Vizir

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Vizir Proszek do prania Alpejska Świeżość 4 prania 260 g

Proszek do prania Vizir Alpine Fresh zapewnia nieskazitelnie czyste pranie nawet uporczywych zabrudzeń. Koniec z dostrzegalnymi osadami technologia Anti-Residue aktywuje się natychmiast i sprawia, że sprawi, że ubrania będą nieskazitelnie czyste.

7.36 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Alpejska Świeżość 18 prań 1170 g

Proszek do prania Vizir został opracowany specjalnie dla osób o wrażliwej skórze. Ten proszek do prania usuwa najczęściej występujące plamy (od trawy, czekolady itp.) a jednocześnie jest odpowiedni dla wrażliwej skóry. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Środek piorący zapewniający dogłębne czyszczenie. Usuwa uporczywe plamy. Wypróbuj kapsułki Vizir 3w1. Gwarantowana przez markę Vizir czystość i niesp (więcej...)

25.45 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Kolor18 prań 1170 g

Vizir Aqua Puder Proszek do prania tkanin kolorowych 1,17 kg został skomponowany z najwyższej jakości substancji aktywnych. Przeznaczony do czyszczenia kolorowych ubrań. Produkt bezwzględnie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz jest równoczesnie łagodny dla włókien czyszczonych tkanin. W preparacie zastosowano najnowszą technologię zapobiegającą osadom na ubraniach. Wybierz proszek do prania (więcej...)

27.06 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Alpejska Świeżość 35 prań 2 kg

Proszek do prania Vizir Aqua Puder Alpine Fresh z technologią zapobiegającą osadom, został stworzony, by zapewnić jeszcze lepsze efekty czyszczenia. Proszek do prania rozpuszcza się w kontakcie z wodą, natychmiast się uaktywniając, aby ubrania były olśniewająco czyste. Powstał, aby usunąć najbardziej uporczywe zabrudzenia z miejsc, które najtrudniej wyprać, takich jak mankiety, kołnierzyki i pachy (więcej...)

51.06 PLN
PODGLĄD