C-Thru logo

C-Thru

Przezroczysta elegancja marki C-THRU, unikatowość opakowania i obecność szklanych
koralików w wodach toaletowych to znaki rozpoznawcze marki.Już od wielu lat C-Thru na dobre zadomowiło się w toaletkach kobiet. Zapachy C-Thru wybierają dziewczyny stylowe, nowoczesne, pragnące wyróżnić się z tłumu!

Gama zapachowa C-THRU obejmuje sześć najnowszych wariantów zapachowych:
Blooming Sense, Pure Illusion, Lovely Garden, Emerald Shine, Black Beauty, oraz nowy letni zapach – Lime Magic. Cały czas poszerzamy ofertę marki dbając równocześnie o wysoką jakość i nietuzinkowość zapachów.

Każdy wariant dostępny jest w następujących kategoriach: wody toaletowej 50ml i 30ml,
dezodorantu w sprayu 150ml, dezodorantu natural spray 75ml
oraz żelu pod prysznic 250ml.

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet

C-Thru Black Beauty Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet 75 ml

C-Thru Black Beauty Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet C-thru Black Beauty to zapach inspirujący swoją elegancją. Zapach otwiera nuta cytrusów i zimnych przypraw, która przechodzi w nutę serca złożoną z wanilii i orchidei. Kompozycję bazy budują zmysłowe i ciepłe akcenty drzewa sandałowego, paczuli i bursztynu. Zapach przeznaczony na wyjątkowe okazje dla kobiet, z jednej strony lubiących się wyróżn (więcej...)

20.60 PLN
Podgląd
Dezodorant Spray

C-Thru Black Beauty Dezodorant Spray 150 ml

C-Thru Black Beauty Dezodorant Spray C-thru Black Beauty to zapach inspirujący swoją elegancją. Zapach otwiera nuta cytrusów i zimnych przypraw, która przechodzi w nutę serca złożoną z wanilii i orchidei. Kompozycję bazy budują zmysłowe i ciepłe akcenty drzewa sandałowego, paczuli i bursztynu. Zapach przeznaczony na wyjątkowe okazje dla kobiet, z jednej strony lubiących się wyróżnić, z drugiej zaś (więcej...)

11.47 PLN
Podgląd
Woda Toaletowa Dla Kobiet

C-Thru Black Beauty Woda Toaletowa Dla Kobiet 30 ml

C-Thru Black Beauty Woda Toaletowa Dla Kobiet C-thru Black Beauty to zapach inspirujący swoją elegancją. Zapach otwiera nuta cytrusów i zimnych przypraw, która przechodzi w nutę serca złożoną z wanilii i orchidei. Kompozycję bazy budują zmysłowe i ciepłe akcenty drzewa sandałowego, paczuli i bursztynu. Zapach przeznaczony na wyjątkowe okazje dla kobiet, z jednej strony lubiących się wyróżnić, z dr (więcej...)

33.90 PLN
Podgląd
Woda Toaletowa Dla Kobiet

C-Thru Black Beauty Woda Toaletowa Dla Kobiet 50 ml

C-Thru Black Beauty Woda Toaletowa Dla Kobiet C-thru Black Beauty to zapach inspirujący swoją elegancją. Zapach otwiera nuta cytrusów i zimnych przypraw, która przechodzi w nutę serca złożoną z wanilii i orchidei. Kompozycję bazy budują zmysłowe i ciepłe akcenty drzewa sandałowego, paczuli i bursztynu. Zapach przeznaczony na wyjątkowe okazje dla kobiet, z jednej strony lubiących się wyróżnić, z dr (więcej...)

41.60 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (dezodorant spray 150ml i dezodorant w atomizerze 75ml)

C-Thru Black Beauty Zestaw prezentowy (dezodorant spray 150ml i dezodorant w atomizerze 75ml)

W komplecie znajduje się dezodorant spray 150ml i dezodorant w atomizerze 75ml. C-thru Black Beauty to zapach inspirujący swoją elegancją. Zapach otwiera nuta cytrusów i zimnych przypraw, która przechodzi w nutę serca złożoną z wanilii i orchidei. Kompozycję bazy budują zmysłowe i ciepłe akcenty drzewa sandałowego, paczuli i bursztynu. Zapach przeznaczony na wyjątkowe okazje dla kobiet, z jednej s (więcej...)

