Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Wybielająco-ochronna pasta do zębów

BlanX Anty Osad Wybielająco-ochronna pasta do zębów 75 ml

BLANX, Wybielającoochronna pasta do zębów Anty Osad Wybielająca i jednocześnie ochronna pasta do zębów, która pomaga usunąć przebarwienia na zębach. Dzięki zawartości naturalnych wyciągów z porostu irlandzkiego i mikroproszku z bambusa usuwa przebarwienia spowodowane piciem kawy i paleniem tytoniu. Pasta przywraca naturalny kolor szkliwa i pozostawia uczucie świeżości. Nie niszczy szkliwa i nie po (więcej...)

16.65 PLN
Podgląd
Pasta do zębów intensywna kuracja nocna Night

BlanX Biorepair Oral Care Pasta do zębów intensywna kuracja nocna Night 75 ml

BioRepair Night intensywne działanie nocą Pasta do zębów, która odbudowuje i chroni zęby Na zębach znajdują się mikrouszkodzenia i rysy niewidoczne dla ludzkiego oka. Cząsteczki MicroRepair powoli uwalniają się, wiążąc się ze szkliwem i odbudowując jego powierzchnię. Jony cynku uwalniane przez cząsteczki MicroRepair oraz cynk PCA zapewniają działanie antybakteryjne przez całą noc, także poprzez (więcej...)

21.00 PLN
Podgląd
Pasta do zębów Junior truskawkowa

BlanX Biorepair Oral Care Pasta do zębów Junior truskawkowa 50 ml

BlanX Biorepair Oral Care pasta do zębów Junior truskawkowa BlanX BiorepairJunior pasta do zębów dla dzieci bez fluoru z cząsteczkami MicroRepair.Wzmacnia i remineralizuje zęby u dzieci. Biorepair Junior charakteryzuje świeży aromat i smak owoców, które sprawiają, że mycie zębów będzie przyjemne, zabawne i smaczne. Jest idealna dla dzieci a nawet młodzieży (do 13 roku życia). Ma atrakcyjny smak i (więcej...)

11.97 PLN
Podgląd
Pasta do zębów Pro White

BlanX Biorepair Oral Care Pasta do zębów Pro White 75 ml

Blanx Biorepair Oral Care pasta do zębów Pro White Blanx Biorepair Oral Care Pro White naprawia powierzchnię szkliwa i nadaje mu nowy blask. Synergiczne działanie cząsteczek microRepair i PVP przywraca przyjemne uczucie świeżości oraz naturalną biel zębów, chroniąc je przed płytką nazębną, kamieniem i próchnicą. Wyjątkowa formuła pasty Biorepair Pro White łączy działanie biomimetycznych cząsteczek (więcej...)

19.35 PLN
Podgląd
Wybielająca pasta do zębów

BlanX Classic Wybielająca pasta do zębów 75 ml

BLANX, Wybielająca pasta do zębów Classic, 75 ml Wybielająca pasta do zębów Blanx Med Classic na bazie naturalnych składników. Doskonale usuwa przebarwienia osadowe po kawie, herbacie, nikotynie, coli, czerwonym winie. Usuwa przebarwienia spowodowane odkładaniem się płytki bakteryjnej i redukuje przebarwienia pod powierzchnią szkliwa. Nie niszczy szkliwa i nie powoduje nadwrażliwości zębów. Stosow (więcej...)

14.60 PLN
Podgląd
Intensywna dwutygodniowa kuracja wybielająca

BlanX Extra White Intensive Intensywna dwutygodniowa kuracja wybielająca 30 ml

BlanX ExtraWhitejest szczególnie polecany osobom palącym, pijącym herbatę, kawę oraz czerwone wino.Extra White jest czymś więcej aniżeli pastą do zębów i służy do prawdziwej domowej terapii wybielającej i oczyszczającej zęby. BŁYSKAWICZNY REZULTAT posiada wyjątkowo intensywne działanie wybielające. PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO zapewnione dzięki specjalnej formule, której głównym składnikiem jest Porost Is (więcej...)

29.60 PLN
Podgląd
Pasta wybielająca remineralizująca szkliwo

BlanX Med Aktywna Ochrona Szkliwa Pasta wybielająca remineralizująca szkliwo 100 ml

Blanx Med pasta do zębów Aktywna Ochrona Szkliwa 100ml Bezpieczna, wybielająca pasta do zębów Aktywna Ochrona Szkliwa jest skuteczna w zapobieganiu próchnicy. Chroni szkliwo, pomaga zapobiegać osadzaniu się płytki nazębnej i żółknięciu zębów. Reintegruje i remineralizuje szkliwo, zachowując jego naturalną równowagę. Dzięki szczególnemu współdziałaniu aktywnych składników arktycznych porostów (opat (więcej...)

