Bros

Wszystko, co potrzebujesz, aby skutecznie chronić siebie i swoje otoczenie przed uciążliwymi szkodnikami. Szeroki wybór produktów do zwalczania owadów i innych szkodników zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Oferta obejmuje również preparaty odstraszające, które skutecznie chronią przed ugryzieniami komarów, kleszczy i meszek. Dodatkowo, środki ochronne dla roślin, zapewniające skuteczną ochronę przed chwastami, szkodnikami i chorobami grzybowymi.

Produkty marki Bros zdobyły zaufanie klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą, już od ponad dwóch dekad. Nasz zespół wysokiej klasy specjalistów dba o to, aby nasze produkty były nie tylko skuteczne, ale także łatwe w użyciu. Warto podkreślić, że większość naszych produktów, w tym wszystkie repelenty i środki biobójcze, przechodzi dodatkowe testy i jest zatwierdzana przez państwowy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych i Biobójczych, co stanowi dodatkową gwarancję doskonałej jakości.

Środki o działaniu biobójczym
Efektywnie usuwają szkodniki za pomocą naturalnych metod. Pomagają pozbyć się ich zarówno z przestrzeni domowej (muszki owocówki, mole, karaluchy, pająki), jak i z ogrodu (komary, mrówki, myszy). Wśród naszych produktów znajdziesz linie o nazwie BROS Zielona Moc, opartej na substancjach aktywnych pochodzenia roślinnego.

Środki odstraszające
Przeznaczone są do zniechęcania uciążliwych szkodników od kontaktu z ludźmi (komary, meszki, kleszcze) oraz od obszarów ich otoczenia (krety, psy, koty, kuny). Produkty odstraszające stosowane w celu ochrony osobistej są dostępne w różnorodnych formach użytkowych, takich jak spray, płyn czy roll-on.

Środki kojące
Zmniejszają nieprzyjemne skutki ukąszeń owadów oraz poparzeń pokrzywą. Niwelują uczucie swędzenia, działając jednocześnie chłodząco i kojąco, a ponadto pielęgnują skórę.

Preparaty do ochrony roślin
Efektywnie zabezpieczają rośliny przed szkodliwymi działaniami szkodników (ślimaki, mszyce, przędziorki, stonka) oraz infekcjami grzybowymi. Dodatkowo wspomagają zwalczanie niechcianych chwastów w uprawach. Jako alternatywę proponujemy produkty z serii BROS Naturalnie, które działają w sposób fizyczny, unikając substancji chemicznych.

Bros
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Bros Lep na muchy płaski

Lep płaski Bros na muchy to nowoczesna forma lepu na owady latające. LEP NA MUCHY MARKI BROS w płaskiej formie pozwala na łapanie much na większej powierzchni. 1sztuka.

1.99 PLN
PODGLĄD

Bros Packa na muchy maxi

Większa i trwalsza od tradycyjnej packi na muchy. Dostępna w kilku kolorach. Kolor packi wydawany losowo . Brak możliwości wyboru koloru

2.79 PLN
PODGLĄD

Bros Pułapka feromonowa na mole spożywcze

BROS PUŁAPKA FEROMONOWA NA MOLE SPOŻYWCZEprzeznaczony do zwalczania moli spożywczych w pomieszczeniachtakichjakkuchnieispiżarnieorazbezpośredniowszafachzproduktamispożywczymi.

6.78 PLN
PODGLĄD

Bros dysk na mole odzieżowe lawenda 40 g

Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.26 PLN
PODGLĄD

Bros dysk na mole odzieżowe kwiat pomarańczy 40 g

Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.26 PLN
PODGLĄD

Bros Zawieszka na mole Lawenda

Zawieszka na mole, Produkt w postaci zawieszki do zwalczania moli odzieżowych. Zapewnia ochronę przed szkodnikami odzieży przechowywanej w szafach, szufladach i garderobach. Zwalcza mole we wszystkich stadiach rozwojowych - jaja, larwy i osobniki dorosłe. Nie pozostawia śladów na odzieży. Dla skutecznej ochrony należy wymieniać zawieszkę na nową co 3 miesiące. zwalcza mole, jaja i larwy , działa d (więcej...)

6.17 PLN
PODGLĄD

Bros kulki na mole odzieżowe lawenda 20szt 120 g

Preparat skutecznie chroni odzież, tkaniny oraz futra przed niszczącym działaniem moli. Zachowuje skuteczność do 3 miesiący od otwarcia opakowania. Dostępny w 4 różnych wersjach zapachowych. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.32 PLN
PODGLĄD

Bros Pułapka z płynem na muszki owocówki 15 ml

Pułapka do monitorowania obecności muszek owocówek. Zwabione zapachem aromatyzowanego płynu owady dostają się do wnętrza pułapki, a jej specjalna konstrukcja powoduje, że nie mogą się z niej wydostać. Nowy, udoskonalony płyn wabiący sprawia, że pułapka jest wyjątkowo skuteczna. Nie zawiera substancji owadobójczych, bazuje wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego. Pułapka pozwala na ocenę l (więcej...)

