod prysznic O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Relaksujący żel pod prysznic O'Herbal z wyciągiem z lawendy delikatnie oczyszcza, nawilża i zmiękcza skórę, zapewnia doskonałe samopoczucie.

4.25 PLN
Podgląd
mini żel pod prysznic tonizujący z Różą Damasceńską

O'Herbal Elfa Pharm mini żel pod prysznic tonizujący z Różą Damasceńską 75 ml

Receptura żelu pod prysznic O'Herbal jest nierozłącznie związana z naturą. Najważniejsze w nim są cenne składniki naturalnego pochodzenia, które wspierają zdrowy wygląd skóry. Odżywczy żel pod prysznic O'Herbal z wyciągiem z róży damasceńskiej orzeźwia i łagodnie oczyszcza skórę, nie wysusza jej. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i delikatnie pachnącą. Działa odprężająco przy zmęczeniu i stresie.

4.10 PLN
Podgląd
nawilżająca pomadka do ust z ekstraktem z aloesu

O'Herbal Elfa Pharm nawilżająca pomadka do ust z ekstraktem z aloesu 4 g

O'Herbal Pomadka do ust nawilżająca Aloe Nietłusta, bezbarwna nawilżająca pomadka do ust z ekstraktem z aloesu skutecznie wygładza, nawilża i zmiękcza delikatną skórę ust. Przeznaczona do stosowania szczególnie w okresie wiosenno-letnim, gdy skóra narażona jest na przesuszenie i działanie promieni słonecznych oraz innych czynników atmosferycznych.

7.40 PLN
Podgląd
ochronna pomadka do ust z olejem arganowym

O'Herbal Elfa Pharm ochronna pomadka do ust z olejem arganowym 4 g

Ochronna pomadka do ust z olejem arganowym tonietłusty, ochronny balsam, który zapobiega pękaniu i suchości ust. Idealny do stosowania zwłaszcza w okresie jesiennozimowym, gdy usta narażone są na niekorzystne działanie niskiej temperatury.Owoce arganu zawierają witaminę E, karotenoidy i polifenole będące antyoksydantami oraz i skwalan emolient, który tworząc na skórze ochronny film zapobiega nadm (więcej...)

7.40 PLN
Podgląd
odmładzający krem do rąk ekstrakt z jagód Goji

O'Herbal Elfa Pharm odmładzający krem do rąk ekstrakt z jagód Goji 75 ml

Anti-Aging krem do rąk ekstrakt z jagód Goji intensywnie nawilża, zmiękcza i odżywia skórę. Krem o tym zapachu łatwo się wchłania i wspomaga regenerację powierzchniowej warstwy skóry, co zapobiega utracie wilgoci. Skóra staje się jędrna i elastyczna, nabiera młodszego wyglądu. Jagody Goji zawierają aminokwasy, polisacharydy, żelazo, cynk, fosfor i jod a ekstrakt z owoców goji zapewnia działanie an (więcej...)

8.65 PLN
Podgląd
odmładzający skoncentrowany krem z ekstraktem z jagód goji

O'Herbal Elfa Pharm odmładzający skoncentrowany krem z ekstraktem z jagód goji 50 ml

Jagody Goji zawierają aminokwasy, polisacharydy, żelazo, cynk, fosfor i jod.Ekstrakt z owoców goji zapewnia działanie antyoksydacyjne i odmładzające. Odmładzający krem do rąk z ekstraktem z jagód Goji intensywnie nawilża, zmiękcza i odżywia skórę. Łatwo się wchłania i wspomaga regenerację powierzchniowej warstwy skóry, co zapobiega utracie wilgoci. Skóra staje się jędrna i elastyczna, nabiera młod (więcej...)

7.49 PLN
Podgląd
Odżywka do włosów farbowanych z macierzanką i tymiankiem

O'Herbal Elfa Pharm Odżywka do włosów farbowanych z macierzanką i tymiankiem 75 ml

Odżywka do włosów farbowanych z macierzanką i tymiankiem nadaje farbowanym włosom blask i miękkość, ułatwia rozczesywanie. Receptura odżywki nie zawiera silikonów, barwników. Dodatkowo zawiera: - oliwę z oliwek, keratynę i kwas mlekowy - Macierzanka tymianek łac. Thymus Vulgaris L., rodzina Lamiaceae - Trawa macierzanki zawiera olejek eteryczny ( 12 %), flawonoidy, kwasy organiczne. - Ekstrakt z m (więcej...)