25.20 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (woda toaletowa 30ml i dezodorant spray 150 ml)

C-Thru Black Beauty Zestaw prezentowy (woda toaletowa 30ml i dezodorant spray 150 ml)

W komplecie znajduje się woda toaletowa 30ml i dezodorant spray 150ml. C-thru Black Beauty to zapach inspirujący swoją elegancją. Zapach otwiera nuta cytrusów i zimnych przypraw, która przechodzi w nutę serca złożoną z wanilii i orchidei. Kompozycję bazy budują zmysłowe ciepłe akcenty drzewa sandałowego, paczuli i bursztynu. Zapach przeznaczony na wyjątkowe okazje dla kobiet, z jednej strony lubią (więcej...)

32.45 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml + deo spray 150ml)

C-Thru Black Beauty Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml + deo spray 150ml)

C-thru Black Beauty to zapach inspirujący swoją elegancją. Zapach otwiera nuta cytrusów i zimnych przypraw, która przechodzi w nutę serca złożoną z wanilii i orchidei. Kompozycję bazy budują zmysłowe i ciepłe akcenty drzewa sandałowego, paczuli i bursztynu. Zapach przeznaczony na wyjątkowe okazje dla kobiet, z jednej strony lubiących się wyróżnić, z drugiej zaś okrytych nutką tajemnicy. W kompleci (więcej...)

18.95 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy-kosmetyczka (woda toaletowa 50ml i dezodorant spray 150ml)

C-Thru Black Beauty Zestaw prezentowy-kosmetyczka (woda toaletowa 50ml i dezodorant spray 150ml)

Black Beauty to zapach inspirujący swoją elegancją. Nuty zimnych przypraw i cytrusów uzupełniono akordami orchidei. Kompozycję bazy budują zmysłowe i ciepłe akcenty drzewa sandałowego i bursztynu. Zapach przeznaczony na wyjątkowe okazje dla kobiet, z jednej strony lubiących się wyróżnić, z drugiej zaś opiewających tajemnicą. W kompleciekosmetyczce znajduje się woda toaletowa 50ml idezodorant spray (więcej...)

64.10 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

C-Thru Black Beauty Żel Pod Prysznic 250 ml

C-Thru Black Beauty Żel Pod Prysznic C-thru Black Beauty to zapach inspirujący swoją elegancją. Zapach otwiera nuta cytrusów i zimnych przypraw, która przechodzi w nutę serca złożoną z wanilii i orchidei. Kompozycję bazy budują zmysłowe i ciepłe akcenty drzewa sandałowego, paczuli i bursztynu. Zapach przeznaczony na wyjątkowe okazje dla kobiet, z jednej strony lubiących się wyróżnić, z drugiej zaś (więcej...)

6.11 PLN
Podgląd
Dezodorant Spray

C-Thru Blooming Sense Dezodorant Spray 150 ml

C-Thru Blooming Sense Dezodorant Spray C-Thru Blooming Sense to zapach idealny dla młodych kobiet tryskających pozytywną energią oraz ceniących dobry styl. Zapach otwiera owocowa nuta głowy składająca się z dzikiej truskawki, gruszki i ananasa. Akord serca to idealna kombinacja kwiatu pomarańczy, herbaty i wiciokrzewu. Całość dopełnia baza złożona z drzewa sandałowego, piżma i wanilii. Żywa kolory (więcej...)

12.27 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic Orchidea 250ml+ dezodorant spray 150ml)

C-Thru Body Stories Zestaw prezentowy (żel pod prysznic Orchidea 250ml+ dezodorant spray 150ml)

Damski zestaw prezentowy C-THRU zawiera żel pod prysznic z serii Body Stories Orchidea oraz dezodorant w sprayu Pure&Dry. Żel pod prysznic: Kompozycja składników nawilżających o olejku abisyńskiego daje uczucie miękkiej, nawilżonej skóry. Intrygujący zapach orchidei. Produkt testowany dermatologicznie. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie stosować do kąpieli dla d (więcej...)

