Bobbi Brown

Bobbi Brown – marka kosmetyków założona w Nowym Jorku przez amerykańską wizażystkę. Arystka zrewolucjonizowała podejście do makijażu dzięki wprowadzeniu kolekcji 10 szminek w kolorach brązu i beżu. W 1991 roku wydała linię kosmetyków nude, obalając stereotyp, że tylko czerwona pomadka może być bestsellerem wśród pomadek.

Bobbie Brown urodziła się 14 kwietnia 1957 roku w Chicago (stan Illinois). To amerykańska wizażystka oraz bizneswoman, która wychowała się w żydowskiej rodzinie. Studiowała makijaż teatralny na Emerson College w Bostonie, a po ukończeniu szkoły przeprowadziła się do Nowego Jorku w 1980 roku. W branży beauty zasłynęła dzięki spopularyzowaniu nowego trendu: mody na używanie kosmetyków w odcieniach nude, które miały za zadanie podkreślić naturalne piękno kobiet. W tamtych latach takie podejście było innowacyjne, ponieważ to głównie mocny makijaż cieszył się popularnością. Bobbi często krytykowana za swoje podejście w sferze makijażu, nigdy się nie poddała.

Brown Bobbi w trakcie prób poznała chemika z laboratorium Kiehl’s. To z nim podzieliła się swoją wizją w sferze beauty. Bobbie chciała wprowadzić na rynek kosmetyczny serię szminek o kremowej konsystencji, bezzapachowych, w odcieniu nude i takich, które długo utrzymują się na ustach. Kiehl’s zrealizował koncepcję wizjonerki i tak powstała pierwsza linia Bobbi Brown.

Bobbi Brown
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Intensive Skin Serum Foundation SPF40 nawilżający podkład do twarzy z pompką
U NAS TANIEJ
-19 %

Bobbi Brown Intensive Skin Serum Foundation SPF40 nawilżający podkład do twarzy z pompką Cool Sand (36) 30 ml

Intensive Skin Serum Foundation SPF40 nawilżający podkład do twarzy z pompką Intensive Skin Serum Foundation, teraz w nowej buteleczce z pompką! Dzięki temu, przy każdym użyciu otrzymujesz idealną porcję blasku, nawilżenia i pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Wysoki filtr SPF pomaga chronić kolagen przed szkodliwym promieniowaniem UV. Długotrwale utrzymujące się w skórze nawilżenie, z czasem poprawi (więcej...)

289.00 PLN
233.34 PLN
PODGLĄD

Bobbi Brown Intensive Skin Serum Concealer Korektor pod oczy Warm Ivory (01) 7 ml

Dzięki lekkiemu kryciu jedwabista, hybrydowa formuła korektora rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, jednocześnie minimalizując cienie pod oczami i inne niedoskonałości, zapewniając świeższy, jaśniejszy i bardziej odmłodzony wygląd.

160.74 PLN
PODGLĄD

Bobbi Brown Intensive Skin Serum Concealer Korektor pod oczy Ivory (02) 7 ml

Dzięki lekkiemu kryciu jedwabista, hybrydowa formuła korektora rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, jednocześnie minimalizując cienie pod oczami i inne niedoskonałości, zapewniając świeższy, jaśniejszy i bardziej odmłodzony wygląd.

160.74 PLN
PODGLĄD