Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Petitfee Balck Pearl & Gold Hydrożelowe nawilżająco-relaksujące płatki pod oczy z czarną perłą i złotem 84 g

Hydrożelowe płatki pod oczy z czarną perłą i naturalnym złotem przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry pod oczami, poprawiają krążenie dzięki czemu zmniejszają opuchliznę, dodatkowo rozjaśniają cienie, napinają i wygładzają drobne zmarszczki. Formuła płatków została oparta na karageninie, która dzięki swoim niezwykłym właściwościom nie tylko zapewnia żelową konsystencję, ale także działa piel (więcej...)

54.80 PLN
PODGLĄD

Petitfee Black Pearl&Gold Hydrożelowa Nawilżająco-Odżywcza Maska ze Złotem i z Czarną Perłą 30 g

PETITFEE - Black Pearl&Gold Hydrogel Mask Pack - nawilżająca, ujędrniająca i odmładzająca dwuczęściowa maska hydrożelowa w płacie do natychmiastowej poprawy wyglądu zmęczonej, przesuszonej i dojrzałej skóry. Bogactwo naturalnych luksusowych składników zatopionych w żelowej formule pozwala na osiągniecie efektu wygładzenia, napięcia i uelastycznienia skóry, schłodzona doskonale ujędrni cerę. Maska (więcej...)

8.77 PLN
PODGLĄD

Petitfee Gold Hydrożelowa Nawilżająco-Kojaca Maska ze Złotem 32 g

PETITFE to koreańska marka specjalizująca się w kosmetykach do pielęgnacji twarzy i ciała, wykorzystujących unikatowe składniki o hipoalergicznej formule. Efektem badań firmy jest charakterystyczny składnik kosmetyków marki hydrożel. PETITFEE GOLD hydrożelowa nawilżająco-kojąca maska ze złotem idealnie dostosowująca się do kształtu twarzy. Złoto opóźnia powstawanie zmarszczek, działa przeciwzapal (więcej...)

9.03 PLN
PODGLĄD

Petitfee Gold Hydrożelowe Nawilżająco-Rozświetlające Płatki pod Oczy ze Złotem 84 g

PETITFEE Gold Hydrogel Eye Patch - hydrożelowe płatki pod oczy z 24- karatowym złotem. Doskonale rewitalizują i nawilżają wrażliwy obszar pod oczami. Zawierają EGF czyli czynnik wzrostu naskórka, będący jednym z bardziej skutecznych składników działających przeciwstarzeniowo. Dodatkowo w składzie znajdziemy ekstrakt z żeń- szenia, ekstrakt z ptasich gniazd, hydrolizowany kolagen i wodę różaną. Pła (więcej...)

56.60 PLN
PODGLĄD

Petitfee Gold&Snail Hydrożelowa Rozświetlająco-Ujędrniająca Maska ze Złotem i Śluzem Ślimaka 30 g

Nawilżająca ujędrniająca i odmładzająca dwuczęściowa maska hydrożelowa w płachcie do natychmiastowej poprawy wyglądu zmęczonej, przesuszonej i dojrzałej skóry. Bogactwo naturalnych luksusowych składników zatopionych w żelowej formule pozwala na osiągniecie efektu wygładzenia, napięcia i uelastycznienia skóry, schłodzona doskonale ujędrni cerę przed ważnym spotkaniem czy wydarzeniem. Formuła maski (więcej...)

12.45 PLN
PODGLĄD