16.86 PLN
PODGLĄD

Bros Zawieszka na mole cendrowa

Preparat w postaci zawieszki do zwalczania moli. Skutecznie zabezpiecza odzież przechowywaną w szafach, szufladach i garderobach przed niszczącym działaniem moli. Nadaje ubraniom przyjemny, świeży zapach. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.17 PLN
PODGLĄD

Bros Zawieszka na mole Kwiat pomarańczy

Zawieszka na mole Kwiat pomarańczy Działa do 6 miesięcy Skutecznie chroni odzież przed molami.

6.17 PLN
PODGLĄD

Bros Microbec Tabletki do szamb Ultra 1 tabletka

Mikrobiologiczny preparat enzymatyczny w postaci tabletek do biodegradacji zawartości szamba. Systematyczne stosowanie Microbecu zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba, wspomaga pracę przydomowych oczyszczalni ścieków, usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej. Tabletki posiadają dwufunkcyjne działanie niebieska część udrażnia i czyści natomiast biała zawiera bakterie (więcej...)

3.46 PLN
PODGLĄD

Bros łapka na szczury metalowa

Łapka na szczury metalowa. Wzmocniona dodatkowymi elementami przytrzymującymi złapanego gryzonia.

6.70 PLN
PODGLĄD

Bros Mrówkofon na mrówki 60 g

Mrówkofon na mrówki Bros zwalcza do 8 gniazd mrówek. Zapewnia długotrwałe działanie. Mrówkofon V, Granulat do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie, na tarasach, balkonach, ścieżkach, podjazdach, w altanach itd.

7.65 PLN
7.34 PLN
PODGLĄD

Bros Proszek na mrówki 250 g

Proszek na mrówki Bros zwalcza do 25 gniazd. Likwiduje gniazda mrówek. Zapewnia szybkie działanie i długotrwałą ochronę.

21.58 PLN
PODGLĄD

Bros Ziarno na myszy i szczury 140 g

Ziarno na myszy i szczury marki Bros to produkt gotowy do użycia. Opakowanie zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas jego wykładania. Ziarno Bros zapewnia skuteczność już w 1 dawce.

6.21 PLN
PODGLĄD

Bros Elektro + płyn na komary do stosowania wewnątrz budynku

Marka BROS towarzyszy od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Elektrofumigator z wkładami nasączonymi substancją czynną do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nadlatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Wkład zabezpiecza pomieszczenie do 2 m2 (ok. 5 m3) przez ok. 12 (więcej...)

16.71 PLN
PODGLĄD

Bros Proszek na mrówki 100 g

Proszek do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp. Do stosowania w postaci proszku lub po rozpuszczeniu w wodzie. Specjalnie dobrana przynęta pokarmowa zapewnia wysoką skuteczność preparatu. zwalcza do 10 gniazd , szybkie działanie i długotrwała ochrona , likwiduje gniazda mrówek

7.93 PLN
7.61 PLN
PODGLĄD

Bros Muchospray 400 ml

Preparat w aerozolu do zwalczania owadów latających. Zestawienie kilku nowoczesnych substancji aktywnych pozwoliło osiągnąć zarówno błyskawiczne działanie (efekt 'knock-down'), jak i skuteczność tam, gdzie owady uodporniły się na dotychczas stosowane preparaty.Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacy (więcej...)

12.16 PLN
11.67 PLN
PODGLĄD

Bros Preparat dwuskładnikowy na muchy

Dwuskładnikowy preparat Bros na muchy jest wyjątkowo skutecznym preparatem owadobójczym do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, sklepach, budynkach gospodarczych itp. PREPARAT NA MUCHY zawiera dwa składniki do sporządzania zawiesiny, którą należy pokryć ramy okienne, futryny bądź inne nasłonecznione miejsca.

13.64 PLN
13.09 PLN
PODGLĄD

Bros Płyn do aparatu elektrycznego na komary

Marka BROS towarzyszy od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. BROS - PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY 6 NOCY to płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Długie działanie preparatu (więcej...)

18.60 PLN
PODGLĄD

Bros Lep na muchy, okienny 4-pak

Estetyczna forma lepu z kolorowym nadrukiem. Nadaje się do stosowania w miejscach widocznych, w kuchni i wszędzie tam, gdzie ze względów estetycznych nie chcemy stosować tradycyjnego lepu. Można umieścić go na szybie, kafelkach, doniczkach, w miejscu przechowywania owoców itp. Skutecznie wyłapuje muchy, muszki owocówki i inne owady latające. Specjalna receptura kleju wydłuża jego działanie do kilk (więcej...)

6.21 PLN
5.96 PLN
PODGLĄD

Bros Aparat elektryczny na owady + płyn 3w1 na muchy, komary i mrówki 3w1 30 ml

Elektrofumigator z płynem o szerokim spektrum działania, do zwalczania much, komarów i mrówek. Stopniowo uwalniana substancja czynna chroni pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy, a dodatkowo zapobiega wlatywaniu kolejnych owadów. Jest skuteczny również przy otwartych oknach i włączonym świetle.

26.72 PLN
25.65 PLN
PODGLĄD

Bros Zapas na komary do kontaktu wkłady 20 Płytek

Wkłady uzupełniające do elektrofumigatora BROS elektro. Wkłady działają również z większością elektrofumigatorów dostępnych na rynku. - 1 wkład do 10 godzin ochrony. Przechowywać w suchym miejscu, w temp. od 5-30 oC, z dala od żywności, chronić od światła. Przed użyciem przeczytać instrukcję. Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.

8.75 PLN
PODGLĄD