Voigt

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Voigt Brudpur Środek Do Gruntownego Mycia I Usuwania Tłustych Zabrudzeń VC242 1000 ml

Skoncentrowany, silny środek do gruntownego mycia i usuwania tłustych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Skutecznie usuwa nawet mocne zabrudzenia ropopochodne, oleje, smary oraz osady kuchenne. Szczególnie zalecany do mycia w warsztatach, halach fabrycznych oraz w domu. Zalecany do mycia części maszyn, silników oraz prania odzieży roboczej i moczenia mocno zabrudzonych firan.

16.22 PLN
PODGLĄD

Voigt Nano Citrus Nowoczesny zapachowy środek do mycia i pielęgnacji podłóg VC241L 1000 ml

NANO CITRUS VC241L Nowoczesny zapachowy środek do mycia i pielęgnacji podłóg Skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia powierzchni odpornych na działanie wody. Posiada orzeźwiający zapach cytrusów. Szczególnie zalecany do mycia marmuru, płytek szkliwionych, ceramiki, PCV i innych powierzchni z tworzyw sztucznych. Dzięki zawartości alkoholu preparat szybko odparowuje, nadając mytym powierzchnio (więcej...)

24.42 PLN
PODGLĄD

Voigt Pikasat Kwasowy Środek Do Gruntownego Mycia Pomieszczeń I Urządzeń sanitarnych VC120 1000 ml

Skoncentrowany środek do gruntownego czyszczenia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Zalecany do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia tj. rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz brud, tłuszcz i resztki mydła. Szczególnie zalecany do doczyszczania muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Zastosowana technologi (więcej...)

22.08 PLN
PODGLĄD

Voigt Nano Orange Nowoczesny zapachowy środek do mycia i pielęgnacji podłóg VC241 1000 ml

Skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia powierzchni odpornych na działanie wody. Posiada orzeźwiający, pomarańczowy zapach. Szczególnie zalecany do mycia marmuru, płytek szkliwionych, ceramiki, PCV i innych powierzchni z tworzyw sztucznych. Dzięki zawartości alkoholu preparat szybko odparowuje, nadając mytym powierzchniom delikatny połysk, nie pozostawiając żadnych smug i zacieków. Zastosowa (więcej...)

24.42 PLN
PODGLĄD

Voigt Lasipur Antystatyczny Środek Do Mycia Szyb I Luster VC175 1000 ml

Skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia powierzchni i przedmiotów szklanych. Skutecznie usuwa brud, kurz i zatłuszczenia. Szczególnie zalecany do mycia szyb i luster oraz innych powierzchni szkliwionych. Może być stosowany do usuwania tłustych osadów oraz nalotów sadzy z plastikowych i drewnianych ram okiennych. Dzięki zastosowaniu technologii Anti-Fog umyte powierzchnie zabezpieczone są prz (więcej...)

16.50 PLN
PODGLĄD

Voigt Dezopol-Med Preparat dezynfekcyjno-myjący o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym VC 410R 600 ml

VOIGT VC 410R DEZOPOL-MED Preparat dezynfekcyjno-myjący o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym SPRAY Płynny preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym oraz grzybobójczym (w zakresie drożdżakobójczym). Wykazuje aktywne działanie biobójcze. Nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, ni (więcej...)

15.04 PLN
PODGLĄD

Voigt Epidemed Septic Środek dezynfekująco myjący VC401 600 ml

Voigt Epidemic Septic VC401 to alkoholowy preparat do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni.

20.65 PLN
PODGLĄD

Voigt Eupalin Środek Do Bieżącego Mycia I Nabłyszczania Podłóg VC350 1000 ml

EUPALIN VC350 Środek do bieżącego mycia i nabłyszczania podłóg Skoncentrowany, antypoślizgowy środek do mycia i nabłyszczania podłóg. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nadaje powierzchniom ładny połysk. W umytym pomieszczeniu pozostawia przyjemny zapach. Szczególnie zalecany do bieżącej pielęgnacji podłóg pokrytych środkami polimerowymi marki VOIGT m.in. HD FLOOR PROTECT VC 370 lub METALLIC DISP (więcej...)