20.00 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic Papaja 250ml+ dezodorant spray Soft Skin 150ml)

C-Thru Body Stories Zestaw prezentowy (żel pod prysznic Papaja 250ml+ dezodorant spray Soft Skin 150ml)

Damski zestaw prezentowy C-THRU zawiera żel pod prysznic z serii Body Stories Papaya oraz dezodorant w sprayu Pure&Dry. Kremowy żel pod prysznic z linii Body Stories: Innowacyjne połączenie świeżego jogurtu i owoców papayi w żelu pod prysznic zapewnia głębokie nawilżenie i oczyszczenie skóry. Kremowa konsystencja i niesamowity zapach owoców dojrzewających w słońcu gwarantują idealną pielęgnację, o (więcej...)

20.00 PLN
Podgląd
Żel pod prysznic kremowy Abyssinian Oil & Orchid Extract

C-Thru Body Stories Żel pod prysznic kremowy Abyssinian Oil & Orchid Extract 250 ml

Kremowy żel pod prysznic z linii Body Stories. Kompozycja składników nawilżających o olejku abisyńskiego daje uczucie miękkiej, nawilżonej skóry. Intrygujący zapach orchidei. Produkt testowany dermatologicznie. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie stosować do kąpieli dla dzieci poniżej 3 roku życia.

8.75 PLN
Podgląd
Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet

C-Thru Emerald Shine Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet 75 ml

C-Thru Emerald Shine Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet C-thru Emerald Shine to świeży i intrygujący zapach. Długotrwale świeży zapach skomponowany dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji: fiołka, róży i lilii. W nucie bazy wyczuwalny jest zapach drzewa cedrowego, biał (więcej...)

19.89 PLN
Podgląd
Dezodorant Spray

C-Thru Emerald Shine Dezodorant Spray 150 ml

Dezodorant Spray Emerald Shine C-thru Emerald Shine to świeży i intrygujący zapach. Długotrwale świeży zapach skomponowany dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji: fiołka, róży i lilii. W nucie bazy wyczuwalny jest zapach drzewa cedrowego, białego piżma oraz drzewa sa (więcej...)

11.40 PLN
Podgląd
woda toaletowa 50ml + dezodorant spray 150ml + kosmetyczka zestaw

C-Thru Emerald Shine woda toaletowa 50ml + dezodorant spray 150ml + kosmetyczka zestaw

C-Thru Emerald Shine to pobudzający zapach owoców z odrobiną białego piżma i drzewa sandałowego. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji.Długotrwały świeży i intrygujący zapach skomponowany dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich. Nuty zapachowe: Głowa: cytrusy, akordy ozonowe. Serce: wanilia, orchidea. Baza (więcej...)

56.70 PLN
Podgląd
Woda Toaletowa Dla Kobiet

C-Thru Emerald Shine Woda Toaletowa Dla Kobiet 30 ml

Woda Toaletowa Dla Kobiet Emerald Shine C-thru Emerald Shine to świeży i intrygujący zapach. Długotrwale świeży zapach skomponowany dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji: fiołka, róży i lilii. W nucie bazy wyczuwalny jest zapach drzewa cedrowego, białego piżma oraz (więcej...)

33.90 PLN
Podgląd
Woda Toaletowa Dla Kobiet

C-Thru Emerald Shine Woda Toaletowa Dla Kobiet 50 ml

Woda Toaletowa Dla Kobiet Emerald Shine C-thru Emerald Shine to świeży i intrygujący zapach. Długotrwale świeży zapach skomponowany dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji: fiołka, róży i lilii. W nucie bazy wyczuwalny jest zapach drzewa cedrowego, białego piżma oraz (więcej...)

42.35 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (dezodorant spray 150ml i dezodorant w atomizerze 75ml)

C-Thru Emerald Shine Zestaw prezentowy (dezodorant spray 150ml i dezodorant w atomizerze 75ml)

C-thru Emerald Shine to świeży i intrygujący zapach. Długotrwale świeży i intrygujący zapach skomponowany dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji fiołka, róży i lilii. W nucie bazy wyczuwalny jest zapach drzewa cedrowego, białego piżma oraz drzewa sandałowego. W kompl (więcej...)

22.80 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (woda toaletowa 30ml i dezodorant spray 150ml)

C-Thru Emerald Shine Zestaw prezentowy (woda toaletowa 30ml i dezodorant spray 150ml)

Damski zestaw prezentowy CTHRU Emerald Shine zawiera wodę toaletową i dezodorant w spray. Emerald Shine to zapach przeznaczony dla kobiet autentycznych i bezpośrednich. To długotrwale świeży i intrygujący zapach skomponowany dla kobiet prawdziwych, otwartych. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji fiołka, róży i lilii. (więcej...)

