Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Woolite Black Darks Denim kapsułki do prania do tkanin ciemnych z keratyną 28szt

WOOLITE 28szt Perła Black Darks Denim Żelowe kapsułki do prania kolorowych tkanin - utrzymują intensywność czerni i ciemnych kolorów - unikalna formuła - do czerni, ciemnych kolorów&jeans z keratyną Woolite Black żelowe kapsułki piorą i utrzymują intensywność kolorów Twoich ubrań w każdym praniu. Zachowują ich nowy wygląd na dłużej. Unikalna formuła żelowych kapsułek to ochrona przed blaknięciem, (więcej...)

21.39 PLN
PODGLĄD

Woolite Black Darks Denim płyn do prania ochrona ciemnych kolorów 1800 ml

Płyn Woolitedo prania ciemnych tkanin ożywia kolor ubrań i pomaga je chronić przed blaknięciem, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.

23.30 PLN
PODGLĄD

Woolite Delicate wool płyn do prania ochrona delikatnych tkanin z keratyną 1800 ml

Woolite do delikatnych tkanin i wełny z keratyną pomaga chronić miękkość delikatnych ubrań i zachowuje ich nowy wygląd na dłużej.

23.30 PLN
PODGLĄD

Woolite Mix Colors kapsułki do prania ochrona koloru z keratyną 35szt

Woolite Mix Colors z keratyną. Kapsułki Do Prania. Piorą i utrzymują intensywność kolorów Twoich ubrań w każdym praniu, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.

27.00 PLN
PODGLĄD

Woolite Mix Colors kapsułki do prania z keratyną 28szt 616 g

Woolite Mix Colors żelowe kapsułki piorą i utrzymują intensywność kolorów Twoich ubrań w każdym praniu. Zachowują ich nowy wygląd na dłużej. Unikalna formuła żelowych kapsułek to ochrona przed blaknięciem, aby pomóc utrzymać intensywność kolorów. Składniki wyłapujące barwniki zapobiegają zafarbowaniu jaśniejszych elementów. Koniec z niewłaściwym dozowaniem wygodną w użyciu kapsułkę wystarczy umie (więcej...)

21.89 PLN
PODGLĄD

Woolite Mix Colors płyn do prania do koloru z keratyną 1800 ml

" data-less"Zobacz mniej" WOOLITE 1,8l Mix Colors Płyn do prania kolorowych tkanin z keratyną - działają w zimnej wodzie - z dodatkiem keratyny - wyłapują barwniki zapobiegają farbowaniu - utrzymują intensywność kolorów - wysoka skuteczność usuwania plam Płyn do prania Woolite do Kolorów Keratyną skutecznie pierze oraz pomaga chronić kolory ubrań przed blaknięciem i zafarbowaniem, zach (więcej...)

23.30 PLN
PODGLĄD

Woolite Mix Colors płyn do prania do koloru z keratyną 900 ml

Płyn do prania ** Woolite do kolorów z keratyną doskonale pielęgnuje tkaniny oraz pomaga chronić kolor ubrań przed zafarbowaniem i blaknięciem, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.

15.10 PLN
PODGLĄD

Woolite Perła Płyn Do Prania Extra Ochrona Ciemnych Kolorów 1000 ml

Woolite Perła Płyn Do Prania Extra Ochrona Ciemnych Kolorów Woolite® Perła Extra Ochrona Ciemnych Kolorów to bardzo bezpieczny detergent w postaci płynu, którego używa się zamiast proszku. Nie wymaga on stosowania płynu do płukania. Płyn Do Prania Extra Ochrona Ciemnych Kolorów: - ożywia kolor ciemnych ubrań dzięki nowej technologii ColorBoost, - pomaga chronić je przed blaknięciem (ponieważ czyśc (więcej...)

12.25 PLN
PODGLĄD

Woolite Pro-Care kapsułki do prania z keratyną 28szt

- utrzymują blask kolorów - unikalna formuła - ProCare z keratyną - 28 kapsułek (616 g) Kapsułki do prania Woolite ProCare z Keratyną to pierwsze kapsułki z tak bogatą i unikalną formułą pielęgnacyjną. Nadają tkaninom niesamowity blask i wygładzają ich włókna, dzięki czemu dłużej wyglądają jak nowe. Przeznaczone do prania wszystkich ulubionych tkanin. Poczuj się pięknie i pewna siebie, gdziekolwie (więcej...)

21.39 PLN
PODGLĄD