Acerin

Kosmetyki do pielęgnacji nóg i stóp polskiego producenta. Ładne, zadbane pięty, wypoczęte nogi, świeże dzięki zastosowaniu skutecznych antyperspirantów.Tylko sprawdzone i bezpieczne preparaty redukujące zmęczenie i obrzęk nóg, antyperspiranty i dezodoranty do stóp, płyny na odciski oraz kremy i maści na pękające pięty zapewniają nie tylko wysoki komfort ale i kompleksową pielęgnację.

Kosmetyki Acerin są niezbędne do codziennego stosowania, poprawiając komfort na co dzień, jak również stanowią dobre zabezpieczenie na wyjątkowo długie, piesze wędrówki.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Antyperspirant Do Stóp Spray

Acerin Zdrowe Stopy Foot Protect Antyperspirant Do Stóp Spray 100 ml

Acerin Foot Protect Antyperspirant Do Stóp Spray Hamuje wydzielanie potu. Działa antybakteryjnie. Sprawia, że stopy są suche i świeże przez długi czas. Posiada przyjemny zapach. Zapewnia uczucie komfortu. Polecany w profilaktyce przeciwgrzybiczej.

11.95 PLN
Podgląd
Krem Przeciwpotny Do Stóp

Acerin Zdrowe Stopy Perspirant Krem Przeciwpotny Do Stóp 75 ml

Acerin Zdrowe Stopy Perspirant Krem Przeciwpotny Do Stóp - dobrze się rozprowadza - neutralizuje przykry zapach - szybko się wchłania - przebadany dermatologicznie - posiada przyjemny zapach Krem o działaniu antyseptycznym i antyperspiracyjnym. Utrzymuje stopy świeże i suche przez cały dzień. Zawiera chlorhydrol , który zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem oraz nieprzyjemnym zapachem. Doda (więcej...)

10.20 PLN