Sudocrem

Sudocrem jest stosowany w celu uniknięcia pieluszkowych odparzeń skóry. Sudocrem działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i łagodząco na zmienioną skórę.

Sudocrem

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Sudocrem Expert krem barierowy 60 g

Sudocrem Expert to krem barierowy zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt w przypadku ochrony przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany także do stosowania w leczeniu i profilaktyki zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu, otarć oraz do ochrony skóry na obrzeżach ran. Dzięki zawartości tlenku cynku wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i łagodzące.Sudocrem skutecznie ch (więcej...)

16.79 PLN
PODGLĄD

Sudocrem Expert krem barierowy 125 g

Sudocrem Expert to krem barierowy zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt w przypadku ochrony przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany także do stosowania w leczeniu i profilaktyki zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu, otarć oraz do ochrony skóry na obrzeżach ran. Dzięki zawartości tlenku cynku wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i łagodzące. Sudocrem skutecznie c (więcej...)

22.70 PLN
PODGLĄD

Sudocrem Krem ochronny na odparzenia 400 g

Sudocrem zawiera alkohol benzylowy o działaniu odkażającym oraz tlenek cynku o właściwościach osłaniających i ściągających.Może być stosowany do pielęgnacji skóry przy podrażnieniach i odparzeniach oraz działa łagodząco i ochronnie na skórę.Tworzy barierę zabezpieczającą skórę przed drażniącymi czynnnikami (np.moczem w przypadku odpieluszkowego odparzenia skóry u niemowląt),co zapobiega nawrotom o (więcej...)

56.10 PLN
PODGLĄD