Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Schmidt's Natural Deodorant naturalny dezodorant w sztyfcie Fragrance-Free 58 ml

Natural Deodorant to naturalny, bezzapachowy dezodorant w sztyfcie od markiSchmidt's. Neutralizuje nieprzyjemny zapach i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości. Pozbawiony soli aluminium,glikolu propylenowego, parabenów i ftalanów.

35.40 PLN
PODGLĄD

Schmidt's Natural Deodorant Roll-on naturalny Dezodorant w kulce bergamotka & limonka 50 ml

Natural Deodorant Roll-on to naturalny dezodorant w kulce od marki Schmidt's. Neutralizuje nieprzyjemny zapach i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości. O zapachu bergamotki i limonki. Pozbawiony soli aluminium, glikolu propylenowego, parabenów i ftalanów.

29.60 PLN
PODGLĄD

Schmidt's Natural dezodorant w kulce Węgiel & Magnez 50 ml

Natural Deodorant Roll-on to naturalny dezodorant w kulce od marki Schmidt's. Neutralizuje nieprzyjemny zapach i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości. Z dodatkiem magnezu i sody oczyszczonej. Pozbawiony soli aluminium, glikolu propylenowego, parabenów i ftalanów.

31.00 PLN
PODGLĄD

Schmidt's Natural Soap naturalne Mydło w kostce bergamotka & limonka 142 g

Natural Soap to naturalne mydło w kostce od marki Schmidt's. O zapachu limonki i bergamotki. Na bazie składników pochodzenia naturalnego. Z dodatkiem peelingującej laski wanilii. Pozbawione SLS, PEG i sztucznych barwników. 

48.80 PLN
PODGLĄD

Schmidt's naturalne mydło w kostce Drewno Cedrowe & Jałowiec 142 g

Mydło z aktywnym węglem i piaskiem wulkanicznym o delikatnym działaniu peelingującym. Aromatyczne, oczyszczające i ze składnikami nawilżającymi. Prawdziwie mydło, które wytwarza bogatą pianę. Receptura oparta na składnikach pochodzenia roślinnego. Produkt wolny od SLS, PEG, sztucznych zapachów oraz sztucznych barwników. Certyfikowany produkt wegański i nie testowany na zwierzętach.

44.75 PLN
PODGLĄD

Schmidt's naturalne mydło w kostce Róża & Wanilia 142 g

Mydło w kostce z dodatkiem delikatnie peelingującej laski wanilii. Aromatyczne, oczyszczające i ze składnikami nawilżającymi. Prawdziwie mydło, które wytwarza bogatą pianę. Receptura oparta na składnikach pochodzenia roślinnego. Produkt wolny od SLS, PEG, sztucznych zapachów oraz sztucznych barwników. Certyfikowany produkt wegański i nie testowany na zwierzętach.

44.75 PLN
PODGLĄD

Schmidt's naturalne mydło w kostce Węgiel Aktywny 142 g

Mydło, którego zapach przypomina nutę świeżości po deszczu mglistą, łagodną i rozwichrzoną. Wzbogacone o sproszkowany aktywny węgiel drzewny i złuszczający bambus. Aromatyczne, oczyszczające i nawilżające. Prawdziwie saponifikowane mydło, sporządzone bez użycia detergentów, które wytwarza bogatą pianę. Receptura oparta na składnikach pochodzenia roślinnego. Produkt wolny od SLS, PEG, sztucznych za (więcej...)

40.28 PLN
PODGLĄD

Schmidt's naturalny dezodorant w sztyfcie Drewno Cedrowe & Jałowiec 58 ml

Natural Deodorant to naturalny dezodorant w sztyfcie od markiSchmidt's. Neutralizuje nieprzyjemny zapach i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości. O zapachu drewna cedrowego i jałowca. Pozbawiony soli aluminium,glikolu propylenowego, parabenów i ftalanów.

39.70 PLN
PODGLĄD

Schmidt's naturalny dezodorant w sztyfcie Węgiel & Magnez 58 ml

Dezodorant Schmidt's Charcoal + Magnesium skutecznie walczy z nieprzyjemnym zapachem i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu i świeżości. Właściwości: - chroni przed nieprzyjemnym zapachem - zapewnia długotrwałe uczucie świeżości - zapewnia długotrwałe poczucie komfortu i czystości Skład: - produkt wegański - bez soli aluminiowych Sposób użycia: Aplikuj na czystą i suchą skórę pod pachami. Odpowie (więcej...)

37.39 PLN
PODGLĄD

Schmidt's Tooth & mouth paste pasta do zębów coconut & lime 133 g

Pasta do zębów Tooth & Mouth Paste od marki Schmidt's. Łagodna formuła o odświeżającym smaku tropikalnego kokosa z nutą limonki oraz akcentami ochładzającej mięty. Pomaga odświeżyć oddech i usunąć zanieczyszczenia z powierzchni zębów. Jest idealna dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach. Nie zawiera SLS, PEG, sztucznego aromatu i barwników.

48.80 PLN
PODGLĄD