33.90 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml + deo atomizer 75ml + deo spray 150ml)

C-Thru Emerald Shine Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml + deo atomizer 75ml + deo spray 150ml)

Damski zestaw prezentowy C-THRU Emerald Shine zawiera dezodoranty w sprayu i atomizerze oraz żel. Emerald Shine to zapach przeznaczony dla kobiet autentycznych i bezpośrednich. To długotrwale świeży i intrygujący zapach skomponowany dla kobiet prawdziwych, otwartych. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji fiołka, róży (więcej...)

32.80 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant spray 150ml)

C-Thru Emerald Shine Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant spray 150ml)

C-thru Emerald Shine to świeży i intrygujący zapach. Długotrwale świeży i intrygujący zapach skomponowany dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji fiołka, róży i lilii. W nucie bazy wyczuwalny jest zapach drzewa cedrowego, białego piżma oraz drzewa sandałowego. W kompl (więcej...)

21.68 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant w atomizerze 75ml)

C-Thru Emerald Shine Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant w atomizerze 75ml) 75 ml

Damski zestaw prezentowy C-THRU Emerald Shine zawiera dezodorant w atomizerze i żel pod prysznic. Emerald Shine to zapach przeznaczony dla kobiet autentycznych i bezpośrednich. To długotrwale świeży i intrygujący zapach skomponowany dla kobiet prawdziwych, otwartych. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji fiołka, róży (więcej...)

21.00 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

C-Thru Emerald Shine Żel Pod Prysznic 250 ml

Emerald Shine Żel Pod Prysznic - posiada przyjemny zapach - zapewnia uczucie świeżości przez długi czas - oczyszcza ciało C-thru Emerald Shine to świeży i intrygujący zapach. Długotrwale świeży zapach skomponowany dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich. Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji: fiołka, róży (więcej...)

5.55 PLN
Podgląd
Dezodorant Spray

C-Thru Fresh&Clean In Action Dezodorant Spray 150 ml

C-Thru Fresh&Clean In Action Dezodorant Spray Antyperspirant zapewnia ochronę przed potem nawet przez 48h. Charakteryzuje się długotrwałym zapachem. Gwarantuje uczucie świeżości, oraz czystości dzięki ekstraktowi z Lilii Wodnej. Minimalizuje pozostawianie białych śladów. Produkt przetestowany dermatologicznie.

10.67 PLN
Podgląd
Dezodorant natural spray

C-Thru Glamorous Dezodorant natural spray 75 ml

Nowy C-Thru Glamorous to nowoczesny, elegancki i wyrafinowany zapach pożądania. Świeżość owoców takich jak cytryna oraz jabłko miesza się z zapachem kwiatów jaśminu,bzu oraz konwalii. Dopełnia go bursztyn oraz cedr. Nowy zapach C-Thru podkreśla Glam blask nowoczesnej kobiety. Najnowszy zapach C-Thru Glamorous to lekki i świeży zapach dla nowoczesnych i eleganckich kobiet żyjących pełnią życia, któ (więcej...)

18.69 PLN
Podgląd
Dezodorant w sprayu

C-Thru Glamorous Dezodorant w sprayu 150 ml

Nowy C-Thru Glamorous to nowoczesny, elegancki i wyrafinowany zapach pożądania. Świeżość owoców takich jak cytryna oraz jabłko miesza się z zapachem kwiatów jaśminu,bzu oraz konwalii. Dopełnia go bursztyn oraz cedr. Nowy zapach C-Thru podkreśla Glam blask nowoczesnej kobiety. Najnowszy zapach C-Thru Glamorous to lekki i świeży zapach dla nowoczesnych i eleganckich kobiet żyjących pełnią życia, któ (więcej...)

11.62 PLN
Podgląd
Woda toaletowa

C-Thru Glamorous Woda toaletowa 50 ml

C-Thru Glamorous posiada nowoczesny i wyrafinowany aromat. Kompozycja zapachowa zawiera takie nuty jak cytryna, jabłko, jaśmin, bez, konwalia dopełnia ją bursztyn i cedr. Podkreśla blask i piękno nowoczesnej kobiety. Nuty zapachowe: Nuty głowy: cytryna, jabłko, Nuty serca: jaśmin, bez, konwalia Nuty bazy: cedr, bursztyn.