24.40 PLN
PODGLĄD

Voigt Brudpur Odtłuszczacz do mycia w kuchni i warsztacie VC-242R 600 ml

Gotowy do użycia środek do usuwania zabrudzeń pochodzenia tłuszczowego ze wszelkich powierzchni. Posiada doskonałe właściwości odtłuszczające. W sposób profesjonalny usuwa tłuste zbrudzenia ze sprzętów AGD, mebli, blatów kuchennych, jest także niezastąpionym odtłuszczaczem w każdym warsztacie. Przydatny do usuwania plam z odzieży. Nie pozostawia smug i nie uszkadza mytych powierzchni.

17.67 PLN
PODGLĄD

Voigt Panelin Antystatyczny środek do mycia paneli podłogowych i ściennych VC300 1000 ml

Skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia paneli podłogowych i ściennych. Usuwa kurz, brud oraz plamy i zatłuszczenia. Na mytych powierzchniach pozostawia cienką powłokę o delikatnym połysku. Zawarte polimery zwiększają odporność paneli na wtórne zbrudzenia. W mytym pomieszczeniu pozostawia przyjemny zapach. Zalecany do bieżącej pielęgnacji podłóg olejowanych.

29.11 PLN
PODGLĄD

Voigt Aero One Odświeżacz powietrza- zapach pomarańczy 150 ml

Profesjonalny, gotowy do użycia odświeżacz powietrza o aromacie pomarańczy. Przeznaczony do toalet, łazienek, szatni, natrysków, poczekalni, palarni, itp. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i odory. Wykazuje intensywne działanie w pomieszczeniach zawilgoconych. Charakteryzuje się wydłużonym czasem działania.

19.08 PLN
PODGLĄD

Voigt Aero One Odświeżacz powietrza- zapach świeżego prania 150 ml

Profesjonalny, gotowy do użycia odświeżacz powietrza o aromacie świeżego prania. Przeznaczony do toalet, łazienek, szatni, natrysków, poczekalni, palarni, itp. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i odory. Wykazuje intensywne działanie w pomieszczeniach zawilgoconych. Charakteryzuje się wydłużonym czasem działania.

19.08 PLN
PODGLĄD

Voigt Grundpur Środek Do Gruntownego Mycia Silnie Zabrudzonych Powierzchni VC150 1000 ml

Skoncentrowany, zasadowy środek o podwyższonej skuteczności do gruntownego mycia mocno zabrudzonych podłóg i powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Skutecznie usuwa stary brud, tłuszcze, pasty oraz warstwy polimerowe - stripper. Szczególnie zalecany do przygotowania podłogi przed nałożeniem polimerów. Środek niskopieniący, może być stosowany w maszynach czyszczących. W doczyszczanym pomieszc (więcej...)

30.84 PLN
PODGLĄD

Voigt Meblin Antystatyczny Środek do mycia mebli drzwi I okien VC245 1000 ml

Skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia powierzchni drewnianych, drewnopodobnych, laminowanych oraz innych powierzchni wodoodpornych. Zalecany do mycia mebli, zarówno matowych jak i z połyskiem oraz przeszkleń. Może być stosowany do utrzymania czystości i pielęgnacji mebli ze skóry naturalnej i ekologicznej. Technologia Anti-Fingerprint dodatkowo zabezpiecza powierzchnie przed niepożądanymi (więcej...)

26.56 PLN
PODGLĄD

Voigt Aero One Odświeżacz powietrza- zapach morski 150 ml

Profesjonalny, gotowy do użycia odświeżacz powietrza o aromacie morskim. Przeznaczony do toalet, łazienek, szatni, natrysków, poczekalni, palarni, itp. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i odory. Wykazuje intensywne działanie w pomieszczeniach zawilgoconych. Charakteryzuje się wydłużonym czasem działania.

18.82 PLN
PODGLĄD

Voigt Aero One Odświeżacz powietrza- zapach kwiatowy 150 ml

Profesjonalny, gotowy do użycia odświeżacz powietrza o aromacie kwiatowym. Przeznaczony do toalet, łazienek, szatni, natrysków, poczekalni, palarni, itp. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i odory. Wykazuje intensywne działanie w pomieszczeniach zawilgoconych. Charakteryzuje się wydłużonym czasem działania.

18.82 PLN
PODGLĄD