Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
kapsułki do prania do tkanin ciemnych z keratyną 28szt

Woolite Black Darks Denim kapsułki do prania do tkanin ciemnych z keratyną 28szt

WOOLITE 28szt Perła Black Darks Denim Żelowe kapsułki do prania kolorowych tkanin - utrzymują intensywność czerni i ciemnych kolorów - unikalna formuła - do czerni, ciemnych kolorów&jeans z keratyną Woolite Black żelowe kapsułki piorą i utrzymują intensywność kolorów Twoich ubrań w każdym praniu. Zachowują ich nowy wygląd na dłużej. Unikalna formuła żelowych kapsułek to ochrona przed blaknięciem, (więcej...)

22.80 PLN
Podgląd
Spray do pielęgnacji tkanin z keratyną

Woolite Blue Passion Spray do pielęgnacji tkanin z keratyną 300 ml

WOOLITE 300ml Blue Passion Spray do pielęgnacji tkanin - chroni - odświeża - pozostawia piękny zapach Woolite Blue Passion Spray do pielęgnacji tkanin to specjalny preparat do odświeżania tkanin z dodatkiem keratyny. Dzięki niemu ubrania dłużej wyglądają jak nowe. Pomaga pozbyć się zagnieceń. Dzięki niemu ubrania zyskują piękny zapach. Nie pozostawia plam.

14.87 PLN
Podgląd
Spray do pielęgnacji tkanin z keratyną

Woolite Gold Magnolia Spray do pielęgnacji tkanin z keratyną 300 ml

WOOLITE 300ml Gold Magnolia Spray do pielęgnacji tkanin - chroni - odświeża - pozostawia piękny zapach Woolite Spray do pielęgnacji tkanin to specjalny preparat do odświeżania tkanin z dodatkiem keratyny. Dzięki niemu ubrania dłużej wyglądają jak nowe. Pomaga pozbyć się zagnieceń. Dzięki niemu ubrania zyskują piękny zapach. Nie pozostawia plam.

14.87 PLN
Podgląd
kapsułki do prania z keratyną 28szt

Woolite Mix Colors kapsułki do prania z keratyną 28szt 616 g

Woolite Mix Colors żelowe kapsułki piorą i utrzymują intensywność kolorów Twoich ubrań w każdym praniu. Zachowują ich nowy wygląd na dłużej. Unikalna formuła żelowych kapsułek to ochrona przed blaknięciem, aby pomóc utrzymać intensywność kolorów. Składniki wyłapujące barwniki zapobiegają zafarbowaniu jaśniejszych elementów. Koniec z niewłaściwym dozowaniem wygodną w użyciu kapsułkę wystarczy umie (więcej...)

23.60 PLN
Podgląd
Płyn Do Prania Extra Ochrona Delikatnych Tkanin

Woolite Perła Płyn Do Prania Extra Ochrona Delikatnych Tkanin 1000 ml

Woolite Perła Płyn Do Prania Extra Ochrona Delikatnych Tkanin Płyn do prania tkanin delikatnych dodaje miękkości tkaninom, oraz pomaga chronić delikatne ubrania. Dzięki temu dłużej wyglądają jak nowe. Płyn Do Prania Extra Ochrona Delikatnych Tkanin: - ożywia miękkość i puszystość włókien, - chroni przed rozciąganiem i kurczeniem się tkanin, - pomaga chronić przed mechaceniem się ubrań. Płyny Wooli (więcej...)

10.87 PLN
Podgląd
kapsułki do prania z keratyną 28szt

Woolite Pro-Care kapsułki do prania z keratyną 28szt

- utrzymują blask kolorów - unikalna formuła - ProCare z keratyną - 28 kapsułek (616 g) Kapsułki do prania Woolite ProCare z Keratyną to pierwsze kapsułki z tak bogatą i unikalną formułą pielęgnacyjną. Nadają tkaninom niesamowity blask i wygładzają ich włókna, dzięki czemu dłużej wyglądają jak nowe. Przeznaczone do prania wszystkich ulubionych tkanin. Poczuj się pięknie i pewna siebie, gdziekolwie (więcej...)

22.60 PLN