Vizir

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Vizir Proszek do prania Alpejska Świeżość 18 prań 1170 g

Proszek do prania Vizir został opracowany specjalnie dla osób o wrażliwej skórze. Ten proszek do prania usuwa najczęściej występujące plamy (od trawy, czekolady itp.) a jednocześnie jest odpowiedni dla wrażliwej skóry. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Środek piorący zapewniający dogłębne czyszczenie. Usuwa uporczywe plamy. Wypróbuj kapsułki Vizir 3w1. Gwarantowana przez markę Vizir czystość i niesp (więcej...)

24.56 PLN
PODGLĄD

Vizir Kapsułki do prania Alpejska Świeżość 26 prań

Kapsułki do prania Vizir ALL in 1 Alpine to niesamowita moc piorąca zamknięta w jednej kapsułce. Bielsze nie będzie. Wypróbuj najbardziej zaawansowane kapsułki do prania Vizir teraz o wyjątkowej mocy piorącej, która zapewnia olśniewającą biel nawet w trudnych do wyczyszczenia miejscach (mankiety, kołnierzyki i materiał w okolicy pach) oraz dokładne, higieniczne pranie. Kapsułki do prania Vizir AL (więcej...)

37.89 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Alpejska Świeżość 4 prania 260 g

Proszek do prania Vizir Alpine Fresh zapewnia nieskazitelnie czyste pranie nawet uporczywych zabrudzeń. Koniec z dostrzegalnymi osadami technologia Anti-Residue aktywuje się natychmiast i sprawia, że sprawi, że ubrania będą nieskazitelnie czyste.

7.34 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Kolor 4 prania 260 g

Proszek do prania Vizir Color zapewnia nieskazitelnie czyste pranie nawet uporczywych zabrudzeń. Koniec z dostrzegalnymi osadami technologia Anti-Residue aktywuje się natychmiast i sprawia, że sprawi, że ubrania będą nieskazitelnie czyste.

7.34 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Kolor18 prań 1170 g

Vizir Aqua Puder Proszek do prania tkanin kolorowych 1,17 kg został skomponowany z najwyższej jakości substancji aktywnych. Przeznaczony do czyszczenia kolorowych ubrań. Produkt bezwzględnie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz jest równoczesnie łagodny dla włókien czyszczonych tkanin. W preparacie zastosowano najnowszą technologię zapobiegającą osadom na ubraniach. Wybierz proszek do prania (więcej...)

26.12 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Kolor 35 prań 2 kg

Proszek do prania Vizir AquaPuder Color z technologią zapobiegającą osadom, został stworzony, by zapewnić jeszcze lepsze efekty czyszczenia. Proszek do prania rozpuszcza się w kontakcie z wodą, natychmiast się uaktywniając, aby usunąć wszystkie zabrudzenia i sprawić, że tkaniny zachowają żywe kolory. Powstał, by usuwać zabrudzenia z miejsc, które najtrudniej wyprać, takich jak mankiety, kołnierzyk (więcej...)

50.96 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Alpejska Świeżość 35 prań 2 kg

Proszek do prania Vizir Aqua Puder Alpine Fresh z technologią zapobiegającą osadom, został stworzony, by zapewnić jeszcze lepsze efekty czyszczenia. Proszek do prania rozpuszcza się w kontakcie z wodą, natychmiast się uaktywniając, aby ubrania były olśniewająco czyste. Powstał, aby usunąć najbardziej uporczywe zabrudzenia z miejsc, które najtrudniej wyprać, takich jak mankiety, kołnierzyki i pachy (więcej...)

50.96 PLN
PODGLĄD

Vizir Kapsułki do prania Kolor 43 szt.

Kapsułki do prania Vizir Color Kapsułki do prania Vizir ALL in 1 Color to niesamowita moc piorąca zamknięta w jednej kapsułce. Wypróbuj teraz kapsułki do prania Vizir ALL in 1, które dzięki zawartej w nich mocy piorącej poradzą sobie z zabrudzeniami nawet w trudnych do wyczyszczenia miejscach (mankiety, kołnierzyki i materiał w okolicy pach), zachowując żywe kolory tkanin oraz zapewniając dokładne (więcej...)

