Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Batman Mydło W Płynie Dozownik Penguin 300 ml

Batman Mydło W Płynie Dozownik Penguin Jeśli Twoja pociecha jest fanem Batmana ten produkt przeznaczony jest specjalnie dla Twojego dziecka. Mydło do rąk jest bardzo wydajne. Powstaje z niego łagodna i miękka jak puch pianka. Dogłębnie oczyszcza, delikatnie nawilżając skórę rąk. Poza tym świetnie myje dłonie i zapewnia im higieniczną czystość. Posiada przyjemny zapach. Produkt wyposażony jest w do (więcej...)

11.25 PLN
PODGLĄD

Batman Płyn Do Kąpieli Batmobile 3D 300 ml

Batman Płyn Do Kąpieli Batmobile 3D Płyn do kąpieli w kształcie znanego transportu Batmobil, przeniesie Twoje dziecko w niesamowity świat Gotham City. Butelka w kształcie samochodu. Płyn tworzy gęstą, obfitą pianę, która umili kąpiel każdemu dziecku. Łagodnie myje i pielęgnuje skórę dziecka, otulając ją przyjemnym zapachem. Produkt polecany dla dzieci powyżej 3 roku życia

13.25 PLN
PODGLĄD

Batman Szampon Do Włosów Dozownik Joker 300 ml

Batman Szampon Do Włosów Dozownik Joker Produkt z wizerunkiem ulubionego bohatera przeniesie dzieci do świata przygody! Szampon łagodnie myje i pielęgnuje włosy, oraz skórę głowy. Sprawia, że włosy dziecka są puszyste. Batman Joker szampon dla dzieci powyżej 3 roku życia.

10.65 PLN
PODGLĄD