Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Wizaż24 Maseczka ochronna 3-warstwowa wielokrotnego użytku

Uniwersalna maseczka wielorazowego użytku z filtrem. Posiada elastyczną gumkę zakładaną na uszy, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu twarzy. Maska nie utrudnia oddychania oraz nie powoduje podrażnień skóry. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Maseczka zmniejsza ryzyko zarażenia się drobnoustrojami, a ta (więcej...)

4.25 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Maska ochronna jednorazowa trzywarstwowa niebieska 3szt

Maseczka jednorazowego użytku o uniwersalnym rozmiarze. Regulując miękką i delikatną gumkę można przystosować maskę do różnych rozmiarów twarzy. Dzięki wysokiej przepuszczalności powietrza, maska umożliwia łatwe oddychanie. Produkt posiada certyfikat.

9.65 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Maska ochronna materiałowa trójwarstwowa bawełniana (B3)

Wykonana z wysokiej jakości polskiej bawełny 100%, pianki poliuretanowa zapewniającej dodatkową filtrację, oraz hipoalergicznej włókniny obecność pianki poliuretanowej zapewnia dodatkową filtrację wysoka jakość materiału jak i precyzja wykonania przekładają się na jej wysoką wytrzymałość oraz żywotność maska posiada długie uszy pozwalające na regulację, dzięki czemu dopasuje się do każdej twarzy m (więcej...)

11.37 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Maska ochronna na twarz 3szt

Maseczki 3 sztuki jednorazowego użytku o uniwersalnym rozmiarze. Regulując miękką i delikatną gumkę można przystosować maskę do różnych rozmiarów twarzy. Dzięki wysokiej przepuszczalności powietrza, maska umożliwia łatwe oddychanie.

18.49 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Maska ochronna na twarz Trójwarstwowa PP

Maseczka trójwarstwowa z polipropylenu. Maseczka produkt ochronny. Znajduje zastosowanie w medycynie, życiu codziennym oraz kosmetyce. Nie ogranicza oddychania. Podczas użycia i noszenia z maseczki nie uwalniają się drobne włókna. Materiał nie zawiera niklu ani lateksu, a więc nie podrażnia - jest idealny dla wrażliwej skóry. Wszyte gumki nie uwierają, są rozciągliwe i dopasowują się do indywidual (więcej...)

4.89 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Maska ochronna wielorazowa dwuwarstwowa niebieska 50szt

Uniwersalna maseczka wielorazowego użytku z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu twarzy. Maska nie utrudnia oddychania oraz nie powoduje podrażnień skóry. Solidna, dwuwarstwowa konstrukcja z zewnętrzną, niebieską warstwą z odpornego, oddychającego materiału. Wewnętrzna warstwa maseczki ochronnej została wykonana w 100% z tkaniny filtrującej zapewnia (więcej...)

309.30 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Patyczki z Drewna Pomarańczowego Do Manicure 100szt

Wizaż24 Patyczki z Drewna Pomarańczowego Do Manicure 100szt Patyczki wykonane zostały z drzewa pomarańczowego, dzięki temu są odpowiednio twarde oraz trwałe. Nie rozmakają się po pierwszym kontakcie z preparatem rozmiękczającym skórki. Przeznaczone do odsuwania skórek i do zdobienia paznokci. Sprawdzają się także w zakładach kosmetycznych. Każdy patyczek posiada dwie różne końcówki- ostrą oraz kop (więcej...)

8.85 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Pędzelek Do Nakładania Cieni i Korektora Szeroki

Pedzelek Do Nakładania Cieni i Korektora Pędzelek służy do aplikacji korektora oraz cieni na powieki. bambusowy trzonek - długość 14cm.

3.65 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Rękawiczki ochronne jednorazowe foliowe 1 op.-100szt

Rękawiczki ochronne foliowe jednorazowe. Rozmiar uniwersalny. Opakowanie zawiera 100szt.

6.45 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Termometr do farb i napojów

Mierzy temperaturę w zakresie 0-100?C. Niezbędne akcesorium podczas procesu naturalnej koloryzacji włosów, gdzie temperatura mieszanki ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia właściwego efektu farbowania. Innej temperatury wody wymagają np. farby czerwone a innej blond, brązowe i czarne. Termometr pomocny jest także w każdej sytuacji, w której temperatura płynu ma znaczenie dla prawidłowego przygoto (więcej...)

11.17 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Żel o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych z aloesem 1op.-100szt 3 ml

Żel o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych z zawartością 70% alkoholu i aloesem przeznaczony do codziennego wielokrotnego stosowania w celu zachowania higieny rąk w domu,pracy,szkole i w podróży. Skład żelu opracowany został na bazie alkoholu który skutecznie zabija 99.9% chorobotwórczych drobnoustrojów,grzybów,bakterii i wirusów przez co zmniejsza ryzyko zachorowania.Dzięki zawartości (więcej...)

85.50 PLN
PODGLĄD