Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Savo Preparat do usuwania pleśni do ścian i łazienek szybkie działanie spray 500 ml

SAVO środek przeciw pleśni skutecznie usuwa wszystkie rodzaje pleśni i grzybów, a także odkaża oraz wybiela powierzchnie.Savo w formie sprayu jest wygodny i bezpieczny w stosowaniu, a specjalna końcówka ułatwia precyzyjne dotarcie do problematycznych miejsc Cechy produktu - Likwiduje pleśń, glony i grzyby - Do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza natychmiastowy efekt - (więcej...)

11.55 PLN
PODGLĄD

Savo Preparat do usuwania pleśni w łazienkach spray 500 ml

SAVO środek przeciw pleśni do łazienki skutecznie usuwa wszystkie rodzaje pleśni i grzybów, a także odkaża oraz wybiela powierzchnie. Produkt posiada delikatny cytrynowy zapach.Savo w formie sprayu jest wygodny i bezpieczny w stosowaniu, a specjalna końcówka ułatwia precyzyjne dotarcie do problematycznych miejsc Cechy produktu - Do stosowania na powierzchniach takich jak umywalki, uszczelki siliko (więcej...)

12.45 PLN
PODGLĄD

Savo Razant Płyn udrażniający rury

Udrażniacz do rur Razant niezawodnie usuwa nieprzyjemne zapachy, zanieczyszczenia organiczne takie jak włosy, resztki jedzenia, tłuszcz itp. z odpływów umywalki, wanny i zlewu. W składzie znajdują się niejonowe środki powierzchniowo czynne oraz wodorotlenek sodu.

26.60 PLN
PODGLĄD