Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Marka Silcare to niezmienny poziom wysokiej jakości. Konkretna misja, śmiała wizja i odważna oraz oryginalna strategia. Patrząc w stronę potrzeb i oczekiwań Klienta stworzyliśmy silny fundament działania, który opiera się na wysiłku, pasji, poświęceniu i zrozumieniu. Dzięki temu zawierzyło nam wielu partnerów. Silcare rozpoczęło działalność w 2004 roku z fascynacji stylizacją (...)
Silcare Easy shape polygel akrylożel do paznokci light pink
Easy Shape Polygel to innowacyjna formuła, która łączy w sobie zalety akrylu i żelu do stylizacji paznokci. Produkt pozwala na szybkie i łatwe zbudowanie paznokcia bez konieczności samodzielnego tworzenia masy budującej.
Akrylożel jest elastyczny, twardy i wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu jest dużo mniej łamliwy w porównaniu do innych systemów manicure. Gęsta konsystencja poliżelu i brak właściwości samopoziomujących nie tylko zapobiegają spływaniu produktu z płytki, ale też wydłużają czas potrzebny do uformowania idealnego kształtu paznokcia za pomocą pędzelka zwilżonego w cleanerze.
Easy Shape Polygel umożliwia przedłużenie oraz rekonstrukcję nawet słabej, rozdwajającej się czy łamliwej płytki paznokcia. Stylizacja akrylożelowa jest lekka oraz wygodna w noszeniu, a do tego wygląda bardzo naturalnie.
Produkt można stosować na formie Dual, jak i na naturalnej płytce, co więcej, bezproblemowo utwardza się w lampie UV-LED i nie powoduje efektu pieczenia.
Zastosowanie: do wykonywania manicure i pedicure.
Na naturalnym paznokciu: Na przygotowaną płytkę nałóż bazę i utwardź zgodnie z instrukcją. Wyciśnij odpowiednią ilość Easy Shape Polygel z tubki i nałóż przy pomocy szpatułki. Nadaj kształt paznokciu, używając pędzelka zwilżonego w cleanerze i utwardź w lampie UV-LED o mocy min. 48 W przez 90 sekund.
Na formie Dual:Dobierz odpowiedni rozmiar formy, pasujący do płytki. Przygotuj płytkę. Wyciśnij odpowiednią ilość Easy Shape Polygel z tubki do formy za pomocą szpatułki i rozprowadź równomiernie pędzelkiem zwilżonym w cleanerze. Formę z poliżelem przyłóż do paznokcia i delikatnie dociśnij. Nadmiar zdejmij zwilżonym pędzelkiem lub szpatułką. Utwardź w lampie UV-LED o mocy min. 48 W przez 90 sekund. Zdejmij delikatnie formę. Nadaj kształt paznokciu za pomocą frezarki i pilnika.
Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Methacrylate, Polymethyl Methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Dimethicone, Microcrystalline Wax, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate [+/- Mica, CI 77266, CI 77491, CI 77891, CI 77007, CI 77492; Cl 73360; 77163].
Silcare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Kostrzyńska 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, PL
Polska