4.25 PLN
Podgląd
Odżywka do włosów kręconych i niezdyscyplinowanych z chmielem

O'Herbal Elfa Pharm Odżywka do włosów kręconych i niezdyscyplinowanych z chmielem 75 ml

Odżywka do włosów kręconych z chmielem nadaje kręconym i niezdyscyplinowanym włosom miękkość i sprężystość, ułatwia rozczesywanie. Receptura odżywki nie zawiera silikonów, barwników. Dodatkowo zawiera oliwę z oliwek i proteiny mlekowe. Chmiel zwyczajny łac. Humulus lupulus, rodzina Cannabaceae, Owoce chmielu zawierają olejek eteryczny, żywicę, wosk, substancje gorzkie (do 20%),.Ekstrakt z szyszek (więcej...)

4.10 PLN
Podgląd
Odżywka do włosów normalnych z ekstraktem z brzozy

O'Herbal Elfa Pharm Odżywka do włosów normalnych z ekstraktem z brzozy 75 ml

O'Herbal to seria nowoczesnych szamponów i odżywek do włosów zawierających naturalne składniki i wysokie dawki aktywnych komponentów. Standaryzowane (tzn. z gwarantowaną koncentracją) ekstrakty roślinne(Provital, Francja). Przyjazne dla środowiska. Opakowania używane w serii OHerbal nadają się do recyklingu. Pojemniki o dużej objętości zmniejszają niekorzystny wpływ na środowisko. Naukowe podejści (więcej...)

4.10 PLN
Podgląd
Odżywka do włosów osłabionych z korzeniem tataraku

O'Herbal Elfa Pharm Odżywka do włosów osłabionych z korzeniem tataraku 75 ml

Odżywka wzmacniająca z korzeniem tataraku nadaje włosom wytrzymałość i sprężystość, ułatwia rozczesywanie. Receptura odżywki nie zawiera silikonów, barwników. Dodatkowo zawiera ekstrakt z palmy sabalowej, kwas mlekowy i witaminę PP. Tatarak zwyczajny łac. Acorus calamus, rodzina AcoraceaeKorzeń tataraku zawiera ok. 5% olejków eterycznych, kwas askorbinowy (150 mg %) i substancje garbnikowe.Ekstrak (więcej...)

4.10 PLN
Podgląd
Odżywka do włosów przetłuszczających z ekstraktem z mięty

O'Herbal Elfa Pharm Odżywka do włosów przetłuszczających z ekstraktem z mięty 75 ml

O'Herbal Odżywka do włosów przetłuszczających się z ekstraktem z mięty Nadaje włosom zdrowy wygląd, ułatwia rozczesywanie.Receptura odżywki nie zawiera silikonów, barwników. Dodatkowo zawiera białą glinkę i siarkę organiczną. Mięta pieprzowa łac. Mentha piperita, rodzina Lamiaceae. Liście mięty zawierają olejek eteryczny (do 2,75%) w skład którego wchodzi mentol, substancje garbnikowe i żywiczne, (więcej...)

4.10 PLN
Podgląd
Odżywka do włosów suchych i zniszczonych z ekstraktemz lnu

O'Herbal Elfa Pharm Odżywka do włosów suchych i zniszczonych z ekstraktemz lnu 75 ml

O'Herbal to seria nowoczesnych szamponów i odżywek do włosów zawierających naturalne składniki i wysokie dawki aktywnych komponentów. Standaryzowane (tzn. z gwarantowaną koncentracją) ekstrakty roślinne(Provital, Francja). Przyjazne dla środowiska. Opakowania używane w serii OHerbal nadają się do recyklingu. Pojemniki o dużej objętości zmniejszają niekorzystny wpływ na środowisko. Naukowe podejści (więcej...)

4.55 PLN