Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Płyn Do Kąpieli

Batman Płyn Do Kąpieli Batmobile 3D 300 ml

Batman Płyn Do Kąpieli Batmobile 3D Płyn do kąpieli w kształcie znanego transportu Batmobil, przeniesie Twoje dziecko w niesamowity świat Gotham City. Butelka w kształcie samochodu. Płyn tworzy gęstą, obfitą pianę, która umili kąpiel każdemu dziecku. Łagodnie myje i pielęgnuje skórę dziecka, otulając ją przyjemnym zapachem. Produkt polecany dla dzieci powyżej 3 roku życia

12.95 PLN
Podgląd
Szampon Do Włosów - Żel Pod Prysznic Dozownik

Batman Szampon Do Włosów - Żel Pod Prysznic Dozownik Riddler 300 ml

Batman Szampon Do Włosów - Żel Pod Prysznic Dozownik Riddler Żel łagodnie, ale dokładnie oczyszcza naskórek. Pozostawia ciało wspaniale odświeżone i komfortowo zadbane przez długi czas. Szczególną cechą żelu pod prysznic Batman Riddler jest jego świeży i przyjemny zapach. W połączeniu z wodą tworzy się delikatna pianka, która cudownie pielęgnuje ciało podczas kąpieli. Kosmetyk jest gęsty i bardzo (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
Szampon Do Włosów Dozownik

Batman Szampon Do Włosów Dozownik Joker 300 ml

Batman Szampon Do Włosów Dozownik Joker Produkt z wizerunkiem ulubionego bohatera przeniesie dzieci do świata przygody! Szampon łagodnie myje i pielęgnuje włosy, oraz skórę głowy. Sprawia, że włosy dziecka są puszyste. Batman Joker szampon dla dzieci powyżej 3 roku życia.

9.27 PLN
Podgląd
Szampon Do Włosów i Żel Do Kąpieli 2 w 1

Batman Szampon Do Włosów i Żel Do Kąpieli 2 w 1 400 ml

Batman Szampon Do Włosów i Żel Do Kąpieli 2 w 1 Produkt z wizerunkiem Batmana przeniesie dzieci do świata bohaterów i przygody! Szampon łagodnie myje i pielęgnuje włosy, oraz skórę głowy. Możesz go użyć także jako żel pod prysznic. Kremowy żel do mycia ciała i szampon w jednym kosmetyku. Polecany dla dzieci powyżej 3 roku życia.

11.75 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic i Do Kąpieli

Batman Żel Pod Prysznic i Do Kąpieli 400 ml

Batman Żel Pod Prysznic i Do Kąpieli Żel do mycia ciała Batman to wspaniała zabawa dla Twojego dziecka, oraz urozmaicenie codziennej kąpieli. Produkt gwarantuje znakomitą zabawę z postaciami z bajek. Żel obficie się pieni i pozostawia miły zapach. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

8.69 PLN