41.60 PLN
Podgląd
Woda toaletowa w sprayu

C-Thru Glamorous Woda toaletowa w sprayu 30 ml

Nowy C-Thru Glamorous to nowoczesny, elegancki i wyrafinowany zapach pożądania. Świeżość owoców takich jak cytryna oraz jabłko miesza się z zapachem kwiatów jaśminu,bzu oraz konwalii. Dopełnia go bursztyn oraz cedr. Nowy zapach C-Thru podkreśla Glam blask nowoczesnej kobiety. Najnowszy zapach C-Thru Glamorous to lekki i świeży zapach dla nowoczesnych i eleganckich kobiet żyjących pełnią życia, któ (więcej...)

32.20 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (dezodorant spray 150ml i dezodorant w atomizerze 75ml)

C-Thru Glamorous Zestaw prezentowy (dezodorant spray 150ml i dezodorant w atomizerze 75ml)

Damski zestaw prezentowy C-THRU Glamorous zawiera dezodoranty w sprayu i atomizerze. Nowy C-Thru Glamorous to nowoczesny, elegancki i wyrafinowany zapach pożądania. Świeżość owoców takich jak cytryna oraz jabłko miesza się z zapachem kwiatów jaśminu, bzu oraz konwalii. Dopełnia go bursztyn oraz cedr. Nowy zapach C-Thru podkreśla Glam blask nowoczesnej kobiety. Najnowszy zapach C-Thru Glamorous to (więcej...)

25.20 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant spray 150ml)

C-Thru Glamorous Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant spray 150ml)

Damski zestaw prezentowy C-THRU Glamorous zawiera dezodorant w sprayu i żel pod prysznic. Nowy C-Thru Glamorous to nowoczesny, elegancki i wyrafinowany zapach pożądania. Świeżość owoców takich jak cytryna oraz jabłko miesza się z zapachem kwiatów jaśminu, bzu oraz konwalii. Dopełnia go bursztyn oraz cedr. Nowy zapach C-Thru podkreśla Glam blask nowoczesnej kobiety. Najnowszy zapach C-Thru Glamorou (więcej...)

17.70 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant w atomizerze 75ml)

C-Thru Glamorous Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant w atomizerze 75ml)

Damski zestaw prezentowy C-THRU Glamorous zawiera dezodorant w atomizerze i żel. Nowy C-Thru Glamorous to nowoczesny, elegancki i wyrafinowany zapach pożądania. Świeżość owoców takich jak cytryna oraz jabłko miesza się z zapachem kwiatów jaśminu,bzu oraz konwalii. Dopełnia go bursztyn oraz cedr. Nowy zapach C-Thru podkreśla Glam blask nowoczesnej kobiety. Najnowszy zapach C-Thru Glamorous to lekki (więcej...)

20.60 PLN
Podgląd
żel pod prysznic

C-Thru Glamorous żel pod prysznic 250 ml

Nowy C-Thru Glamorous to nowoczesny, elegancki i wyrafinowany zapach pożądania. Świeżość owoców takich jak cytryna oraz jabłko miesza się z zapachem kwiatów jaśminu, bzu oraz konwalii. Dopełnia go bursztyn oraz cedr. Nowy zapach C-Thru podkreśla Glam blask nowoczesnej kobiety. Najnowszy zapach C-Thru Glamorous to lekki i świeży zapach dla nowoczesnych i eleganckich kobiet żyjących pełnią życia, kt (więcej...)

5.87 PLN
Podgląd
Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet

C-Thru Lime Magic Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet 75 ml

C-Thru Lime Magic Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet Lime Magic to kompozycja zapachów: róży, jaśminu,suszonego drewna, piżma, bergamoty, zielonej herbatyoraz cytryny. Motywem przewodnim tej serii jest energia oraz świeżość. Zapach idealny na lato. Przeznaczony jest dla energicznych kobiet, które kochają nowoczesność i żyją pełnią życia. Nuty głowy: zielona herbata, cytryna, bergamotka Nuty serca: (więcej...)