35.80 PLN
Podgląd
Pasta do zębów

BlanX Med Białe Zęby Pasta do zębów 100 ml

BLANX Med Białe Zęby, Pasta wybielająca do zębów, 100 ml Pasta wybielająca przeznaczona do każdego rodzaju zębów. Należy do najnowszej generacji past, które wykorzystują opatentowaną technologię mikrosfer. Dzięki mikroskopijnym rozmiarom przenikają one (podczas mycia zębów) do głębokich warstw struktury zębów i stopniowo uwalniają, znajdujące się wewnątrz nich, związki czynne. Ta innowacyjna techn (więcej...)

31.80 PLN
Podgląd
Pasta wybielająca do zębów chroniąca dziąsła

BlanX Med Delikatne Dziąsła Pasta wybielająca do zębów chroniąca dziąsła 75 ml

Nowatorska formuła przyspieszająca naturalną regenerację dziąseł w przebiegu chorób przyzębia, redukująca krwawienia i stany zapalne dziąseł. Blanx Delikatne Dziąsła dzięki specjalnie dobranym wyciągom roślinnym z nagietka lekarskiego i kasztanowca zwyczajnego zmniejsza odczyn zapalny tkanek przyzębia, przyspieszając proces gojenia pobudzający działanie regenerująconaprawcze tkanek przyzębia. Prze (więcej...)

21.20 PLN
Podgląd
Pasta wybielająca do zębów dla mężczyzn

BlanX Men Pasta wybielająca do zębów dla mężczyzn 75 ml

BLANX Men, Pasta wybielająca do zębów dla mężczyzn, 75 ml Pasta wybielająca przeznaczona dla mężczyzn. Zapewnia podwójne działanie wybielające dzięki połączeniu wyciągu z porostów arktycznych i Blue Formuły. zapewnia czyszczenie bez nadmiernego ścierania szkliwa i przywraca zębom ich naturalną biel. Natychmiast zauważalne działanie wybielające pasta zawdzięcza Blue Formula. Ekstraświeży smak pozos (więcej...)

14.70 PLN
Podgląd
Pasta wybielająca do wrażliwych zębów,

BlanX Sensitive Pasta wybielająca do wrażliwych zębów, 75 ml

BlanX Sensitive zapewnia codzienną ochronę dla wrażliwych zębów, przywracając im naturalną biel. Unikalna formuła ma łagodne działanie wybielające, a połączenie hydroksyapatytu i chlorku potasu zmniejsza wrażliwość zębów poprzez zamykanie kanalików. Zawarty w paście ksylitol pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy, płytki i kamienia nazębnego. Pasta zawiera wyciąg z porostu islandzkiego, który ma (więcej...)

16.07 PLN
Podgląd
Pasta Do Zębów Wybielająca

BlanX White Shock LED Pasta Do Zębów Wybielająca 75 ml

Jedyna pasta do zębów na bazie ActiluX innowacyjnej formuły chronionej dwoma międzynarodowymi patentami, która wybiela, reagując na światło. Teraz z niebieską formułą dla natychmiastowego działania wybielającego*. ActiluX pozostaje aktywna na zębach przez cały dzień. Nadaje im naturalną biel dzięki reakcji na światło. Zastosowanie BlanX LED wzmacnia przeciwbakteryjne i higienizujące działanie fo (więcej...)

32.40 PLN
Podgląd
wybielająca pasta do zębów

BlanX White Shock Natychmiastowa Biel wybielająca pasta do zębów 75 ml

BlanX White Shock wybielająca pasta do zębów Natychmiastowa Biel 75ml Pasta do zębów BlanX White Shock Natychmiastowa Biel (Deep Blue) charakteryzuje się działaniem wybielającym i antybakteryjnym. Dzięki tej podwójnej mocy jest idealnym kosmetykiem do profilaktyki jamy ustnej. BlanX White Shock Natychmiastowa Biel (Deep Blue) dba nie tylko o kolor zębów, ale także o ich zdrowie. Opracowane we włos (więcej...)

21.10 PLN
Podgląd
wybielająca pasta do zębów dla olśniewającego uśmiechu

BlanX White Shock wybielająca pasta do zębów dla olśniewającego uśmiechu 75 ml

Wybielająca pasta do zębów BlanX White Shock wybieli twoje zęby, a jedyne, co musisz zrobić, żeby to osiągnąć, to ciągle się uśmiechać. Specjalna technologia reaguje na światlo i właśnie wówczas wybielanie jest najbardziej efektywne. Zatem im więcej będziesz się uśmiechać, tym bielszy będzie Twój uśmiech. Wybielająca pasta do zębów BlanX jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy walczą z (więcej...)

19.95 PLN