O'Herbal

O’Herbal to seria nowoczesnych odżywek i szamponów do włosów zawierających naturalne składniki i wysokie dawki aktywnych komponentów.

O'Herbal
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

O'Herbal Balsam do ciała z maliną Raspberry 200 ml

Naturalnie wegańska pielęgnacja ciała - lekki balsam o subtelnym malinowym kolorze, który pachnie jak soczyste owoce. Bogactwo naturalnych składników rozpieszcza skórę i zmysły intensywnie nawilża, odżywia i ujędrnia. Dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnej tłustej warstwy. Po użyciu skóra jest miękka, gładka i pachnąca.

18.56 PLN
PODGLĄD

O'Herbal Krem do rąk Raspberry 125 ml

Naturalnie wegańska pielęgnacja dłoni - krem do rąk o subtelnym malinowym kolorze, który pachnie jak soczyste owoce. Bogactwo naturalnych składników rozpieszcza skórę i zmysły intensywnie nawilża, odżywia i uelastycznia. Dobrze się rozprowadza i wchłania. Po użyciu skóra jest miękka, gładka i pachnąca.

14.68 PLN
PODGLĄD

O'Herbal Balsam do ciała Sea Buckthorn 200 ml

O'Herbal Balsam do ciała z rokitnikiem. Naturalnie wegańska pielęgnacja ciała - lekki balsam o słonecznym, rokitnikowym kolorze, który pachnie słońcem i świeżymi owocami. Bogactwo naturalnych składników rozpieszcza skórę i zmysły intensywnie nawilża, odżywia i ujędrnia. Balsam dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnej tłustej warstwy. Po użyciu skóra jest miękka, gładka i pac (więcej...)

18.56 PLN
PODGLĄD

O'Herbal Scrub do ciała z maliną Amaranth Delicacy 200 ml

Naturalna wegańska pielęgnacja ciała oczyszczający peeling cukrowo-solny o subtelnym malinowym kolorze, który pachnie soczystymi owocami. Bogaty w naturalne składnik, które rozpieszczają skórę i zmysły złuszcza naskórek i przygotowuje do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych, zapewniając lepsze działanie składników aktywnych. Po użyciu skóra jest miękka, gładka, elastyczna, delikatnie natłuszczona i (więcej...)

27.76 PLN
PODGLĄD

O'Herbal Scrub do ciała z rokitnikiem Sea Buckthorn 200 ml

Naturalna wegańska pielęgnacja ciała - oczyszczający peeling solny o słonecznym, rokitnikowym kolorze, który pachnie słońcem i świeżymi owocami. Bogaty w naturalne składniki rozpieszcza skórę i zmysły złuszcza naskórek i przygotowuje do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych, zapewniając lepsze działanie składników aktywnych. Po użyciu skóra jest miękka, gładka, elastyczna, delikatnie natłuszczona i p (więcej...)

27.76 PLN
PODGLĄD

O'Herbal Krem do rąk Sea Buckthorn 125 ml

Naturalnie wegańska pielęgnacja dłoni - krem do rąk o słonecznym rokitnikowym kolorze, który pachnie słońcem i świeżymi owocami. Pełen naturalnych składników, które rozpieszczają skórę i zmysły intensywnie nawilża, odżywia i uelastycznia. Dobrze się rozprowadza i wchłania. Po użyciu skóra jest miękka, gładka i pachnąca.

14.68 PLN
PODGLĄD