19.83 PLN
Podgląd
Dezodorant Spray

C-Thru Lime Magic Dezodorant Spray 150 ml

C-Thru Lime Magic Dezodorant Spray Lime Magic to kompozycja zapachów: róży, jaśminu,suszonego drewna, piżma, bergamoty, zielonej herbatyoraz cytryny. Motywem przewodnim tej serii jest energia oraz świeżość. Zapach idealny na lato. Przeznaczony jest dla energicznych kobiet, które kochają nowoczesność i żyją pełnią życia. Nuty głowy: zielona herbata, cytryna, bergamotka Nuty serca: róża, jaśmin Nuty (więcej...)

11.47 PLN
Podgląd
Woda Toaletowa Dla Kobiet

C-Thru Lime Magic Woda Toaletowa Dla Kobiet 30 ml

C-Thru Lime Magic Woda Toaletowa Dla Kobiet Lime Magic to kompozycja zapachów: róży, jaśminu,suszonego drewna, piżma, bergamoty, zielonej herbatyoraz cytryny. Motywem przewodnim tej serii jest energia oraz świeżość. Zapach idealny na lato. Przeznaczony jest dla energicznych kobiet, które kochają nowoczesność i żyją pełnią życia. Nuty głowy: zielona herbata, cytryna, bergamotka Nuty serca: róża, ja (więcej...)

35.15 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (dezodorant spray 150ml i dezodorant w atomizerze 75 ml)

C-Thru Lime Magic Zestaw prezentowy (dezodorant spray 150ml i dezodorant w atomizerze 75 ml)

Damski zestaw prezentowy C-Thru Lime Magic zawiera dezodoranty w sprayu i atomizerze. C-Thru Lime Magic to nowy zapach dla kobiet energicznych, wesołych. To spora dawka energii i świeżości idealna na lato. C-Thru Lime Magic to starannie dobrana kompozycja zapachów róży, jaśminu, suszonego drewna, piżma, bergamoty, zielonej herbaty i oczywiście cytryny. Piramida zapachu: Nuty głowy: cytryna, jaśmin (więcej...)

22.90 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant spray 150ml)

C-Thru Lime Magic Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml i dezodorant spray 150ml)

Damski zestaw prezentowy C-Thru Lime Magic zawiera dezodorant w sprayu i żel pod prysznic. C-Thru Lime Magic to nowy zapach dla kobiet energicznych, wesołych. To spora dawka energii i świeżości idealna na lato. Te kosmetyki to starannie dobrana kompozycja zapachów róży, jaśminu, suszonego drewna, piżma, bergamoty, zielonej herbaty i oczywiście cytryny. Piramida zapachu: Nuty głowy: cytryna, jaśmin (więcej...)

18.15 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml+deo atomizer 75ml)

C-Thru Lime Magic Zestaw prezentowy (żel pod prysznic 250ml+deo atomizer 75ml)

Damski zestaw prezentowy C-Thru Lime Magic zawiera dezodorant w atomizerze i żel pod prysznic. C-Thru Lime Magic to nowy zapach dla kobiet energicznych, wesołych. To spora dawka energii i świeżości idealna na lato. Te kosmetyki to starannie dobrana kompozycja zapachów róży, jaśminu, suszonego drewna, piżma, bergamoty, zielonej herbaty i oczywiście cytryny. Piramida zapachu: Nuty głowy: cytryna, ja (więcej...)

23.80 PLN
Podgląd
zestaw: woda toaletowa 50ml + dezodorant spray 150ml + kosmetyczka

C-Thru Lime Magic zestaw: woda toaletowa 50ml + dezodorant spray 150ml + kosmetyczka

Zestaw zawiera: - wodę toaletową 50ml, - dezodorant spray 150 ml, - kosmetyczkę. Lime Magic to starannie dobrana kompozycja zapachów róży, jaśminu, suszonego drewna, piżma, bergamoty, zielonej herbaty i oczywiście cytryny. Całość okrywa piękne, neonowe opakowanie. Nazwa - Lime Magic - nie jest przypadkowa. Przewodnim motywem jest świeżość i energia - idealnie wpisujące się w czekający nas, wakacyj (więcej...)