47.84 PLN
PODGLĄD

Vizir Kapsułki do prania Kolor 3szt.

Kapsułki do prania Vizir ALL in 1 Color to niesamowita moc piorąca zamknięta w jednej kapsułce. Wypróbuj teraz kapsułki do prania Vizir ALL in 1, które dzięki zawartej w nich mocy piorącej poradzą sobie z zabrudzeniami nawet w trudnych do wyczyszczenia miejscach (mankiety, kołnierzyki i materiał w okolicy pach), zachowując żywe kolory tkanin oraz zapewniając dokładne, higieniczne pranie. Podzielon (więcej...)

5.22 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Kolor 51 prań 3 kg

Proszek do prania Vizir Color zapewnia nieskazitelnie czyste pranie nawet uporczywych zabrudzeń. Koniec z dostrzegalnymi osadami technologia Anti-Residue aktywuje się natychmiast i sprawia, że sprawi, że ubrania będą nieskazitelnie czyste. Proszek do prania Vizir, który zapewnia doskonałe efekty prania uporczywych zabrudzeń (z mankietów, kołnierzyków i miejsc pod pachami). Proszek do prania z z t (więcej...)

66.07 PLN
PODGLĄD

Vizir Kapsułki do prania Regular +Większa Siła Odplamiania 20 szt.

Kapsułki do prania Vizir ALL in 1 + WIĘKSZA SIŁA ODPLAMIANIA zapewniają znakomitą moc piorącą oraz dodatkową moc usuwania plam. Kapsułka All in one. Podzielone są na trzy komory, dzięki czemu poszczególne składniki są od siebie odseparowane, dopóki innowacyjna osłonka nie rozpuści się w wodzie, uwalniając najwyższą moc kapsułki Vizir - usuwają zabrudzenia, - chronią kolory, - zapewniają świeży zap (więcej...)

39.59 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Kolor 18 prań 1350 g

VIZIR PROSZEK DO PRANIA KOLOROWYCH TKANIN 18 PRAŃ. Proszek do prania Vizir został opracowany tak, aby Twoja rodzina zawsze prezentowała się jak najlepiej. Usuwa najbardziej uporczywe zabrudzenia, nawet zmiejsc, które najtrudniej wyprać, takich jak mankiety, kołnierzyki ipachy, pozostawiając ubrania nieskazitelnie czyste. Proszek do prania Vizir jest teraz dostępny również wwersji ołagodnym inatura (więcej...)

21.18 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Alpejska Świeżość 51 prań 3 kg

Proszek do prania Vizir Alpine Fresh zapewnia nieskazitelnie czyste pranie nawet uporczywych zabrudzeń. Koniec z dostrzegalnymi osadami technologia Anti-Residue aktywuje się natychmiast i sprawia, że sprawi, że ubrania będą nieskazitelnie czyste.

66.07 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Alpejska Świeżość 35 prań 2 kg

Proszek do prania Vizir AquaPuder Alpine Fresh ztechnologią zapobiegającą osadom, został stworzony, by zapewnić jeszcze lepsze efekty czyszczenia. Proszek do prania rozpuszcza się wkontakcie zwodą, natychmiast się uaktywniając, aby ubrania były olśniewająco czyste. Powstał, aby usunąć najbardziej uporczywe zabrudzenia zmiejsc, które najtrudniej wyprać, takich jak mankiety, kołnierzyki ipachy.

39.25 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Regular +większa Siła Odplamiania 30 prań 2 kg

Proszek do prania Vizir Aqua Puder +OXI Effect został specjalnie opracowany, aby zapewniać znakomite rezultaty prania dzięki dodatkowej mocy usuwania plam. Proszek do prania Aqua Puder ze specjalną technologią zapobiegającą tworzeniu się osadu z proszku natychmiast rozpuszcza się w kontakcie z wodą. Powstał, by usuwać najbardziej uporczywe zabrudzenia z miejsc, które najtrudniej wyprać, takich jak (więcej...)

39.25 PLN
PODGLĄD