Bianca

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Bianca Żel Pod Prysznic Z Ekstraktem Z Pomarańczy I Olejkiem Jojoba 1000 ml

Relaksujący i hipnotyzujący – takimi słowami można opisać żel do kąpieli i pod prysznic Bianca z włoskiej serii Motywy. To harmonijne połączenie bogatych owocowych akordów, rozgrzewających odcieni, spokojnego relaksu i absolutnej czystości.Dzięki zawartym w składzie składnikom nawilżającym produkt delikatnie oczyszcza, ale nie wysusza skóry.Wyśmienity aromat, utkany z winogron i innych aromatyczn (więcej...)

20.17 PLN
PODGLĄD
Mydło kremowe Magiczna Flora
U NAS TANIEJ
-67 %

Bianca Mydło kremowe Magiczna Flora 200 g

Mydło jest przyjemne w użyciu, obficie się pieni. Po użyciu nie ma uczucia rozciągnięcia i wysuszenia, jedynie przyjemna świeżość i czystość. Nadaje się do codziennego użytku. Jego aktywna formuła zawiera naturalne składniki. Mydło usuwa nie tylko brud, ale także nieprzyjemny zapach. Posiada delikatny kwiatowy aromat, który długo utrzymuje się na skórze.

24.99 PLN
8.28 PLN
PODGLĄD

Bianca Mydło kremowe Pelargonia 200 g

Mydło obficie się pieni i jest przyjemne w zapachu. Po użyciu skóra nie jest ściągnięta.Nadaje się do codziennego użytku. Jego aktywna formuła zawiera naturalne składniki. Mydło usuwa brud oraz nieprzyjemny zapach. Charakteryzuje się delikatnym aromatem pelargonii, który długo będzie odczuwalny na skórze.

8.28 PLN
PODGLĄD

Bianca Mydło w kostce Arbuz 140 g

Mydło jest przyjemne w użyciu i obficie się pieni. Jego aktywna formuła zawiera naturalne składniki. Mydło usuwa nie tylko brud, ale także nieprzyjemny zapach. Po użyciu skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Nadaje się do codziennego użytku. Zapach arbuza jest długo odczuwalny na skórze. Doskonałe jest do stosowania jako zwykłe mydło lub żel pod prysznic.

6.00 PLN
PODGLĄD

Bianca Żel Pod Prysznic Z Ekstraktem Z Winogron I Masłem Shea 1000 ml

Relaksujący i hipnotyzujący – tymi słowami można opisać żel do kąpieli i pod prysznic Bianca z włoskiej serii Motywy. To harmonijne połączenie bogatych owocowych akordów, rozgrzewających odcieni, spokojnego relaksu i absolutnej czystości. Dzięki zawartym w składzie składnikom nawilżającym produkt delikatnie oczyszcza, ale nie wysusza skóry.Wyśmienity aromat, utkany z winogron i innych aromatyczny (więcej...)

21.38 PLN
PODGLĄD

Bianca Mydło w kostce Melon 140 g

Mydło toaletowe o zapachu melona dla dzieci Bianca. 

6.31 PLN
PODGLĄD