56.70 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

C-Thru Lime Magic Żel Pod Prysznic 250 ml

C-Thru Lime Magic Żel Pod Prysznic Lime Magic to kompozycja zapachów: róży, jaśminu,suszonego drewna, piżma, bergamoty, zielonej herbatyoraz cytryny. Motywem przewodnim tej serii jest energia oraz świeżość. Zapach idealny na lato. Przeznaczony jest dla energicznych kobiet, które kochają nowoczesność i żyją pełnią życia. Nuty głowy: zielona herbata, cytryna, bergamotka Nuty serca: róża, jaśmin Nuty (więcej...)

5.67 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

C-Thru Lovely Garden Żel Pod Prysznic 250 ml

Pearl Lovely Garden Żel Pod Prysznic C-thru Lovely Garden to zapach o niebanalnej kompozycji, który przyciąga swoim naturalnym luksusem. Łączy w sobie akordy owocowe oraz delikatne nuty kwiatowe i perłowe. Nutę głowy otwiera jabłko, gruszka, brzoskwinia i passiflora. W nucie serca znajdują się niezwykłe wonie lilii wodnej, wiciokrzewu oraz róży z jaśminem. Piżmowo – drzewna baza daje wrażenie wyra (więcej...)

5.61 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic Yogurt+Figa

C-Thru My Smoothies! Żel Pod Prysznic Yogurt+Figa 250 ml

C-Thru My Smoothies! Żel Pod Prysznic Yogurt+Figa Żel posiada kremową konsystencję. Posiada przyjemny zapach. Pielęgnuje oraz oczyszcza skórę. Testowany dermatologicznie.

6.00 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic Yogurt+Papaya

C-Thru My Smoothies! Żel Pod Prysznic Yogurt+Papaya 250 ml

C-Thru My Smoothies! Żel Pod Prysznic Yogurt+Papaya Żel posiada kremową konsystencję. Posiada przyjemny zapach. Pielęgnuje oraz oczyszcza skórę. Testowany dermatologicznie.

6.10 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic Pistachio Macaroon

C-Thru My Yummies! Żel Pod Prysznic Pistachio Macaroon 250 ml

C-Thru My Yummies! Żel Pod Prysznic Pistachio Macaroon Żel posiada kremową konsystencję. Posiada przyjemny zapach. Pielęgnuje oraz oczyszcza skórę. Testowany dermatologicznie.

5.77 PLN
Podgląd
Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet

C-Thru Pure Illusion Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet 75 ml

C-Thru Pure Illusion Dezodorant Perfumowany Dla Kobiet C-Thru Pure Illusion to zapach przeznaczony dla kobiet elegacnkich i pewnych siebie. To wyrafinowana i uwodzicielska, kwiatowo-owocowa kompozycja. Tworzy ją bukiet białych kwiatów Tiare, brzoskwinia, płatki jaśminu i białe piwonie. Dopełnieniem jest duet bergamotki i aksamitnej czarnej porzeczki, białe piżmo i drzewo sandałowe.

18.69 PLN
Podgląd
Dezodorant Spray

C-Thru Pure Illusion Dezodorant Spray 150 ml

C-Thru Pure Illusion Dezodorant Spray - posiada przyjemny zapach - zapewnia uczucie świeżosci przez długi czas C-Thru Pure Illusion to zapach przeznaczony dla kobiet elegacnkich i pewnych siebie. To wyrafinowana i uwodzicielska, kwiatowo-owocowa kompozycja. Tworzy ją bukiet białych kwiatów Tiare, brzoskwinia, płatki jaśminu i białe piwonie. Dopełnieniem jest duet bergamotki i aksamitnej czarnej (więcej...)

10.87 PLN
Podgląd
Woda Toaletowa Dla Kobiet

C-Thru Pure Illusion Woda Toaletowa Dla Kobiet 30 ml

C-Thru Pure Illusion Woda Toaletowa Dla Kobiet C-Thru Pure Illusion to zapach przeznaczony dla kobiet elegacnkich i pewnych siebie. To wyrafinowana i uwodzicielska, kwiatowo-owocowa kompozycja. Tworzy ją bukiet białych kwiatów Tiare, brzoskwinia, płatki jaśminu i białe piwonie. Dopełnieniem jest duet bergamotki i aksamitnej czarnej porzeczki, białe piżmo i drzewo sandałowe.

33.90 PLN