Petitfee

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Hydrożelowe Nawilżająco-Rozświetlające Płatki pod Oczy ze Złotem
U NAS TANIEJ
-2 %

Petitfee Gold Hydrożelowe Nawilżająco-Rozświetlające Płatki pod Oczy ze Złotem 84 g

PETITFEE Gold Hydrogel Eye Patch - hydrożelowe płatki pod oczy z 24- karatowym złotem. Doskonale rewitalizują i nawilżają wrażliwy obszar pod oczami. Dodatkowo w składzie znajdziemy ekstrakt z żeń- szenia, ekstrakt z ptasich gniazd, hydrolizowany kolagen i wodę różaną. Płatki rozjaśniają obszar wokół oczu, poprawiają krążenie krwi, wygładzają drobne linie oraz zmniejszają widoczność zmarszczek. Po (więcej...)

59.99 PLN
59.08 PLN
PODGLĄD

Petitfee Balck Pearl & Gold Hydrożelowe nawilżająco-relaksujące płatki pod oczy z czarną perłą i złotem 84 g

Hydrożelowe płatki pod oczy z czarną perłą i naturalnym złotem przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry pod oczami, poprawiają krążenie dzięki czemu zmniejszają opuchliznę, dodatkowo rozjaśniają cienie, napinają i wygładzają drobne zmarszczki. Formuła płatków została oparta na karageninie, która dzięki swoim niezwykłym właściwościom nie tylko zapewnia żelową konsystencję, ale także działa piel (więcej...)

60.96 PLN
PODGLĄD

Petitfee Gold Hydrożelowa Nawilżająco-Kojaca Maska ze Złotem 32 g

PETITFE to koreańska marka specjalizująca się w kosmetykach do pielęgnacji twarzy i ciała, wykorzystujących unikatowe składniki o hipoalergicznej formule. Efektem badań firmy jest charakterystyczny składnik kosmetyków marki hydrożel. PETITFEE GOLD hydrożelowa nawilżająco-kojąca maska ze złotem idealnie dostosowująca się do kształtu twarzy. Złoto opóźnia powstawanie zmarszczek, działa przeciwzapal (więcej...)

13.92 PLN
PODGLĄD

Petitfee Agave cooling hydrogel eye mask nawilżająco-odświeżające hydrożelowe płatki pod oczy z ekstraktem z agawy i jagód 60szt.

Nawilżająco-odświeżające hydrożelowe płatki pod oczy z ekstraktami z agawy i jagód. Zwiększają poziom nawilżenia skóry, widocznie redukują obrzęki, cienie oraz drobne zmarszczki.

62.75 PLN
PODGLĄD

Petitfee Gold&snail hydrogel eye patch wygładzające hydrożelowe płatki pod oczy ze złotem i śluzem ślimaka 60szt.

Gold&Snail Hydrogel Eye Patch to wygładzające hydrożelowe płatki pod oczy ze złotem i śluzem ślimaka. Złoto i ekstrakt ze śluzu ślimaka szybko przenikają przez skórę, ujędrniając ją i sprawiając, że wygląda zdrowo i jest pełna blasku.

62.75 PLN
PODGLĄD

Petitfee Black Pearl&Gold Hydrożelowa Nawilżająco-Odżywcza Maska ze Złotem i z Czarną Perłą 30 g

PETITFEE - Black Pearl&Gold Hydrogel Mask Pack - nawilżająca, ujędrniająca i odmładzająca dwuczęściowa maska hydrożelowa w płacie do natychmiastowej poprawy wyglądu zmęczonej, przesuszonej i dojrzałej skóry. Bogactwo naturalnych luksusowych składników zatopionych w żelowej formule pozwala na osiągniecie efektu wygładzenia, napięcia i uelastycznienia skóry, schłodzona doskonale ujędrni cerę. Maska (więcej...)

15.76 PLN
PODGLĄD

Petitfee Gold&Snail Hydrożelowa Rozświetlająco-Ujędrniająca Maska ze Złotem i Śluzem Ślimaka 30 g

Nawilżająca ujędrniająca i odmładzająca dwuczęściowa maska hydrożelowa w płachcie do natychmiastowej poprawy wyglądu zmęczonej, przesuszonej i dojrzałej skóry. Bogactwo naturalnych luksusowych składników zatopionych w żelowej formule pozwala na osiągniecie efektu wygładzenia, napięcia i uelastycznienia skóry, schłodzona doskonale ujędrni cerę przed ważnym spotkaniem czy wydarzeniem. Formuła maski (więcej...)

18.52 PLN
PODGLĄD

Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash nawilżająco-kojący puder enzymatyczny do twarzy 80 g

Enzymatyczny puder do codziennego oczyszczania skóry. Formuła wzbogacona o papainę i roślinny enzym delikatnie usuwa martwe komórki naskórka. Bogate w składniki odżywcze beta-glukan i ekstrakt z drożdży utrzymują odpowiednie nawilżenie skóry po jej umyciu. Puder łatwo rozpuszcza się w wodzie. Odpowiedni również do skóry wrażliwej.

85.83 PLN
PODGLĄD